Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cbf 150 lerle alternatif iğneada

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    güzel gezi olmuş dereyi geçerken kendinizi neden kastınız ki çok rahat geçerdi..

33 shad aldığıma köpekler gibi pişmanım keşke 44 lük filen alsaydım evli adamım pazara filen gidiyoz 33 lük yetmiyo..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaay ilhan arkadaşım ne güzel geziyorsun yav imrendim valla beni tanıdınmı cub la sergene gitmiştik
    hocam o gün çok kalabalıktı orası bende işten sabah çıkıp uyku uymadan geldim sergen'e aklım başımda değildi anliycan , cupla çorludan gelen bi arkadaş vardı o sen miydin yoksa yüzünü çıkaramadım şimdi buralardaysan bi konuşalım müsait zamanında mesajını bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş dereyi geçerken kendinizi neden kastınız ki çok rahat geçerdi..

33 shad aldığıma köpekler gibi pişmanım keşke 44 lük filen alsaydım evli adamım pazara filen gidiyoz 33 lük yetmiyo..
    arkadaşım dere sonuçta suyun dibi karada olduğun gibi sert zemin değil mesela ben gecerken dereden motorun arka lastik nerdeyse zincire kadar dereye saplandı ayağa kalkıp motoru itirdim anca kumdan çıktı öyle işte
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet benim sana tel. vereyim beni ara yarın yani cumartesi buluşup muhabbet aderiz 05453415609

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benim sana tel. vereyim beni ara yarın yani cumartesi buluşup muhabbet aderiz 05453415609
    bi türlü fırsat bulup konuşamadık iyi mi..
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler