Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bambaska bir gezi buda

Motovento
    REKLAM ALANI

SAYIN Remzi bey bende sadece kendimin çılgın oldugunu sanırdım senin bu, yol raporundan sonra tüm düşüncelerim degişdibu maceraya şapka çıkartıyorum helal olsun. çanakkaleyede beklerim.
    saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:32 AM ----------

sadece kendimi çılgın sanırdım ama sizin bu gezi raporunuzu görünce dogrusu agzım açık kaldı.bu gezi raporunuza şapka çıkartıyorum ve çanakkaleyede beklerim. tüm canımın sıkıntısı gitti raporunuzu okurken

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toocold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR06
    Aaaaaaaa Edirneye kadar gelmişsiniz. Bi uğrasaydınız arkadaşlar ev ve ciğerler benden olurdu.
    Bi de bişii dikkatimi çekti. Arkadaşınızın ayakkabı çıkarttığı fotolarda hiç çorap çarpmadı gözüme. Bu gibi durumlarda çorap hem ayak teninin ayakkabıya sürtünmesini azaltarak tahrişi önler, hemde teri alarak rahatlatırdı. Üzüldüm o duruma. Bayanlar cidden dediğiniz gibi daha dayanıklı olabiliyorlar. 25 km lik bi yürüyüşümüzü tamamladığımızda eşim sapasağlamdı. ben 2 gün sonra ayılmıştım. Bu arada tebrikler. Zor bir işi başarmışsınız..
    [B][COLOR="Red"]JET GÜRÜLTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİDİR.[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Var
    Alıntı TEREX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAYIN Remzi bey bende sadece kendimin çılgın oldugunu sanırdım senin bu, yol raporundan sonra tüm düşüncelerim degişdibu maceraya şapka çıkartıyorum helal olsun. çanakkaleyede beklerim.
    saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:32 AM ----------

sadece kendimi çılgın sanırdım ama sizin bu gezi raporunuzu görünce dogrusu agzım açık kaldı.bu gezi raporunuza şapka çıkartıyorum ve çanakkaleyede beklerim. tüm canımın sıkıntısı gitti raporunuzu okurken
    Tesekkürler. Kismetse Canakkale`yede gelirim. Ama yayan degil artik.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 PM ----------

Alıntı toocold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaaaaaa Edirneye kadar gelmişsiniz. Bi uğrasaydınız arkadaşlar ev ve ciğerler benden olurdu.
    Bi de bişii dikkatimi çekti. Arkadaşınızın ayakkabı çıkarttığı fotolarda hiç çorap çarpmadı gözüme. Bu gibi durumlarda çorap hem ayak teninin ayakkabıya sürtünmesini azaltarak tahrişi önler, hemde teri alarak rahatlatırdı. Üzüldüm o duruma. Bayanlar cidden dediğiniz gibi daha dayanıklı olabiliyorlar. 25 km lik bi yürüyüşümüzü tamamladığımızda eşim sapasağlamdı. ben 2 gün sonra ayılmıştım. Bu arada tebrikler. Zor bir işi başarmışsınız..
    Arkadasin coraplari devamli vardi. Sadece ayakkabilarini cikartinca coraplarida cikardi hep hava alsin diye.
    Evet kadinlar daha dayanikli oluyor sanirim. Benim ayaklarim arkadasimin gibi olsaydi ben pes ederdim sanirim. O dayandi. Helal olsun dedim ona hep.
    Tesekkürler...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel paylaşım marmara ereğlisindeki kuafördeki mororda tam meydandaki herhalde iyi bilirim orayı...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Valla süpersiniz, ne denmeliki artık kesinlikle muhteşem ve sunum harikaydı payşalım için teşekkürler...

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    paylaşım için teşekkürler yorucu ama keyifli olmuş.bende çok uzun solo yürüyüşler yaptım fotoğraflar olsa rapor olarak sunsam belgesel olur . bir ara askerden gelmiştim eş yok iş yok arkadaş yok çevre yok. uzun uzun iş aradığım günler olurdu bazende sabah çıkardım evden akşama kadar ruh gibi yürürdüm kendi kendime sorardım ya ben nere gidiyorum kimim ben

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    motosikletten sonra yürümek çok büyük eziyet oldu bana... ben bırak bu mesafeyi 50metre ötedeki yere bile motorla gider oldum... eğer izmire yürürseniz bende katılıcam ve bu tembelliğimi aşıcam yahu =) size içinde abooooooo ünlemi olan kocaman bir tebrikler...
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hocam helal olsun.Çok güzel birşey yapıyorsunuz.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Cilesi ayrı cefası ayrı çok cesaret isteyen bir olay şahsen cok özlemişim trakyayı uzun zmn oldu gidemiyorum oraya bildiğim gördüşüm yerleri tekrardan görmek benim için güzel bir duygu Bu resimleri paylaştığın için çok teşşekur ediyorum..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Var
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel paylaşım marmara ereğlisindeki kuafördeki mororda tam meydandaki herhalde iyi bilirim orayı...
    Evet merkezde biryerdi orasi.. Benim oraya ilk gelisimdi.
    Herkes sasirmisti bayan arkadasim iceri dalip fön ü ver saclarima fön cekicem deyince. Daha dogrusu kurutma amacli. Hotelde banyo yapti ama saclari islak gezmek istemedi.. Haliyle yanimizda fön yok .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:34 AM ----------

Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla süpersiniz, ne denmeliki artık kesinlikle muhteşem ve sunum harikaydı payşalım için teşekkürler...
    Sana tesekkürler dostum.. Ama korkunc yorucuydu. Gitmeyen bilmez 100 km yi. Son günümüzde anlattigim gibi minübüste bize akil verenler oldu.
    Icimden siz 1 km nin yayan ne oldugunu bilmiyorsunuz diyordum.
    Her gram tasidiginiz sey izdirap oluyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 AM ----------

Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler yorucu ama keyifli olmuş.bende çok uzun solo yürüyüşler yaptım fotoğraflar olsa rapor olarak sunsam belgesel olur . bir ara askerden gelmiştim eş yok iş yok arkadaş yok çevre yok. uzun uzun iş aradığım günler olurdu bazende sabah çıkardım evden akşama kadar ruh gibi yürürdüm kendi kendime sorardım ya ben nere gidiyorum kimim ben
    Yorucu?
    Ben ikinci günde mola verdikten sonra yerimden zor kalkiyordum.
    Evet yorucuydu ama süperdi.. Ben böyle birsey görmedim..
    Ruhun gidasi muzik tir falan diyorlar ama ruhun gidasi bence bu..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:39 AM ----------

Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletten sonra yürümek çok büyük eziyet oldu bana... ben bırak bu mesafeyi 50metre ötedeki yere bile motorla gider oldum... eğer izmire yürürseniz bende katılıcam ve bu tembelliğimi aşıcam yahu =) size içinde abooooooo ünlemi olan kocaman bir tebrikler...
    Yürüyecek birini bulursam seve seve yürürüm yine...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 AM ----------

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam helal olsun.Çok güzel birşey yapıyorsunuz.
    Güzel ama eziyetin son noktasi bunu bilesin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 AM ----------

Alıntı BiLaL_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cilesi ayrı cefası ayrı çok cesaret isteyen bir olay şahsen cok özlemişim trakyayı uzun zmn oldu gidemiyorum oraya bildiğim gördüşüm yerleri tekrardan görmek benim için güzel bir duygu Bu resimleri paylaştığın için çok teşşekur ediyorum..
    Azicik hasretini giderdiysem ne mutlu bana...

Motosikleti
    NX4 FALCON
    AYAKLARINIZA SAĞLIK. PAYLAŞIM İÇİN DE TEŞEKKÜRLER.
    BU UZUNLUKTA BİR MESAFEYE MOTOSİKLETLE GİTMEYE CESARET EDEMEYEN ARKADAŞLAR VAR. ONLAR İÇİN İYİ BİR DERS OLSUN.
    NX4

Motosikleti
    mz 301 etz
    tekirdağ çorlu yol ayrımında askeri araç resmi beni çok etkiledi nedeni de şu ben askerliğimi çorlunun ulaş beldesinde yaptım gzpt ve tank şöförüydüm belli zamanlarda kışladan resimde gördüğünüz tırların kasalarına gzpt lerimizi çıkartıp yüklerdik ve meriçe giderdik tatbikata meriçe yakın bir bölgede bizi indirirler ve askeri araçlarımızla meriçe kadar giderdik tatbikatımızda ise askeri araçımız gzpt ile sudan karşıya geçerdik akıntıda onca tonluk araç zor bela karşıya yüzdürürdük paylaşım için tşk ederim çok güzel bir gezi fotoğraflarda çok güzel
    4 teker bedenimizi 2 teker ise ruhumuzu taşır.diğer aleme motorlamı gidecez die bana sormayın gidip gelmedim...:queen:

Motosikleti
    Var
    Alıntı RCP41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AYAKLARINIZA SAĞLIK. PAYLAŞIM İÇİN DE TEŞEKKÜRLER.
    BU UZUNLUKTA BİR MESAFEYE MOTOSİKLETLE GİTMEYE CESARET EDEMEYEN ARKADAŞLAR VAR. ONLAR İÇİN İYİ BİR DERS OLSUN.
    Yaparim deyince hersey yapiliyor dostum....
    Biz sifir antremansiz yaptik bu 100 km yi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:22 AM ----------

Alıntı romeo_brave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ çorlu yol ayrımında askeri araç resmi beni çok etkiledi nedeni de şu ben askerliğimi çorlunun ulaş beldesinde yaptım gzpt ve tank şöförüydüm belli zamanlarda kışladan resimde gördüğünüz tırların kasalarına gzpt lerimizi çıkartıp yüklerdik ve meriçe giderdik tatbikata meriçe yakın bir bölgede bizi indirirler ve askeri araçlarımızla meriçe kadar giderdik tatbikatımızda ise askeri araçımız gzpt ile sudan karşıya geçerdik akıntıda onca tonluk araç zor bela karşıya yüzdürürdük paylaşım için tşk ederim çok güzel bir gezi fotoğraflarda çok güzel
    Askerligini bizim üj bej lerin arasinda yaptin demek..
    Anilarini destim desene..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler