Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Solingen.. Ve harika bir gün askimla.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milliyetci olmadığını hissediyorum...bu yanan yurdum insanları o yurdın fanatik milliyetcilerinin hırslarıyla yandı..vatanlarını çok sevdikleri için Türkleri yaktılar ve yakmaya devam edecekler...o ülke onların ülkesi..inşallah bir gün oturduğun ev kundaklanmaz...global dünyanın bir parçası olmuşsun...

Besser einäugig als blind...
    usta be biraz yıkıcı olmuyormusun ,arkadaş gelmiş açmış iyi niyetle topiği
    ne gerek var böyle şeylere ,hangimiz hangi değerlere ne kadar sahip çıkabiliyoruz ki ,insanlardaki duyarsızlık konusunda hem fikiriz ,adamın kardeşi ölüyor daha 2 nci gün bir muhabbette şen şakrak gülüyor ,

solingende yaşanan talihsiz olayları remzi kardeşimizemi yükleyelim şimdi ..
    Biraz haksızlık olmuyormu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Remzi66, gezin güzel, fotolar güzel, bunları çok beğendik, çok da güzel yazıyorsun, keyifle okuyoruz.
    Metehan, 93 ve Mayıs'tan bahsedince birden hatırladım ve diğer üyeler için bilgilendirici olsun diye bu linki koydum.
    Kesinlikle bir artniyet, söz konusu değildir.
    Sen yine, güzel güzel gezilerini yap, fotoğrafla, açıklamalarını da yaz, keyifle okuyabilelim.
    Selamlar...

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Sağolasın Remzi.Bu güzel manzaralar için.Orada olduğum zaman motosikletim yoktu.
    Sayende gezmiş kadar oldum.Emeğine sağlık
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

süper bi gezi olmuş bende scooterle denicem bunu:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:43 AM ----------

scooterle denenir aslında değilmi 150 hs:d

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    coq..remzi ve avkan abiler tamam sorun yok...kimseyi üzmek kırmak istemem..kaygısız mesaj fırtınasıda amaclamadım..farklı bir bakış açısıydı sadece...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    arkadaşlar lütfen tartışmayın böyle kötü bir günde sizde üzmeyin bizleri bütün istanbul ve trkyalıların başı sağolsun arkadaşlar allah ölenlere rahmet geride kalanlara sabırlar versin.
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    yine süper olmuş tekerine sağlık devamını merakla bekliyorum.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler...yollar harika gözüküyor darısı ülkemizin başına...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler