Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Avrupa Turu '09 - 26gün.7ülke.10.300KM.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    hoçam güzel yoculuk imrendim resimler yazı çok güzel ama bizim gibi okumayı sevmeyen bir millete bu yazıları resim aralarına yaysan daha çok kişi okur sanırım ( umarım bu yorumuma kızmazsın ) birde kaç maloldu bu gezi ben hesaplayamadım da
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoçam güzel yoculuk imrendim resimler yazı çok güzel ama bizim gibi okumayı sevmeyen bir millete bu yazıları resim aralarına yaysan daha çok kişi okur sanırım ( umarım bu yorumuma kızmazsın ) birde kaç maloldu bu gezi ben hesaplayamadım da
    Ortalama 3000 €. Benzin, konaklam, yiyecek, içecek felan herşey dahil. 2 kişi 1 ay boyunca 7 ülkeyi gezdik! Detaylar sayfa 1de var.

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı pnkflyd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama 3000 €. Benzin, konaklam, yiyecek, içecek felan herşey dahil. 2 kişi 1 ay boyunca 7 ülkeyi gezdik! Detaylar sayfa 1de var.
    okudum ama maliyet gözümden kaçmış olabilir ben göremedimde onun için sordum bu arada tetrar söylüyorum mükemmel bir gezi olmuş, bir sorum olacaktı sana tecrübeli olan sensin birazdaha kalabalık olsa nasıl olurdu sence böylebir gezi tabi herkez çit olarak
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okudum ama maliyet gözümden kaçmış olabilir ben göremedimde onun için sordum bu arada tetrar söylüyorum mükemmel bir gezi olmuş, bir sorum olacaktı sana tecrübeli olan sensin birazdaha kalabalık olsa nasıl olurdu sence böylebir gezi tabi herkez çit olarak
    Yanında sevdiğin bir grup olursa bence daha güzel olabilir. özellikle kamp alanlarında güzel vakit geçirebilirsin. ama ben eşimle de gayet güzel ve eğlenceli bir gezi yaptım. aslında biz 3-4 motor gidecektik ama arkadaşların gözleri biraz korktu. bir daha ki tura artık.

tozlukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VT750C Shadow YBR 125
    Pompei ve Morrison fotolarını görünce içim bir hoş oldu.
    Elinize ayağınıza sağlık, tebrik ve paylaşımınız için teşekkür ederim. Büyüleyici...

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Bu tür gezi yapacak arkadaşlar için oldukça açıklayıcı şeyler yazmışsınız. Resimlerde doyurucu vede kıskandırıcı...! Teşekkürler...
    Hız tutku olmamalı...

Motosikleti
    Majesty 400
    pnkflyd selam; majesty400'ün güzelliklerini öğrendik.. birazda olumsuz gördüğün huylarını anlatabilir misin..?

tamam perfecto bir motor ama elbette şuyu kötü diyebileceğin bişeyleri vardır.. değil mi..?

Motosikleti
    kanuni popcorn 90 . piaggio skipper st150
    harika ya bir haftadır nerdeyse dönüp dönüp resimlere bakıyorum. böylr süper gezi görmedim İçime yaşama sevinci doldu yaw hayal kurdukça. Maddiyatı ayarliym küçük çapta bende yapcam inşallah. Sadece vize alabilirmiyim kolayca diye endişelendim .üzerime mal mülk görünmesi gereklimi yoksa hesapta 5-6 milyar olsa yeterlimidir sizce? Birde öğretmenim özel sektörde ve yüksek lsns yapıorum acaba etkili oluyormu, kolaylık sağlarmı bu bana . Üzerine birşeyer kayıtlı deyilse zor deniyo yıkıldım biraz.
    hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkasında bulur.

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Alıntı hannable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pnkflyd selam; majesty400'ün güzelliklerini öğrendik.. birazda olumsuz gördüğün huylarını anlatabilir misin..?

tamam perfecto bir motor ama elbette şuyu kötü diyebileceğin bişeyleri vardır.. değil mi..?
    Aslında bu klasmanda çok fazla kusuru yok. ama tabii ki kişiden kişiye değişecek rahatsızlıkları var. örneğin ayaklar uzun yolda ve 140-150 km hızlarda çok rüzgar alıyor. ön cam da bu konuda yeterli değil. aynı şekilde artçı da ayak kısmından rüzgarı çok fazla alıyor ve bu bi süre sonra yorucu oluyor. Ayrıca artçının ayaklarını koydoğu yeri çok biçimsiz yapmışlar, rahat edemiyor. onun dışında rutin bakımlarda değiştirdiğim 3 adet hava filtresi de biraz masraflı ve benim kilometreden midir bilemiyecem ama her 3-4 ayda bir 2 adet hava filtresi alıyorum. ve sadece majesty için değil genel olarak yamaha servisleriyle ilgili bi problem var, o yüzden ben de kendi tamircimde yaptırıyorum bakımları. Dediğim gibi beni rahatsız eden unsurlar çok da önemli değil, bu klasmandaki diğer motorlara bakacak olursan (burgman400-Silverwing400) içlerinde en performanlı ve ekonomiği bence majesty.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:08 ----------

Alıntı ser-mat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika ya bir haftadır nerdeyse dönüp dönüp resimlere bakıyorum. böylr süper gezi görmedim İçime yaşama sevinci doldu yaw hayal kurdukça. Maddiyatı ayarliym küçük çapta bende yapcam inşallah. Sadece vize alabilirmiyim kolayca diye endişelendim .üzerime mal mülk görünmesi gereklimi yoksa hesapta 5-6 milyar olsa yeterlimidir sizce? Birde öğretmenim özel sektörde ve yüksek lsns yapıorum acaba etkili oluyormu, kolaylık sağlarmı bu bana . Üzerine birşeyer kayıtlı deyilse zor deniyo yıkıldım biraz.
    bizim de üzerimizde o kadar mal varlığı felan yoktu. bankadaki 10 milyarlık bir hesap vardı o kadar. eşim ve ben özel sektörde çalışıyoruz. ama tek artımız eşim daha önceden schengen vizesine sahipti. bence fransa bu konuda fazla zorluk çıkarmıyor, ben de oradan almıştım vizeyi. hem de 1 aylık vize aldık. umarım sorun çıkmadan alırsın ama bence bi turizm şirketine danış bu konuda. evrak konusunda sana yardımcı olurlar.

Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    butun yazinizi kelime kelime okudum tek kelime ile mukkemmelsiniz idolumsunuz hayalimdeki geziyi gerceklestirmissiniz calisayim kazanayim butun parami boyle bir geziye harcarim allah insallah banada boyle maceraperest bir es nasip eder saygilar.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    doğru motor doğru rota ve cesaret majesty sınıfının en iyisidir
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Alıntı Djnkt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    butun yazinizi kelime kelime okudum tek kelime ile mukkemmelsiniz idolumsunuz hayalimdeki geziyi gerceklestirmissiniz calisayim kazanayim butun parami boyle bir geziye harcarim allah insallah banada boyle maceraperest bir es nasip eder saygilar.
    Eyvallah arkadaşım. umarım hayallerin en kısa zamanda gerçekleşir. fırsatı ve imkanı yakaladığın anda düşün yola derim. tekrar teşekkürler.

harikasınız

resimlere bakarken inannın kendim gezmişim gibi oldum paylasım icin teşekkurler bizim reise soyliyelim konya da lamosa bizide cıkarsın yut dısına imrendim sizlere kazasız surusler harikasınız

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    Gerçekten çok güzel bir gezi.Konu güncel kalsın diye yazıyorum

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı ahmetant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok güzel bir gezi.Konu güncel kalsın diye yazıyorum
    çok iyi yapmışsın arkadaşım senin sayende bu paylaşımı farkettim.
    diğer arkadaşlar söylenebilecek herşeyi söylemişler , tek tek okudum hepsini fotolar herşey çok güzeldi , Teşekkürler paylaşım için bize cesaret vermiş oldunuz hepimize böyle bi hayali gerçekleştirmek nasip olur inş. saygılarımla..
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    topiği hortlatiğim için özür dilerim arama yaparken rast geldim gezi 10 numara olmuş
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Bravo arkadaşım. Cesaretiniz için sizi tebrik ediyorum..

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Teşekkürler arkadaşlar. uzun zamandır giremiyordum. cevap yazan arkadaşlara tekrar çok teşekkürler.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    işte özgürlük buna derim çok güzel resimlar

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bende şimdi gördüm valla bi 5 6 yıl sonra inşallah aynı şekilde tebrik ederim çok güzel olmuş
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler