Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Avrupa Turu '09 - 26gün.7ülke.10.300KM.

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Mükemmel bir gezi çok teşekkürler emeğinize,cesaretinize,paylaşımınıza
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    merhabalar hocam ne kadar guzel bir gezi yaptıgınızı ve ideallerimizi yeniden nasıl canlandırdıgınızı anlatamam birsey ogrenmek istiyorum ve ozelden mesaj atıyorum tekerin duz bassın!
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Arkadaşlar uzuuun zamandır girmediğim için cevap yazamadım, kusura bakmayın son zamanlarda işler çok yoğundu. Bu süreçte cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler, umarım herkes bir gün hayallerini gerçekleştirir. Eğer zaman probleminiz yoksa daha ufak araçlarla da(200cc) bence bu tur yapılabilir. ben geçen sene SYM Joyride200 ile 4500km lik bir Ege- Akdeniz turu yapmıştım. Avrupa neden olmasın! Ama rahat geçsin, beni zorlamasın ve bir de sürekli karşınıza çıkan sağanak yağmurlardan hızla kaçayım diyorsanız 400cc şart. Bu arada herkesin bayramı kutlu olsun. Aslında bu yaz da Asya turu vardı gönlümde ama eşim 4 aylık hamile, belki sonraki yaza! Ufaklık elle tutulur hale gelsin ondan sonra anneye ya da ablaya bırakıp kaçarız biz gene!!!

bms23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Abisinin var ?
    helal olsun abim.scooter ile avrupa turu!!! ama eminim değmiştir.
    bir de meraktan soruyorum scooter yerine keşke .... motorla gitseydim dediğin oldu mu, scooter hiç sorun çıkardımı
    MAKSAT YOLU HİSSETMEK

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Alıntı bms23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun abim.scooter ile avrupa turu!!! ama eminim değmiştir.
    bir de meraktan soruyorum scooter yerine keşke .... motorla gitseydim dediğin oldu mu, scooter hiç sorun çıkardımı
    Bence scooter en doğru seçimdi. yani kendi klasmanında. eğer dağa taşa tırmanmayacaksan maxi scooter kesinlikle tercih edilecek bir motor. ayrıca italya topraklarına girince her 10 motordan 8i scooter. biz bence bakış açımızdan ve etrafımızdaki çin malı motorlardan dolayı pek güvenemiyoruz. Ben dediğim gibi geçen sene 200cc lik Joyride ile 4500 km gezdim, 45 °C lik Antalya yolları da bu geziye dahildi. bu sene de 10.000 km yaptım ve en son gün hiç durmadan 19 saat motorun üzerindeydim ve halen üzerindeyim! tek bir kere bile beni yolda bırakmadı. ben kesinlikle memnunum, ayrıca eşim de arkada gayet rahattı. arkadaşın da dediği gibi bundan sonra beni tatmin edecek tek motor Goldwing olur herhalde.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Çok güzel bir gezi olmuş ama 10.000 km yol için fotoğraflar yetersiz geldi bana, elinizde imkan ve başka fotoğraf varsa çok iyi olur.

YOLAVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 250 Cross
    ....Tek kelimeyle mükemmel bir gezi olmuş .Tekerinize ve elinize sağlık, paylaşım için çok çok teşekkür ediyorum....
    ===YOL AVCISI===

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    majesty ile zor olmadı mı ya??
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

DarksideR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 03
    Merhaba,
    25 temmuz'da ben de italyada palermo'da başlayıp neredeyse sizinle aynı güzergahı takip edip milano'da biten bir geziye başladım yalnıçok büyük bir farkla, motor değil otobüsle :(
    İtalyadayken aklımdan geçen tek şey kesinlikle motorla oralara yapılacak bir gezinin ne kadar muhteşem olabileceğiydi, ve şimdi sizin bu gezinizi okuyunca gerçekten kıskandım, bu güzel paylaşım için çok teşekkürler...

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Film gibi olmuş gerçekten süper bir gezi olmuş seni ve eşini cesaretinizden dolayı tebrik ederim dostum,bizimki 400 cclik Burgmanla kartal'a bile dırdır ederek geliyor sen şanslısın 10.000 km nedemek yahu ben 50 kmye razı etsem başka ne isterim tekerin düz bassın sağlıkcakla kal

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    Bence 26 gunde 10 000 km bence RALLY gibi zaman karsı hızlı bir tur olmusa benziyor. Gunluk takriben 400 km ye yakın bir mesafe . Tercihleri yargılamamak lazım tabiki. Bu guzel paylasimi okuduktan sonra acaba bu kadar mesafe yapmaktansa daha yavas daha az km yaparak daha detaylı- kasaba kasaba bir Italya - Fransa turu yapılabilirmiydi diye dusundum . Bende bu yaz Vize alabilmeme vabeste olarak Kuzey Italya ve Guney Fransa turu planlıyorum.
    Cesme- Anchona ( feribot ile ) daha sonra Orta ve Kuzey Italya daha sonrada sahilden Guney ve Orta Fransa .

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Gezi süper olmuş Allah inşallah bizede böyle bir gezi nasip eder
    19 saat hiç durmadan nasıl geldin abi biz 2 saat yol gidiyoruz 1 hafta kendimize gelemiyoruz
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Mükemmek gezi olmuş,İnşallah bizede böyle bir gezi nasip olur.Tebrikler

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    eyvallah arkadaşlar. dediğiniz gibi çok şanslıyım, o kadar yolu sizinle sorunsuz paylaşacak birini bulmak gerçekten zordur. ben bu konuda çok şanslıyım sanırım. benim hanım da ilk başta çok tereddüt etmişti, ama yunanistan daki ilk kampımızdan sonra tüm önyargılarından sıyrıldı. çünkü yeşillikler içinde uyanmak insanı gerçekten çok dinlendiriyor ve yeni yerler keşfetme, daha önce görmediğimiz yerlerden geçmek bizi yola çıkmak için sabırsızlandırıyordu. her sabah yola koyulmak için ikimiz de acele ediyorduk. açıkcası zamanımız biraz daha fazla olsa daha iyi olurdu ama bu süre de yeterliydi. olay zaten motosiklet yolculuğu olduğu için bir yerlerde sabit kalmanın bir anlamı yoktu! ama sadece Sicilya ve Roma için 3er günümüz daha olsaydı şikayet etmezdik yani! bu arada yine motoruma laf atılmış! tekrar ediyorum biz o kadar yol geldik ve istanbula döndükten bir hafta sonra bu pazar nereye kaçsak acaba diyorduk, yani motor hiç de yorucu değildi, aksine gayet rahattı. tabii bunlar benim deneyimlerim. bence motorunuz ne olursa olsun eğer içinizde biraz heyecan ve macera ruhu varsa ne yollar sizi korkutur ne de motorunuzun modeli. ben kendi yaşadığım deneyimle şunu söyleyebilirim, yola çıkmadan önceki tüm korkularınız ve endişeleriniz ilk kamp yerinden sonra siliniyor. herkesin tekeri düz bassın arkadaşlar...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha yeni gordum bu baslıgı ve her karesini hayranlıkla izledim.
    Tebrik ediyorum.
    Tek kelime ile harikulade....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Mükemmel bir gezi olmuş. Herkesin imrenerek okuduğundan eminim. Bravo

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    gidemesekte görmüş olduk,teşekkürler
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

başarmak önce mantıklı düşünmeye ve kendine nekadar güvendiğine bağlı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

KUZEN BÜYÜKSÜN ...
    HAYALLERİMİ YAKALADIN BU HAREKETLE YAW. 2 YIL İÇİNDE AYNI PLANLARLA SANA GELİYORUM . HEM UFAKLIK BÜYÜR HEMDE ÖZLEMİN ARTAR . KOÇÇUMM

(bu arada koçluğumu unutmuşun :D )

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    Tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş.Sanırım bu 26 günlük gezinin altında çok uzun bir gezi planı yatıyor.Hiç uzun tur yapmadım ama kısa turlarda bile rota-gezilecek yerler-konaklama planları gezinin kendisinden uzun sürüyor.Böyle uzun bir geziyi sorunsuz tamamlamanızdan dolayı bir kere daha tebrik ediyorum.Yeni gezi yazılarınızı bekliyoruz.Kazasız sürüşler dilerim.
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    her dış ülke gezisinde ayrı bir tat yakalanmış ama sizinki daha bir motorvari...tebrik ederim. özelden mesaj attım, ilgilenirseniz sevinirim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler