Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

2009 sakarya festival fotografları....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovada damı festival var yanlışmı anladım
    evet askon yavoya gitcez temmuzun 3. haftası yap hazırlıgını şimdiden

Alıntı NazlıCeyda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okumama gerek kalmadı bir de utanmadan söyledi bana böyle böyle yazdım diye ben de gerekeni yaptım canım merak etme sen
    bak sen utanmazaaa bide sölüyo hemiii?

Alıntı DR.TOLGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu işlemin asıl amacı şudur;
    gözlerimizde 2 adet ışıkları kıran ve bizim görmemizde görev alan kısım vardır birisi en dşta yer alan kornea diğeride içerde göz küresinin içinde bulunan mercek(lens),,zamanla bu 2 yapıdan birisi çoğunlukla da mercek yaşlanır ve ışığa adapte olamaz hale gelir ve görme sorunları yaşarız(miyopi,,hipermetropi,,astigmatizm vs gibi)( bu yaşlanma olayı ise genetik yapınızla ilişkilidir çoğunlukla,,,kimisnde 7 yaşında başlar kimisinde 50),,,
    laser operasyonda gözküresinin önünde yer alan tabakanız inceltilmek süretiyle görmeniz netleştirilir ve böylece merceğin yada pürüzlenmiş kornea yüzeyinizin saydamlığı artırılır bu sayede şeffaf bir görme sağlanır....YANİ bi manada gözünü dıştan laserle TIRAŞLIYORLAR
    AMA AMA AMA şunu yazmadan geçemeyeceğim arkadaşlar; görmesin netlik problemi yaşayan bir insanın kullanabileceği en akıllı yöntem; itina ile kullanabilecek ve bütçe ayırabilecek ise kontakt lenstir,, alternatifide GÖZLÜK tür.....
    bu tür operasyonlar gayet güzel sonuçlar verir ancak ondan sonraki yaşamınızda gözünüze alabileceğini bir darbede(olmaz değil insanlık hali) normal bir insanın gözünün görebileceği zarar,, gözü opere edilmiş bir insanın kine göre çok az olur hatta işin ucunda opere gözde %70-90 arası görme kaybına bile gidebilir
    siz daha hiç laserle göz operasyonu yaptırmış doktor gördünüz mü?? Valla ben camianın içinden ama Mt ye de gönül vermiş bir doktor olrak yazıyorum ben hiç görmedim hep gözlük kullanırız,,,lenste bile gözünüzün infeksion geçirme ihtimali var,,,,Boş Verin arkadaşlar,, laser olanlara sağlıklı yaşamlar,,düşünen ve halen olmayanlarada tavsiyem; Gözlüğünü tak keyfine bak !!!
    evet yuvacıkta tanışmıştık... verdiğin bilgiler için çok teşekkürler

demir77, arjantinli69, askon ve diğer sevgili dostlar bana fotografların orj.lerini atarmısınız lütfen.
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    höyyyt noluyor burada yahuuu öyle yokluğumdan faydalanıp arkamdan iş çevirmeler filan...ben de seni esefle kınadım diloşcum oziye horlamayan bir tane buluyoruz da bana niye motorlu yeni bir sevgili bulmuyoruz??? o olmazsa kim beni arkasına atıp gezdirecek brummmm brummm diyeee hııı sorarım sana!!!biz de ozinin kara kaşına kara gözüne vurulmadık herhalde heh heh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 PM ----------

okumama gerek kalmadı bir de utanmadan söyledi bana böyle böyle yazdım diye ben de gerekeni yaptım canım merak etme sen

ozi geçmiş olsun pişti olmuşsun hoşgeldin ceyda
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

ozzyville - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 200
    Alıntı demir77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçikme için hepinizden özür diliyorum. İşten güçten ancak bilgisayar başına geçebildim. Ayrıca bu gezi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Nerdeyse son anda yoldan geri dönüyordum. Bütün bu eğlenceyi kaçıracaktım. Allatan ben kalmaktan yetiştiniz. Daha nice sürüşler bunun gibi eğlenceli ve keyifli
    Abi fotolar vesikalık boyutta olmuş Sen bi cd'ye yazsanda ben senden alsam bu fotoları süper olur walla

Motosikleti
    Alıntı ozzyville adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi fotolar vesikalık boyutta olmuş Sen bi cd'ye yazsanda ben senden alsam bu fotoları süper olur walla
    önce ben istedim sıranı bekle
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cadı sen bütün fotoları topla ben de senden cd olarak alıyım
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    Piaggio X8 200
    höyyyt noluyor burada yahuuu öyle yokluğumdan faydalanıp arkamdan iş çevirmeler filan...ben de seni esefle kınadım diloşcum oziye horlamayan bir tane buluyoruz da bana niye motorlu yeni bir sevgili bulmuyoruz??? o olmazsa kim beni arkasına atıp gezdirecek brummmm brummm diyeee hııı sorarım sana!!!biz de ozinin kara kaşına kara gözüne vurulmadık herhalde heh heh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 PM ----------

Merak ettim kara kaşıma, gözüme vurulmadıysan neyime vuruldun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:58 AM ----------

Aslında fotolar bende toplansa , ben hepsini orjinal halleriyle rapidshare'e yüklesem (account'tum var) , indirme linkini atsam buraya herkes indirse nasıl olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:01 AM ----------

Bu arada foruma 4 senede attığım msj kadar son iki günde msj yazmışım

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Benim cd yi unutmayın Ozi senin durum sakata gidiyor bak
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Merak ettim kara kaşıma, gözüme vurulmadıysan neyime vuruldun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:58 AM ----------

Aslında fotolar bende toplansa , ben hepsini orjinal halleriyle rapidshare'e yüklesem (account'tum var) , indirme linkini atsam buraya herkes indirse nasıl olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:01 AM ----------

Bu arada foruma 4 senede attığım msj kadar son iki günde msj yazmışım
    bende çok fazla fotograf yok ama orj.lerini gönderirim sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:15 AM ----------

he cadıcım bide söylüyor...ama onun suçu yok ben kaşındım adam dedi bana baştan ben utanmazımdır diyeeee...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:14 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 AM ----------

hoşbulduk kadir sağolasın
    hoşgeldin canım
    bak kıyamazmıştaa ozisineeee
    [/B]

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ne oluyor nan burda.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    bende çok fazla fotograf yok ama orj.lerini gönderirim sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:15 AM ----------

hoşgeldin canım
    bak kıyamazmıştaa ozisineeee
    Cadı bende bekliyorum Ozi bişeyler yazar diye ama

Hoşgeldin Ceyda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:21 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:21 AM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne oluyor nan burda.
    hoşgeldin yok bi şey
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Piaggio X8 200
    Walla ben yazacağımı yazdım ama ceyda'dan cvp gelmedi
    edit: 1 dakka önce gelmiş. Birde bana utanmaz diyo , ne yani motorla seni gezdirecek bir tek ben mi varım. Bak bizim danstan Oğuz da var çok hevesli

Motosikleti
    Vay Allaaaaaah Kavga var
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan abi seni karelerde görmek ne güzel Furkanıda almışsın yanına bakıyorum baba oğul hayatınızı yaşıyorsunuz kıskanmadım değil inanki kıskandım
    kardeşim sen kararını ver ta gelip senı evınden alırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:31 AM ----------

he cadıcım bide söylüyor...ama onun suçu yok ben kaşındım adam dedi bana baştan ben utanmazımdır diyeeee...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:14 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 AM ----------

hoşbulduk kadir sağolasın
    ooo aramıza tekrar hoş geldın

Motosikleti
    kardeşim sen kararını ver ta gelip senı evınden alırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:31 AM ----------

ooo aramıza tekrar hoş geldın
    Benide alırmısın evden.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah razı olsun.Ehliyetimi cebime koyayım gezicem inşallah.4 temmuzda B ye daha sonra A2 bu sezon olmasada bir dahaki sezon inşallah

Motosikleti
    dedik ya o olmazsa kim arkasına atıp beni brummm brummm gezdirecek diye işteeee...aşk sevgi bir yana insan çıkarlarını da düşünmeli dimi
    Walla ben yazacağımı yazdım ama ceyda'dan cvp gelmedi
    edit: 1 dakka önce gelmiş. Birde bana utanmaz diyo , ne yani motorla seni gezdirecek bir tek ben mi varım. Bak bizim danstan Oğuz da var çok hevesli
    abovvvv ortalık karışcak gibi
    [/B]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide alırmısın evden.
    abi motor bu otobüs değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 AM ----------

Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun.Ehliyetimi cebime koyayım gezicem inşallah.4 temmuzda B ye daha sonra A2 bu sezon olmasada bir dahaki sezon inşallah
    hayırlısı ile eğliyetini al yanımızda seni görmek ten mutlu oluruz kardeşim

Motosikleti
    abi motor bu otobüs değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 AM ----------

hayırlısı ile eğliyetini al yanımızda seni görmek ten mutlu oluruz kardeşim
    Yan tarafa sepet takınca olur be abi.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

bunun gıbımı abi nede yakışırsın o koltuğa

Motosikleti

bunun gıbımı abi nede yakışırsın o koltuğa
    Değiştirdinmi yoksa motosikleti.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler