Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

2009 sakarya festival fotografları....

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Harika bir organizasyon olmuş.. Zaman Müsait olmadıgı için gelemedik ama Yalovada Beraberiz şimdiden Başladık O Zamana Kadar KEndinize Güzel Bakın MT KELebekleri
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir organizasyon olmuş.. Zaman Müsait olmadıgı için gelemedik ama Yalovada Beraberiz şimdiden Başladık O Zamana Kadar KEndinize Güzel Bakın MT KELebekleri
    geçen sene güzel eglenmiştik yalovada

sakaryada aktivite vardı (ama ücret olayını abartmışlar) güzel yarışmalar yapıldı... umarım yalovadada bu tür aktiviteler olur
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yalovada damı festival var yanlışmı anladım

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işlemin yapılmasındaki amaç nedir(ciddi soruyorum bak)belki başka arkadaşlar da bu vesileyle bilgi sahibi olabilirler...
    arkadaşlar bu işlemin asıl amacı şudur;
    gözlerimizde 2 adet ışıkları kıran ve bizim görmemizde görev alan kısım vardır birisi en dşta yer alan kornea diğeride içerde göz küresinin içinde bulunan mercek(lens),,zamanla bu 2 yapıdan birisi çoğunlukla da mercek yaşlanır ve ışığa adapte olamaz hale gelir ve görme sorunları yaşarız(miyopi,,hipermetropi,,astigmatizm vs gibi)( bu yaşlanma olayı ise genetik yapınızla ilişkilidir çoğunlukla,,,kimisnde 7 yaşında başlar kimisinde 50),,,
    laser operasyonda gözküresinin önünde yer alan tabakanız inceltilmek süretiyle görmeniz netleştirilir ve böylece merceğin yada pürüzlenmiş kornea yüzeyinizin saydamlığı artırılır bu sayede şeffaf bir görme sağlanır....YANİ bi manada gözünü dıştan laserle TIRAŞLIYORLAR
    AMA AMA AMA şunu yazmadan geçemeyeceğim arkadaşlar; görmesin netlik problemi yaşayan bir insanın kullanabileceği en akıllı yöntem; itina ile kullanabilecek ve bütçe ayırabilecek ise kontakt lenstir,, alternatifide GÖZLÜK tür.....
    bu tür operasyonlar gayet güzel sonuçlar verir ancak ondan sonraki yaşamınızda gözünüze alabileceğini bir darbede(olmaz değil insanlık hali) normal bir insanın gözünün görebileceği zarar,, gözü opere edilmiş bir insanın kine göre çok az olur hatta işin ucunda opere gözde %70-90 arası görme kaybına bile gidebilir
    siz daha hiç laserle göz operasyonu yaptırmış doktor gördünüz mü?? Valla ben camianın içinden ama Mt ye de gönül vermiş bir doktor olrak yazıyorum ben hiç görmedim hep gözlük kullanırız,,,lenste bile gözünüzün infeksion geçirme ihtimali var,,,,Boş Verin arkadaşlar,, laser olanlara sağlıklı yaşamlar,,düşünen ve halen olmayanlarada tavsiyem; Gözlüğünü tak keyfine bak !!!

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı NazlıCeyda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    höyyyt noluyor burada yahuuu öyle yokluğumdan faydalanıp arkamdan iş çevirmeler filan...ben de seni esefle kınadım diloşcum oziye horlamayan bir tane buluyoruz da bana niye motorlu yeni bir sevgili bulmuyoruz??? o olmazsa kim beni arkasına atıp gezdirecek brummmm brummm diyeee hııı sorarım sana!!!biz de ozinin kara kaşına kara gözüne vurulmadık herhalde heh heh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 PM ----------

okumama gerek kalmadı bir de utanmadan söyledi bana böyle böyle yazdım diye ben de gerekeni yaptım canım merak etme sen
    ozi geçmiş olsun sana kardeş yanmışsın sen.cadı da sana yardım edemez valla.bi çiçek mi göndersen ne.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı DR.TOLGA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözlerimizde 2 adet ışıkları kıran ve bizim görmemizde görev alan kısım vardır birisi en dşta yer alan kornea diğeride içerde göz küresinin içinde bulunan mercek(lens),,zamanla bu 2 yapıdan birisi çoğunlukla da mercek yaşlanır ve ışığa adapte olamaz hale gelir ve görme sorunları yaşarız(miyopi,,hipermetropi,,astigmatizm vs gibi)( bu yaşlanma olayı ise genetik yapınızla ilişkilidir çoğunlukla,,,kimisnde 7 yaşında başlar kimisinde 50),,,
    laser operasyonda gözküresinin önünde yer alan tabakanız inceltilmek süretiyle görmeniz netleştirilir ve böylece merceğin yada pürüzlenmiş kornea yüzeyinizin saydamlığı artırılır bu sayede şeffaf bir görme sağlanır....YANİ bi manada gözünü dıştan laserle TIRAŞLIYORLAR
    AMA AMA AMA şunu yazmadan geçemeyeceğim arkadaşlar; görmesin netlik problemi yaşayan bir insanın kullanabileceği en akıllı yöntem; itina ile kullanabilecek ve bütçe ayırabilecek ise kontakt lenstir,, alternatifide GÖZLÜK tür.....
    bu tür operasyonlar gayet güzel sonuçlar verir ancak ondan sonraki yaşamınızda gözünüze alabileceğini bir darbede(olmaz değil insanlık hali) normal bir insanın gözünün görebileceği zarar,, gözü opere edilmiş bir insanın kine göre çok az olur hatta işin ucunda opere gözde %70-90 arası görme kaybına bile gidebilir
    siz daha hiç laserle göz operasyonu yaptırmış doktor gördünüz mü?? Valla ben camianın içinden ama Mt ye de gönül vermiş bir doktor olrak yazıyorum ben hiç görmedim hep gözlük kullanırız,,,lenste bile gözünüzün infeksion geçirme ihtimali var,,,,Boş Verin arkadaşlar,,olanlara sağlıklı yaşamlar olmayanlarada tavsiyem; Gözlüğünü tak keyfine bak !!!
    Bu bilgilerınızden dolayı teşekkür ederim bunlarıda öğrenmiş olduk .Daha henüz bir problemım yok ama bilgi bilgi dir.Tekrar teşekkürler yalnız bu konu ile ilgili ve motora gönül vermiş bir doktor olarak ara sıra bızlere yararlı olacağına inandığınız konularla ilgili kücükte olsa pratık bilgiler için topic açarsanız memnun oluruz saygılar.

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bilgilerınızden dolayı teşekkür ederim bunlarıda öğrenmiş olduk .Daha henüz bir problemım yok ama bilgi bilgi dir.Tekrar teşekkürler yalnız bu konu ile ilgili ve motora gönül vermiş bir doktor olarak ara sıra bızlere yararlı olacağına inandığınız konularla ilgili kücükte olsa pratık bilgiler için topic açarsanız memnun oluruz saygılar.
    her zaman ve memnuniyetle,,,
    merak ettiğiniz sağlık konuları ve yada genel olarak merak edilen şeyler hakkında topic açıp bildiklerimizi anında,,, bilemediklerimizide dersimize çalışıp en kısa sürede yanıtlarız

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    her zaman ve memnuniyetle,,,
    merak ettiğiniz sağlık konuları ve yada genel olarak merak edilen şeyler hakkında topic açıp bildiklerimizi anında,,, bilemediklerimizide dersimize çalışıp en kısa sürede yanıtlarız
    cok teşekkur ederım memnun oldum inşallah en kısa zamanda motorunuz olur aramızda gezilerde sizi görmekten memnun oluruz.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan abi seni karelerde görmek ne güzel Furkanıda almışsın yanına bakıyorum baba oğul hayatınızı yaşıyorsunuz kıskanmadım değil inanki kıskandım

Motosikleti
    bu seneki yuvacık gezisinde nahzuvay ın artçısı olarak bulunmuştum ve çok güzel geçmişti gezilere fırsat buldukça motorum olmasada işirak etmeye çelışacam umarım karşılaşırız,,motor da kısa sürede almayı planlayıyrum chopper bakacam sanırım regal raptorlar cok hoşuma gidior ama şeytt,anda dior ki hyosung gt250 r bakalım bakim ne olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:45 PM ----------

cok teşekkur ederım memnun oldum inşallah en kısa zamanda motorunuz olur aramızda gezilerde sizi görmekten memnun oluruz.
    bu seneki yuvacık gezisinde nahzuvay ın artçısı olarak bulunmuştum ve çok güzel geçmişti gezilere fırsat buldukça motorum olmasada işirak etmeye çelışacam umarım karşılaşırız,,motor da kısa sürede almayı planlayıyrum chopper bakacam sanırım regal raptorlar cok hoşuma gidior ama şeytanda dior ki hyosung gt250 r bakalım bakim ne olacak

wildhorse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    evet abi arkadaşımız senın kesene bereket böreklerını yemek icin son molamızı verdiğimiz yerde dondurmasını yıyıp serınlıyordu servan davet ettı sağolsun arkadaşımız davetımızi geri cevırmedi geri kalan yolu beraber geldık zaten banada cok yakın oturuyormuş
    Ewet o arkadaş benim iyikide dondurma molası vermişim. Benim dondurmanın bonusu olarak yanına çay börek ve keyifli bir dönüş yolculuğu çıktı. tekrar thanks. )

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    abi başka foto yokmu baya az gibi geldi ama.ben yüklüyordum fazla upload edemedim sonra zaten yatmışım.bu günde servis filan zincir setini değiştircektim usta biraz daha kullan dedi zinciri yağladı hadi güle güle dedi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

zeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r yamaha
    Alıntı wildhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet o arkadaş benim iyikide dondurma molası vermişim. Benim dondurmanın bonusu olarak yanına çay börek ve keyifli bir dönüş yolculuğu çıktı. tekrar thanks. )
    yav merak etim halade bildinmi motorunu

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    kalmış bir kaç tane daha

Motosikleti
    RR 125 E (34 YYP 43)
    Arkadaşlar geçikme için hepinizden özür diliyorum. İşten güçten ancak bilgisayar başına geçebildim. Ayrıca bu gezi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Nerdeyse son anda yoldan geri dönüyordum. Bütün bu eğlenceyi kaçıracaktım. Allatan ben kalmaktan yetiştiniz. Daha nice sürüşler bunun gibi eğlenceli ve keyifli

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    güzel bi etkinlik olmuş ...

bu ağabey de bu resimde nur saçmış kalbinden ama

burda da olan bütün nuru piri kaçmış

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    ben bu gezinin fotoğraflarına da bakınca artık şunun kesin oldugunu düşünüyorum

ManGaL= Motorcu
    Motorcu= ManGaL

Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla gittiğimiz yerde giriş konaklama adı altında ücret alınıyor ama hizmet yok.al biraz fazla para millet uğraşmasın mangalla filan.hazır yemek herkes ister ama nerde.adama yarım ekmek köfte diyorsun 4 tane köfte ekmek bayat buyur ye.mangala devam anlayacagınız.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    siz daha hiç laserle göz operasyonu yaptırmış doktor gördünüz mü?? Valla ben camianın içinden ama Mt ye de gönül vermiş bir doktor olrak yazıyorum ben hiç görmedim hep gözlük kullanırız,,,lenste bile gözünüzün infeksion geçirme ihtimali var,,,,Boş Verin arkadaşlar,, laser olanlara sağlıklı yaşamlar,,düşünen ve halen olmayanlarada tavsiyem; Gözlüğünü tak keyfine bak !!!

Bilgiler için teşekkürler..Dr.Tolga
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Fotolar güzeldi Taner ama küçük boyutta çekmişsin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler