Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20.11.2005 PINARBAŞI YARIŞLARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün bende yarışlardaydım,Turgutlu 'dan murat(maxell) ve hakan(aloneman)le karşılaştım ve onun makinesine takılan enstanteleri paylaşmak istedim,genel olarak özetlemek gerekirse hem seyirci,hem de yarışmacı olarak katılımın ve çekişmenin az olduğu,sonucunun belli olduğu heyecansız yarışlar izledik,gelemeyenler çok fazla birşey kaçırmadı anlayacağınız

podyuma çıkanlar sezonla beraber lastiklerini de yakarak bitirdiler

günün bence en sıradışı olayı süpersport kategorisinde (1000cc liklerin yarıştığı)sanırım bir yarışçının pistten çıkıp düşmesiydi,motoru büyük bir gürültüyle kayarak kenardaki lasiklere çarptıktan sonra tel örgüye vurarak durabildi,neyseki kendisinde önemli bir şey yok,kalkıp yürüdü,adını bilmiyorum ama geçmiş olsun diliyorum.motor yarış bitene kadar kenarda öylece (hayvan ölüsü gibi ) yattı,daha sonra alıp götürdüler yarış bitince

yarış bitmesine yakın bizde yavaş yavaş hareketlenip buca mevlana tesislerine gitmeye kara verdik

murat ve hakan arabayla geldiler,yağmur yağmaya başlayınca motorumu bırakıp yola onlarla devam ettim bende.

karnımızı orada doyurup evlere dağıldık,bugün de böyle bitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kanka bu tesis güzelmiş ekibi atalım birgün buraya ayrıca resimler içinde teşekkür ederiz az ve öz çalışılmış etkili olmuş bizim çobanın katırı bozulmasa belki bizde orada olabilirdik bizi affet bunu en yakın zamanda telafi edeceğiz gerekirse tekrarını isteriz yada biz aynısını yaparız gerçi lider belli GS 500 ama olsun heyecan olsunda birinci İZMİR TAYFASI ikinci kim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    eline sağlık kardeş.güzel fotolar.cenkis abi bi bucamı yapsak ne yapsak ha... :

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka bu tesis güzelmiş ekibi atalım birgün buraya ayrıca resimler içinde teşekkür ederiz az ve öz çalışılmış etkili olmuş
    cenkis abi fotoğraf makinesi benim olsa daha güzel bir çalışma çıkartırdım,bu seferlik böyle oldu,mutlaka mevlanaya gidelim izmir tayfası olarak ,harika bir yer,nargilesi de 10 üzerinden 11 bugüne kadar içtiğim en güzel elma aromalı nargile orada

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Musti ne yani benim makinaya sen kötümü demek istiyorsun...
    Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    arkadaşlar yakında benim çektiklerim de geliyor siteye ayrıca güzel videolar da var

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    benim katır ahırda işkembesi değişiyo yakında bomba gibi organizasyonlar yapacağız herkesin azı açıkta kalacak

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    anlaşıldığı üzere katırın ahırda mahsur kalması sonucu bendenizde yarışlarda olamadım başka sefere umarım ee artçılık böyle işte :

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    katırın keyfi yerine gelsin AT olsun ilk gezi buca mevlana bütün masraflar AT binicisi ve terbiyecisinden nargileler paytondan ( katılıma bak şimdi ) yıkalım heykeli yerine motor heykeli dikelim İZMİR TAYFASI HAZIRMI
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler