Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yeni yılın ilk günü Sapanca

Motovento
    REKLAM ALANI
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşlar geç vakit de olsa yeni yılın ilk günü kendimi bir anda Sapanca yolunda buldum.Depoyu yine fulledim.Az yol bile olsa(gidiş-geliş 52 km.)depoyu dolu görmedikçe içim rahat etmiyor.Çok sıkı giyinmeme rağmen Kartepe'den vuran soğuk beni biraz dondurdu.Maşukiye'yi geçince gördüğüm kaza moralimi bozdu yaralılar yerde yatıyordu.Foto çekebilirdim ama onlar orada can derdindeyken çekmem bana göre ayıp olurdu o yüzden görüntülemedim.Şoku atlattıktan sonra önce Kırkpınar'a uğrayıp 2 foto çektim Sapanca'ya gittim.Orada da hem gezip hem fotolar çekerken fotoğraf makinam soğuktan mıdır nedir çalışmaz oldu ve ancak gördüklerinizi çekebildim.Nedense eve gelince makina çalışır oldu ama neye yarar!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ayy ne guselmıs yahu bır de kar yagmıs olsaydı...ellerını saglık
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oraları motor ile gezmek nekadar güzel olsa gerek
    ilerde inş benmde motorum olursa gitmek istedigm yerlerden biri
    ellerine sağlık biras daha foto olsa daha ii olurdu ama sağlık olsn saygılar...!
    herkese ii yıllar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bence çook güzel bir gezi olmuşş.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

güzel yerlermiş valla
    kazasız belasız

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    paylaşım için teşekkürler keyifli bir geziolmuş....
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    üstad güzel geziyon,güzelde fotolar çekiyon oda tamam

yaw bide kendi resmini koy be abi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Havalar biraz daha yumuşasada yol yapsak ya paslandık :( özendim şimdi bu güzel geziye

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayy ne guselmıs yahu bır de kar yagmıs olsaydı...ellerını saglık
    Sağolasın cbr125faik kar tepelerde kaldı Sapanca'yı karlı olarak başka zaman göstereceğim inşallah..

Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oraları motor ile gezmek nekadar güzel olsa gerek
    ilerde inş benmde motorum olursa gitmek istedigm yerlerden biri
    ellerine sağlık biras daha foto olsa daha ii olurdu ama sağlık olsn saygılar...!
    herkese ii yıllar
    Sapanca'yı motorla gezmek çok keyifli makinamın bozulması daha fazla foto çekmeme mani oldu.. İnşallah seninde motorun olur ve gezersin.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çook güzel bir gezi olmuşş.............
    Sağolasın TEKTEKER RAMÇO teşekkürler..

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel yerlermiş valla
    kazasız belasız
    Sağolasın CBA doğayla başbaşa olmak bana büyük keyif veriyor..

Alıntı roadmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler keyifli bir geziolmuş....
    Sağolasın roadmaster Kocaeli civarında havalar soğukta olsa ara sıra geziyorum sizlerle paylaşım yapıyorum buda bana mutluluk veriyor.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad güzel geziyon,güzelde fotolar çekiyon oda tamam

yaw bide kendi resmini koy be abi
    babaçi beğenmene sevindim madem öyle sıkı durun 2007 Yuvacık'tan fotoğrafım geliyor;

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar biraz daha yumuşasada yol yapsak ya paslandık :( özendim şimdi bu güzel geziye
    Evet bugün hava çok sertti biraz daha ısınsa daha iyi olur ama ben güneşi gördümmü dayanamıyorum çıkıyorum gezmeye..

Yola çıktığın anda tehlikeler başlıyor arkadaşlar şu kısacık gezimde bile iki kaza tehlikesi atlattım. Giderken Kırkpınar'a gelmeden farlarımda açık vaziyetteyken karşımda bir araç dönüp karşı tarafa geçmek istedi. Yani yol hakkı benimken ve 60-70 km. hızla seyrederken bir anda önüme çıkıyorduki son anda farkedip direksiyonu kırdı yoksa kafa kafaya girmem an meselesiydi. Kornalar ve el kol hareketleriyle protestomu yapıp devam ettim. Sapanca'dan gelirkende Maşukiye tarafından konvoy halinde bir sürü araç (Büyük bir ihtimalle Kartepe'den yılbaşı eğlencesinden dönüyorlardı) önüme geçti ve bende arada devam ediyorum bir tanesi sollamaya geçti benim yanıma kadar geldi karşıdan araç belirince beni sıkıştırarak kendine yer açtı. Fakat beni neredeyse yoldan atıyordu bu yüzden onada korna çaldım selektör yaptım mümkün olduğunca bende onu rahatsız etmeye çalıştım.(motosikletle ne derece rahatsızlık verilirse)Sonra sağ salim eve döndüm ama bir motosikletli için en sıkıntılı yollardan biri bu Sapanca yoludur. Dar ve işlek bir yoldur iki araç yanyana geldimi sana yol kalmaz hatta bu yolda geçen sene kaza yaptım.

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Yine duramamışsın yerinde, güzel yerler gezmişsin. Sapanca yolu tehlikelidir, dikkatli ol Toraman.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine duramamışsın yerinde, güzel yerler gezmişsin. Sapanca yolu tehlikelidir, dikkatli ol Toraman.
    Evet İsmail yine duramadım gezdim.. Bu yolda geçen sene kaza yaptım ama korkumu yenmek için ara sıra Sapanca taraflarına gidiyorum.Hayırlısı bakalım..Bi günde seni ziyarete geleceğim inşallah..

şu people s model motosikletleri çok beğeniyorum ..
    hayırlı olsun .

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet İsmail yine duramadım gezdim.. Bu yolda geçen sene kaza yaptım ama korkumu yenmek için ara sıra Sapanca taraflarına gidiyorum.Hayırlısı bakalım..Bi günde seni ziyarete geleceğim inşallah..
    Önceki kazan için geçmiş olsun diyorum.
    Beklerim, Cumartesi günü hariç hergün realdeyim.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu people s model motosikletleri çok beğeniyorum ..
    hayırlı olsun .
    Teşekkür ediyorum bende bu modeli çok beğendim ve memnunum. 16 inç jantlarıyla scooterdan ziyade büyük motosiklet kullanma zevki veriyor gaza dokunduğun anda 80-100 km.hıza rahatlıkla ulaşabiliyorsun.

Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceki kazan için geçmiş olsun diyorum.
    Beklerim, Cumartesi günü hariç hergün realdeyim.
    Sağol İsmail kaza aynı zamanda ders demektir.. Bundan sonra daha dikkatli olmak zorundayım ama araç sürücüleri maalesef bizi pek dikkate almıyorlar..Bizde ehliyetliyiz vergimizi ödüyoruz zorunlu sigortamızı muayenemizi yaptırıyoruz ama yollara çıkınca durum farklı oluyor sanki.. Davetin için teşekkür ederim bu lafta kalmayacak ziyaretimi en kısa zamanda yapacağım çaylar hazır olsun..

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Kadri abiciğim yine güzel kareler yine güzel bi gezi tebrik ederim yahu senin motor çok hoş abi ya bunu önceden de çok söyledim ama dayanamıyorum işte
    nazar değmesin Bu arada aman ab i kendine dikkat et soğuk falan tam hastalık havası zaten
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı oğuz-AnTALyA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadri abiciğim yine güzel kareler yine güzel bi gezi tebrik ederim yahu senin motor çok hoş abi ya bunu önceden de çok söyledim ama dayanamıyorum işte
    nazar değmesin Bu arada aman ab i kendine dikkat et soğuk falan tam hastalık havası zaten
    Nihayet mesajın geldi Oğuz!.. Çok sağolasın teşekkürler motoru tam kış mevsimine doğru aldığım için maalesef doyasıya gezemiyorum. Böyle ufak gezintilerle idare ediyorum. Motosiklete çok sıkı giyinerek (kask, mont, kar eldiveni, bot vs.) biniyorum ama dediğin gibi soğukta gerçekten felaket boyutlarda. 10 tane foto çekmişken bir anda objektif açık kaldı görüntü gitti..2700 lük iki şarjlı kalem pil ve yanımda bir çift yedek var ama nafile foto.makinesi çalışmadı eve gelince sıcak ortamda düzeldi..

Motosikleti
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihayet mesajın geldi Oğuz!.. Çok sağolasın teşekkürler motoru tam kış mevsimine doğru aldığım için maalesef doyasıya gezemiyorum.. Böyle ufak gezintilerle idare ediyorum. Motosiklete çok sıkı giyinerek (kask, mont, kar eldiveni, bot vs.) biniyorum ama dediğin gibi soğukta gerçekten felaket boyutlarda. 10 tane foto çekmişken bir anda objektif açık kaldı görüntü gitti..2700 lük iki şarjlı kalem pil ve yanımda bir çift yedek var ama nafile foto.makinesi çalışmadı eve gelince sıcak ortamda düzeldi..
    yazın antalya ya falan gelirsen mutlaka görüşelim misafir etmek isterim seni abi
    Manavgat şimdilik . . .

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    yazın antalya ya falan gelirsen mutlaka görüşelim misafir etmek isterim seni abi
    Çok isterim Oğuz sağolasın ama mesafe o kadar uzakki biraz hayal gibi.. Alanya'da benim kızın ing.öğretmeninin ailesi oturuyor onlarda davet ediyor ama gidemedik bir türlü..Senin bu taraflara gelme ihtimalin yokmu peki? Bende ağırlıyabilirim pekala..

Motosikleti
    abi zaten ınsallah gelırsem elını öpmeden dönmem antalyaya merak etme
    Manavgat şimdilik . . .

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    abi zaten ınsallah gelırsem elını öpmeden dönmem antalyaya merak etme
    Sağol Oğuz saygılısın, inşallah birgün bir şekilde görüşmek dileğiyle..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler