Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sezon Kapatanlara İnat 380 Km

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Evet arkadaşlar...Pazar gecesi oturduk düşündük nereye gidelim diye derken önce kafamızda daha sonra haritada rota çizdik kendimize.Öncelikle haritamıza göz atalım...

Eskişehir-Bozüyük-Bilecik-Gölpazarı-Taraklı-Göynük-Nallıhan-Sarıcakaya-Eskişehir

Saat 09:30'da Umut'larda (umut_utu) buluştuk.Hemen ayaküstü bir kahvaltı ve oradan benzin almaya.Lastik hava basınçları ve ufak tefek şeyleri kontrol ettikten sonra artık yola çıkmaya hazırdık.09:45'de gezimiz başladı.Bol fotoğraflı bir gezi olması planlanıyordu ama Gölpazarı'na yaklaşırken arkadaşımız (ismi lazım değil o kendini biliyor ) fotoğraf makinesini yolda düşürüp taklalar attırınca artık fotoğraf makinamız kullanılamaz hale geldi Çekebildiğimiz kadar fotoyu ve kendi yorumlarımı katarak size o anları birazda olsa yaşatalım

Motosikletimden birkaç kare...

Frenlerimiz Brembo...Üzerinde gelen lastikler Michelin Sporty...

Yola çıkmadan önce...

Ve gidiyoruzzzz....

Xneonlarımda çok can yakıcı

by Faruk...

Bozüyük'te ilk mola çorba ve çay molası...
    Faruk(BeYFa) ve Selçuk...

Ve Umut(umut_utu)...

Durmak yok yola devam...

Sigara molası...

Selçuk...

Buradan sonrası otobüsle devam

Daha da olmazsa otostop

Bizi ancak motorlarımız paklar yola devam...

Gölpazarı ayrımı...İpekyolu

Motorum ve ben...

Bu fotoğraflardan sonra fotoğraf makinesi yere düştü ve iptal oldu

İnanılmaz güzellikte yerlerden geçtik.Bol yeşillik ve temiz hava,güzel manzara,dar ve virajlı yollar...Bilecik'e yaklaşırken kamyonlara eskortluk eden jandarma araçlarının arasına girince arkadan bir anons geldi ama anlamadık Gölpazarı'nda durmadan devam ederek Taraklı'yı geçtikten sonra bir benzin istasyonunda mola verdik ve son olarak Nallıhan'da yemek yiyerek dönüşe geçtik.Dağküplü'ye yaklaşırken yolda tekrar mola verdik ve bomboş yolda asfaltın üzerine uzanıp dinlendik.

Daha sonra Dağküplü'nün virajlı yollarında ilerlerken Umut hafif hafif fren yapmaya başlayınca bir aksilik olduğunu anlayıp bende yavaşlıyordum ki yoğun bir sis bulutunun içinde buldum kendimi.Göz gözü görmüyordu ve bizde durup sigara molası vermeye karar verdik.Daha sonra sisin içinde karanlığa yürümenin zevkli ve bir o kadarda ürkütücü olduğunu keşfedip siste Faruk ve ben yürümeye başladık.Motosikletlerin ışığı bir nebzede olsa aydınlatıyordu ama adımımızı nereye attığımızı yinede göremiyorduk derken diğer arkadaşlar bir şeytanlık yapıp farları kapadılar.Faruk'la beraber ortada öylece kalakaldık.Nereye gittiğimizi gideceğimizi şaşırdık.Bu arada aramızda kalsın bende karanlıktan nefret ederim Bu durumdan kurtulmak için çareler ararken ben çakmağımla idare ediyordum ki o da söndü Sonunda farları tekrar yaktıklarında motorların hemen sağımızda olduğunu fark ettik Ve sonunda güzel güzel evimize döndük ben topiği bugüne yetiştirmek için uğraştım ve başardım şimdi yatıyorum Birkaç fotoğrafta Umut'ta var artık onlarıda o yükler.

Gezinin amacı tabi ki doğal olarak gezmekti ama bunun haricinde yeni motorumla benim virajlara alışmamı sağlamaktı Bu arada yeni Yamaha YZF R125'i merak edenler varsa onun hakkındada benim edindiğim kadar bilgi sahibi olabilirler. 390 km'de 35 YTL benzin harcadım Motorun rampa çıkışları diğer 125'liklere oranla harika (4.vites zorlanmadan 2 kişi rampa çıktık ki CBR 125R 2.viteste bayılarak çıkıyordu cbr sahipleri kızmayın ) 125 cc 4 zamanlı kategorisindeki diğer rakiplerine göre gerçekten çok atak ve tatmin edici bir motor.Artçı çok fazla yoruluyor onu belirteyim.Hele ki poposu durumdan hiç memnun değil Ama sürücü için aynı şey söylenemez

Bir sonraki gezimizde tekrar beraber olmak dileğiyle...

Fotoğraf:Faruk(BeYFa)

Sunum:Hamza(Ben)(just_hmz_26)

Rehber:Umut(umut_utu)

İşe yaramayan artçı:Selçuk(üye değil,üyeliğe ikna çalışmaları sürüyor)

Tekeriniz düz bassın
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Paylaşım için teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çok Güzel Bi Gezi Olmuş Güzel Yerleri Dolaşmışsınız Bende SiZLeRLe Beraber Oraları Motor iLe Gezmek iSTeRDiM. aMa Kısmet Değilmiş. Gerçekten ÇOk Güzel Bi Gezi oLMuŞ Kazasız Belasız ALLAH İnşallah Kaza Bela Vermesin Hiç Kimseye.. Tekeriniz Hep Düz Bassın iYi Sabahlar.
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    harika bir geziii mükemmel olmuş
    fotograflar için de teşekkürler
    makinayı yere düşürüp te parçalayan arkadaşa ayrıca selamlar
    makina olsaydı daha nice güzellikte resimler görücektik anlaşılan ama kısmet neyse artık umarım bende böle bir gezi yapabilirsem fotograf makinasına dikkat etmem lazım gerektiğini anlamış oldum
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    cok super gezi olmus..fotolar mukemmel..tebrik ederim faruk..makina icinde ayrica..

bazi fotolari (C)alabilirmiyim ...
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    Çok güzel yerlerden geçtik gerçekten çok harika manzaralar vardı ki Faruk'ta gerçekten fotoğraf çekiminden anlayan bir arkadaş eğer makinamız sağlam kalabilseydi çok şahane fotoğraflar yakalayacağımızdan emindim.Bir dahaki sefere artık

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Yamaha YZF125 R çok güzel duruyor resimlerde.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    kadro tam olmuş.4 deli ama iyi gezmişsiniz özendim size çocuklar fotograflarda çok güzel

Motosikleti
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha YZF125 R çok güzel duruyor resimlerde.
    Yakından görmen lazım birde

Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadro tam olmuş.4 deli ama iyi gezmişsiniz özendim size çocuklar fotograflarda çok güzel
    3 Tam Deli 1 Yarım Akıllı Umut'ta sıyırırsa halimiz harab

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotoğraf makinanız için geçmiş olsun, dönüş km.sinin fotoğrafını çekmek yokmuş kaderinde.

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bo fotoğrafı çok beğendim, wallpaper gibi resim ama bu fotoyu nerde görsem önde kareye giren ezik pet şişeyi gördükten sonra türkiyede çekildiğini anlardım
    May The Force Be With You

Motosikleti
    CBR 125R
    just_hmz tebrik ederim süper gezi olmuş. bir de senden özel bir ricam var.
    benim cbr yi yzf r125 ile takaslamak isteyen biri var da, henuz yzf yi resimler dışında gorme ve karşılaştırma şansım olmadı. her açıdan cbr ve yzf yi aynı karede karşılaştıran fotolar rica edebilirmiyim senden. her açıdan 3-4 resim olsa hele çok güzel olur. mailim ozdemir32@hotmail.com. teşekkürler
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tebrikler arkadaşlar... Kışa girerken güzeL bir gezi oLMus...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir geziii mükemmel olmuş
    fotograflar için de teşekkürler
    makinayı yere düşürüp te parçalayan arkadaşa ayrıca selamlar
    makina olsaydı daha nice güzellikte resimler görücektik anlaşılan ama kısmet neyse artık umarım bende böle bir gezi yapabilirsem fotograf makinasına dikkat etmem lazım gerektiğini anlamış oldum
    Bendede selamlar abicimsizle paylaştıklarımız bu kadar ee artık gördüklerimizde bize kalsın :D:D
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    R1 mi bu ?

iyi gezmeler hamza kardeşim senin motora bindikten sonra ybr'ye binince enduro gibi geldi motorcuğum yaa

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    vay ehbaplar tura çıkmış gene güzel gezi olmuş tekerinize sağlık Sarıcakaya asfaltı Eskişehir'in belki de en güzel asfaltı olan yoludur tam tadını çıkaracağınz yeri bulmuşunuz devamını bi görsek hele umut aga giriverse de

bir de şey takıldı aklıma... ismi gizli olan yani fotğrf makinasını düşüren ark. belirtilmek istenmemiş ama en altta Faruk'un çekimlerinden bahsedilmş acaba makinayı faruk mu düşürdü,yoksa bi başkası mı? yoksa bu bi çelişki mi

not:
    hehehe 1ooo. mesajımı sizin konuya yazmışm
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    kymco downtown
    hamza yeter la çatlıyom oturduğum yerde.insan nezaketen davet eder

lütfen ama süper geziymiş kardeşim
    Kymco Kymco Partizani

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi gezmişsiniz yzf 125 iyi iş çıkarmış
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    pazar gunu cıksaydınız yolda karsılasırdık bızde bursadann 17 motor o rota uzerınden gectık

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    cok guzeL gezi.
    foto makinasının düşmesi kötü olmuş . Çok daha güzel yerleri gormekten mahtum kaldık.
    foto ceken ark. gercekten iyi birisi galiba.hele o raylar cok güzeL.. (c)aldım
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    ybr 125
    Arkadaşlar tekerinize sağlık,buarada yzf nin performansı nasıldı?
    Peugeot 103-Honda kinetic-Asya 150 T1-Vespa ET 150-Şu an ybr 125...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler