Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Havran ve Çanakkale MT Kadırga Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    Alıntı yanar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıskanıla adamsın Muhittin Abi
    Meyve veren ağaç taşlanırmış

sağ ol hocam sen bizim gurubu iyi tanıyorsun beni de 4 ay sonra görecek bazı arkadaşlar süprizi nasip olursa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    gaza gelmeyelim arkadaşlar, sürat felakettir. ayrıca hz limitimizin 70+7=77km/h olduğunu unutmayalım.

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    Alıntı nurdan kurum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceza makulduur kabul ediyoruuz
    bu ceza uygulanmalı gerçektte
    nurdan hayırlı olsun etler köfteler senden işe başlamışsın tekrar hayırlı olsun cok sevindim baban üzülüyordu

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı ibrahimb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaza gelmeyelim arkadaşlar, sürat felakettir. ayrıca hz limitimizin 70+7=77km/h olduğunu unutmayalım.
    Valla hocam sende Tavşana kaç Tazıya tut diyorsun.
    Başkanın olmadığı bir zamanda provake ediyorusun milleti gaza getiriyorsun.
    Sonra kayıt dışı motosikletle milleti tahrik ediyorsun.
    Kayıt içi vatandaşı tuzağa çekiyorsun. sözde olan bir yol ağlatma meselesini kıskanıp Muhittin abimi üzüyorsunuz

Muhittin abim çık konuş yaw. Haksızlık var bu işte.Suçlamaları kabul etme abi
    Abi sen de al bir Yamaha FZR kayıt ettirme.
    sürat yap keyfince.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    honda twister
    teşekkür ederim muharrem abi yarın başlıyorum göreve.
    en kısa zamanda biizm motoru kaydettirelim gereği neyse yaparız :D
    HASAN KURUM

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Hayırlısı olsun Meslektaşım. Hasan abi de rahat bir nefes aldı
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

nurdan yeni işinde başarılar dilerim.hayırlı olsun. ibrahim hocam ve hasan abim sizler guruba kaydolmak için geç kalmadınızmı.kayıt dışı motorlarlan lütfen tahrik etmiyelim.muhitin abi gurupta herkezi geçmeseydin şuan herkezin motoru aynıydı.sengeçiyorsun geçilen motor büyültüyor.kimseyi geçme yahu.enkısa zamanda köfteleri yiyelim.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    bu kayıt işi nedir? ben anlamadım.

hayır ceza kabul etmiyorum. zira sanal muhabbetlerle ilgili bi yaptırım henüz tebliğ edilmedi.

hatta rtük bile karışmıyor bu işe.

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    [QUOTE=ibrahimb;1249539]gaza gelmeyelim arkadaşlar, sürat felakettir. ayrıca hz limitimizin 70+7=77km/h olduğunu unutmayalım.[/QUOT
    hocam ne bu değişiklik yaaaaaaaaaaaaaa
    yazdığıklarına bak hatırlatma yapayım
    1 halep ordaysa , arşın burada
    2 hız kesici opsiyonel, istediğim zaman sökebilirim.
    3 benim için dağ,deniz, ova, şehir içi , şehir dışı, düz, viraj, iniş, çıkış farketmez. Bayramdan önce bir iftar organize edelim bence
    4 yolsa; yol, etkinlikse etkinlik! onursal başkanımla benim sloganım şu: "biz gelinle de oynarız, damatla da!" hatta iftara gömeç'e onursal başkanımıza da gidebiliriz."Hocam bizi iftara götürrrr!!"
    5 gaza gelmeyelim arkadaşlar, sürat felakettir. ayrıca hz limitimizin 70+7=77km/h olduğunu unutmayalım
    ya hayret ne kadar cabuk fikir değiştirdin yaaaaaa ne den acaba

Valla hocam sende Tavşana kaç Tazıya tut diyorsun.
    Başkanın olmadığı bir zamanda provake ediyorusun milleti gaza getiriyorsun.
    Sonra kayıt dışı motosikletle milleti tahrik ediyorsun.
    Kayıt içi vatandaşı tuzağa çekiyorsun. sözde olan bir yol ağlatma meselesini kıskanıp Muhittin abimi üzüyorsunuz

Muhittin abim çık konuş yaw. Haksızlık var bu işte.Suçlamaları kabul etme abi
    Abi sen de al bir Yamaha FZR kayıt ettirme.
    sürat yap keyfince.
    evet görüyorsun hocam ne kadar arkadaşları yıldırmışım yaa ne den motorlarını değiştirdiler şimdi annadın mı hocam cezadan kacış yok merak etme birinden kurtulsa birine yakalanack yaaaaaaaa
    ayrıc süprüze aylar kaldı o zaman baskanıma bastan cezayı vereceğim ve o gün kurallara uymuyacağım görecek bazı arkadaşlarımız sen de orada olcaksın özellikle ben davet edeceğim
    tarihe not tutman için

Alıntı husayinolmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nurdan yeni işinde başarılar dilerim.hayırlı olsun. ibrahim hocam ve hasan abim sizler guruba kaydolmak için geç kalmadınızmı.kayıt dışı motorlarlan lütfen tahrik etmiyelim.muhitin abi gurupta herkezi geçmeseydin şuan herkezin motoru aynıydı.sengeçiyorsun geçilen motor büyültüyor.kimseyi geçme yahu.enkısa zamanda köfteleri yiyelim.

evet ustam ne kadar doğru söyliyorsun her gün senin yanındayız sen daha iyi bilirsin yaaaaaaaa

evet hayırlı olsun bu arada motorun kaydını yaptıralım

bu kayıt işi nedir? ben anlamadım.

hayır ceza kabul etmiyorum. zira sanal muhabbetlerle ilgili bi yaptırım henüz tebliğ edilmedi.

hatta rtük bile karışmıyor bu işe.
    hocam bürokrat olduğun belli oldu bir kılıf buldun yine bir boşluk valla çok yaşa ya haklısın yani ortada suc yok gurup kararlarına uymuyan yok ortada yarış yok düşünce de var o da düşünce özgürlüğüne girer demi öyle diyorsun yani
    fakat iki kuraldan kacış yok o da 1 yeni motorunu kutlama biliyorsun gurupta her kez motoru yenileyince ziyafet cekiyor hep yaptık onu atladın yaaa ondan kacış yok baskanımız kara verecek ama benim fikrim bu
    2 bir de bizim gurubun ilk kuralları motorların havran pilakası olması ondan da ceza alabilirsin bakalım bunlara ne mağzeret bulacaksın merak ediyorum
    yanar hocam siz de davetlisiniz hocamın caza yemeğine orada baya sohbet olacak eminim

Motosikleti
    hyosung gv 250
    çakma bi plaka yazdırırız aşık'ın ordan

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Tamam olay tatlıya bağlanmıştır. Herkes kurallara sıkı sıkıya bağlı.
    Yeni motorlar kayıt yaptırılacak. Sırasıyla yeni motor alan ziyafet verecek kutlamalar yapılacak

Başkanından en son üyesine kadar tüm Havran MT dostları Kutlamalarda bulunarak birlik ve beraberliği perçinleyecek. Her zamankinden daha güçlü daha mutlu ve şen bir MT dostları görülecek
    Her zaman şu Havran MT dostlarına gıpta etmişimdir. Siz bir ömürsünüz vallahi.
    Allah mıhabbetinizi artırsın.
    Hepinize saygılar sevgiler. Sebahattin
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    hyosung gv 250
    hocam sağolasın, biz sizleri de havran motor dostlarının birer parçası olarak görüyoruz zaten. ramazan geçmeden onursal başkandan iftar daveti bekliyoruz ayrıca.

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    çakma bi plaka yazdırırız aşık'ın ordan
    oooooooo hocam cakma olmaz bun dan kacış yok onursay başkanımız bana ibrahim hocam kacmaz kutlamalar dan dedi .motorunu değiştiren yemek vermesi kuralımız oldu saka yapıyordur diye söyledi
    ben de biliyorum kacmıyacağını muhabbet olsun diye yazıyorsun da
    benim diğer yazdıklarımı es gecmişin yaaaaaaaaaaaaa
    ben de bir toplantıya edremit plakalı arkadaşımın motoru ile geleceğim ve onursay başkanımız dahil her keze rest cekeceğim sadece bir defa sizleri 3 ay bekletmek istemiyorum .

Tamam olay tatlıya bağlanmıştır. Herkes kurallara sıkı sıkıya bağlı.
    Yeni motorlar kayıt yaptırılacak. Sırasıyla yeni motor alan ziyafet verecek kutlamalar yapılacak

Başkanından en son üyesine kadar tüm Havran MT dostları Kutlamalarda bulunarak birlik ve beraberliği perçinleyecek. Her zamankinden daha güçlü daha mutlu ve şen bir MT dostları görülecek
    Her zaman şu Havran MT dostlarına gıpta etmişimdir. Siz bir ömürsünüz vallahi.
    Allah mıhabbetinizi artırsın.
    Hepinize saygılar sevgiler. Sebahattin
    sağ ol hocam seni bizim guruptan sayıyoruz zaten seni tanımak arkadaş olmaktan beni ve gurubumuz çok memnun etti . işte motor kullanmak sadece bir zevk değil hayatın akışını değiştiriyor güzel dosluklar kurulmasına vesile oluyor ne mutlu bize güzel doşluklar kurduk
    .
    hocam ben bazı arkadaşlara göstereceğim tabi kim daha hızlıymış benim motorda geri fites yok ya huuuuuuuuuuuuuuuu
    250 lik le neler yaptım bir 650 lik le neler yapabilirim ben bile düşünce baya keyif alıyorum izmir de özel ders alacağım bu işi tam yapmam yazım yarım işi sevmem ileride biz de baya sohbet olacak takip etmeye devam et hocam

Alıntı havranlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooooooo hocam cakma olmaz bun dan kacış yok onursay başkanımız bana ibrahim hocam kacmaz kutlamalar dan dedi .motorunu değiştiren yemek vermesi kuralımız oldu saka yapıyordur diye söyledi
    ben de biliyorum kacmıyacağını muhabbet olsun diye yazıyorsun da
    benim diğer yazdıklarımı es gecmişin yaaaaaaaaaaaaa
    ben de bir toplantıya edremit plakalı arkadaşımın motoru ile geleceğim ve onursay başkanımız dahil her keze rest cekeceğim sadece bir defa sizleri 3 ay bekletmek istemiyorum .

sağ ol hocam seni bizim guruptan sayıyoruz zaten seni tanımak arkadaş olmaktan beni ve gurubumuz çok memnun etti . işte motor kullanmak sadece bir zevk değil hayatın akışını değiştiriyor güzel dosluklar kurulmasına vesile oluyor ne mutlu bize güzel doşluklar kurduk
    .
    hocam ben bazı arkadaşlara göstereceğim tabi kim daha hızlıymış benim motorda geri fites yok ya huuuuuuuuuuuuuuuu
    250 lik le neler yaptım bir 650 lik le neler yapabilirim ben bile düşünce baya keyif alıyorum izmir de özel ders alacağım bu işi tam yapmam yazım yarım işi sevmem ileride biz de baya sohbet olacak takip etmeye devam et hocam
    yemek gurubun bahanesi gurupta hiç kimse yemekten kaçmaz kendimize toplanmak için bahane yaratıyoruz.arasıra böyle muhappette lazım.muhittin abi senin olduğun yerde muhappet bol olur

Motosikleti
    hyosung gv 250
    yemekten kaçanın lastiği patlasın....(nasıl olsa dublex)

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    yemekten kaçanın lastiği patlasın....(nasıl olsa dublex)

evet hocam sana yakışan söz de bu iştebizim ibrahim hocamız sohbet cıkarmasını bilir sonunda da gereyini yapar

Motosikleti
    honda twister
    oh walla motor kaydı oydu buyduu derkken hazııra konnan çok beyler icrat görelim salatada bizden kola bizden diyen yok
    etti köfteydi dediniz okey dedikk sizdende çerez çimen görelimm

yanlış mıyım ibrahim hocam?
    HASAN KURUM

Motosikleti
    hyosung gv 250
    ağzına sağlık nurdan. bi de organize olabilseler(!)

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    ibrahim hocam havrana gelse organize olacaz ama ramazan gecsin diye bekliyoruz

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş emeğinize sağlık
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler