Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiserlarla 1200km.... Bilecik(EMOK)-Mudanya-Ayvalık-Kütahya gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    3 temmuz günü Kütahyadan Bilecik-Pazaryeri EMOK festivali için yola koyulduk.Motor bakımlı olduğu için yol için ekstradan bir şey yaptırmadım.

EMOK festivalinde enduro olur haliyle ama gözlerim chopper aradı walla.
    Sol taraftaki motoru bilen bilir efsane Midnight Star 1600cc ve yanında GV250 yanında yavrusu gibi kalır mı diye düşündüm ama pekte aşağı kalır yanı yok hani.

Motorun sesi duyulmaya değer gerçekten. Yakıtını sorduğumda 1600cc lik araba ne yakıyorsa onu yakıyormuşşş aman Allahım bu devirde bu motora binmek her babayiğidin harcı değil. bizimkilerin 3 katı yakıyor makine.

EMOK festivali hakkında tek söylenecek şey mükkemel bir organizasyondu.

Bu güzel doğada sürüş yapmak çok keyifliydi......

Ataya saygı korteji,saygı duruşu ve İstiklal Marşı....

motor aşkı neler yaptırıyor adama

test motoru R125 deneyebildik sadece çünkü diğer modellerde çok sıra vardı :D o kadar sıra vardı ki diğer modellerde benim gibi choppercı adam bile gitti SS kasa makineyi test etti. Hala kolum ağrıyo nasıl kullanıyolar bu makinleri

bütün yarışmalara katılıp hepsindede elenen bir grubumuz vardı. :D :D

MT OBASI :p

Yüzlerce motorun ve motorcunun katıldığı festivalde bi kaç hyo görebildim :(

Daha sonra aramıza katılan arkadaşla yolculuğumuzda GV250 sayısı 2 ye yükseldi. onun motoru(kırmızı olan) 2007 model ve 4000 km deydi.

Ve mudanyadayız......

Mudanyadan sonra hedefimiz Çanakkale Şehitliğini gezmekti fakat sıcaktan dolayı rotamızı Balıkkesire çevirelim dedik.......

Balıkkesiri geçiyoruz ve sırada Ayvalık var.......

sabahtan beri süren yolculuğumuz akşama kadar devam etti ve nihayet Ayvalıktayız....

Artık konaklama zamanı Çadır kampına girdik denize sıfır bir yerde çadırlarımızı kurduk....

Ertesi gün Ayvalık-Sarımsaklı dolaşmaya başladık ve tabiki deniz sefası

Tatil yerinde kimse kask takmıyordu ve bir süre sonra bizde çıkardık kasklarımızı malesef.Mayo,tişört ve sandaletle motorda gezmek tehlikeli ama yapık bi hata artık :p :p

Şeytan sofrasında güneşin batışını izlemek bambaşka....

Ayvalığa gelipte tostundan yememek olmaz..

Ayvalıktaki 3 günlük yol,deniz,kum ve sabaha kadar eğlenme keyfimizden sonra Kütahya ya dönüşe geçiyoruz.Dönüş yolunda sona geldiğimiz için üzüntüden olsa gerek pek fotoğraf çekilmemişiz.

Sonuç olarak dağ tepe,otoban,köy yolu,sıcak,yorgunluk demeden sorunsuz 1200 km re civarı bir yol yaptık.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    sizi kutluyorum çok şahane bi gezi yapmışsınız inşaallahbanada nasip olur böyle hem gezi hem tatil

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    tebrikler güzel olmuş. ayvalıkı görünce anılarım depreşti. 26 nisan 2008 de otuz motor falan gitmiştik hemde şakır şakır yağmurda

neyse anılarınıza anı katmışsınız. devamı varsa bekliyoruz. sevgilerle

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ayvalık pek hareketli değilmiş heralde. bu kadar erken döneceğinizi bilsem sizinle devam ederdim.resimler 10 numara

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalık pek hareketli değilmiş heralde. bu kadar erken döneceğinizi bilsem sizinle devam ederdim.resimler 10 numara
    Abi sana ihtiyaç vardı bizim ihtiyarlar pek bi durgundular bu gezide(duymasınlar)
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    emoklarda gv 250 den bırını gormustum cok goruntusu vardı .ayvalık .sarımsaklı .cumda adası vs agustos sonu gidecegım yerler
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    tabi emrah üstün karizmamı kullanarak hemen iki rus ayarlardık.gecelerimiz şenlenirdi.onların içleri geçmiş

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    tebrikler 10 numara bir gezi.. elinize yüreğinize sağlık
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş... tebrikler arkadaşım..
    __To Be Or NoT tO be__

Motosikleti
    arabayı satayım zx 6 olacak
    çok güzel olmuş bu taraflarada uğradığınıza sevindim hyolar onnn numara
    arabam var ehliyetim yok,,,,,,,,,,,motorum olacak yine ehliyetim yok,,,,,,,,,,,inşallah ağustosta hepsi olacak

Motosikleti
    Shadow VT750
    Herkese teşekkürler

Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi emrah üstün karizmamı kullanarak hemen iki rus ayarlardık.gecelerimiz şenlenirdi.onların içleri geçmiş
    tabi yaniiii millet para verip faytona,ata falan biniyo,biz beleşten motorlara bindirirdik onları maksat turizim sektörüne fayda sağlamak

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    güzel gezi yapmışsınız o kadar km yol yapmanızda artık motorlara ve yollara ısınmanızı sağlamış artık bundan sonra 2400km yaparsınız

Motosikleti
    kawasaki en 500
    gezıde yollarda macerada manzarada super kıskandım sımdı sızı

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi yapmışsınız o kadar km yol yapmanızda artık motorlara ve yollara ısınmanızı sağlamış artık bundan sonra 2400km yaparsınız
    Hakılısın galiba geziden sonra artık 1 hafta motora binmem diyodum ama vardıktan sonra daha 2 saat geçmeden gene atlayıp fark diyaralara gaz açmak istiyor insan.

Alıntı heyhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezıde yollarda macerada manzarada super kıskandım sımdı sızı
    Sanırsam altında EN500 var eee daha ne duruyorsun he he

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Güzel fotoğraflar. Elinize sağlık...
    Üç boyoz bir kola

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)