Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[MT ADANA]04.06.2008 çarşamba buluşması+efendyisoyu batırma ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herşey öğlen muzaffer1968 in telefon etmesiyle başladı.tüm arkadaşlarla telefon ve pm yoluyla yoğun bir trafiğin ardından akşam 19:30 adnan menderes bulvarında bicibicicicide bulduk kendimizi(şu biciyi tam adıyla yazmasını öğrenemedik gitti ).
    (hayalet01)muratım çoğumuz yokken uğramış gitmiş göremedik ,(adanalı)bora abi-recep, (endurocu01)cengizim abim-eşi-eşinin kardeşi, (cerrezci)recebim, (azgurbuz)zaferim-eşi-oğlu selim, (muzaffer1968)muzafferim-oğlu mert, (simyacı)ümitim, (makine)modum hasanım-eşi, (gurselılgaz)adaşım gürselim-eşi, (demirgursel)ismini boşverin-eşi-kızı mihrican, (boran01)mustafa bülbül kısa süreliğine ziyaret edip ayrılan arkadaşımız.katılımı güzel hoş bir buluşma oldu
    NOT:beleş sezen aksu konserini tercih edip bize katılmayan (zion01)cengizimi protesto ettiğimi belirtirim
    buluşmamızın ana teması marmok festivaline gidecek arkadaşlarımızın hazırlıkları üzerineydi, anlattılar konuştular yorumlar yapıldı, herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler hazırlık tamam oy birliğiyle kanaat getirdik.hatta (adanalı)bora abi yaptığı listeyi siteye ekleyecek unuttuğu bir şey varmı site sakinlerinden fikir alacak
    biciler yenildi, çaylar içildi, ala çekirdekler çintildi sohbetler edildi.artık evlere gitme zamanı geldi.toplantıdan erken kalkmak zorunda olan arkadaşlarımızın ardından, kalan arkadaşlarla (efendyiso)isoyuda ziyaret edelim dedik, o tükanı bırakıp gelemiyor.çıktık yola......................
    mendereste otururken resim çekmek hiç aklımıza gelmedi.
    bizleri görünce isomun gözleri doldu, canım benim ne duygulu çocuk.isonun marketi fonuyla resim çekilelim dedik hem reklam olsun

kardeşim peşin satan emlakçı gibi duruyor

motorlarımız gecede çok güzel görünüyor

işte isonun bir ara çenkizimle(zion01) tekteker çalışması yaptığı bir beygirlik custom bisikleti

iso söz verdiği üzere kahvelerimizi plastik bardakta hazırlarken(tam sözünde duran adam plastikte söz verdiği için cam bardak kullanmadı)

ve işte mahalle esnafımızın böyük marketlerle mücadelesi, tabi bize mt ayrıcalığı var, ellere 100 ytl, bize 75 ytl

ve artık evlere dönme zamanı.saatlere bakarsanız hiçte erken olmadığını görürsünüz

katılan emek veren tüm arkadaşlara teşekkür, zionumada teessüf ederim efem
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    eline sağlık gürselim.sende olmasan bizler bu anları belgeleyemezdik.sevgilerimle.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    iso banada 2.5 litrede kola sözü verirmisin

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    uiiiii ne akşamdı ama
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaaaaww gürsel abim ben beleş sezen aksu konserine mi gitim kız kardeşime söz verdigim için onu götürdüm ve kandırıp erken cıkamadım eve dönüşümüz 12:30 du zaten sezen de yaşlanmış beeeaaahh ama şarkıları ve sesi hala güzel... herkez kusuruma bakmasın

hem birileri arkamdan mı konuştu nedir gece garip garip rüyalar gördüm hayırdır dedim hayra yordum iso meydanı boş bulup atış serbest yaptıysa siz %2 lik bir kısmına inanın

hem mendereste bici yerken foto cekmeyenleri de ben kınıyorum hani balıklar balıklar nirde

herekese saygılar ve sevgiler kucak dolusu
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bu kadar batırmak olurmu dükkanı alacaktınız elinden

Duyguludur benım kardesım keske bende burdan webcam acsaydım sıze katılsaydım

fotolar için tşkler elinize sağlık
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Demirim gürseli eline ve yorumlarına sağlık teşkür eder,Adaşım zionum zionbirim akşam çok şey kaçırdın muhabbet süper,geyikler gırıla gitti balıkları gürsel yakaladı boyu küçük diye bıraktı,balık da seneye söz verdi büyüyüp gelcem dedi,hatta yanında kız arkadaşınıda getirecekmiş gürselde öyle deyince acıdı bıraktı,ama sana iyi kaydık ekip olarak kulakların baya çınlamıştır

Arkadaşlar bu toplaşma olayını her çarşamba yapalım olmamı

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Bora Abinin listesini merakla bekliyorum. Yani tüm MT düşünse bunun yarısını çıkaramaz kanaatindeyim. Değerli bir yayın ve hayırlı bir çalışma. Bunun için özel bir topik açılmalı bence. Yalnız Marmok için değil insanın tüm hayatı boyunca lazım derim

Abi rusça sözlüğü atlama ltf

Not: faks gelmedi daha

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    tüh bee batırmışınız hakkatten isoyuu bee
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    vallahi çok şey kaçırmışım kısmet ama güzel olmuş geceniz adana mtnin attığı adımların hepsi güzel zaten
    @iso normalde bende olacaktım o gece alacak haneme yazıyorum selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    oo ne güzel akşam sefası yapmışsınız yanlız iso ben gelirsem kahve içerim ama dondurmada isterim

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo ne güzel akşam sefası yapmışsınız yanlız iso ben gelirsem kahve içerim ama dondurmada isterim
    kanka dönerde varmış dondurmadan önce bi yarım ekmek döner yer kolayla üstüne dondurma yeriz

şimdi baktımda evde pirinç bulgur falanda kalmamıs e gelmişken onlarıda hallederiz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo iso. baskın yemiş

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demirim gürseli eline ve yorumlarına sağlık teşkür eder,Adaşım zionum zionbirim akşam çok şey kaçırdın muhabbet süper,geyikler gırıla gitti balıkları gürsel yakaladı boyu küçük diye bıraktı,balık da seneye söz verdi büyüyüp gelcem dedi,hatta yanında kız arkadaşınıda getirecekmiş gürselde öyle deyince acıdı bıraktı,ama sana iyi kaydık ekip olarak kulakların baya çınlamıştır

abi bende diyom kulagım neden cınlıyo 00:30 da işim bitti gelim diye düşündüm ama herkes dagılmışdır diye vazgeçtim

abi sizde cok şey kaçırdınız minik serçe ne güsel parçalar söledi bizde ne güzel de oynadık zıpladık oooohhh yandan yandan

çarşambaları olmaz avrupa yakası seyrediyom gelin salı yapalım şunu beeeaahh
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık gürselim.sende olmasan bizler bu anları belgeleyemezdik.sevgilerimle.
    HAkkını ödeyemezsiniz adamın vallaha,geldiğin için teşekkür ederim müdürüm
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso banada 2.5 litrede kola sözü verirmisin
    vermem,sen tadını kaçırıyonn
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uiiiii ne akşamdı ama
    uiii ( ne güzel tepki öyle ):D geldiğin için teşekkür ederim müdürüm
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso meydanı boş bulup atış serbest yaptıysa siz %2 lik bir kısmına inanın
    gereksiz bahanelerinden dolayı bende seni kınıyorum

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu kadar batırmak olurmu dükkanı alacaktınız elinden

Duyguludur benım kardesım keske bende burdan webcam acsaydım sıze katılsaydım

fotolar için tşkler elinize sağlık
    Senid bekleriz kankaa
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yapalım abi her hafta yapalımm,geldiğin için teşekkür ederim müdürüm
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi rusça sözlüğü atlama ltf
    bazı arkadaşları niyeti bozmuş görüyorum
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüh bee batırmışınız hakkatten isoyuu bee
    canları saolsun,olurda yolunuz düşerde uğramassanız Allah sizi davul etsin tamammı kanka
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @iso normalde bende olacaktım o gece alacak haneme yazıyorum selamlar
    abi alacak verecek hesabı çalışmıyoruz,bizde anında görüntü var,geldin geldin gelemedin başka baharaa

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canın saolsun kanka,ama dondurmayı adam gibi yiyecen burası adana dikkaatttt,öyle yalamak felan yok,ısırarak yenir
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka dönerde varmış dondurmadan önce bi yarım ekmek döner yer kolayla üstüne dondurma yeriz

şimdi baktımda evde pirinç bulgur falanda kalmamıs e gelmişken onlarıda hallederiz
    beleş mezar bulsan ,şimdi ölecen dimi ,tombalak tospaaa
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo iso. baskın yemiş
    sende yersin bi gün canını sıkma ,motorsuz motorcu
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa ben sadce bora abiyi gördüm mendereste başkada kimseyi görmedim wallaa gelmek isterdim dee arkadaşları satıp sizin yanınıza gelmek ayıp olurdu
    sölemesi ayıp çarşamba günü son sınavıma girdim cıktım daa sınıfca onu kutlamaya gittik menderese bici yemeyee 9 gibi falan kalktık onda da çoban dede den gittik yine göremedim sizi
    30 haziranda diplomamıda aldığımda tamamiyle bitmiş oluyooo okuull
    sen kal aşk ben giderim buralardan

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa ben sadce bora abiyi gördüm mendereste başkada kimseyi görmedim wallaa gelmek isterdim dee arkadaşları satıp sizin yanınıza gelmek ayıp olurdu
    sölemesi ayıp çarşamba günü son sınavıma girdim cıktım daa sınıfca onu kutlamaya gittik menderese bici yemeyee 9 gibi falan kalktık onda da çoban dede den gittik yine göremedim sizi
    30 haziranda diplomamıda aldığımda tamamiyle bitmiş oluyooo okuull
    kıııs ben de 29 unda alıyom super ya tebrik ederim adana'ya gelecem bi ara, kutlayalım anaaa.... benim ablam evlenecek,onun evi falan taşınacak oyuzden gelemiyorum hemen. ama gelince hemen aricam. sen yazın adana da olacan mı fıstık? yoksa yazlıga/yaylaya falan mı kacacan?
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım benim bende seni tebrik neyin ediyom anam gel wallaaa sabaha kadar eğleneezzz söözz kısss hatta istersen kıs kısa bile giderisss
    ben yasın adanadayım cnm çalışıyom ben malumm
    istediğin zaman gel istediğin zaman araa canım bekliyoruzz
    eğlencez ama taam adanaya geldiğinde bi geceni ayırcann taam
    sen kal aşk ben giderim buralardan

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    dedikoduyu başka bi yerde yapın plisssskız kıza yapın ama başka yerde yapın
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedikoduyu başka bi yerde yapın plisssskız kıza yapın ama başka yerde yapın
    Len pinti iso gosgoca süper market ay şey grossmarket sahibi adamsın tee nerelerden kalkmış gelmiş insanlar... bi plastik bardak kahve oda kesin üçü bi yerdedir.... sen varya sennnn
    Hasan..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler