Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT ADANA]25 mayıs eyner gezisi(alabalık+hormonsuz yenidünya)

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu hafta yönümüzü eynere çevirdik arkadaşlar.yine çok güzel, bol kahkahalı, bol muhabbetli hoş bir gezi yaptık.devamı resimlerde
    [B]KATILIM LİSTEMİZ[B]
    resimdeki sıraya göre soldan sağa
    muzaffer1968-eşi, azgurbuz eşi-azgurbuz(zafer), ümit(dişlerimiz ona emanet), eşim-demirgursel(gürsel), converter01(yusuf), gürsel(adaş), jönysf(yusuf), caner, mehmet, burcu, adanalı(bora abimiz canımız abimiz), cerrezci(recep milli sucuk distribitörümüz ), motorlu avukatımız, ael(adem abimiz), savaş, tequ(mali), burcunun arkadaşı, motorlu avukatımızın arkadaşı(isimlerini anımsayamadıklarımdan af diliyorum )

ama motorumu ne yıkamışım, ortalığı yakıyor mubarek

milli buluşma yerimiz olan kazım büfede toplaşmaya başlıyoruz

ve artık yola çıkma zamanı

converter01

adanalı

jönysf um yapışmış motoruna belliki ne kadar çok seviyor

azgurbuz um, yenge hanım(bu kadar istikrarlı motor sürücüsü görmedim ben) adam motoru kullanırken kendini hiçmi kasmaz

ümit, adananın ilk ybr 250 cisi sanırım, ben daha önce adanada hiç görmedim.hayırlı olsun kardeşime, gayetde iyi kullanıyor

yola devam eyner ve balıklar bizi bekliyor

şu güzelliğe bakarmısınız

işte buraya yaklaşırken baktım azgurbuzum sağ sinyalı yaktı, millet gidiyor bu sağa yanaşıyor bizde biraz gerilerden takip ediyoruz.bende korktum arıza falanmı oldu motorda diye meğer neymiş tabelaya bakın

bu resim gideceği yeri biliyor, o kendi az sonra damlar

ana yoldan eyner yoluna girerken bir mola verelim dedik

bora abim ve arka fonda adana şalvarını çekmiş dayılarım

recebim yukisiyle, son haftası kısmetse haftaya xt660 ı geliyor

gürselim yeni hyosung 250 cometiyle.hayırlı olsun yeni motorun hali başka oluyor sevinçten ortalığı toz dumana katıyor

muzaffer1968 im ve yengem 600f leriyle her zamanki gibi çok uyumlular

havada bulutlar artıyor, her an yağmur bastırabilir

göl yüzünü gösteriyor

köprü suya sıfır harika bir manzara yaratıyor.bu manzara eşliğinde ael adem abim 1300hayabusasıyla, tequ mali xt660 ıyla bize tekteker ziyafeti çekiyorlar, onlara renk kattıkları için ayrıca teşekkür ediyoruz

bu üç resim iyi çıkmayacağını söyleyen arkadaşlara gelsin

otomatik çekim tuşuna basıyorum sonra yatır , vargücümle yetişmeye çalışıyorum, tabi bayağı bir komedi oluyor.

eynere geldik nihayet, maliden karizma bir bakış

keyfe bakarmısınız

adamlar gelin gezmesini oraya yapıyorlar

bize özel hazırlanan masamıza yerleşiyoruz siparişler veriliyor

gurubun en sonu poker masası

çocuklar ne soğuk dinliyor ne laf, keyifleri süper

masadan karelerimiz

birazda yürüyerek gezelim dedik ama yürümek artık bize göre bi olay deyil, hepimiz nefes nefese kaldık(kulakları çınlasın mete-han kardeşim bu konuda topic dahi açmıştı), motorculuk adamı tembelleştirir

motorlarımız dinlenirken

bayrağımız ne güzel dalgalanıyor

bu tabelayı çözemedik, askeriyenin köyü nasıl yani neyse biz uzak durmamız gerektiğini anlıyoruz tabi

her yer yemyeşil

ve işte başlığımıza girmeyi hakeden hormonsuz tadına doyamadığımız yenidünyalar

e kendime torpilim

ve artık dönme zamanı.

dönüş yolunda simit şellalesine uğruyoruz

modifiye budur farklı bir milletiz yaa

dönüşe devam

ve giderkende beklediğimiz yağmur dönüş yolunda başlıyor, doğa mis gibi toprak ve tezek kokuyor
    biz geriden geliyoruz guruptan önde olanlar sağa çekmiş motorları, ben yağmur için durduklarını sanıyorum, ama şok oluyorum, malesefki biri motoru kaydırmış, bir kişi yerde yatıyor ve birkaç arkadaş yardım etmeye çalışıyor, bizden deyilmiş sonra anlıyorum, tabiki üzüldüm ama bizden olmamasına derin bir oh çekmedim desem yalan olur.yabancı arkadaşa yardım etmek için elimizden geleni yapıyoruz, aramızda doktor arkadaşımız var kendisiyle ilgileniyor,sıyrıkları var fazla bir rahatsızlığı yok sevindirici, teknik serviste burcu var oda motoru test ediyor iyi motordada bişey yok.kendisine büyük geçmiş olsun

ekip yağmuru fırsat biliyor muhabbete tamgaz devam

hanımlar her zamanki gibi ayrıcalıklarını gösteriyorlar

köyün kadınlarıyla sohbet koyu.ben fırsat biliyorum bide çayınız olsa süper olacak, bizede düşer herhalde diyorum ama karşılıksız çek çıkıyor
    yağmur hafifler gibi tekrar yola koyuluyoruz

petrolde tekrar molamız

motorlarımız

sanki deminki yağmuru tek ben yedim burcu ve dondurması , azgurbuzumde dondurmaya dayanamıyor belli oldu

converterim gamyoncu dayıma benim er5 i 3 milyara pazarlık kesiyor

ümit, gürsel, caner üçlüsü

seyhan baraj gölü çeaş tarafı

malimi nihayet iki teker yerde yakalıyabiliyoruz

adnan menderes bulvarında final sohbetlerimiz, belki offshore yarışlarınada yetişiriz dedik ama bitmiş

yorumsuz

ve hoşçakalın final resmi

yine güzel eylenceli bir gezi yaptık.katılan,emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum
    haftaya macera tamgaz devam hoşçakalın
    diğer resimler ikinci sayfaya gelecek, sayfa açılışı kolay olması açısından
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta yönümüzü eynere çevirdik arkadaşlar.yine çok güzel, bol kahkahalı, bol muhabbetli hoş bir gezi yaptık.resimler geliyor devamı resimlerle+hoşgörü
    mutlaka iyi gezmişinizdir sabırsızlıkla resimleri beklyoruz
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    bizdeeeeeee

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etiketler: alabalik, eyner, maliadem tekteker

wawuuuuuuwwwww resimleri beklıyoruzzz eller havayaaaa
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

sevgili demirgursel bey her hafta sizi kinamaktan ben yoruldum,siz fotolarinizi upload etmeden topic acmaktran yorulmadiniz...
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    vallahi yine cok güzel.. cok eğlenceli.. bir gezi olmuş.. Gamyoncu abimiz,Şalvarlı dayımız da fotolara renk katmış dogrusu... bu hafta malesef gelemedim.biraz finansman sorunum vardı. Herkesin emeğine sağlık...
    D.Gürsel abi motoru bidaha yıkayacan artık..

Bu arada Gürsel abi yeni Hyosung'un hayırlı ugurlu olsun.. iyi günlerde kazasız belasız kullanman dileğimle..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selamlar güzel gezi olmuş emeğinize sağlık başka gezilerde inşallah beraber oluruz selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aaahaaa adem abi kask takmış yağmur yağcağını bılıyordu ondan takmıstır kesin

Fotoğraflar harika, Tektekerleri tam goremesekte Tequ yu arkadan gormekte guzel..

Elinize sağlık.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neşeniz daim olsun Gürselim..

Yine yapmışlar yapacaklarını Hemşerilerim..

Hepinize sevgiler..Yağmur yağmış..Kokusunu fotolardan aldım valla..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Güzel geziydi, gezinin güzelleşmesini katılımlarıyla sağlayan tüm arkadaşlara sevgiler. (Erken çıkmanın faydaları, yağmuru görmedim. )

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yorumlar içün çok teşekkürler arkadaşlar .
    recebim bi ara iyi yağmur yedik, sen yırttın helal olsun.bide kendi kafamızca seviniyorduk motorumuz büyük diye

mali ve adem abiyi tektekerde videoya yakalayım dedim ama geç kalmışım.son turlarıymış
    http://img532.imageshack.us/my.php?i...ov00112dj4.flv
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

guzel yerler gezmissiniz , emeginize saglik... ( benzini nerden aliosunuz her hafta her hafta merak ettim hani )

gursel abi bu fotoda yengem war neden fotoyu duzeltmeden upload ediosun yoksa caninami susadin seni bu fotoda gosteremedigin ilgi ve alakandan oturu kiniyorum

Adem abiyi tek kapili yaris arabami kendince karistirip farkli yorumlayip dalga gectigi icin bir kez daha kiniyor ve elinde bu pembe seyle poz verdigi icin cooooook tesekkur ediyorum yakismis hani bide

Muzaffer abiyide es gecmeyelim
    Adam karizma yaaaaa ( bi gursel abiye bak bide muzaffer abiyee )

recebim bi ara iyi yağmur yedik, sen yırttın helal olsun.bide kendi kafamızca seviniyorduk motorumuz büyük diye
    Evet evet buyuk senin motorun abi kaclikti 600 750 1000 1100 1300 1800 ama pardon yaaaa er5 ti dimi 499 cc

Tekrar tesekkurler fotolar icin
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    abi harika bri gezi olmuş, sabah erken kalktım size süpriz yapıp gelecektim ki abimler kahvaltıya gelmiş süpriz olarak. Adana Mt bayağı toparlanmış görünüyor, emeğinize sağlık. ama bir resim var kiiiiii, abi kim bu yumurta topuk ss'çiniz )) koptum yaaaaa, her kimse kusuruma bakmasın ama ayağını yere basınca kaymıyor mu?

KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Helal Adanalılar. Yine güzel bir gezi yuapmışsınız.

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    güzel gezi olmuş ellerinize sağlık yağmutruda yemi,şsiniz
    akburak.net

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    ya kardeşim bir haftada oturun yerınız de olmaski her hafta her hafta yine güzel bir gezi yine adana mt

gürsel kardeşim döktürmüşsun yine fotoları yorumları eline saglik bu arada yengenın kaskı da hayırlı olsun gözum den kaçtı sanma

GAZİAANTEP den selamlar
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Ben meterolojiye kanıp (gökgürültülü sağanak diyordu) geziye katılmadım. Ama havanın böyle olacağını bilseydim gelirdim. Ellerinize sağlık, güzel gezi olmuş. Ayrıca fotolar için de Gürsel arkadaşımıza teşekkürler.

Converter01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XX 1100 Super Black Bird
    [QUOTE=yürekçe;1104190]abi harika bri gezi olmuş, sabah erken kalktım size süpriz yapıp gelecektim ki abimler kahvaltıya gelmiş süpriz olarak. Adana Mt bayağı toparlanmış görünüyor, emeğinize sağlık. ama bir resim var kiiiiii, abi kim bu yumurta topuk ss'çiniz )) koptum yaaaaa, her kimse kusuruma bakmasın ama ayağını yere basınca kaymıyor mu?

yumurta topuk dediğin şey senin rüyanda bile göremeyeceğin birşey canım... yorumlarına dikkat et...
    gürsel abi ellerine sağlık resimler süper olmuş. yeni arkadaşlar yeni dostlar herşey çok güzeldi tşk ediyorum.

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Yine çok güzel, ve herzamankinden fazla katilimla çok eglenceli geçmise benzeyen bir gezi olmus. Bora Abi'nin israr ettigi kadar varmis, aranizda olmadigima üzüldüm ve sizleri çok kiskandim.

Gürsel'im, meteoroloji heryerde yagmur gösterirken siz de çok hazirliksiz yakalanmissiniz be birader, sizinki de bile bile lades olmus ...

Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben meterolojiye kanıp (gökgürültülü sağanak diyordu) geziye katılmadım. Ama havanın böyle olacağını bilseydim gelirdim. Ellerinize sağlık, güzel gezi olmuş. Ayrıca fotolar için de Gürsel arkadaşımıza teşekkürler.

Meteorolojiye kanmiyoruz islaniyoruz, kaniyoruz hayiflaniyoruz, en iyisi hiç kanmadan sabah uyaninca gökyüzüne bakmak. Yolda sansiniza ne cikarsa artik.
    oderint dum metuant

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    sizleri kozana gelin ciğer yiyelim dedim ama iyiki gelmemişsiniz hem burda daha çok muhabbet olmuş hemde benim acil işim çıkmıştı hepinize iyi yeni yeniden geziler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler