Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artık Ben De Nükleer Kulüpteyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    1300’lük Paneuropean’ı satınca Fazer 600’ü denedim.Ancak pek beğenmedim.Resmen attan inip eşeğe binmiş gibi oldum.Büyük makinenin konforuna ve güvenliğine alıştığımdan Fazer’i satmaya karar verdim.’Ne alayım?’ diye düşünürken,aklıma tekrar eski motosikletimi almak geldi.Ancak Paneuropean bana biraz hantal geldi.Motosiklet dediğin güçlü,rahat,konforlu olmalıydı.Ve ben sıra motor istiyordum.Arayştırmalarım sonucunda FJR 1300 almaya karar verdim.Duyduk ki MOTOTAL’da temiz bir FJR varmış.Pazarlıksız 21 000 YTL dediler aşağı olmaz.Ve Cuma sabahı uçakla İstanbuldayım.Motosikleti alıp Reyhanlı’nın yolunu tuttum.

Yelkovana bak o sana hayatın Nasıl geçtiğini anlatacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler çok güzel, Yeni motosikletinz hayırlı olsun, fakat biraz yapmış oldugunuz tecrübeleri anlatsanız? ne yaktınız? yol nasıl geçti yeni motosikletiniz ile? daha cok bunları merak ettim.

ama fotoğraflar bir harika elinize sağlık
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle

bu arada motorunun arkası güzelmiş, fotolardan bunu gördük baya bi

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    öncelikle hayırlı olsun hemşerim.güle güle,kazasız ve belasız kullanman dileklerimle.çok iyi bir makine olduğunu duymuştum.yol boyu resimlerde adeta tablo kıvamında.emeğine sağlık.sevgilerimle.

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    hayırlı olsun hasan abi allah kaza bela vermesin resimleri tanıtsaydın iyi olurdu.

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    hayırlı olsun kasasız belasız kullanın.motosikletiniz ciidden çok kaslı duruyo yaptıgınız tecrubeleri anlatırsanız sevinirim.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    abi bu kaç yapıyoooo

hayırlı olsun sadece arkadan foto var
    [B]seviyk tama yorum!!!![/B] [B][COLOR="Red"]GAZİANTEP MT[/COLOR][/B]

Motosikleti
    kanuni tiger05 dı. şimdi 92 integra
    bu makıne alınabılecek en baba motorlardan bırısı cok guzel bı tercıh yapmıssın ...donus yolundada senı uzdugunu hatta dusundurdugunu bıle sanmıyorum...bence boieng in kanatsız versıyonu...
    [U][B][COLOR="Red"]markası modeli önemli degil asıl önemli olan ::: istedigin zaman...istedigin sekilde...istedigin yerde olman....özgürlük...[/COLOR][/B][/U]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim.. resimler bi harika doğrusu

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    1- hayırlı olsun
    2- resimler iyi de ney neresi bi bilgi yok. öküz ahmet paşa külliyesi nerede?
    3- motorun resmini genelde arkadan vermişsin. atların resmi bile daha detaylı
    4- onca yolu ezmişsin ama internette manzara resimleri gibi bir sayfa çıkmış ortaya. açıkçası gezi fotoları böyle koyulmaz.
    5- motorun özelliği ve yakıtı hakkında bilgiler eksik
    6- bence senin için sadece motoru almış olmak, yol yaptığını göstermekten ibaret kalmış
    7- böyle mutluysan ne mutlu sana
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunuz hayırlı olsun.sanırım hala yoldasınız, anlatım yapmamışsınız, yapsanız çok daha güzel olacaktı.emeğinize sağlık
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Yok artık,Antakya'da olmayan motosiklet Reyhanlı'da oldu,Yok ben Reyhanlı'ya taşınacağım.Eline sağlık süper bir gezi olmuş.Hayırlı olsun.

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    hayirli olsun hasan abi allah kaza bela vermesın eh artık gelirsin yeni motorunla bu tarafa nasıl olsa altın da yer ucagı var abi...

Gaziantep den selamlar abi....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler çok güzel, Yeni motosikletinz hayırlı olsun, fakat biraz yapmış oldugunuz tecrübeleri anlatsanız? ne yaktınız? yol nasıl geçti yeni motosikletiniz ile? daha cok bunları merak ettim.

ama fotoğraflar bir harika elinize sağlık
    Teşekkürlermotor la otobanda yaptığım sürat 180 ila 200 arası yakıt sarfiyatı 225 krş yol serüvenim yağmurla boğoşmakla geçti ist den saat 15 civarı çıkıp ankara kızılca hamamda konakladım sonra memleketim HATAY/Reyhanlı ya sağ selim ulaştım fjr mükemmel bir yol motoru daha öncede honda st 1300 kullanmıştım fjr daha güzel 1.si sıra motor tork 130 .. bg 143 hafif kasa abs fren daha ne isteyim kesinlikle tavsiye ederim

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok artık,Antakya'da olmayan motosiklet Reyhanlı'da oldu,Yok ben Reyhanlı'ya taşınacağım.Eline sağlık süper bir gezi olmuş.Hayırlı olsun.
    Sağ olasın Reyhanlıda bizim evin kapıları size hep açık kalacaktır

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Hiçbir şey diyemiyorum Ömrümün kalanını motosiklet tepesinde dünyayı dolaşarak geçirmek istiyorum Hayırlı uğurlu olsun yeni motorunuz Manzaralar harika

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- hayırlı olsun
    2- resimler iyi de ney neresi bi bilgi yok. öküz ahmet paşa külliyesi nerede?
    3- motorun resmini genelde arkadan vermişsin. atların resmi bile daha detaylı
    4- onca yolu ezmişsin ama internette manzara resimleri gibi bir sayfa çıkmış ortaya. açıkçası gezi fotoları böyle koyulmaz.
    5- motorun özelliği ve yakıtı hakkında bilgiler eksik
    6- bence senin için sadece motoru almış olmak, yol yaptığını göstermekten ibaret kalmış
    7- böyle mutluysan ne mutlu sana
    evet dostum haklısın iş yoğunluğundan fotoları bir başkası siteye attı oda atmasaydı bu bile olmazdı gelelim külliye yi detaylı gezemedim kapalıydı yer olarak Adana ulu kışla da bende anlayamadım motorun arkataraflarını çekmişim nedensiz bir durum özür

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hasancolakefe
    Sağolasın,dostum sen nerede oturuyorsun çıkaramadım,yani Reyhanlı'da R1'den başka bir motor göremedim

Motosikleti
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasancolakefe
    Sağolasın,dostum sen nerede oturuyorsun çıkaramadım,yani Reyhanlı'da R1'den başka bir motor göremedim
    Bakmamışsın 2005 2007 arası HONDA ST 1300 2008 FAZER 600 +200 CC PIONER CROSS +AEON ATV Şimdide FJR 1300 Reyhanlı şehir içerisinde motora binmeyi pek sevmem işim arazide ATV ve CROSS kullanmak onlarıda arabanın römorkuyla taşırım FJR ilede pazar günü sabah erken çıkar adana mersin civarı dolaşırım şehirde görmemen normal reyhanlıya gelirseniz görüşmek dileğiyle

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    motorun hayırlı olsun resimlerden gördüğüm kadarıyla motorun en güsel kısmı heralde arka kısmı bşka açılardan resim göremedim
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)