Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

150cc çin - Artçı - 2 Uyku tulumu - 1 çadır - Eşyalar - Ege Turu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ramzey 150 cross
    Arkadaşlar çok sağolun varolun, şuanda evden uzaktayım eve varır varmaz diğer fotoğrafları da ekleyeceğim. ilginç ama şu sıralar banka mağduruyum dün evdeyken bir baktım internet yok, telefon ettim faturalarınızı ödememişsiniz hat kesik dediler, halbuki bütün ödemeleri malum bankanın internet sitesinden düzenli olarak yapıyorum fakat 3 tane faturam ödenmemiş görünüyor. Şimdi bankaya gidip bu durumu halletmem gerek. Başka bir arzunuz?
    Sibop ayarı:mrgreen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda dylan
    fotograflar cok guzel paylasım ıcın tesekkurler.

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    tebrikler kardeşim sende benim gibi çin malı demeyip kendine güvenip çıkmışsın yola....gerçi ne malı oldugu önemli değil önemli olan cesaret....geçen sene haziranda bende 3000 km lik yol katetmiştim bayaa zevkli oluyor....tekrardan tebrikler....herzaman bekleriz böyle gezileri....maddi durumlar düzelse ben her hafta giderim ama yok işte..........gidersem eklerim bende fotoları....kazasız belasız kardeşim....
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet

bu çadıra iki kişi nasıl sığdınız yaw
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    parasızlık + kararsızlık...
    kazasız belasız nice uzun yollara nice güzel gezilere,çok güzel gezi olmuş ya

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Gerçekten takdirlik bi gezi olmuş tebrikler

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    çok güzel bir gezi olmuş ve iyi ki de yapmışsınız sizin tabirinizle bu çılgınlığı. Hem biz sayenizde yeni yerler yeni güzellikler de görmüş olduk. Keşke izmir civarından geçerken haber verseydiniz de size kordonda bir acı kahve ısmarlasaydık

Motosikleti
    Ramzey 150 cross
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş ve iyi ki de yapmışsınız sizin tabirinizle bu çılgınlığı. Hem biz sayenizde yeni yerler yeni güzellikler de görmüş olduk. Keşke izmir civarından geçerken haber verseydiniz de size kordonda bir acı kahve ısmarlasaydık
    Merhaba Wallace, biz zaten İzmir'liyiz, İzmir'den çıktık yola. Ama olsun birgün beraber çay kahve içmeyi isterim, bende beklerim herzaman.
    Herkese tekrardan teşekkürler arkadaşlar, beğenmenize çok sevindim fotoğraflar devam..

İztuzu yolundan bir fotoğraf daha

gelelim bana göre gezinin en güzel yerlerinden birine. Burası İztuzu sahili. Tatlısu ve tuzlusuyun birbirine karıştığı bir yer, tamamen doğal ve Careta caretta ların yumurtlama bölgesi. Hayatımda gördüğüm en güzel sahil diyebilirim.

evet arkadaşlar buraya kadar herşey fotoğraflarda gördüğünüz gibi. Bu noktadan sonra "haydi biraz geriye dönüp bir de Bodrum'a gidelim diyoruz. Gitmez olaydık, bu kadar güzel doğa harikası yerlerden sonra Bodrum tam bir gürültü yuvası, üstüne üstlük tam bir karmaşa. Belki en az 100 tane kasksız scooter sürücüsü. Her taraf vızır vızır araba. Hiç iyi gelmedi. 1 günde Bodrumda bir arkadaşımızın yanında konaklayıp geri dönmeye karar verdik.

Daha sonra Milas'tan Bafa'ya doğru saptık.

Sonra dönüşte Kuşadasına da uğrayıp İzmir'e doğru döndük.
    Bu da Kuşadası'na yukarıdan bir bakış.

Kıssadan hisse olarak çok güzel ve her saniyesinde zevk aldığımız bir geziydi. Toplamında 1000 kmye yakın sorunsuz bir yol yaptık. Herşey güzel geçti. Fakat bir nokta varki bunu söylemeden geçemeyeceğim. Siyasetle uzaktan yakından bir ilgim yoktur, yapmayı da sevmem fakat Köyceğiz'den sonra sizin de gördüğünüz bu cennet parçalarının parsel parsel yabancılara satıldığını, belkide çoğumuzun rüyasında bile göremeyeceği bu güzelliklerin tam ortalarına yabancıların birer villa kondurmaları, bu güzelim toprakları paralarıyla satın almaları, birilerinin bu cennet toprakları satmaları bana çok koydu. Acısı halen içimde.
    Sibop ayarı:mrgreen:

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Cok güzel gezi olmuş imrendim valla gezileriin devamını dilerim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper gezi, ellerine sağlık objektifine kuvvet.

Yabancılara üç kuruşa (onlara göre) satılan cennet yerlerimizi hiç sorma, bunun acısı elbet birgün hepimizden çıkacaktır. Allah sebep olanları utandırsın ne diyelim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Güzel gezmişsiniz. Fotolar da çok güzel hem size hem de çan çin çona tebrikler.

Çok güzel bir gezi olmuş.Şu ehliyeti kapayım,bir de motorum olsun bende gezeceğim bekle bekle nereye kadar

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Harıka bı gezı olmş resımlere bayıldım Kazasız belasız yola devam cümlemıze
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Motosikleti
    Dabanvay 125cc

yolunuz açık olsun

güzel gezi olmuş tebrikler arkadaşlar. temmuz sonuna doğru bende eşimi alıp 2 kişi benim ybr 125 ile şöyle bir akdeniz yapmayı planlıyorum bir aksilik çıkmazsa. yolunuz açık olsun nice gezilere
    ::sigara:: 35 NAC 79 ::tutkuy::
    AL Bİ YBR, BİN GEBERE GEBERE :cat:

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    dostum bende ortacada 1 yıl kaldım dalyanı cok iyi biliyorum.küçük fakat çok şeker biyer.devamını bekliyoruz

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper gezi, ellerine sağlık objektifine kuvvet.

Yabancılara üç kuruşa (onlara göre) satılan cennet yerlerimizi hiç sorma, bunun acısı elbet birgün hepimizden çıkacaktır. Allah sebep olanları utandırsın ne diyelim.
    Aminnn.watan satılıyor ve biizim insanımız hala alkış yapıyor.biz iflah olmayız

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    tebrikler,

küçük cc li motorculara çok güzel bir örnek.

Bu macera ruhuyla siz daha nereleri gezersiniz.
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    her şey 10 numara tek eksik ben orada değilim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)