Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Ankaralı Endurocular'dan 21 inch'lik gezi (Çatacıkamadık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Evet arkadaşlar çok güzel bir gezi oldu. Hiç kimse alınmasın, gücenmesin Enduronun dışındaki motorlar bu geziden sağ çıkamazdı.Murat'ın fotoğraf makinası daha güzel çektiği için foto işini o halletti.Bende bir kaç kare foto ekledim.
    Pro ile buluşma yerimiz olan ODTÜ Opet.

Vadide kahvaltı.Pro ile ile Murti acayip ekmek yedi..İki sepet ekmek yediler.Murti bir tanede yanımıza alalım deyince garson bize girecektiki ücreti mukabili deyince durdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    [QUOTE=murti06;1063668]
    Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gittiğin yerleri göremedikten sonra bir günde 1000 km yapsan ne 2000 km ne tadına vararak gezmektir esas olan. Tabi herkesin zevki başka ne diyelim. Herkesin yolu açık olsun
    Konu başka, saptırmayalım lütfen gezi güzel olmuş ona sözüm yok zaten fortoğraflar belli ediyor kendini, ayrıca enduro tutkunuyum 21 inch görünce bilmiyordum 21 inch olduğunu enduro tekerlerinin, bunuda bildim iyi oldu

Motosikleti
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakarya nehrinden geçiyoruz diyince ve ortada köprüyü görmeyince yuh artık dedim adamlar aştı,yolu bırakıp sudan geçtiler.gerçi o aletler 50 cm sudan geçebiliyor./eksoz hizası işte).
    bir de neden bana haber vermediniz.benim ybr ile gelirdim(siz 60-70 le gittiğinbize göre ben de yetişirdim.ciddiyim belki fazer gitmez ama ybr her bir yere girer(tabii dönüşte civatalar dağılır mı dağılmaz mı fikrim yok ki galiba bişi olmaz mış)
    Doktorum civanım gezide sık sık kulağını çınlattık. İyikide ne YBR ile, veya fazerle gelmemişsin.Fazer zaten o yollardan gitmezdi.Dönüştede YBR bize yetişemezdi çünki 160-170 ne varsa kapattık çünki çok ıslandık, yağmur,dolu murti azdaha donuyordu(kot pantolanla gelmemek iyi bir ders oldu kendine) kendi değil tabi başka yerleri çözüldümüki acaba donu seni karagöl paklar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    valla eve gelir gelmez ufo yu açtım iki saatte zor ısındım daha ısınmasaydım kombiyi bile açacaktım

Motosikleti
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla eve gelir gelmez ufo yu açtım iki saatte zor ısındım daha ısınmasaydım kombiyi bile açacaktım
    Aklında olsun arkaya bir çift çorap-atlet-pantolan at! Ben çorapları değiştirmeseydim ıslak ıslak kesin o rüzgar da donardı bide bastıkki.Bende acil senin bottan alacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklında olsun arkaya bir çift çorap-atlet-pantolan at! Ben çorapları değiştirmeseydim ıslak ıslak kesin o rüzgar da donardı bide bastıkki.Bende acil senin bottan alacağım.
    bot su geçirmez olunca yedek çorap ihtiyacı olmuyor. Ama ben bundan sonra yanıma yedek don alacağım

Motosikleti
    Murti,Pro kaç km. yaptık? yazdınızmı görmedim ama ben 564 km.yapmışım. 138 ytl.benzin aldım.Pastanecilere duyrulur pastanede kola içip,pasta yemeye benzemiyor.Endurocu olmak için sadece Enduro motor yetmiyor

NakturK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Helal, iyi gezmişiniz. Süleyman hocam'da pazar günü için iyi bağlama çekmiş gözüken evde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Murti,Pro kaç km. yaptık? yazdınızmı görmedim ama ben 564 km.yapmışım. 138 ytl.benzin aldım.
    ben 420 km yol yapmışım ve 60 liralık benzin aldım toplamda. TA neymiş öyle be çok yakıyormuş harbiden benim makinenin iki katı Süleyman sana birde benzinlik açmak lazım

Motosikleti
    Alıntı NakturK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal, iyi gezmişiniz. Süleyman hocam'da pazar günü için iyi bağlama çekmiş gözüken evde
    Valla bizde Pro ile murtinin birilerine şu "Tırt" motorcu olmadıklarını ispatlamak için bayağı bir abartmışız.Pazar günü 07.00 de kalk yollara düş akşam 21.00 da eve gir.Normalde hiç bir güç beni pazar günü 09.00 dan önce kaldıramaz.İlçe dışına çıkmamam yasağı aldımHanım yoksa valizi eline veririm dedi

Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 420 km yol yapmışım ve 60 liralık benzin aldım toplamda. TA neymiş öyle be çok yakıyormuş harbiden benim makinenin iki katı Süleyman sana birde benzinlik açmak lazım
    Akşam otobana döndüm ya benzin bitecek diye yusuf yusuf oldum, yoksa elinizde bidonla gelirdiniz artık yanıma.(O halde gelirmiydin acaba yoksa yolu tarif edip taksiylemi gönderirdin yada ufonu taksinin çakmaklık şarjına takıp mı gelirdin?) kendimi havaalanı yolu zor attım.depoda 2 litre benzin kalmış.Depo 19 litre.Uzunyol alacak listesine yeni bir şey daha ekle 2,5 lt. kola petine yedek benzin.

Karaoğlan özelliklerine göre normal yakıyor. (çift silindir, karbüratörlü)
    Aşağıdaki veriler Bu gezideki değerler.
    Dağ yollarında:192 ykr
    Ara yollarda :216 ykr
    Düz yolda ve otobanda:221 ykr

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuşda pek enduro havası olmamış doğrusu Acuk bozuk yollardan gitmişsiniz okadar. Neyse sezon yeni açılıyor daha güzel geziler yapmanız dileğiyle
    Acuk bozuk yol dediğin 50 km.canım O taşlı,kumlu çöl gibi yollarda 200-250 kiloluk makinalara sahip çıkmak her babayiğitin harçı değil canım. zaten o yol için gittik bizde

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pro görüyomusun Tırt endurocuyu gör arkandaki endurocu ruhlarını
    al len Al da utan

http://www.motosiklet.net/forum/foto...kuruldu-2.html
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Doktorum civanım gezide sık sık kulağını çınlattık. İyikide ne YBR ile, veya fazerle gelmemişsin.Fazer zaten o yollardan gitmezdi.Dönüştede YBR bize yetişemezdi çünki 160-170 ne varsa kapattık çünki çok ıslandık, yağmur,dolu murti azdaha donuyordu(kot pantolanla gelmemek iyi bir ders oldu kendine) kendi değil tabi başka yerleri çözüldümüki acaba donu seni karagöl paklar...
    senin ekipman suya dayanıklıydı anlaşılan.
    çünki ıslakken ne kadar ağır seyredesen o kadar az üşürsün.aklınızda bulunsun.(yoldaki kayganlık vs tehlikeyi saymıyom bile).

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pasta yapmayı bilmem ama Kek yapmakta ustayım ayrıca pastaneci olmak her babayiğidin harcı değil, ben 1 günde 1000 km den fazla yapana hayranlık duyarım.
    Ona senin saygı duymana gerek yok, IRON BUTT deniyor zaten. Google'da biraz arama yapman yeterdi
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona senin saygı duymana gerek yok, IRON BUTT deniyor zaten. Google'da biraz arama yapman yeterdi
    tüü desene sadece 500 kilometrem kalmıştı benim ogün, ama gün bitti ben ne yapayım

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    güzel gezi olmus murat abi & onur diger arkadası tanımıyorum benım alette sizinkinden olsaydı gelırdm oyle tas toz toprak sevmıyor sosyete bizimki
    gül bahçesine girenler gül olmasalarda gül kokarlar ( SUZUKİ --- KATANA )

Motosikleti
    henüz yok
    Ben bu konuda otorite değilim ,enduro denir denmez çatışmasına girmeyeceğim ama çömez olarak çok güzel bir gezi olmuş yaw ben arkadaşları tebrik ediyorum en azından cafe, pastane oturmuyorlar geziyorlar bu arada Onur bana ehliyet kursu için yardımcı olduğu için bunları söylemiyorum yanlış anlamayın

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Böyle giderse Pro yüzünden enduro satışları da patlayacak sitedeki endurocuların sayısı da. çok güzel olmuş tekerinize pardon 21 inize sağlık

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Gezmek kadar, geziyi anlatabilmek de çok önemli
    Onur Yollarda

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    21'' (inç) 'inize sağlık. paylaşım için sağol. Resimlerdeki bir çok yolda ben commuter denen YBR tiplerindeki motorla bayağı yol yaptım. (sataşma amaçlı söylemedim) Daha iyilerini yapmanız dileği ile beğenmedim değil. Toprak yolları seviyorum.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21'' (inç) 'inize sağlık. paylaşım için sağol. Resimlerdeki bir çok yolda ben commuter denen YBR tiplerindeki motorla bayağı yol yaptım. (sataşma amaçlı söylemedim) Daha iyilerini yapmanız dileği ile beğenmedim değil. Toprak yolları seviyorum.
    Her motor her yola girer. Bizim girdiğimiz yere başkası giremez demiyoruz biz. Adam R1 ile dünya turu yaptı sonuçta Yani dememiz o ki, endurocu demek, enduro motora sahip demek değildir. Defalarca söyledik ama anlaşılmadı.

Lütfen şu yazımı okuyunuz:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...or-enduro.html
    Onur Yollarda

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler