Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sonbaharin son günleri (GAZİANTEP MT)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    sizinle buluşma yerine kadar gelip, tanışıp, geziye katılamadığım için üzgünüm. çok güzel bir aktivite yapmışsınız. fotolarda güzel olmuş. elinize vede emeğinize sağlık. yahu ne öyle dal çubuklardan şiş yapmışsınız. yani illa et yiyeceksiniz ha.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinle buluşma yerine kadar gelip, tanışıp, geziye katılamadığım için üzgünüm. çok güzel bir aktivite yapmışsınız. fotolarda güzel olmuş. elinize vede emeğinize sağlık. yahu ne öyle dal çubuklardan şiş yapmışsınız. yani illa et yiyeceksiniz ha.
    Gaziantep mt ye hiç yakışıyomu hele şu görüntülere bak çubuktan şiş felan menüde sucuk. Koyacan mangalı saplıcan kuşbaşıyı kıymayı dedim ama dinletemedim illede balık dediler sonra babayı yedik çubukdan şiş yaptık
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    muhahahaaha neyse sağlık olsun afiyet olsun. kısmetiniz oymuş. ama bisküvi ve meyve suyu da bir hazır ve pratik yiyecek. yani illa tüm türkiyeye Gaziantep liliğinizi gösterceksiniz.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhahahaaha neyse sağlık olsun afiyet olsun. kısmetiniz oymuş. ama bisküvi ve meyve suyu da bir hazır ve pratik yiyecek. yani illa tüm türkiyeye Gaziantep liliğinizi gösterceksiniz.
    Tabiki Gaziantep MT dedinmi milletin ilk aklına gelen Mangal, Şiş, Kebap
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziantep mt ye hiç yakışıyomu hele şu görüntülere bak çubuktan şiş felan menüde sucuk. Koyacan mangalı saplıcan kuşbaşıyı kıymayı dedim ama dinletemedim illede balık dediler sonra babayı yedik çubukdan şiş yaptık

gokan kardes unutma aramızda vejeteryan vardı ama genede olsun bız sucukları gotururken nasılda domates yıyordu dımı baya guldum ya hııı unutmadan yahya kardes gazıanteplı oldugumuzu gostermezsek nerde kladı bızım anteplıgımız dımı ama

Motosikleti
    rmz 200 gy
    abı sade gezmele olmuyor yiyecen içecen ama en sevdıgım sey ne bılırsınız gıderken üşüyunce kucuk bı koy kahvesınde meraklı koylulerle muhabbet edıp çay içmek bazende çaylar beleşe gelıyo hani
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı o_yagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abı sade gezmele olmuyor yiyecen içecen ama en sevdıgım sey ne bılırsınız gıderken üşüyunce kucuk bı koy kahvesınde meraklı koylulerle muhabbet edıp çay içmek bazende çaylar beleşe gelıyo hani
    SENİGİDİ BELEŞÇİ

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komşu güzel gezmişsiniz elinize sağlık bu arada kdx si naptın test ettinmi geziye onuda dahil etseydiniz keşke adanadan selamlar.
    abdurkadır abi kdx si cıkarmıyoruz daha anca siz gelirsenız cıkar

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay kardeşlerim.bulunca güzel havayı,ooooo sucuk ekmek haa.afiyetler olsun hepinize.emeğinize sağlık,güzel vakit geçirmişsiniz.yalnız,aydemir abi;3.resimde herşey çok güzel,romantik yürüyüş,arkada harika sonbahar manzarası,herşey dörtdörtlük 'deeee,o senin dizindeki dizlikde neyin nesi be abi.bari orada çıkartsaydın.hepinize sevgilerimle.
    Bora abi alakan için teşekürler o fotoya gelince motorcu oldumuz nerden belli olsun

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adanadan hepinize sevgilerimi gönderiyorum arkadaşlar,çok güzel yapmışsınız,elinize motorunuza sağlık.
    demek balık bulamayınca odun topladınız hı
    Allah kimseyi aç bırakmasın,sucuk ekmeğe nasıl saldırmışsınız
    resimlerde alevin fonunu kullanmanız harika fikir olmuşneredeyse akıl diyor evin içinde ateş yak hemen kızımın resmini çek
    gürsel kardeşim evt balık bulamadık başimizin çaresıne baktık ne yapalım iyi dileklerin için teşekürler.
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Tebrik ediyorum

İşte bu arkadaşlar. Motorculuk dediğin böyle olmalı. Karda kışta, yağışta, soğukta ve sıcakta; her ortamda motor kullanmayı arzu ediyor ve kullanıyorsan, motorsuz bir günlük yaşam düşünmüyorsan motorcusun.
    Entepli arkadaşlar, eğem, eyi gezmişiniz.
    Fakaaat, bir de şu resim yerleştirme konusunda birazcık dikkat etseniz, yahu imanım gevredi resimleri göreceğim diye. Yatay ve dikey kaydırma çubuklarını kaydırmaktan resimleri görmekte zorlandım, yazıları okumakta güçlük çektim.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu arkadaşlar. Motorculuk dediğin böyle olmalı. Karda kışta, yağışta, soğukta ve sıcakta; her ortamda motor kullanmayı arzu ediyor ve kullanıyorsan, motorsuz bir günlük yaşam düşünmüyorsan motorcusun.
    Fakaaat, bir de şu resim yerleştirme konusunda birazcık dikkat etseniz, yahu imanım gevredi resimleri göreceğim diye. Yatay ve dikey kaydırma çubuklarını kaydırmaktan resimleri görmekte zorlandım, yazıları okumakta güçlük çektim.
    abi sanırım yarışmaya içipte geldin valla bende bi sorun yok normal acıldı resimler.celalettin abimiz has motorculardandır ha arkadaşlar.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    aydemir selam kıskandım doğrusu işlerim çok yoğun şu aralar biraz hafiflese hemen bir gzi yapalım diyeceğim valla
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    abicim ne zaman g.antep mt buluşamasının fotolarına baksam karnım acıkıyo, antepli olduğunuzu çok belli ediyosunuz maşallah paylaşım için teşekkürler.

çok güzel olmuş dostlar yaa. tebrikler
    brindar der ki bezen motosiklet hız tutkunlarına hayat, yalnızlığada ilaç gibidir.

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    abi sanırım yarışmaya içipte geldin valla bende bi sorun yok normal acıldı resimler.celalettin abimiz has motorculardandır ha arkadaşlar.
    Yahu Ressam, kardeş içip de gelmedim, keşke içip gelsem, bari bu sözlerini hak etmiş olurum. Fakat sorun şu:Resimler tamamen yüklendikten sonra ekrana yerleşiyor, yani fitting oluyor. Ben o sayfayı açarken resimler tamamen yüklenmemiş olduğundan da fitting işlemi gerçekleşmemiş, senin yazını okuduktan sonra sayfayı yeniden yükleyince durum düzeldi.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Celalettin abi aslında dediğin doğru üzeyir arkadaşın resim yükleme kapasitesi çok düşük (umarım kızmaz) resimlerin boyutunu bi türlü ayarlayamıyo oda başlığın geç açılmasına vede herşeyin birbirine girmesine neden oluyor. Bu durum için özür dileriz. Yorum yapan arkadaşlarada tek tek teşekkürler.

sertacım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda spayc 110
    yapmayın kardeşim bu ne yav..insanın canı çeker oralarda olmak ister. uzkatadır demiyonuzmu... ben şimdi ne yapayım motor var herşey var ama ortam yok. şu istanbula bi gelip yapsanıza bunları...hepinize selamlar...sevgiler ..saygılar...
    Büyük Adam Olman Gerekmez Adam Ol Yeter...

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Celalettin abi aslında dediğin doğru üzeyir arkadaşın resim yükleme kapasitesi çok düşük (umarım kızmaz) resimlerin boyutunu bi türlü ayarlayamıyo oda başlığın geç açılmasına vede herşeyin birbirine girmesine neden oluyor. Bu durum için özür dileriz. Yorum yapan arkadaşlarada tek tek teşekkürler.

yaw kapasıtemde bırsey yok gokan kardesım kullandıgım programda bır sorun var alındım bak

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    abi çok güzel bir gezi olmuş emeğinize sağlık
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaçırmışım bu başlığı Gezmiş yine bizimkiler..
    Güzel bir gezi olmuşa benziyor yine.
    Fotoğraflar çok güzel.
    Tebrikler Gaziantep MT
    Devamlarını her zaman ki gibi bekliyoruz..

EN GÜZEL RÜYALAR NERDEYSE BEN HEP ORDAYIM
    valla çok güzel bir gezi çok eğlendik... herkese herşey için çok tşk ederim...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)