Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

benzin 3 lira olmuş neyime.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    bu hafta da eray kardeşimin motoru toplanmadığı için sinan abimi zar zor kandırıp çıktık yola. ilk önce inönü ye gideriz diye biliyordu, sonra kütahya çıktı,sonra afyon çıktı,,e yola çıkınca itiraz da edemedi tabi..350 km yapmışık bu arada. bol bol fotoğraf almaya çalıştık. biraz da fotoğraflar anlatsın...

işte bugünkü güzergah.

saat 11 de buluştuk,

yola çıkmadan sinan abi ye haritada inönü yü gösteriyorum.. garibim diğer lerinden habersiz.

inönüde ilk durak.

kuşbakışı inönü

büyük olmasada ufak bi kaza atlattım.mıcırdan dolayı viraj ı alamayıp. sağ taraftaki kum tepesine çıktım,,orda toprak değilde .uçurum olmasını düşünemiyorum bile. sinan abide teker izini yakalamış.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar yine gezi süper olmuş.
    Anlaşılan "sezonu kapatmayan motorcular" listesine girmek için adaysınız..

Ama akaryakıt fiyatları bizi üzdü...

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    tabi ööle olur benimde motorum 150lik 4 zamanlı olsa bana da ööle gelir.İstersen bir haftalığına değişelim motorları da,o zaman göreyim ben seni ersin abi,he dersin
    Herşey güzel fotolar güzel motorlar güzel gezenlere lafım yok.haaaarika olmuş gene tekerinize sağlık
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    güzel bi gezi olmuş paylaşım için teşekkürler

Motosikleti
    yok ahmedim ben almıyayım,,şehir içi gezmeye bile tırstım ben mz le. km de.20ykr.. ooooo fotoların devamı var daha.

sobran köyünden geçtik,porsuk göletinde bikaç dk.mola verdik.

yolda giderken fotoğraf çekmekten kendini alamayan sinan abi.o günde düşmedi. bendeki keyfi yakalamaya çalışmış sanırım ayakları uzatmışımm.ohhh.öyle yolculuğa can kurban.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    eveet 3 tf'cilerin gezi moderatörü sinan duruma el atıym ve başlıyom gene annatmaya. çenem düşerse kaldırıverin yerden girişi ersin yapmış az da ben annatiyim...

saat 11 suları ogü'nün ordaki yeni buluşma yerimiz shell

15dk yolculuktan sonra çukurhisar girişi...

İnönü'nün mağaraları...

ersin'im daha önce gelmemiş hiç o yüzden önden önden gidiyo baksana...

sonunda yoruldu oturakaldı orda

mağaralara devam...

işte forumda ilk. 4 karede inönü...

en büyük benim....

İnönü'den kütahyayı bulcaz nası bulcaksak.haritaya bakınca pek karamsardık dedim ersin'e bastır yolun sonunda kütahya vardır heralde...

yollar bozuktu.paso kenarlar gevşemiş ersin'le baya kaptırdık gidiyoduk. ben arkadaydım nası olduysa ersinin kaydığını gördüm ve bi ustalıkla kaymayı kesti düzledi motoru sonra tekrar frene asıldı bi 10 mt filan kaydıkdan sonra yandaki toprak tepede durdu.ben düşcek sandım korktum. bende 2-3 metre arkasındaydım.Allah korudu ersin'im. az da şöförlüğün faydası var... hemen yanına gittim düşmesin diye. ayaklar biaz uzun olunca tuttu motoru dik. sonra vitesden bile çıkaaramadan çektik gri geri de aldık motoru toprağın içinden baktık şöyle bişey yok devammm

ahanda Kütahya yazıyo.doğru yoldayız demekki.

yukarda resmi olan gölet Porsuk barajı.orda bi ihtiyaç molası sona yola devam...

şeytanlara bak.. Allah bozmasın duruşlarını

devam etcem...

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Resimler süper çok güzel gezi olmuş
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    eyvalla DCR sağol.inşallah senin de kendine ait motosikletin olunca gezersin

neyse resimlere devam ediyim....
    kalan mağaralı resimler..

korkmayın atlamıcam

inönü gezisi bitti.

ahanda olay bu.ersin diyo batıya ben diyom doğuya doğuya gitsek eve gitcem ne güzel... tabi biz batıya gittik Kütahya'ya.

Kütahya'nın içine girdik.

Ersin bi yer biliyorum dedi. tepedeymiş döner'li bişey di adı da unuttum. neyse yolu hatırlayamadı meydandaki nöbetçi polise sordu.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvalla DCR sağol.inşallah senin de kendine ait motosikletin olunca gezersin
    Amin abi inşallah

Artçı olmaktan bıktım

Bu arada bu resime koptum

Yolu nasıl buldunuz sağdan mı gittiniz soldan mı
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    resme göre soldan gittik. ben çaktırmadan eve gidiim diyom ersin yok abi bu taraftan gitcez dedi kerata...

hehee biz de çektikten sonra koptuk

Kütahya'nın en yüksek yeri. Kaleler...

Kütahya'nın Kaleler'den görünümler...

mutluluk gözlerimizden de anlaşılıyor dimi .... geziyorduk çok şanslıydık hava da güzeldi... bunlar mutluluk gözyaşalrı...

arkası da Kütahya'nın diğer yarısı galiba ya da eski Kütahya. anlayamadık biz....

Afyon yolunda bi mola daha. yakıt ikmali ve ihtiyaç molası....
    Kazasız belasız gidiyoruz. buraya gelmeden önce adamın birisi bize gel gel yapıyodu ama ne oldugunu anlayamadık

ahanda uzaktan kocaman bi tabela daha. aman Allahım gözlerime inanamıyorum doğrumu görüyorum. Afyonkarahisar yazıyo

tabelanın az gerisinde de Özdilek A.V.M. vardı içerde resim almadık sakıncalı olur belki diye sadece dışarıda çektik...

bunlar canavar beee. hakediyorlar 95 oktanı sonuna kadar.

Afyona gidilmezde kaymaklı tatlı yenmezmi ? orda kaymaklı kadayıf yazıyodu ama bizim kadayıfa benzemiyodu Afyon'a has heralde...

biraz da alışveriş yaptık ufak çapta. 15ytl'lik...

yolcu yolunda gerek dedik ve besmeleyle çıktık Eskişehir'e yola. Ersin "abi arayı açmayalım karanlık" dedi Korktu heralde

Dönüş yolu da maceralıydı. Sanki gecenin 2sinde yoldaymışız gibi karanlıktı yollar. Hele bi ara orman içinden gidiyoduk o an aklımdaki tek şey "Allahım bişey olmadan evime dönüyim" di. Netice itibariyle öle oldu ama yolda neler oldu neler.

Arabanın geldiğini görüyoruz ama karşılaştığımızda ne göz kalıyo ne bişey. Adamlar şehirlerarası yolda uzun farın karşısındakinin gözünü alcağını düşünmüyoki. Basmış gaza geliyo amcan. Hele o viraj önlerinde arabanın farını görüyosun da sen de viraja doğru gidiyosun ya işte o anlarda insan soğuk terler döküyo inamazsınız.

Bir virajda rokko'mun farları döneceğim yönü göstermediği için 80'le giderken virajı alamadım gaz kestim mecbur çift frenle mıcırda zor-zar toparladım az bişey çıktım yoldan sonra geri girdim. Bu virajdan az 2-3 dk sonra da ersin aynı şeyi yaşadı. cbf göstermedi virajı o da mıcır üstünde debriyaj sıkıp frenle toparladı... ama o yol arabyla da gece zor gelinirdi. biz acemi oldugumuz halde gene iyi geldik.

Tarihi ve bi o kadarda eğlenceli geziyi bitirdik.neyseki sağ salim evlerimizdeyiz. Bir sonraki gezimizde görüşmek üzere herkese iyi seyirler.

Yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar burası bir muhabbet ortamı...

Bugün öğlen civarı aldığım bir anonsta ; Kütahya tepelerinde kar yağışı olduğunu söylediler...

Motosikleti
    ben biliyorum ya çok şanslıyız biz çooook.. baksana biz geldik kar yağmaya başlamış..

Motosikleti
    öyle öyle. mübarek biliyomuş sanki bizim gezceğimizi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    helal olsun...fotolar harika...cbf ye bi çanta şart ama...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Hocam geceye kalmışsınız dönüş yolunda faat gezi gerçekten güzel olmuş.Helede gezebileceğin bir motorlu arkadaşın varsa Birdaha siz siz olun geceye kalmayın sonra böyle yusuf yusuf gelirsiniz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    hehee yusuf yalnız bırakmadı bizi evet

Motosikleti
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehee yusuf yalnız bırakmadı bizi evet
    benide yalnız bırakmadı.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    güzel gezi olmuş.paylaşım için teşekürler.ama birazda korumalar eksik gibi
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş.paylaşım için teşekürler.ama birazda korumalar eksik gibi
    koruma kask dizlik,, elimizde bunlar var ve hepsini taktık .

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    keşke motorum olsada bende katılabilsemmmm :(

çok güsel olmuş
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)