Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

14-08-2005 Ağva Gezisi resimleri ve macerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Alıntı ubaykal adlı üyeden alıntı
    süpriz hazır ancak 44 MB oldu. baron yardımına ihtiyaç var...
    Benim yardımcı olabileceğim bir konu olabilir mi bu acep dilersen özelden mesaj at
    \"Turkish Choopers\"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ubaykal tabiki çok rahat bir gezi olacak busefer eşimide alacağım yol çok düzgün ve viraj yok çok şirin tatil kasabası akşama dönerken balıkçılardan taze taze balıkta götür evine ben pazar günü kimse gelmesede tek başıma eşimle gideceğim

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Alıntı freeozkan adlı üyeden alıntı
    abi hadi ya bekliyoruz ... abi sana mail att1m insallah dogru yere atm1s1md1r
    yoo gelmedi.

Motosikleti
    as 125 t gri
    e_erdun, Abi yaa kızma bana ama ben formula1 izlicem
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    aydıner+ubaykal marmara ereğlisi marmaranın en temiz denizi bulunan yer eğer lodos olamzsa lodostada yosunlar geliyo gerçi biz bu yosunları kullanmasını bilmiyoz ama çinliler çok güzel bayan için kremlerini+yemeklerini+salatalarını ve surata sürülen maskemi nedir onlardan yapıyolar ama biz bunları bilemiyoruz ğerçi jınlunlarımız yaşlanırsa motorlarımıza birer kür yaparız değerlendirmiyoruz ama bi tüyo vereğim ağustos ayında m.ereğli denizi mükemmel oluyo ubaykal gelmek istersen iki motor gideriz eşlerimizde bu arada tanışmış olurlar fotolarıda buraya kodunmu gelemeyenler çatlar çatlar resimlerimizde onları tamir etmek için onlara japon yapıştırıcı etkisi yapar belki

Motosikleti
    e_erdun, evin reisine bi danışayım. önemli bi işi yoksa gelmek isterim. zaten haftaya yapacağımız gezi toplantısını bu c.tesi yaparız. gelmek isteyeni de m.ereğliye davet ederim...

Motosikleti
    as 125 t gri
    e_erdun, abi ben 13 sene önce falan gittim yeniçiftliğe o zaman bile çok ii değildi
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    as 125 t gri
    ubaykal, Sen benim mesajları okumuyon galiba ya da ciddiye mi almıyon anlamadım... Bi ayıp ettiysek söyle valla i:
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    aydıner kardeşim neden kızayımki renkler ve zevkler tartışılmazki siz bize formula 1 anlatırsınız bizde size m.ereğli gezisini anlatırız ha bu arada benim oğlan f1 kayıt yapacak akşam gelince evime biramı açıp seyredeceğim tabiki

Motosikleti
    aydıner y.citlik m.ereğlisindenönce orsıda güzel bir kasaba

Motosikleti
    as 125 t gri
    e_erdun, Ohh ne güzel abi ama canlı olmayınca ben kaybediyom olayı yaaf biz hepimiz seni çok seviyoz abi
    \"Turkish Choopers\"

ümit abi ben sarköyden arkadasla konustum geceligi 15 dedi 12,5 m1lyona cekti...

yanl1z buraya gelicekseniz bana bes gun önceden haber vermeniz gerekli dio...

bu pansiyon benim arkadas1m1n merkezi bi yerde kap1s1ndan bakt1mm1 den1z1 görüyorsun... odalar 3 kisilik 4 kisilik degisio ... odalarda dus var... birde ortak kullan1lan mutfag1 var...

Motosikleti
    ubaykal demişki
    ercüment abi günübirlikmi bu gezi...
    tabi sabah gidip akşam üzeri döneceğim
    e_erdun, evin reisine bi danışayım yenge gelir gelir a burada yengemin egzosa değen ayağı ne durumda işallah iyileşmiştir benim hanımdada var bir kaç egzos yanık izi

Motosikleti
    aydınynr tabiki bende sizi çok seviyom çünkü benim erkek kardeşim yok belki bundan dolayı ama ben erkek kardeşim olsaydı şunada inanınki ondan çok daha çok seviyom genede sizler harika gençlersiniz

Alıntı ubaykal adlı üyeden alıntı
    e_erdun, evin reisine bi danışayım. önemli bi işi yoksa gelmek isterim. zaten haftaya yapacağımız gezi toplantısını bu c.tesi yaparız. gelmek isteyeni de m.ereğliye davet ederim...
    abi o toplant1 pazar günü... cumartesi cal1sanlar var.
    pazar yaparsak kat1l1m artar... bu hafta kat1l1m artarsa bu art1s bi dahaki hafta yap1lacak gezinin kat1l1m1n1 da artt1r1r

marmaran1n en temiz denizi : kumbag ile gaziköy aras1nda kalan ucmakdere mevkiidir... bilgilerinize...

Motosikleti
    oraya çok zor gidersiniz jandarma uçmak dere mevkiiye kumbağ okey pansiyonlarda bayağı hesaplı

Motosikleti
    Alıntı aydinynr adlı üyeden alıntı
    e_erdun, Abi ben deniz olayına çok çok bayılmıyorum denize gidince dalmak üç beş balık avlamak lazım bana göre... Bir de benim hatun dönecek haftasonu onu almam gerekecek hava alanından son olarak da marmara ereğlisi yeniçiftlik pistir abi oralar...
    O yüzden benim için en güzeli formula
    Aydın dostum dalmak ve balık avlama olayına sonuna kadar katılıyorum. İnşallah çadırlı yada pansiyonlu gezide bunu yapacağız.

Alıntı aydinynr adlı üyeden alıntı
    ubaykal, Sen benim mesajları okumuyon galiba ya da ciddiye mi almıyon anlamadım... Bi ayıp ettiysek söyle valla
    Kusura bakma notebook son demlerini yaşıyor. nete giriyorum. bi müddet sonra kitleniyor. atlamışım. şimdi öm atıyorum.... Ama süpriz çok hoş oldu. Umarım siz de beğenirsiniz...

Motosikleti
    hadi o zaman kilyos veya karaburun karadenizin pırıl pırıl sularına

Motosikleti
    as 125 t gri
    ubaykal, No problem abicim, deiştirelim senin makinayı...

e_erdun, Abi benim de abim yok valla
    \"Turkish Choopers\"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler