Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

14-08-2005 Ağva Gezisi resimleri ve macerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan bensiz ah ulan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aydinynr, abi benimde sol ayak bileğimin üzerinde iki yerde sinek isiriği tarzında şişlikler var. acayipte kaşınıyor. ama dün mü oldu bilmiyorum. belkide cumartesi olmuş olabilir. belgrad ormanına gitmiştik. orda da acayip acayip sinekler vardı. elim su toplamıştı. hatta biri gelmiş ordan bir ısırdı. hep sular aktı. hemde nasıl acıttı

e_erdun, valla bizi zorluyolar erdun abi . şunlara bişi de yaaaa . aslında biz 200-250 kmlik biryere gidip orda kalalım diyoruz.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    baron985 demişki
    e_erdun, valla bizi zorluyolar erdun abi . şunlara bişi de yaaaa . aslında biz 200-250 kmlik biryere gidip orda kalalım diyoruz.
    bu seferki gezi 300-350 km arası baron yavaş yavaş km 'ler artsın kardeşim

10ar 10ar arttırsak olmaz mı?

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Şarköy
    Kumburgaz
    Erikli

Arkadaşlar haftasonu buluştuğumuzda bu 3 yer hakkında konuşalım. Ben her 3 yeri de araştıracağım. En ucuza nerede daha fazla eylenebilirsek oraya gidelim.

Rüzgardelisi seninle birlikte pansiyonlarla pazarlık yapacağız.

Haa bi de 30 ağustosta pazartesi izin alamayız diyenlere uygun bi haftasonu c.tesiden çıkar pazar akşamı döneriz. Onu da haftasonu buluşmada kararlaştırırız.

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    baron985, Geçmişolsun hemen gidip bi kutu böcük ilacı aldım şimdi evin camlarını da açıp beklicem ve gelen tüm haşeratı temizlicem belki bizi sokanlardan biri ya da en azından akrabalarını temizlerim (ne geyik bi yazı oldu)
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    DL 1000
    Herkese Merhaba,

Dün geç geldiğim için ve bugün iş yoğunluğundan forma yeni girebildim.

Ne diyim, tek kelime ile SÜPER bir gezi oldu. Ben daha önce yalnız uzun yola gitmiştim ama toplu olarak ilk defa oldu ve müthiş zevkli idi.

Bildiğiniz gibi dönüşte sizlerden ayrı dönmek zorunda kaldım, o kalabalıktan sonra yalnız hiç de zevkli olmuyor, yol çekilmiyormuş. Neyse benim arkadaşta beklerken bayağı bir kalaylamış beni ama şimdi gezi resimlerini görünce keşke kalsaydın diyor.

Herkese ve özellikle e_erdun abiye çok teşekkürler.

Bu arada dönüşte 100 km ile giderken benim plaka uçtu, allahtan fark ettim de aldım yoldan.

Motosikleti
    as 125 t gri
    thunderkiller,
    Ben de sana çok teşekkür ederim... Özellikle de benzinim bitecek sanıpta korktuğum anlarda aynamda hep seni görüp içim huzurla doldu...
    Plakayı kaybetmemiş olman da büyük şans...
    Ayrıca senin motorun T1 diil artık sen bi değişiklik hissetmedin mi?
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    as 125 t gri
    holy_diver, Abi gözlerim hep seni aradı valla
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    DL 1000
    Doğru söylersin Aydın Kardeş,

Seni mi kırıcam, değiştirdim hemen Jinlun diye ama benim Asya'da iyi motormuş valla ben daha önce yalnız gittim Ağva'ya (2 kişi), hiç de yorulmadıydım.

Scooter'ın konforu, choper'ın zevki derken ben daha bayağı bir motor değiştiricem galiba. Şimdi sırada (seneye) Enduru var kafamda (KLE 500 filan).

Motosikleti
    as 125 t gri
    thunderkiller, Yakışır bence... transalp ve africa twin'i de düşün bin tüm avrupayı gez...
    \"Turkish Choopers\"

Alıntı aydinynr adlı üyeden alıntı
    ExPrEss, Bence bu böcüğü özgür ve sen yolladınız bana şaka maksatlı
    abi cal1lara yay1l1p cay ictik ya kesin orda oldu o olay...

Motosikleti
    as 125 t gri
    freeozkan, Yani siz yollamadınız mı? Olabilir ama dönüşte orman yolunda olması daha büyük bir ihtimal çünkü bişeyin koldan içeri girdiğini hissettim
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ubaykal kardeşim kumburgaz çok yakın ve denizide bok içinde (çok afedersiniz)
    erikli bayağı "uzun "yol ama şarköy düşünebilinir e şileve ağva yolundan daha çok "virajlıdıkirki " ağva grubu gibi bir arkadaş topluluğu yapabilirsek bizden başka arkadaşlalarda katılacaklarsa ki herzaman buna açığız bizler arkadan yavaş yavaş mola vererek gidebiliriz fiatıda bayağı uygun hatta tekirdağda bir mola verip öğlen yemeği tekirdağ köfte de yaptıkmıkı doyum olmuyo sende akşama gideceğimiz yerde bize çiğ köfte yaptınmıki allah derim

Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    erikli bayağı "uzun "yol ama şarköy düşünebilinir ağva grubu gibi bir arkadaş topluluğu yapabilirsek bizden başka arkadaşlalarda katılacaklarsa ki herzaman buna açığız bizler arkadan yavaş yavaş mola vererek gidebiliriz fiatıda bayağı uygun
    e_erdun abi +1

ayd1n abi koldan s1rta nas1l gitmis o öyle... baya ummal1 bi cal1sma yapm1s

Motosikleti
    as 125 t gri
    e_erdun, Abi böcekler soktu beni hiç geçmiş olsun demedin
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    thunderkiller, benim de aklımda enduro yada yüksek cc li chopper var.

Motosikleti
    as 125 t gri
    freeozkan, Ne biliim abi... Koluma bişi dokundu önce (böyle bi his) sonra sırtımda da hissettim ama ne öküzüm ki yeni farkettim beni soktuğunu kızarıklık tamamen geçti şu an... Çok fazla da kaşınmıyo
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    erikli bayağı "uzun "yol ama şarköy düşünebilinir ağva grubu gibi bir arkadaş topluluğu yapabilirsek bizden başka arkadaşlalarda katılacaklarsa ki herzaman buna açığız bizler arkadan yavaş yavaş mola vererek gidebiliriz fiatıda bayağı uygun hatta tekirdağda bir mola verip öğlen yemeği tekirdağ köfte de yaptıkmıkı doyum olmuyo sende akşama gideceğimiz yerde bize çiğ köfte yaptınmıki allah derim
    oooo tekirdağ köftesiii. hımmmm. hemen gidelim hemen gidelimm....

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler