Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dylan ekibi bu sefer Kıyıköy'ü keşfe çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu hafta Çilingöz'e gitme planı yapıp, Kastro ve Kıyıköy'e gittik. Yolculuğumuz maceralı olmasada vardığımız yerdeki aktivitelerimiz hayli hareketliydi! Kastro muhteşem güzel bir yer. Denizi de oldukça güzel görüyor. Bol bol video ve fotoğraf çektik. Ancak bunları toparlayıp buraya koymamız biraz zaman alacak. Şimdilik kötü de olsa yol videolarını verelim. Fotoğraflar ve gezi raporu çook yakında...

KIYIKÖY I - Gidiş
    Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

KIYIKÖY II - Gidiş
    Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

KIYIKÖY III - Mangal partisi, Dalgalarla Eğlence, Kurtarma Operasyonu ve Eve Dönüş
    Google Video

Hayatonda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    necobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio hexagon 150
    Keşke giderken haber verseydiniz forumda ben burda ne zaman gidersiniz diye bekliyorum aynı yerlerde gezmekten bıktım:( tek başınada sarmıyor

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Valla 3 haftadır bizim başlıkta arkadaşlara söylüyoruz. Gezilerimizi de kendi kendimize planladığımızdan Forumda haydi suraya gidiyoruz deme cesareti bulamıyoruz. malum bu tür geziler sorumluluk gerektiriyor. Şanssızlığımız gittiğimizda Kastro'da sağnak yağmur başladı kendimizi kapalı bi mekana zor attık 3 saat orada çay içtik durduk sonra yağmur biraz dindi kendimizi Kıyıköy'e attık (orayı da görelim merak etmeyelim diye). Öğleden sonra hava güzelleşti, güneş görmesekte hava güzeldi ve günün kalanı gittiğimize değdi.
    Hayatonda

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yaavv,
    Dylan çılar bizim yokluğumuzu fırsat bilip oraları buraları geziyolar

Nasıl olsa döndük Tatilden, bizden gurtuluş yok hondahayatonda çılar siziiii
    Poturdak

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Walla poturdak kardeşim Faik fena kızgın size.. sattılar bizi diyo.. tatildeler abicim burda olsa gelceklerdi desemde inandıramadım.. haberin olsun heh heh
    Hayatonda

Motosikleti
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla poturdak kardeşim Faik fena kızgın size.. sattılar bizi diyo.. tatildeler abicim burda olsa gelceklerdi desemde inandıramadım.. haberin olsun heh heh
    Vallah haklısın Erdoğan kardeş
    Sonuçta döndük bizz, artıkın Faik Abiyy den usulünce özürümüzü dileyeceğiz
    Haftasonu ne ediyoz
    Poturdak

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ben 2 hafta yokum Tatile çıkma sırası şimdi bende! Motorumla Bodrum'a gidicem. Tatlısu motorcusu olduğum için kendim uçakla, motoru da feribot ile Bodrum'a göndereceğim. Ama ekip plan yapar.. sitede gidilecek bir sürü yer var..
    Hayatonda

Motosikleti
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 hafta yokum Tatile çıkma sırası şimdi bende! Motorumla Bodrum'a gidicem. Tatlısu motorcusu olduğum için kendim uçakla, motoru da feribot ile Bodrum'a göndereceğim. Ama ekip plan yapar.. sitede gidilecek bir sürü yer var..
    Erdoğan, sen bu gidişle, motoru forumdan dijital olarak yollayıp kendini mail olarak forwardlayacak kapasiteye de ulaşırsın korkuyorum
    Dikkat et, 4 tekerler insafsız, ama yollar fena değil, basma sakın, 90 km. ortalama ile heryer gezilebiliyor, tecrübe ile sabit
    şaane yolculuk oluyor. Pek zevkli, hele oralarda altında motur olması büyük avantaj Biz bulabildiğimiz her yeri gezebildik

tatlı yolculuklar, serin rüzgarlar, mola verip foto çekebileceğin güzelim virajlar dilerim
    Poturdak

Motosikleti
    BMW F650 GS
    heh heh güzel teknoloji aslında.
    İnsan en çok uzun gezilerin eve dönüş yolculuğu sırasında böyle bir şeye ihtiyaç duyuyor..
    Eve dönüş kabus gibi oluyor. Yol git git bitmiyor, yolda mola verildiğinde bazı uzuvlarımızı hissetmiyoruz ya.. fena mı olurdu o acıyı çekmeden eve ışınlanmak
    Hayatonda

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    güzel bir aktivite olmuş...paylaşım için teşekkürler...ama sizi pek bi gruplaşmış gördüm...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bencede gruplaşmışız farkında olmadan

arkadaşlar bu tip geziler sorumluluk ister gittiğimiz yer begenilmez çünkü biz kafamıza göre bir yer belirliyoruz ondan sonra buluşup gidiyoruz aslında birazda sitenin ana sayfasına yazıp çok kalabalık bir grup olarakta denenebilir bu tür geziler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler