Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kymco agility 125 ile izmir-konya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    evet arkadaşlar.2008 nisanda böyle bişey yapmayı düşünüyoruz kız arkadışımla.ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda vfr800
    ben olsam yapmazdim cunku bIrak ankarayi motor daha izmir in cikisinda belkahve bolgesindeki yokuslarda sisecektir... bide 2 kisi benim gozum kesmedi arkadasim!

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    böyle bir yolculuk için epey bir soluklanması lazım galiba Agility'nin

Motosikleti
    HONDA CGL 125
    buyur gel kardeşim seni konyada bi güzel ağırlayalım burada gezilmeye değer okadar yer var.

haaa birde Konyada etliekmek yemeden gitme pişman olursun

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Ben derbi senda 50cc.lik motorla 400 km.e yakın yol yaptım ama bittim.Motor sorun çıkarmadı ama şehirlerarası yol yapmak bir nevi kasksız motor kullanmak kadar tehlikeliydi.Yanımdan bir otobüs geçiyor ben neredeyse 9 şiddetinde deprem olmuş gibi sallanıyordum.Benim alet 88kg. düşün artık sen.Sırf iddiaya girdim diye yaptım bu yolu ama bir daha asla yapmam.İndiğimde ellerimi hisetmiyordum,belimin ağrısında duramıyordum vede 110km/h geçmemesi ki normai seyir hızım 90dı.Polisin durdurupta birde 50cc. bu yola çıkamaz demesi ve girdiğim polemik ama neyse adam benim iyiliğim için olduğunu anlatmaya çalışması ve ben özellikle odun gibi davranmam ve dahası ... Motoruna o yolda ne olur bilemem ama 2 kişi scooterla abi vaz geç bu sevdadan ya...Belki seneye daha büyük cc. ve daha rahat bir motorun olur o zaman yaparsın yoksa maceraya gerek yok.Sizi düşündüğüm için.Gerçe runnerla her haftasonu istanbul izmir yapmış arkadaşlar tanıyorum ama ben o kadar tecrübeli veya gözü kara değilim.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    şehir içi hızlı yollarda bile sıkıntı oluyor scooter

onun için ben güzergahımı tenha yollardan seçerim ne kadar uzun olursa olsun

mecbu kalıyorsunuz bazen sollamaya vs.ye,biraz hızlanıp hemen geçeyim diyorsunuz ama motor izin vermiyor tabi kapasitesisi daihlinde

bende Ankara-Abant arası gideyim dedim dinlene dinlene ama sıcaklardan ve motorun olası arıza durumlarından vazgeçtim

yoksa Ankara-Bolu 2 saat ise ben 4 saati çoktan gözden çıkarmıştım

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    hic gerek yok boyle bir maceraya girmeye, canini sokakta mi buldun ? ben istanbulda avrupa'dan anadolu yakasina gecerken bile tirsiyorum. buyuk bir motor alinca gidersin.

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    O motor heryere gider! Taş gibi motor.Ama bence son gazdan kaçınmak ve sık sık mola vermek gerekebilir.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    valla sen bilin dostum gözün kesiyosa gidersin..ama iyi bir bakım yaptır alet edevat ta al yanına sık sık ta mola verirsen bence gider..son karar senin baya maceralı olur..
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    honda cbr 125
    arkadaşlar benim idolüm ümmet abi.yani bu yola cıkacam allah kaza bela vermezse.birdahaki bahara tabiki.güzelce bi bakım ve güzelce düşünecem yanıma alacaklarımı.tamirat falan öğrenecem ve gitcem.önce konya oradanda niğde ve sonra izmir tekrardan.

Arkadaşım 50 veya 100 km de bir mola verirsen.Yanına gerekli alet takımlarını ve yedek parçalarını alırsan hiç bir sorun yaşamazsın.Bu macera falanda olmaz otobana çıkmazsan çok da güzel zevk alırsın.İşin hep eksi yönlerinden bakılmış olaya ama dikkatinizi çekerim scooter la uzun yola çıkanların kaçı büyük bi problem yaşamış.Tek yaşıyacağın problem lastik patlaması,motorun şişmesi,bel ve bileklerinin ağrımas ve en kötü ihtimalle bakımını yaptırmadıysan aktarım kayışının kopması.Bi kere motorla uzun yol gitmek şehir içinde gitmekden daha iyi olur ışıklar trafik,v.s,v.s problemler olmadığı için motor pek yorulmaz.Denilen ler gibi 50 veya 100km bir.Sıcaklık durumuna göre sen ayarlarsın mola ver sorunsuz çok güzel bir gezi olur.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    arkadaşım didime gitti pazartesi bugünde geri geldi
    motoru mondial 151 rs
    gerisini sen düşün
    hee kendisi yolların uzmanı
    ayrıyrtten ziverbey mondialinde ustabaşı
    GKN MOTORS

valla zevklı bı yolculuk olur ıns bende bı ara ızmır/bulgarıstan dusunuyodum honda ınnova ıle ama sonradan vaz gectım trıptık olayları falan fılan... sen bı gıt gel sapa sağlam foruma yaz belkı bende yaparım...

Motosikleti
    honda dylan
    boyle uzun yola cıkmadan once arkadaslardanbılgı almak ıyı oluyor.bende bu ayın 20 sınde ıstanbul canakkale yapmayı dusunuyorum.forumada yazdım genelde aynı yorumlar yapıldı.benım kesınlestı bakalım ne olur.donuste yasadıklarımızı paylasırız ınsallah.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    böyle maceraları desteklemekle beraber 2 kişi çok zorlanırsınız gibi geliyor.Tek kişi gidersen olabilir fakat 2 kişi basına iş çıkabilir.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    kardes ben geçen sene 2 kişiyle mondial kt125 karaman-alanya yaptım 350 km tık yok motor şişince çekişten düşüyor ama motor gidiyor dinlendirirsen çok rahat gideceğine inanıyorum ayın 11'de tekrar gidiyorum motorla uzun yol bence harika arabadan zevkli motor gücü ne olursa olsun gitsin yeter
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    yolunuz açık olsun arkadaşlar

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400 (2006)
    Bende 1 Ağustosta aldım motoru (agility 125) ve ilk gün 300 km'lik rodajı tek kişi olarak bitirdim. Motor 600km'yi geçince de 2 kişi ve dolu bir topcase ile 350km'ye yakın bir yol yaptık, 60'ı da geçmeden, hem de sıcağın alnında (her 50km'de bir mola vererek) herhangi bir problem de olmadı motorda. Kısacası motorun o yolu havada karada yapar fakat siz yapabilir misiniz asıl onu denemeniz gerek...
    ::gozluk::

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    yaw bu gezi olayı için erken değilmi hem seneye kadar belki motoru değiştirrsin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Hocam agility tarzı motorlarla o kadar uzun yol yapılması taraftarı değilim..
    Hele hele kız arkadaşınla hiç girişme bu işe.. Dinle sen kardeşini..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)