Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

MT de devasa yeni bir grup doğuyor: MTM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı syrıana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dihy yeni gözden neymiş peki... tam bende 2 ay sonra sata satmanın planlarını yapıyoken...
    Honda Nx4 Falcon
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda yorum yapamam ancak bizim MTM felsefemizde "GEL NE OLURSAN OL GENE GEL" yatar bu yüzden Sen de gel metehan

NOT: Hep ben hep ben nereye kadar !
    evet kesinlikle MTM felsefemizde eşitci , ilkeli , adaletli ve paylaşımcı bi yaklaşımımız bulunmaktadır...yani merkezbenci hep ben hep ben ziyniyetini kesin ve kararlı bi yapıyla elinin tersiyle itmektedir...

Saygılar...

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Nx4 Falcon
    bu arada o seçenek 1 ay sonra FZ6 Fazer, CBF600 veya Bandit olarak değişir kanımca...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Transalp desen hadi neyse Hem param yok, Falcon yetiyor şu an..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT dostları.
    tavukları çiğ çiğ yemişsiniz heralde ortalıkta ne mangal var ne ızgara
    gerçekten güzel olmuş devamı gelir inş.
    MoToCroSS RuLeZZ

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok dostum biz o esnada tavuk yemiyoduk yanılıyosun... söylemesi ayıp muzo abimiz çok güzel köfte yapmış kendi elleriyle onu yiyoduk... yoksa zaten mide sakat mazallah diyim yani...

Copyrigt 2007 MTM bizi izlemeye devam edin... sadece izlemekte olmaz ama katılımlarıda bekleriz...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok yanılıyorsun Killing arkadaş
    Mangal MTM nin Ana Felsefe Unsurudur, onsuz olamaz. İlk etapta köftelere giriştik malum daha çabuk bişiyolar, tavıkları çerez niyetine götürdük üzerine
    Gerçi bizim için bahane lazım, dostlar için çiğinide yutarız bea

MTM olarak şimdiki hedefimiz bir adet sepetli motosiklet ayarlayarak onu köfte arabasına dönüştürmek. Böylelikle mangal maceramız sadece piknik alanında biten bir şey olmaktan çıkacaktır. Mola verdiğimizde de Mangala ve kayıntıya devam edebileceğiz
    Çok büyük procelerim var, eylemlerimiz kesintisiz sürecektir
    Poturdak

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Çok yanılıyorsun Killing arkadaş
    Mangal MTM nin Ana Felsefe Unsurudur, onsuz olamaz. İlk etapta köftelere giriştik malum daha çabuk bişiyolar, tavıkları çerez niyetine götürdük üzerine
    Gerçi bizim için bahane lazım, dostlar için çiğinide yutarız bea

MTM olarak şimdiki hedefimiz bir adet sepetli motosiklet ayarlayarak onu köfte arabasına dönüştürmek. Böylelikle mangal maceramız sadece piknik alanında biten bir şey olmaktan çıkacaktır. Mola verdiğimizde de Mangala ve kayıntıya devam edebileceğiz
    Çok büyük procelerim var, eylemlerimiz kesintisiz sürecektir
    yok dostum biz o esnada tavuk yemiyoduk yanılıyosun... söylemesi ayıp muzo abimiz çok güzel köfte yapmış kendi elleriyle onu yiyoduk... yoksa zaten mide sakat mazallah diyim yani...

Copyrigt 2007 MTM bizi izlemeye devam edin... sadece izlemekte olmaz ama katılımlarıda bekleriz...
    afiyet olsun.
    peorceleri bekliyoruz.
    ahh katılabilsek de katılsak.
    MoToCroSS RuLeZZ

dört dörtlük bi gezi
    elinize ayağınıza sağlık
    gezmekten çok yemek yemiş gibisiniz .....

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Hem yer Hem içeriz
    Hem Gezer Hemi de Eğleniriz
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

ben forumları okuyup okuyup gülümsüyorum,
    ben de yazıcam yavv

gezimiz hakkaten süper oldu
    herşey çok güzeldi (başta mangal, köfteler, tavuklar, harika bi sabah kahvaltısı, yolların o güzelim virajları ve atlar...)

herşey tamam birtek Metehan eksikti, kaçarı yok nasıl olsa gelicek, yengesinin bitanesi

bunu söylemeden geçemiycem, beygir bile bizim emektar motordan daha hızlıydı.Muzoya sordum nasıl böyle bişey oluyor diye, tabiki açıklamasından hiçbişey anlamadım
    (kızlar bu arada Muzo olmasaydı atlardan nasıl incektik)

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Selam Eylem,

Bak şimdi 1 Beygir: 736 W sizin motor 7 Beygir: 7*736= BEAT

Sonuç olarak 1 at sizin motordan hızlı olabilir. Bence burada suçlu olan at dır yavaş gitsin, BEAT masum. hakkını yemeyin 2 kişi 70-80 gidiyor beni bile taşıdı yağını benzinini eksik etmeyin yazıktır günahtır. Bu arada ata çüş dersin durur deh dersin gider "MTM'den inecek var" dersin seni indirir
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Selam Eylem,

Bak şimdi 1 Beygir: 736 W sizin motor 7 Beygir: 7*736= BEAT

Sonuç olarak 1 at sizin motordan hızlı olabilir. Bence burada suçlu olan at dır yavaş gitsin, BEAT masum. hakkını yemeyin 2 kişi 70-80 gidiyor beni bile taşıdı yağını benzinini eksik etmeyin yazıktır günahtır. Bu arada ata çüş dersin durur deh dersin gider "MTM'den inecek var" dersin seni indirir
    Selam Burak,

Bak şimdi, bi kere beni MTM den asla kimse indiremez(bu at bile olsa farketmez)

Yasemin,Arzu ve ben deniz gerekli birlikteliği sağladık, siz bi dahaki gezide görceniz nasıl olsa, ayrıca denizcimuzoya teessüf ediyorum, ben Beat 25 km.ye düştüğü için gülmemiştim, o ara gözüme bişey kaçmıştı

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    madem birlikteliği de kurduk bir de t shirt bastıralım MTM olarak ne dersiniz? Büyük MT yanına da m MTm nasıl fikir ama hatta üzerlerine isimlerimiz ve motorlarımızı da işlettirebiliriz. Kimliğimiz belli olsun.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    madem birlikteliği de kurduk bir de t shirt bastıralım MTM olarak ne dersiniz? Büyük MT yanına da m MTm nasıl fikir ama hatta üzerlerine isimlerimiz ve motorlarımızı da işlettirebiliriz. Kimliğimiz belli olsun.
    ya abi çok hızlısınız...hatta hatıra pulları falan bastıralım...zaten üjbej günden askere gidicen...sen artık olmazsın gezilerde...

nice gezilere inşallah...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Mete Han,
    olm çalışsana hemmen estetize bir MTM logosu
    Üstte MT yazsın altında şaane mangal resmi şööle afili
    Hız bizim göbek adımız, masayı kur, salatayı yap, mangalı fayrap, 10 bilemedin 15 dakika
    Hatıra Pulu işine gelince, iyi fikir ama sen acele etmişin bu sefer. Grubun Altın Yılı pardon ay ı haftaya dolacak. O zaman bastıracağız merkes Pangasına. Ama o konuda da logo sıkıntımız devam ediyo, ellerinden öper
    Poturdak

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Yavv arkadaşlar,
    foto makinesi pilleri aç bir deve kuşu gibi yuttuğundan bu kadar çekebildik kusura kalmayınız.
    MTM; 2007 nin mayıs ayında kurulmuş, eski köklü ve geleneksel bir motor gurubudur. İnternasyonel olmakla beraber tamamen yerel motifler taşımaktadır. Bagaj çantalarında her an korsan piknik düzenleyebilecek Mangal, Marsık ve Izgara Telini bulundurmak gizli şifreleridir. MTM her an herşeye hazırlıklıdır; denize girmeye de gidebilir, tracking yapmaya da, antik keşif gezilerine de. Ancak muhakkak ve muhakkak Mangalın arz-ı endam edeceği anı kollarlar. Uygun an ve zamanı yakaladıkları an pikniği başlatırlar. O andan sonra artıkın süreç içerisinden çıkamazsınız. Bir anaforlar pikniğinde geyiğin, arkadaşlığın, şamatanın tillahına gark olursunuz
    Biri bizi durdursun yaavvv
    benide alın abi benide bakın motorumda herşey hazır

ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Mete Han,
    olm çalışsana hemmen estetize bir MTM logosu
    Üstte MT yazsın altında şaane mangal resmi şööle afili
    Hız bizim göbek adımız, masayı kur, salatayı yap, mangalı fayrap, 10 bilemedin 15 dakika
    Hatıra Pulu işine gelince, iyi fikir ama sen acele etmişin bu sefer. Grubun Altın Yılı pardon ay ı haftaya dolacak. O zaman bastıracağız merkes Pangasına. Ama o konuda da logo sıkıntımız devam ediyo, ellerinden öper
    abi inanki fotoşaptır yeteneğim yok...ama jeri üyeliği konusunda bişeyler yapabilirim...yani en iyisini seçebeilirim...

bir sloganımız olsun abi...

MTM...ikinci adresiniz... gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MTM...ikinci adresiniz... gibi...
    yok kanka olmadı tutturamadın...hiç yakıştıramadım sana biraz daha yaratıcı ol...kendine gel...senki birleşmiş milletler gibi fikirleri olan adamsın...biraz daha kastır...güzel bişeyler çıkacak bak eminim buna...

Motosikleti
    yok kanka olmadı tutturamadın...hiç yakıştıramadım sana biraz daha yaratıcı ol...kendine gel...senki birleşmiş milletler gibi fikirleri olan adamsın...biraz daha kastır...güzel bişeyler çıkacak bak eminim buna...
    olm beni gazlıyacağına sen bişey bulsana...

Motosikleti
    Yamaha MT25
    olm beni tanırsın sanal adam değilim...böyle işlerde pek başarılı değilim yani...ama sana idareten bişey uyrurayım bari...

MTM Geliyor:Ya bir YOL bul, ya bir YOL aç, ya da YOLdan çekil !!!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)