Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbf 150 Ile Istanbul-karabük 936 Km....

Motovento
    REKLAM ALANI

Her motorcu biraz kırıktır lafını doğrulayan bi gezi olmuş Çok güzel gezmiş çok güzel anlatmışsın.. Cbf 150 cilere de güven veren bi gezi... Paylaştığın için çok teşekkürler..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı OKD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Akşam eve döndüğünde selenin hiç etkisini hissetiniz mi?
    dostum bizim bir tane münübüs var starex marka geçen aynı yolu araba ile gitmiştim,arabadan her inişimde ah uff çekerek indim,ama cbf 150 de ah uff ladıgımı bırak motordan inmeyi bile düşünmedim ama benzin işi mecbur bırakıyor işte.
    98 Beygir.....

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    helal olsun güzelim bolumuz dan da geçmişsin.. Demekki isteyince oluyormus... Ellerine saglık cok güzel bi gezi yapmıssın... Motorda bi canavar oldugunu herkese kanıtladın.. Keske boluya gelip bi cayımızı içseydin. Keske haberimiz olsaydı...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    valla bravo tebrik ederim seni bu kadar yol hemde fazla dinlenmeden sen sabahta işe gitmişsindir şimdi ben olsaydım sanırım 1 hafta yatardım selamlar paylaşım için teşekkür bende antalya ordanda datça marmok festivalini düşünüyorum hayırlısı
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    çok iyi bir macera olmuş
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    çok güzel gezi olmuş tebrik ederim seni

allah kaza bela vermesin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bravo tebrik ederim seni bu kadar yol hemde fazla dinlenmeden sen sabahta işe gitmişsindir şimdi ben olsaydım sanırım 1 hafta yatardım selamlar paylaşım için teşekkür bende antalya ordanda datça marmok festivalini düşünüyorum hayırlısı
    Dedigin gibi sabahta kalktım işe gittim,ama bu kadar yorulmayacagımı hiç tahmin bile edememiştim dogrusu.
    98 Beygir.....

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    cok guzel gezmıssın walla helal olsun
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

Motosikleti
    yuan 110cup
    helal olsun sana helal olsun walal tebrikler işte türkün güci

CİHAN TAM MACERA ADAMISIN ŞEREFSİZİM, SEVGİLİNE DESEYDİN AŞKIM MACELLAN GİBİ GELDİM DİYE.Bu arada benim kaskım da senin ki ile aynı marka (cox) ama benimkinin çene korumalığı yok bu da beni düşündürüyor açıkcası rüzgar alttan girip çok rahatsız edermi beni diye. Son olarak keşke benim de bir fotoğraf makinem olsaydı senini gibi bir yol hikayesi yapardım ilk seferim olması şerefine. Paylaştıklaın için saol nişanlınla mutluklar.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    vaybe bizim motor neymiş be kardeşim öncelikle seni kutluyorum helel olsun ve bizleri sevindirdin bende artık hayellerimi gerçekleştirmek istiyorum valla bana biraz gaz verdin gibi geldi Allah hayırlara yaza ben bu gazla çok durmam çıkarım uzun yola bekle memleket ben geliyorum......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    Cok tebrik ederim. Yazinizi cok buyuk bi keyifle okudum, resimleriniz gezinizle birlikte bi butun olmus.
    Nisanliniz cok sansli gercekten.
    Allah herkese boyle keyifli, kazasiz, belasiz bi macera nasip etsin.
    Tekrar tebrikler...

hacelyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 650r
    gercekten güsel bir gezi yapmışsın cfb 150 güsel aba benim gönlüm cbr 125 de :d

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Konuyla ilgili değil ama sana yardımcı olmak amacı ile bir iki şey söylemek istiyorum motorfun

Alıntı motorfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada benim kaskım da senin ki ile aynı marka (cox) ama benimkinin çene korumalığı yok bu da beni düşündürüyor açıkcası rüzgar alttan girip çok rahatsız edermi beni diye.
    Kaliteli bir maske bu konuda sana çok yardımcı olacaktır.Hatta kendi kullandığımı sana tavsiye ederim.Merak edersen bana özelden ulaşabilirsin.

Alıntı motorfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son olarak keşke benim de bir fotoğraf makinem olsaydı senini gibi bir yol hikayesi yapardım ilk seferim olması şerefine. Paylaştıklaın için saol nişanlınla mutluklar.
    Nokia N70 marka cep telefonu kullanıyorum.2 megapixel.Çektiğim fotoğraf mükemmel ötesi.Böyle bir cep telefonu fotoğraf makinesi alana kadar işini görecektir
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    işte benim amcaoglu bu,bende böyleyim o hafta benden habersiz kaçmış,aradıgımda gerede deydi.
    işte motorcu ruhu,yani benim ruhum gibi......
    facebook(Fazer Tutkunları)

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    işte sonundabuldum.ben cbf150mi almadan önce gooldan bu topic buldum ve büyük bir iştahla okumaya başladım.aklımda sorular vardı cbf150 ile ilgili bu geziyi okuyunca cbf150kolik olmuştum.bana motorun tam bi uzun yol makinası olduğunu öğretmiş oldun.gezinin hikayeside süperdi ve bende cbf150 sahibi oldum ama herşey bu seyahat ile ilgili bizlerle paylaştığın için
    Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var AmA Yok :)
    Hocam hava soğutmalı bir motor için gerçekten inanılmayacak bir uzun yol deneyimi bravo

ugurdedek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir gezi olmuş. Tebrikler.

ben alti saatte giderim
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben alti saatte giderim
    hayabusa ile mi ?

bende 6 saatte giderdim de 1 saati yolda durup resim çekmekle geçti,zaten dönüş yolunu 6 saatte aldım.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)