Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

MT İzmir - MT Manisa Bomba Çeşme Gezisi,Yat Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...

Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Yaw MÜdÜr DÜnyayi Çektİn,,gene 5 Tane Foto KoymuŞsun...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    sattım...
    insaf mecit 22 adet foto yükledim, topikmi çöksün istiyorsun yoksa benim pc mi onu söyle sen
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kadir,deli kadir üleeeeeeeeeennn,fotoğrafları en kısa zamanda yükleyeceksiniz dedim o kadarrrrrrrrrrrrrr!!!

Devam devam,yılmak yok,kendi ağzınla söyledin 161 foto dile kolayİşten izin al istersen 1 hafta

Bu arada acress (Göksu) demek kulak yaptın,hımmm.Sen neden peki direk banlanmak istediğini bana söylemedin,dolaylı yoldan anlatmana gerek yoktu ki

Tuncer kardeşim sen ben umutla çekildiğimiz fotoda tam bir göbek gösterisi var ben o fotoyu gördüm yarın diyete başlıyorum

Motosikleti
    CBF 250
    Serkan abi yılmak yok,daha fazla foto isteriz...Zeytin de yiyemedik hehehee içimde kaldı bomba resimleri seçip koymuşsun abim Teşekkürler...
    Topik çökse de problem değil,Tuncerin işi ne heheheee (Yaa bizi de banlamasın sonra !!!)
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Lodos ha gayret abicim hadiii yaparsın sen edersin sen aslansın sen (gaz verin arkadaşlar arada) okadar yükü sırtlayan taaa manisadan çeşmeye getiren adam iki fotoyumu ekleyemeyecek siteye be yaaa
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lodos ha gayret abicim hadiii yaparsın sen edersin sen aslansın sen (gaz verin arkadaşlar arada) okadar yükü sırtlayan taaa manisadan çeşmeye getiren adam iki fotoyumu ekleyemeyecek siteye be yaaa
    ver gazı evladım, ver gazıııııı. ayıpsın şener kardeşim. adam gık demedi beh. helal olsun sana serkanım.

Motosikleti
    sattım...
    beyler arızamısınız nesiniz oğlum geldiğimden beri kucağımdan inmiyor, cuma akşamüzeri bi çıktık evden o çıkış
    taaaa pazar gecesi 23:30 da girdik eve
    asker karşılar gibi kapıda bekliyordu ev tayfası manyakmısınız nesiniz

gidin işinize dinleneceğim (benim ufak militandan(oğlum) fırsat kalırsa)

yemiyim fotonuzu TUNCER alacağın olsun kardeşim ya o kadar foto neyine çekiyon
    pişman ettiniz beni makine aldığıma

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koptum abicim yaa Hadi sana ufak paşayı sevmen için bir gün mühlet verelim ama yarında fotolar burda olmazsa kazan kaldırırız bilesin haa

(Yengeye ve oğluna sevgiler saygılar lodosum)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    kawasaki z 750 s 2006
    arkadaşlar geziniz çok güzel olmuş.inşallah bir dahaki sefere hep beraber oluruz.allah bu mutluluğunuzu bozmasın inşallah

Duyulmaz,banlarsam sesin duyulmazNe demek Tuncer in işi neCık cık cık...Zaten tshirtümü kıskandığını yazılarda açıkca belli ettinDemek yıkamanın vakti geldiGörende üstümden çıkarmıyorum sanacak

Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koptum abicim yaa Hadi sana ufak paşayı sevmen için bir gün mühlet verelim ama yarında fotolar burda olmazsa kazan kaldırırız bilesin haa

(Yengeye ve oğluna sevgiler saygılar lodosum)
    Söylediğin herşeye katılıyorum rotsBir gün müddet verelim bencede...
    Yengeye selam,evladı bizim için öp abi

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    bune yaa sinav zamani yaptiginiza bakin.. valla super olmus iyi eglenmissiniz.. ama ben ilk sayfadaki dansozmudur nedir onu ilk gordugumde esmer olunca umutus zannettim.. kardesim kizma sakin haa.. bi baktim diger fotoda ikisi ayni karede icim rahatladi..

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HER KÖYÜN BİR DELİSİ OLURMUŞ,,AL İŞTE ÇIKTI GENE BİRİ ,,YIRTIK D.... ÇIKAR GİBİ..

ÇOK SEVERSİNİZ ELEŞTRİ YAPMAYI,YERMEYİ DEMİİİ.. BİZDE BÖYLE ARKADAŞIM,,SEN DUYARLI OL BİZ TEBRİK EDELİM..

DİKKAT DELİ VAR... MANİSA MT..

Abi bu arada çok ii bi yolculuktu cok mersi

artcı olmak ne güsel bi duyguymus ya cbr125e bile bindim (racingiski)

yengemizde süpermiş hani(benzincide göstermiştin ya hani) Allah mesut etsin

WALLACE,ROTS,RACINGİSKİ,LODOSi,DUYULMAZ fotolar harika hepsi bambaska

çok mutluyum MT ailesi ile aynı karelerde,aynı mekanda,hatta aynı yürekte olmaktan

Bu arada acress (Göksu) demek kulak yaptın,hımmm.Sen neden peki direk banlanmak istediğini bana söylemedin,dolaylı yoldan anlatmana gerek yoktu ki[/QUOTE]

ya ımmm sey bennn

Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bi bakayım dedim de resimlerin çoğu yüklenmiş bile finale girip çıktıktan sonra bende yüklerim elimdekileri

gece oldu ya nerde o kadar foto çektim duygusallıga gerenk yok yükleyelim fotoları eksiksiz

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duyulmaz,banlarsam sesin duyulmazNe demek Tuncer in işi neCık cık cık...Zaten tshirtümü kıskandığını yazılarda açıkca belli ettinDemek yıkamanın vakti geldiGörende üstümden çıkarmıyorum sanacak

Kıskanırım tabi,adam giyiyor t-shirtü halen yok bizim t-shirtler.Bu arada Tuncer sana 2 tane yazdırmıştım ya biri large diğeri x-large.Large kalsın da x-large yazdırdığım t-shirtü medium alayım.Değiştirme şansın varsa değiştir yoksa canın sağolsun.Medium bi de large.

Yarın çamaşırları yıkıyom haberin olsun ha,siyahları hem de nınıhıhıhahahahaa

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler arızamısınız nesiniz oğlum geldiğimden beri kucağımdan inmiyor, cuma akşamüzeri bi çıktık evden o çıkış
    taaaa pazar gecesi 23:30 da girdik eve
    asker karşılar gibi kapıda bekliyordu ev tayfası manyakmısınız nesiniz

gidin işinize dinleneceğim (benim ufak militandan(oğlum) fırsat kalırsa)

Abi, Tuncer denize adam gibi girmedi ki.2. koy da bi gireyim dedi ayağını sokmasıyla tekneye fırlaması bir oldu."SOĞUUUUUKKKK HIIHAAAAAA!!!" sesleri eşliğinde ne yapacak tabiki de resme abanacak.Senden daha çok öğrenmiştir makinayı haaa hehehheeee

Şaka falan su soğuktu... ama insan alışıyor yeeaawwww
    :pr::pr::pr:

duyulmaz tshirt bedeni işini ayarlarız o kolay
    Ben bütün adalarda girdim bi kere denize,sen görmemişsinHatta bir ara yunan adalarına kadar bile yüzdüm

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVETTTTT,,

BENİM MÜKEMMEL MT DOSTLARIM..
    HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER..UMARIM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLMUŞTUR,,ELİMDEN GELDİĞİ KADAR SİZLERİ MEMNUN ETMEYE ÇALIŞTIM,,UMARIM MUAFFAK OLMUŞUMDUR....

BU ARADA CANIM RAHMİ ABİM (GÜRELİ)

BİZLERE PATLATTIĞIN ŞAMPANYA İÇİN SANA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

BY ORGANİZATÖR.
    Bizler sana teşekkür ediyoruz Mecit kardeşim . en kısa zamanda şu Akçay gezisini de organize edersen havranlı dostlarımızın da büyük yardımları olur ve onlarda aramıza katılır.

Yaw bendede bir sürü resim var ama beceremedim yüklemeyi

Alıntı havranlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt Izmir-mt Manisa gurubu arkadaşalar iyi bir gezi olmuş paylaştığınız için teşekkür ediyorum rahmi abı tebrikler gençlere taş çıkartıyorsun görüşmek üzere
    Teşekkürler dostum, ama dur sen ne demek istiyorsun yaniii ben yaşlımıyım?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Lodos bak millet heyecanla bekliyor. ama sen tam Huzurevi Mt adına yakışır davranıyorsun şu fotoğraf işinde. (Yavaş ve titrek) Baba sökmez bize yok 162 fotoymuş vs imiş falan. Bak ben gezi gecesi 140 küsür adet yükledim. Ha gayret dostum sen bi otursan 160 değil 1160 tane de yüklersin sana inanıyoruz yaparsın.
    Eğer yarın da yüklemezsen topluca MT izmir-manisa olarak gece uykunda rüyana girip sana "fotoğraflar nerde lodosssss" diye yüklenecez. Olmadı mı bak gelirim motorla evinin etrafında döner dururum çeşme limanda döndüğüm gibi.

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyulmaz tshirt bedeni işini ayarlarız o kolay
    Ben bütün adalarda girdim bi kere denize,sen görmemişsinHatta bir ara yunan adalarına kadar bile yüzdüm
    Forrap la haftasonu dialograından bir kısmı:

Wallace: Tuncer senin Tshirt ün bedeni neydi?
    Forrap: Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

Bir kaç saat sonra başka bir üye,
    Başka bir üye: Tuncer senin Tshirt ün bedeni neydi?
    Forrap: Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

ve başka bir üye.... Yazık Forrap hiç üşenmeden bütün efendiliği ile herkese tek tek aynı cevabı verdi.

Sonra,

Wallace: Tuncer Tavla turnuvası birincisine Tshirt hediye edelim mi? Senin kinin bedeni neydi?
    Forrap: Abi benim tshirtü hediye etmeyecez di mi?
    Wallace: yok be abi soranlara beden söyleyecem de.
    Forrap:Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

bu böyle devam etti durdu

Bir de denizdekiler ve teknedekilerin diyologları vardı ki şahane.
    Wallace: Duyulmaz su nasıl?
    Duyulmaz: süper abi
    Wallace: soğuk mu?
    Duyulmaz: Yok abi değil atla gel

Wallace cesaretlenir tam atlayacak bir bakar Racingiski suda

Wallace: İski su nasıl?
    Racingiski: abi buz gibi sakın gelme otur çayını iç sen

Wallace geri çekilir, Hayaletfilo teknenin en tepesinden balıklama atlar

Wallace: Hayalet su nasıl?
    Hayalet: Süper abi gel

Wallace: ben en iyisi bir çay içeyim.
    Lodos: Olm ne çayı hasta etme adamı yürü denize

Ya var ya şu çeşme turundan iki perdelik komedi oyunu çıkar yazsam mı acaba????

Motosikleti
    sattım...

Motosikleti
    Bandit 650 S
    Arkadaşlar anaca fırsat bulabildim nete girmeye gerçi benim için iyi bir performans bu.
    Istakoz gibi olmuşum güneşte uyumaktan uyandırmazmı insan yahu, gerçi özlem sağolsun buz gibi suyu dökünce geldim kendime.
    Süper eğlendik arkadaşlar daha nicelerine inşallah. Fotoğraflar süper olmuş arkadaşlar. tabi balonlara diyecek yok eline sağlık ahmet.
    Bu hafta yanınıza gelicem zeytinciler. görüşmek üzere esen kalın.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)