Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

MT İzmir - MT Manisa Bomba Çeşme Gezisi,Yat Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bu gezide bişi anladımki arkadaşlar kesinlik ile fotoğraf makinesi ile gitmeyeceksin geziye (yükleyeceğim diye ebem koşalandı )
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belifeless,benim gibi düşünenler olduğuna sevindim,gerçi bu işe herkes sıcak bakacaktır diye düşünüyorum.Senaristliğime ve oyunculuğuma güvenirim hatta
    Ciddi anlamda yakın zamanda böyle bişeyler organize edelim diyorum

lodos amma ağladın be abi şurada 10 tane fotoğraf upload ettin.Bak wallace'ım hiç ağlayıp sızlandı mı?Cık cık cık...Bundan sonra seni fotoğrafları upload etmekten sorumlu üye seçiyorumVar mı itirazı olan

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gezide bişi anladımki arkadaşlar kesinlik ile fotoğraf makinesi ile gitmeyeceksin geziye (yükleyeceğim diye ebem koşalandı )
    hahaha kolay degil abi ole fotografcilik
    allah razı olsun ama cok gusel fotograflar cekmişsin
    hem ben bu gezi'de cok eglendim bir dahaki gezi icin planlar falan yapalim isterseniz uyar mi
    1 sonraki gezi ne zaman MT ?
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    yahu roller belli zaten tuncay az çok
    dondurmacı çaycı (wallace),organizatör(mecit), dansöz(göksu), zenne(ahmet) uykucu(dondurmania) daha ne roller yapanlar varda neysee (anladın sen onuu).....
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

HURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 695 olcak bi gün..Şimdilik geçenlere bakıyorum
    Fotoğraflar süper ama dialoglar müthişş.. Çok güldüm okurken
    Bu güzel organizasyondan sonra, eminim herkes gözü kapalı diğer etkinliklerde de yer almak isteyecektir.

Katılamayanların ruh hali ortada

Selamlar..
    Gitmek varsa, durmak yoktur:bounce:

Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dondurmacı çaycı (wallace),organizatör(mecit), dansöz(göksu), zenne(ahmet) uykucu(dondurmania) daha ne roller yapanlar varda neysee (anladın sen onuu).....
    abla bikere ben dansöz deilim o müzige karsı olan hassaslıgımdan dolayı kaynaklanan haraketliligim sonucu ortaya cıkmıs ve benı suan pişmanlık duygusu içinde bırakan figürleri birdaha asla yapmamaya karar verdim

rol konusuna gelincede pamuk prenses den asagı kurtarmaz
    [COLOR="Plum"][B]ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ[/B][/COLOR]:rendeer:

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı HURAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel organizasyondan sonra, eminim herkes gözü kapalı diğer etkinliklerde de yer almak isteyecektir.

Selamlar..
    bir dahakine artık ıskalamassınız geziyi

bu arada bana bi rol yakıştırmayın hafızam zayıftır(yaşlılık işte ) tüm ekip çuvallamasın
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HURAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selamlar..
    gelirsiniz diye düşündük. artık bir daha ki gezimize bekleriz. çok şey kaçırdınızzzz. çokkkkk.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bi fikrim geldi aklıma tabiki herkeze uyar uymaz ama bidahaki geziyi 'KUŞADASI ADALANT SU PARKI' olsa olmazmı ne eylenilir orda da
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi fikrim geldi aklıma tabiki herkeze uyar uymaz ama bidahaki geziyi 'KUŞADASI ADALANT SU PARKI' olsa olmazmı ne eylenilir orda da
    abi naptın seni tanıyolar orada karaburun mordoğan da koy kapatalım bız bence
    Ride your way

Motosikleti
    sattım...
    şu adalant işi bana uyar...uygun bi tarihte yapılabilir bi organizasyon

hem GÜRKAY'ı tanıyorlar orada

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    süper olur
    günü birlik mi kalmalı mı? yemeli içmeli mi? hemen yapalım organizasyonu çevirelim gazları da para bitti yaw

Adaland işi olur,aklımda vardı benim zaten.Çok sağlam fiyatlar alınabilir gurupça gittiğimiz için.Tanıdığı olan varsa konuşsun.
    Bu gün gidip ileriki toplantılarımız için bowling organizasyonu yapmak için bowling yerleriyle konuştum (Hilton,Orkide bowling planet vs.) fiyat aldım.
    Bu toplantıdan sonra orada olabilir buluşmamızHalı saha maçından sonra bowling turnuvası olabilir Bakalım duruma göre...

Bi arada bir bankaya gidip herkes için "organizasyon kredisi" hakkında yardım alacağımPara kalmadı bütün gurupta

Tuncay...Hımmm anlıyorum Özge

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gelirim motorla evinin etrafında döner dururum çeşme limanda döndüğüm gibi.
    Hakkaten abi o gün neden gelince kere o direğin önünde döndün hahahhaaa Teknenin tepesinden güzel bir görüntü idi.

Forrap la haftasonu dialograından bir kısmı:

Wallace: Tuncer senin Tshirt ün bedeni neydi?
    Forrap: Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

Bir kaç saat sonra başka bir üye,
    Başka bir üye: Tuncer senin Tshirt ün bedeni neydi?
    Forrap: Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

ve başka bir üye.... Yazık Forrap hiç üşenmeden bütün efendiliği ile herkese tek tek aynı cevabı verdi.

Sonra,

Wallace: Tuncer Tavla turnuvası birincisine Tshirt hediye edelim mi? Senin kinin bedeni neydi?
    Forrap: Abi benim tshirtü hediye etmeyecez di mi?
    Wallace: yok be abi soranlara beden söyleyecem de.
    Forrap:Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

bu böyle devam etti durdu

Bir de denizdekiler ve teknedekilerin diyologları vardı ki şahane.
    Wallace: Duyulmaz su nasıl?
    Duyulmaz: süper abi
    Wallace: soğuk mu?
    Duyulmaz: Yok abi değil atla gel

Wallace cesaretlenir tam atlayacak bir bakar Racingiski suda

Wallace: İski su nasıl?
    Racingiski: abi buz gibi sakın gelme otur çayını iç sen

Wallace geri çekilir, Hayaletfilo teknenin en tepesinden balıklama atlar

Wallace: Hayalet su nasıl?
    Hayalet: Süper abi gel

Wallace: ben en iyisi bir çay içeyim.
    Lodos: Olm ne çayı hasta etme adamı yürü denize

Ya var ya şu çeşme turundan iki perdelik komedi oyunu çıkar yazsam mı acaba????
    Hayaletfilo tee 3 kattan denize altlayınca kaptan bile nooluyor diye baktı.Denizdeydik foto çekemedik haliyle ama güzel bi görüntüydü hehheee!!!!

Tuncere ben de Tshirt bedenini sordum itiraf ediyorum
    L ya da XL diyordu en son.Ya devreler yanmış tabi 1000 sefer aynı soru sorulunca cidden Tuncer senin T-shirt .... şaka şaka sormayacağım

bak hala uyundurmaktan bahsediyorr yaaa delii olucammm şimdiiii
    geliyorumm başına
    özlem: hadi kalk bi tavla atalım laflayalımmm azcıkkk
    onur: nerdeyiz
    özlem: deeeenizdeeee gidiyoruzzz hala
    onur: iii sen beni koya gelince uyandırrr

gelmişiz koyaaa
    özlem: onur kalk hadiii denizeee girelimmmm
    onur: yahuu bırakta uyuyayım acıkkk denize mi girilirrr bu soğuktaa
    Bunların görüntülü belgeleri var elimizde,ama Onur da kısmen haklı şimdi herkesin içinde seninki kadar bir enerji patlaması yok,olamaz zaten.Patlama demişken bepanteni bulduk da trinitrogliserin bulamadım.Neyse ama ince ince kaşıntılar olduğuna göre iyi oluyoruz.

Domates olduk haaa Pigment maddesi yokmuş biz de
    :pr::pr::pr:

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayaletfilo tee 3 kattan denize altlayınca kaptan bile nooluyor diye baktı.Denizdeydik foto çekemedik haliyle ama güzel bi görüntüydü hehheee!!!!
    Walaa gelseydim senkronize atlayış yapardık hayaletfilo aga

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı acress adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abla bikere ben dansöz deilim o müzige karsı olan hassaslıgımdan dolayı kaynaklanan haraketliligim sonucu ortaya cıkmıs ve benı suan pişmanlık duygusu içinde bırakan figürleri birdaha asla yapmamaya karar verdim

rol konusuna gelincede pamuk prenses den asagı kurtarmaz
    unutmaaa yaşadığın hiç birşeyden pişman olmayacaksın
    olacaksanda yaşamayacaksınn!!!

way be süper olur gürkay
    sayenizde manisada kaldığım bir ay boyunca civarda ne varsa öğreniyorumm
    ayvalık,zeytini,çeşmeden sonra adaland

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olur para bitti yaw
    hiiiç karıştırma orasını murattt
    battık battıkkk

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya klavye sürçmüşşş pardonnnn

Bunların görüntülü belgeleri var elimizde,ama Onur da kısmen haklı şimdi herkesin içinde seninki kadar bir enerji patlaması yok,olamaz zaten.Patlama demişken bepanteni bulduk da trinitrogliserin bulamadım.Neyse ama ince ince kaşıntılar olduğuna göre iyi oluyoruz.

ya o geçen haftaya ait bi enerjiydiii
    müsamere bitmiş,yeni evime taşınmışım
    hayatım düzene giriyorrr olsuuun o kadar
    amabi de göksu vardı benim gibi hakkını yemeyelim lütfenn
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Patlama demişken bepanteni bulduk da trinitrogliserin bulamadım.Neyse ama ince ince kaşıntılar olduğuna göre iyi oluyoruz.

Sen geç tshirt muhabbetine dalganıBen hiç yanmadım yine...Zaten önceden de söylediğim gibi,yandığımı hiç hatırlamam.Bir tek soyulma olayı olur ileride o kadar
    Nihahaha...
    Yanmaz yapışmaz tava gibiyim

belifeless,benimde klavyem sürçmüş kusura bakma,yoksa Özlem yazardım biliyosun

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    abi cok iyi fikir orayida dagitiriz
    valla bu gidisLe bu yaz etiket olacak bu motor camiası demedi demeyin
    butun cesme tanidi bizi gerisi gelir artık
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    forrapcan orkidenın salon güzel ama bowlıngı kotu abı gercekten tavan basık oldugu ıcın zevkı cıkmıo parkbornova ıle konusyum ıstersen ben hıltona gıtmedm bılmıyorum,bowlıng ısı super olur 8 hazıran toplantı mac 15 ınde de sadece bowlıng derım ben
    Ride your way

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı toni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oways ki oways ne geziydi bu böle ben anca kendime gelebildim..Arkadaşlar sizleri tanımaktan çok memnun oldum.Ahmet Gezi fotoromanın gerçekten harika olmuş hele özlemin o tavlada yenilme anını aynen yansıtmışsın...Kahvaltıda iiki mecit ve ahmet bizim masadaydı yoksa yetmiyecekti bize bişey bundan sonraki etkinliklerdede aynı kahvaltı masasını paylaşmaktan mutlu olucam kardeşlerim..Tabi Serkan ve iskender de katılacaklardır bu önerime.Mecitcim kardeşim şu organizatör olayı sana cuk oturdu kardeşim bi dediğimizi 2 etmedin valla helal olsun ne diyeyim.Hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız Selam ve Sevgiler...Bu hafta sonu Kapıdağ Motosiklet şenliklerindeyim sizlerden gelen olursa haberim olsun ..

Tuncay abi,seni tanıdığıma çok memnun oldum,kahvaltı olayına gelirsek... biz kahvaltı masası takımını bozmayalım,ama bi daha ki sefere bitircem söz.Yiyemediklerimin arkamdan ağlamasına mani oldunuz...Teşekkürler.

Zaten zeytin de yiyemedik,kahvaltı da edemedik.2 çay içtim ama o da yetti.

Özlemin tavla yenilme anı bambaşkaydı yaa.O anı yaşatabildiysek ne mutlu

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adaland işi olur,aklımda vardı benim zaten.Çok sağlam fiyatlar alınabilir gurupça gittiğimiz için.Tanıdığı olan varsa konuşsun.
    Bu gün gidip ileriki toplantılarımız için bowling organizasyonu yapmak için bowling yerleriyle konuştum (Hilton,Orkide bowling planet vs.) fiyat aldım.
    Bu toplantıdan sonra orada olabilir buluşmamızHalı saha maçından sonra bowling turnuvası olabilir Bakalım duruma göre...

Bi arada bir bankaya gidip herkes için "organizasyon kredisi" hakkında yardım alacağımPara kalmadı bütün gurupta

Şimdi Cemal abi bişey soracam,Özge yukarıda bana zenne rolu vermiş ama benim külbastım daha iyi olur.O da kendini pambuk prenses ZENNEdiyor.Bi de pambuk prens Necati tiplemesi buluruz.Dadından yenmez.

Bundan 2 sene önce,o zamanlar -saçlarım beyaz değildi- Eski EGS diye tabir edilen yer.EGS park,Mavişehir tarafında.Bowling salonu zaten alabildiğine büyük,basık da değildi.Bilmem kaç şerit bowling bantı vardı.Çok da kaliteydi hani.Orayı da düşünebilirsiniz.Bi fikir attım kuyuya,çıkarın bakalım. Artık eskileri hatırlamaya başladığıma göre yaşlanıyoruz...

Bowling olayı cidden iyi olur ha...Organizasyondan iliğimiz kemiğimiz kuruma noktasına geldii ama gerekirse ön tekeri satar tek teker gelirim o geziye heheyyyyt kaçar mı bee!!! .
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)