Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Muğla mt 25.02.07 Köyceğiz turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Xeynacıım,Barışcığım bugün işim çok,nete fazla giremedim .Bakıyorum Şiz de ortalığı boş bulunca gıyabımda mangalda kül bırakmamışsınız.Ben ikinizi de üst üste koyup Dl min arkasında sürüklemez miyim
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xeynacıım,Barışcığım bugün işim çok,nete fazla giremedim .Bakıyorum Şiz de ortalığı boş bulunca gıyabımda mangalda kül bırakmamışsınız.Ben ikinizi de üst üste koyup Dl min arkasında sürüklemez miyim
    aaa aşk olsun mes! yalnız kaldım, elimden geldiği kadar korudum demek elimden bu kadarı geliyormuş.

Alıntı xeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa! bak orda haksızlık ettirmem toprağıma, şans eseri de olsa, her iki motoruyla da gezinirken bana bir ce-eee dediği için, ben ikisini de gördüm, ve şaka maka, bayağı bir biniyor mes motora yav düşmeden uzaklaştı burdan, haa 100 mt. sonra belki başkasına vermiş kendi artçı olmuştur onu bilemem işte .

aslında neden böyle yaptığımı da itiraf edeyim, daha hiç bindirmedin beni motorlarına ya ondan işte. hasetimden yani. yoksa can siperane arkandayım (arkana saklanırım) merak etme
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara şahin yemek fabrikası , sigorta bayiliği , yem mem bişiler anlatsada şahini kimse tınlamadı

soruyu soran mesut abiydi...bende cevapladım herkles dinlesin demedim ki zaten
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel gezi yapmışssınız...Helal olsun....Aradaki diyaloglara hasta oldum..Tebrikler...Hep devam edin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    güzel gezı olmus yaaa....yuzmeyıde cok severım..muglaya bı kere geldım bıdaha zikslrde gelmem.....ilk gelısımde yatagandan-milasa inerken yaklasık mılasa 10 km kala keskın bı U vıraj var... vırajı alamayıp dırek karsı daga gırdık ve arac hurdaya cıkmıstı.....allahtan bıze bısey olmadı.....uste para versenız mugla sınırlarına gırmem.....

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezı olmus yaaa....yuzmeyıde cok severım..muglaya bı kere geldım bıdaha zikslrde gelmem.....ilk gelısımde yatagandan-milasa inerken yaklasık mılasa 10 km kala keskın bı U vıraj var... vırajı alamayıp dırek karsı daga gırdık ve arac hurdaya cıkmıstı.....allahtan bıze bısey olmadı.....uste para versenız mugla sınırlarına gırmem.....
    öncelikle geçmiş olsun, iyi diyorsun da bir şekilde bilinmeyen bir yolda, belki de hız yüzünden yaptığınız kazayı niye muğlaya yüklüyorsun tabii ki kötü bir deneyim yaşamışsınız, allah korumuş. tekrar geçmiş olsun ama yaşadığın şehirde böyle bir kaza geçirsen, orayı terk mi edeceksin. böyle bir talihsizlik için muğla'yı suçlama bence, sen üste para almadan bir kere daha gelmeyi dene, bak buraların keyfini hiç bir yerde bulamayacaksın emin ol

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soruyu soran mesut abiydi...bende cevapladım herkles dinlesin demedim ki zaten

bugezi yorumunada biraz espirik katalım dedik sende hemen cidiye almışsın bee..bak mehmet abi hiç yorum yapıyomu ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    suzuki VL 800
    bir ara vatanoğlu kayboldu gitti meğer yoğurt domates bide 35 lik almaya gitmiş..tabi mehmet amcayı marmaristen tanıyo türkiyenin çeşitli yerlerinde malikaneleri olduğunu bilmiyo bana biraz komplex yaptı gibi geldi vatanoğlu ..ama haksızda değil yani komplex yapmakta ..mehmet abi zaten mangal boyunca gözü olanın gözü çıksın diyerek malı mülkü korudu
    ya abi insanı domates ve yoğurt yemekten korkar hale getirdiniz.bak şimdi bütün komplexlerim ortaya çıktı .ayrıca bbrr nin mehmet abiye ve onun servetine olan hayranlığı karşısında duygu fırtınasına kapılmamak elde değil.gelde komplex yapma......

Vatanoğlu avatarı beğendinmi...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    vayyyyy! vatanoğlu, çok yakışıklı olmuş avatarın, güle güle kullan hayırlı uğurlu olsun da bir ara ıslatmak lazım bu avatarı di mi barış :D

vatanoğlu zaten ıslatmayı seviyo ıslatırız bence sorun yok

Motosikleti
    yoğurtla domates benden
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    suzuki VL 800
    barış avatar süper olmuş abi eline sağlık.ıslatma neymiş yıkayalım arkadaşlar.bu hafta izmirde aile ziyareti var öbür hafta hazırım

Motosikleti
    chopper olsun çamurdan olsun
    Süpersiniz gezi yerleriniz özel mi seçiyorsunuz anlamadım
    Muğla bölgesi bu kadar güzel tanıtılamazdı herhalde
    Daha nice kazasız belasız gezilere

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    aramıza hoşgeldin.tüm gezilerimiz görmek için muğla mt safasını ziyaret edebilirsin
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    chopper olsun çamurdan olsun
    Bilgi için teşekkürler hemen bakayım

Motosikleti
    Bomba....Bu hafta HD elektra ultra classıc ve Dl 650 v strom ile Köyceğiz turuna çıkıyoruz.(tabii normal şartlar altında )
    Motosiklet aşkına

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Vatanoğlu rakı kuru kuruya gitmiş.Resimdekiler eksik kalmış.Bizde bu hafta sonu bunları Rakısız götürdük

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Banro abi çektin gittin bıraktın pizi
    ben de bir süre olmicam havaalanına başvurdum
    hem iş hem MT senden artık bi staj alırım

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Havaalanında nereye başvurdun?? Havaş mı çelebi mi????

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)