Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yalova Delmece Yaylasinda Kros.

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    kalktık sabahın 5,30 da ne o yaylaya gidicez ne güzel hemde kros motorları ile 7,45 de emre,ugur ve ben vardık pendik iskelesine baktık 10 tane kros motor emre geri döndü ne kadar gel desemde beni dinlemedi evine geri döndü.girdik içeri o da ne 10 tane kros benim motorda bunların yanına yakışmıştı tabi
    feribotta muhabbet ettikten sonra gemi gelmişti yalovaya ve biz erkenden motorların başına geçmiştik.

ilk arızayı beyaz kros vermişti motor çalışmıyordu bir süre sonra çalıştı ve yola devam ettik.

doyum lokantasında ihtiyaçlarımızı karşıladıktan sonra benzin aldık ve delmece yaylasına dogru yola çıktık.

yola devamsonra bi baktık yolda kar,buz var hemen tekrar bi fotograf çekmek için mola verdik,

Çamura bulanmak gezel ve zevkliydi.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Ellerinize sağlık. Ama size acilen bir cross motor lazım. Selamlar.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    güzel bi gezi olmuş

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    güzel gezi olmuş o mondial scootera yazık değilmi helal
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    helal olsun rs 151 e

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    güzel gezi olmuş hava şartları size kıyak yapmış paylaşımınız için saolun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

goya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VARADERO XL 1000V /
    bende de bir miktar resim var akşam evden eklicem
    UKİTA SAMATO KAMASA MAKONİ

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    1150 GS'ler gayet şık durmuş
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

efxsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten güzel olmuş

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    guzel gezi olmus ama gunun konusu scooter 151 rs, helal Cihan sana... crosslardan eksik yanin kalmamis...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    iş motorda degil zaten üstündeki babayigitte,ama bazen beni kızdırıyo,bazende o kadar güzel yerlere getiriyorki,sormayın.
    evet günün kırgırı ben oldum ilk toplandıgımızda bana dediler cihan sen scooterle mi gircen bizim girdigimiz yerler dediler,evet ne olmuş girmezmi dedim güldüler olsun dedim ben bildigimi okurum size yetişmeye çalışırım dedim.
    çamurlu yola girdikten sonra baktım tek tek durmaya başladılar krosun biri balata sıyırdı birinin tekeri çamurla doldu,ne oldu krosa yolda kaldı.tabi ben herkezden önce yaylaya vardımya millet gelince helel sana cihan dediler.
    sonra baktık 3 kros ve 1150 bmw gelmiyo,mustafa dedi ben yardıma gidiyorum bende geliyorum dedim mehmet abi cihan sen gitme şimdi sen gidip bmw yi kurtarırsan rezil oluruz dedi tabi gene herkez kahkahaya boguldu,gidicem abi dedim belki çekmek icab eder felen.
    gittik baktık motorun biri gitmiyo bmw nin sahibi, de aydın abi motorunu temizliyo çamurdan 5 metre sonra gene çamurlancak bende olsam bende temizlerim.sonra dedim abi ben geldim,gene gülmekten geçilmedi,ne oluyo abi ya dedim olum sen scooter le bizi mi kurtarcan dediler olmaz mı dedim ,aydın abi de hemen söylendi cihan sen o scooterle benim motoru çekersen ben bu motoru burda yalkarım dedi,rezil olmaktan sa motora binmem dedi.gene herkez gülmekten yerlerde. tabi sonra balatası sıyıran motoru 1150 bmw çakti bırakmadılar bana ben çekiyim.
    ama gerçekten yaptıgım gezilerden en güzeli buydu.
    98 Beygir.....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş motorda degil zaten üstündeki babayigitte,ama bazen beni kızdırıyo,bazende o kadar güzel yerlere getiriyorki,sormayın.
    evet günün kırgırı ben oldum ilk toplandıgımızda bana dediler cihan sen scooterle mi gircen bizim girdigimiz yerler dediler,evet ne olmuş girmezmi dedim güldüler olsun dedim ben bildigimi okurum size yetişmeye çalışırım dedim.
    çamurlu yola girdikten sonra baktım tek tek durmaya başladılar krosun biri balata sıyırdı birinin tekeri çamurla doldu,ne oldu krosa yolda kaldı.tabi ben herkezden önce yaylaya vardımya millet gelince helel sana cihan dediler.
    sonra baktık 3 kros ve 1150 bmw gelmiyo,mustafa dedi ben yardıma gidiyorum bende geliyorum dedim mehmet abi cihan sen gitme şimdi sen gidip bmw yi kurtarırsan rezil oluruz dedi tabi gene herkez kahkahaya boguldu,gidicem abi dedim belki çekmek icab eder felen.
    gittik baktık motorun biri gitmiyo bmw nin sahibi, de aydın abi motorunu temizliyo çamurdan 5 metre sonra gene çamurlancak bende olsam bende temizlerim.sonra dedim abi ben geldim,gene gülmekten geçilmedi,ne oluyo abi ya dedim olum sen scooter le bizi mi kurtarcan dediler olmaz mı dedim ,aydın abi de hemen söylendi cihan sen o scooterle benim motoru çekersen ben bu motoru burda yalkarım dedi,rezil olmaktan sa motora binmem dedi.gene herkez gülmekten yerlerde. tabi sonra balatası sıyıran motoru 1150 bmw çakti bırakmadılar bana ben çekiyim.
    ama gerçekten yaptıgım gezilerden en güzeli buydu.
    Hocam sana cbf 150 az gelir sana bir enduro lazım.2 el bir honda xl200 bak derim
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    ne istersen var :P
    güzel eğlenmişsiniz walla, motorunuza ve sizlere sağlık

bu arada resimlerde en çok scooter dikkat çekio,
    kim demiş scooter ilgi çekmeyen motor tarzı diye
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    çok güzel bata çıka gitmişsiniz....cihanı ve mondi yi ttebrik ederrim.cesaret örneği valla
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Tüm motorlar ve sürücüleri hünerlerini göstermiş. Mekan da oldukça uygun bu işe. Keyfini çıkartmışsınız.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    Mondİ İle Kros Ha Çok HoŞuma Gİttİ

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    anlaşılan 151 rs olmasaymış işiniz zormuş ben anlamadım zaten şo 151 rs yi paylaşım için teşekkürler

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    su icinde enduro ruhu olan arkadaş ta katılmıs geziye scooter le
    Valla bırakın racing falan hayat bufur işte tebrikler arkadaşlar daha güzel geziler bekliyoruz...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)