Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

16.09,2006 Eyüp Çocuk Esirgeme Kurumu Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    evettt yine ben evdeyim ilk olarak tabi hasan la nejdet i satarsan köprü girişinde olursun evde
    sevgili arkadaşlar harika bi etkinlik daha yazılacak o kadar şey varki yavaş yavaş yazacağız sevgili MT ailesi sizleri görmekten aynı duyguları aynı paylaşımları beraber yaşamaktan yine çok mutluluk duydum 'hepiniz sağolun varolun
    çocuklar harikaydı çok şeyler yazacağım sonra çok duygusal ve çarpıcı izlenimler edindim 'birazıcık resim yollayayım işte bunlarda bizim çocuklarımız ışıl ışıl hepsi bende az resim var devamı arkadaşlarda

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı

@vınvın

Arkadaşlar gerçekten çok özel bir gündü. Bu günü paylaşan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Benim telefonumdan çekilen bir kaç resmi de ekliyorum bu özel günün anısına... Bu resimleri yuvadaki küçük arkadaşımız Hasan çekti...

evet bendeki resimler bunlar... Herşey çok güzeldi, çok mutlu oldular ama sanırım içimi en yakan şey ayrılık zamanı oldu... Kucağımdan inmek istemeyen küçük kız "ağlama yine gelirim dediğim de" " hep öyle diyorsunuz ama gelmiyorsunuz" diye karşılık verdi...

Alıntı Bandit adlı üyeden alıntı

çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT

16.09,2006 Eyüp Çocuk Esirgeme Kurumu Resimleri

Çocuk Esirgeme kurumu ziyaretimizin resimlerinden bir kaçı.

Bu resimlerin hepsi Kurumun İçinde çekildi yani bahçesinde.

Ne kadar tatlılar değilmi?

Şunun masumiyetine bakarmısınız.

Gökseli çok sevdiler bırakmıyorlar.

Alınan oyuncaklardan sadece biri çocuklar oynuyorlar. Diğer oyuncakları malesef açıp oynatamadık çünkü kurumun bahçesi müsait değildi, o yüzden hepsini yetkililere teslim ettik.

Daha sonra Tamer bizi çay içmeye caferağa medresesine davet etti ,

Arkadaşlar topu topu 12-13 kişi gittik bu ziyarete, daha kalabalık olmasını isterdik ama ne yapalım biz üstümüze düşeni yaptık.

Gelen arkadaşlara teşekkür ederiz, orada resim çekmek aslında yasakmış ama ben cep telefonundan çekebildiğimi çektim, diğer makinalardan çekilenleride bekliyorum.

Kurumdaki çocukların yaşları ufaktı büyük olanları daha önce diğer kurumlara dağıtmışlar, bizim gördüğümüz çocukların hepsi neredeyse hiperaktif, hiç yerlerinde duramıyorlar, bu belkide onların psikolojik durumlarından kaynaklanıyordur.

Göksele soru soran çocuk bizi şaşkına çevirdi, " Abi buraya geldiğine pişmanmısın"," Sen bizi sahipsizmi sanıyorsun"," Abi bidaha gelmezsin değilmi" daha ne sorular, benim edindiğim izlenim bu çocukların sadece büyümeleriyle ilgileniliyor, anladığım kadarıyla bu çocuklara psikolojik destek yok, yaş 18 e gelince hemen kapı dışarı, ne halin varsa gör.

Birde çocukların diğer kurumlardan haberi var, bazı yerlerdeki esirgeme kurumlarında uyuşturucu ve bali çekildiğinden bahsettiler, yani arkadaşlar anlıyacağınız çokda iç açıcı değil manzara, allah hepsine yardım etsin.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Vallahi helal olsun size.Allah gücünüzü,kuvvetinizi eksik etmesin.Siz yaptığınızın önemli olmadığını düşünseniz bile,aslında ne kırık kalpleri onardığınızı Allah görüyor.Ve mutlaka siz de bunun mükafatını göreceksiniz.Sizinle gurur duyuyorum arkadaşlar...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    elinize kolunuza sağlık
    varya alınaların gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştığını görmek benı sevinidiriyor...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elinize yüreğinize sağlık katkısı olan herkeze teşekkür ederiz biz çalışıp gelemeyenler için gerçekten üzücü bir durum ama giden arkadaşlar bizim yerimizede ellerinden geleni yapmışlar
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize yüreğinize sağlık katkısı olan herkeze teşekkür ederiz biz çalışıp gelemeyenler için gerçekten üzücü bir durum ama giden arkadaşlar bizim yerimizede ellerinden geleni yapmışlar
    Siz merak etmeyin kardeşim biz tüm MT yi en iyi şekilde orada temsil ettik, belkide gelmemeniz iyi olmuştur zira ben 1 hafta kendimi toplıyamam, hele çıkarken o çocuklardan bazılarının ağlamaları vardıya, hala kulaklarımda bize yine gelin olurmu diyorlardı.

nickjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inilmeyen inilirse tekrar binilemeyen bi yerden
    sizinle gurur duyuyorum

gözlerim yaşlandı (gerçekten)

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Konuyu Toplam 6 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    SAVASXXL, nickjack
    diyor bu nasıl oluyor yav hayaletlermı okuyor
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    yaw nereye kaçtın özgür kardeş neyse affetik seni oraganizasyonu
    hazırlayan ve bu hale getiren herkese tşk etmek istiyorum dört dörtlük oldu
    diği düşünüyorum motorları çocuklardan zor kurtardık

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw nereye kaçtın özgür kardeş neyse affetik seni oraganizasyonu
    hazırlayan ve bu hale getiren herkese tşk etmek istiyorum dört dörtlük oldu
    diği düşünüyorum motorları çocuklardan zor kurtardık
    Keşke imkan olsaydı da çocukları motorlara bindirip gezdirseydik, ama o kadar çoktularki, bir saldırdılar, motor başına 10 çocuk düştü, insan çok acaip oluyor arkadaşlar, düşünüyorsun yaw bunlarda insan neden senin benim gibi yaşamasınlarki, bence orası sanki bir cezaevi.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Müslüm hoca ! elinize kolunuz yüreğinize sağlık.70 milyonla tanışamazsakta yüreklerimizi bu yola kanalize ettiğiniz için teşekkür ederim.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Allah hepinizden razı olsun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Göksele soru soran çocuk bizi şaşkına çevirdi, " Abi buraya geldiğine pişmanmısın"," Sen bizi sahipsizmi sanıyorsun"," Abi bidaha gelmezsin değilmi" daha ne sorular, benim edindiğim izlenim bu çocukların sadece büyümeleriyle ilgileniliyor, anladığım kadarıyla bu çocuklara psikolojik destek yok, yaş 18 e gelince hemen kapı dışarı, ne halin varsa gör.

Birde çocukların diğer kurumlardan haberi var, bazı yerlerdeki esirgeme kurumlarında uyuşturucu ve bali çekildiğinden bahsettiler, yani arkadaşlar anlıyacağınız çokda iç açıcı değil manzara, allah hepsine yardım etsin.
    Bu soruları duyan insanın gözlerinden yaş damlaları süzülmez mi?

Hakikaten büyük zorluklar çeken küçük ama büyümek zorunda kalmış sevgiye aç çocuklar, insanın şükredesi geliyor. Allah hepinizden razı olsun.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ya varya hadi ben hem işyerımden dolayı hemde yüreğim dayanmaz diye gidemedim..
    okadar lüzumsuz işler için vakit ayıran arkadaşlar nıye gitmedıler gerçekten çok üzücü...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    selam arkadaşlar bugünkü gönül işi ve gönüllü ziyarete katılan ve organizasyonu gerçekleştiren, katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkür herşey çok güzeldi gerçekten motorlarla içeri girince neye uğradığımı şaşırdım etrafımız öyle bir sarıldıki anlatamam ben şahsen ne yapacağımızı şaşırdım bir süre motorun üstünden inemedik çocuklar da şaşkına döndü o kadar motoru belki ilk kez bir arada görüyorlardı en azından uzaylı görmüş kadar oldular diyebilirim fotograf çekmek yasak olduğu için fazla çekemedik ama yi nede birkaç kare var birazdan yüklerim bu arada arkadaşlar bu tür ziyaretler için böyle bir organizasyonu beklemeye gerek yok, geçerken de şöyle bir içeri girmeniz onlar için dünyalara bedel, dışarıdan birileriyle konuşmak onlara da büyük moral olur ve kendilerini sahipsiz hissetmezler en azından bir süreliğine de olsa

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bugüne kadarki en önemli, en anlamlı organizasyonlardan biri. Düşünen ve katılımlarıyla bunu destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bu çocuklardan yüreğe ihtiyacı olan çoktur.
    Yürek çorbasına tuz olmak adam olmak mı demektir? Bir bilen söylesin.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gerçekten çok özel bir gündü. Bu günü paylaşan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Benim telefonumdan çekilen bir kaç resmi de ekliyorum bu özel günün anısına... Bu resimleri yuvadaki küçük arkadaşımız Hasan çekti...

evet bendeki resimler bunlar... Herşey çok güzeldi, çok mutlu oldular ama sanırım içimi en yakan şey ayrılık zamanı oldu... Kucağımdan inmek istemeyen küçük kız "ağlama yine gelirim dediğim de" " hep öyle diyorsunuz ama gelmiyorsunuz" diye karşılık verdi...

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    evet hep böyle söylüyoruz ama unutuyoruz ..
    birileri hatırlatıncada abicim yok keyfınız yerınde işte politik konuşluyorsunuz deniyor...
    gerçekten hatırlayın unutmayın unuttturmayın...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    abi inanmıyorum ya beni kasksız korumasız çekmiş durumu açıklayayım da yanlış anlaşılmasın, arkadaşlar motorları yurdun bahçesine bıraktık sonra kaskları filan da yanımızda fazlalık olmasın diye damlanın arabasına bıraktık, arabanın yanına kadar da tabi mecburen resimde görüldüğü şekilde gitmek zorunda kaldık

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler