Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

"TommyGun, Espresso, Cyan ve Mustafa" ile Birtat Köftecisi (KIRKLARELİ).

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Motosiklette dimdik oturuş rahat değil. Çünkü en ufak sarsıntı direk bel kemiğine yükleniyor. Nakedlardaki hafif öne eğim bu sorunu neredeyse yok ediyor. Gerektiğinde vücudun ağırlığının bir kısmını ayaklara vermek te mümkün.

Cruiser ergonomisi de malesef kötü bu açıdan. Ama yüksek ağırlık ve aşırı yumuşak süspansiyon sorunu kısmen çözüyor. Cruiser varken zevkine tren yolundan 100km hızla geçiyordum. Arabayla 50km hızla geçerken sarsıyor normalde. Cruiserla sanki yok gibi birşey. Geçerken bazen ön çatalları izliyordum. Şase düz yolda gidiyormuş gibi sabit, ama ön teker deli gibi inip çıkıyor...

Bir de scooter üzerinde uzun boylu kimi görsem belini büküp kullanıyor. Bu da uzun yolda bariz problem.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 Xmax 300 kullanıyorum. Gidon ayarını ileri alarak bir değerlendirme yapmanızı tavsiye ederim.

https://r.resimlink.com/di-tErSQ0.jpeg
    https://r.resimlink.com/2K-bp.jpeg
    https://r.resimlink.com/WD7In_hATv.jpeg
    https://r.resimlink.com/4AVjWOcs.jpeg
    Artık bu yıl Konya ve benim için sezon kapanmak üzere. Yeni sezonda bu dediğiniz ayarları muhakkak deneyeceğim. En azından öndeyse arkaya, yada arkadaysa öne yeni bir ayarla denerim. Sanki gidon bana daha yakın olsa sırt ağrısı daha az olacakmış gibi geliyor. Deneme yanılma anlayacağız artık. Çok teşekkürler.
    espresso ve fakebitchess bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bu yıl Konya ve benim için sezon kapanmak üzere. Yeni sezonda bu dediğiniz ayarları muhakkak deneyeceğim. En azından öndeyse arkaya, yada arkadaysa öne yeni bir ayarla denerim. Sanki gidon bana daha yakın olsa sırt ağrısı daha az olacakmış gibi geliyor. Deneme yanılma anlayacağız artık. Çok teşekkürler.
    Benim de sanki gidon az daha yakın olsa daha rahat edeceğim gibi geliyor. Hatta selede biraz önde oturunca az daha rahatlıyorum ama bu sefer de selenin bel desteği kısmı geride kalıyor, file sele kılıfı da var geri kayıyorum zaten yani sürekli önde oturur durumda kalamıyorum. Bir de ayaklarım az daha geride kalabilse, önde olunca rahat edemiyorum, yolda görüyorum scooter sürenler ayakları ileri uzatıp sürüyor, düz yolda öyle gidebiliyorum ama viraz falan olan yerlerde öyle güvenli hissetmiyorum, ayaklarım olabildiğince geride duruyor, hatta çukurlarda falan ağırlığımı ayaklarıma veriyorum hafif ayağa kalkar gibi o zaman daha rahat oluyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    @espresso sen Cyan'ın motorunu aldığında bakalım o hangi İtalyan motoruna biniyor olacak?

@okanius ve @TanImsIz sizlere çooook önceden verilmiş sözlerim var. Sizlerle beraber sürmekten çok mutlu olacağız, bu seferki program biraz spontane gelişti ama bir sonraki gezide daha iyi rotalar ve daha leziz köftecilerde inşallah beraber oluruz. Bu seferlik kusurumuza bakmayın.

@killingroad da pistlerden başını kaldırabilse, yaldır yuldur Darlık'ta dönmeye ara verse köftenin hasını yiyecek ama adam başka kafalarda. 2023 yılını bitiriyoruz adam hala Maltepe Rodop köftecisinde yiyor

@iskampavya Bodrum'dan buraya geldiğinde önceden haberimiz olursa elbet denk getirir güzel bir program yapar senin de yeni amortisörleri yakından görürüz. Ancak kışa doğru olmasın ki bizim ihtiyarlar tam katılım sağlayabilsin.

Son olarak @Nikkfurie neredesin sen mübarek? Bir festivale gidiyorum dedin, kayboldun ortalıktan.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @espresso sen Cyan'ın motorunu aldığında bakalım o hangi İtalyan motoruna biniyor olacak?

@okanius ve @TanImsIz sizlere çooook önceden verilmiş sözlerim var. Sizlerle beraber sürmekten çok mutlu olacağız, bu seferki program biraz spontane gelişti ama bir sonraki gezide daha iyi rotalar ve daha leziz köftecilerde inşallah beraber oluruz. Bu seferlik kusurumuza bakmayın.

@killingroad da pistlerden başını kaldırabilse, yaldır yuldur Darlık'ta dönmeye ara verse köftenin hasını yiyecek ama adam başka kafalarda. 2023 yılını bitiriyoruz adam hala Maltepe Rodop köftecisinde yiyor

@iskampavya Bodrum'dan buraya geldiğinde önceden haberimiz olursa elbet denk getirir güzel bir program yapar senin de yeni amortisörleri yakından görürüz. Ancak kışa doğru olmasın ki bizim ihtiyarlar tam katılım sağlayabilsin.

Son olarak @Nikkfurie neredesin sen mübarek? Bir festivale gidiyorum dedin, kayboldun ortalıktan.
    @nikkifure foto çekip gönderecekti onu da göndermedi zaten.

Hep köfte hep köfte, Keşan tarafında satır et meşhur, oralardan mekan bulmaya çalışıyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @nikkifure foto çekip gönderecekti onu da göndermedi zaten.

Hep köfte hep köfte, Keşan tarafında satır et meşhur, oralardan mekan bulmaya çalışıyorum.
    Kırcasalih Volkan Et Lokantası?
    espresso ve fakebitchess bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Kırcasalih Volkan Et Lokantası?
    Yeniköy Papazın yeri de olabilir, orası da güzelmiş diye duydum.
    https://maps.app.goo.gl/PqnfeTMXZxhVoDzk8

Edirne'li kuzenlere haber saldım bana mekan konumları gönderin diye bakalım nereleri gelecek.
    fakebitchess bunu beğendi.

hkn1er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Afiyet olsun güzel bir rotaymış gerçekten
    fakebitchess ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale
    Antep' te yaşayan biri olarak yemek olayına ben girmeyeyim.

Burada yaşamanın en güzel yanlarından biri sezon diye bir şey olmaması. Ben sezonu daha yeni açtım. Gideceğim yerlerden size güzel kebap fotoları atarım inşallah...
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Güzel bir gün geçirip, kazasız belasız evlerimize döndük.. Bu rota bence çok güzel. Çatalca Subaşı-Tekirdağ Saray arası 60 kilometrelik yol hem viraj yapmak hem de düzde ara ara hızlanmak için ideal, aynı zamanda bölgenin orman manzarası da harika. Saray'ın içinden çıktıktan sonra Kırklareli Vize'ye kadar yine tempo yükseltilebilecek 15-20 km bir yol daha var. Vize içinden geçerken haliyle yavaş geçiyoruz. Vize'den çıktıktan sonra da ister Poyralı'dan sapın İğneada'ya gidin ister düz devam edin Kırklareli Merkez'e ulaşın. Hem çok yorucu olmayan hem de eğlenceli olan bu rotayı henüz yapmamış İstanbul ya da çevre illerde ikamet edenler varsa, havalar hazır güzelken şiddetle tavsiye ediyorum.

Güzergahta çok fazla hafriyat kamyonları var ve bunlar biraz sıkıntı yaratabiliyor. Hem asfaltı mahvediyorlar hem de yavaş gittiklerinden arkalarında bazen 8-10 arabalık kuyruklar oluşabiliyor, arabaları sollayarak bu kuyrukları teker teker aşıyoruz ama o kamyoncuya da sövüp sayıyoruz.

Muhabbet, sohbet güzeldi, köfteler enfesti. Vize kalesi, Atatürk'ün evi görülmeye değerdi. Foto ve video çekimleri için Gökhan sana teşekkür ediyorum.
    Köfteyi azalt Pulsar kullanırken çakı gibi formunda delikanlı adam idin cc yükseltince göbekliye dönmüşsün. Afiyet şeker olsun.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Afiyet bal şeker olsun arkadaşlar ;)
    Cumartesi İzmit Körfez Pistinde görüşelim , Bmw modelleri test sürüşü ve çeşitli etkinlikler var..
    tommygun, Cyan ve espresso bunu beğendiler.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bir gün köfte yemek için yola düşersem @tommygun reyizide yanıma alıp öyle gideceğim
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afiyet bal şeker olsun arkadaşlar ;)
    Cumartesi İzmit Körfez Pistinde görüşelim , Bmw modelleri test sürüşü ve çeşitli etkinlikler var..
    Hanımdan iki hafta üst üste vize alamam maalesef, size iyi eğlenceler
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir gün köfte yemek için yola düşersem @tommygun reyizide yanıma alıp öyle gideceğim
    Gidelim valla güzel olur.
    berk_cglr ve espresso bunu beğendiler.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    motorsuzum şu aralar sattım canavarı ama alırsam muhtemelen uzun yol açılış sizin ekiple olur
    espresso bunu beğendi.
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köfteyi azalt Pulsar kullanırken çakı gibi formunda delikanlı adam idin cc yükseltince göbekliye dönmüşsün. Afiyet şeker olsun.
    Tommy yüksek hacmin hakkini vermiş işte... Ne yani boşuna mı benzin yaksın ekstra cc'ler? Çalışsın keçiler.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommy yüksek hacmin hakkini vermiş işte... Ne yani boşuna mı benzin yaksın ekstra cc'ler? Çalışsın keçiler.
    Ben cc.yi göbek anlamında yükselttim.
    espresso bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin pahalı kilo verir ise yakıta da etkisi olur ama bu şekilde iken yakıt fazla yakar.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Bu tip organizasyon bilgileri nereden takip edilir ,bazen alone olmak sıkıyor kaldıki çatalca tarafında ikamet ediyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip organizasyon bilgileri nereden takip edilir ,bazen alone olmak sıkıyor kaldıki çatalca tarafında ikamet ediyorum.
    Bizim geziler biraz spontane gelişiyor. Örneğin Cuma akşamı konuşup "hadi yarın şuraya köfte yemeye gidelim" diyoruz. Saat ve buluşma yerlerini grubun ikamet ettiği bölgelere göre ayarlayıp yola çıkıyoruz. Güzergah zaten bildiğimiz, defalarca gidip geldiğimiz rotalar. Forumda önceden genel bir duyuru yapmıyoruz. Sadece dönem dönem bazı gezilere özelden davet ettiğimiz ve tanıştığımız arkadaşlarımız oldu. Onlarla da epey eğlendik.
    stubborn, espresso ve arican bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)