Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Moto-solo gezilerim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Bugün Mobidik'le gezdik biraz ancak çok geç ve zor çalıştı. Neden böyle oldu bilmiyorum. Tek marşta çalışan bir motordu. Akümüz daha gelmedi. Ayak marşıyla çalışıyoruz...
    espresso, mertowski ve The-Rock bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    @Arican, uzun zamandır yazmıyorsunuz sizi merak ettik. Mobidik ne durumda, hala sıkıntı çıkarıyor mu ?
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Arican, uzun zamandır yazmıyorsunuz sizi merak ettik. Mobidik ne durumda, hala sıkıntı çıkarıyor mu ?
    Bir aya yakındır buraya yazmamış arkadaş. Ben de merak ettim.
    Başka konularda beğendiklerini görüyorum demek ki ara sıra foruma geliyor.
    The-Rock bunu beğendi.

Motosikleti
    Selamlar,
    Motosikletim arızalandı. Nedense çalışmıyor, Bir ara servise gidecek. Motorla gezmeyince forumdan da ayrı düştüm. İlginize teşekkürler sevgili forumdaşlarım.
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Motor hala tamir olmadı mı ?
    arican bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Evet, ben de merak ettim. Ara ara okuyordum ne güzel gezmiş keyif almış diyordum.
    arican bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkür ederim sevgili arkadaşlar. Motorumu daha tamir ettiremedim malesef. Sevgiler tüm forumdaşlara...

Motosikleti
    Bozulan motorumu tamir için bir adım atarak gezici ustamı çağırdım. Sanırım Pazartesi Mobidik'ime bakılabilecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Bu arada servisi (Hayta Motor) motora bakamayız dedi. Mondial anlayışı demek ki bu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Bugün Mobidik'i temizledim. Yine çalışmadı Pazartesi gezici Usta gelip bakacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Kaskımı da sildim. O bile tozlanmış kullanmaya, kullanmaya... İnşallah motorum yapılınca haftasonları güzel şehir turları atmaya devam ederim Mobidik'imle...

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Yücel Hoca selamlar,

Pazartesi günü geldi, ne yaptın Mobidik'i tamir ettirebildin mi? Sorunu neymiş bilgi verdiler mi?
    espresso ve arican bunu beğendiler.

Motosikleti
    Akü değişince çalıştı meret. Akü son noktasına kadar bitmiş. Ondan çalışmıyormuş. Angara caddelerinde aylar sonra yine bir turumuzu attık. Kızıma binmeyi özlemişim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

mertowski, espresso ve enolaguy bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Uzun zaman akü boş idare ettim. Şimdi en sonunda motoruma bir akü sipariş edebildim.
    Artık bol bol Mobidik'le gezmece.
    Aküyü yeni sipariş etmemiş miydiniz?

Motosikleti
    İşte o akü yeni takılıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

mertowski, espresso ve enolaguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Sadece akü bitmiş
    Mondial o kadarına bile niye bakmıyor ki

Motosikleti
    Hayta Motors, Tamire bakamıyoruz dedi. Sadece bakım yapıyorlarmış. Nasıl bir servisse artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:41 ----------

Köyümdeyim. Mobidik Angara'da ayrıyız...
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gel haftasonu, geel, geel, geel...

Motosikleti
    Bugün Mobidik'imle biraz gezdik. Demetevler vestel kitapyurdu kitap teslim noktasından Paulo Coelho'nun yeni kitabı Mektub'u teslim aldık. Sonra Vatan caddesinde geçerek, İvedik'ten geniş bir tur atıp, Benzincide de benzini tamamlayarak evimize geldik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Bugün Mobidik'imle köfteci Yusuf'a kahvaltıya gittik önce, Sonrasında motosikletle Kızılay, Maltepe, Tandoğan, Beşevler, Gazi rotasından evimize geldik. Güzel bir Pazar gezisi oldu. Mobidik'le hasret giderdik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Pazar günleri sabah saatlerinde daha Kızılay'da bile seyrek trafik varken geziyorum bu şehri. Çok da güzel oluyor...
    espresso, Guven, The-Rock ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bugün Mobidik'imle biraz gezdik. Demetevler vestel kitapyurdu kitap teslim noktasından Paulo Coelho'nun yeni kitabı Mektub'u teslim aldık. Sonra Vatan caddesinde geçerek, İvedik'ten geniş bir tur atıp, Benzincide de benzini tamamlayarak evimize geldik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Bugün Mobidik'imle köfteci Yusuf'a kahvaltıya gittik önce, Sonrasında motosikletle Kızılay, Maltepe, Tandoğan, Beşevler, Gazi rotasından evimize geldik. Güzel bir Pazar gezisi oldu. Mobidik'le hasret giderdik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Pazar günleri sabah saatlerinde daha Kızılay'da bile seyrek trafik varken geziyorum bu şehri. Çok da güzel oluyor...
    Eskiden (pandemi öncesi) çalıştığım şirketin merkez ofisi Kızılaydaydı. Ankara'ya geldiğimizde bir akşam iş çıkışı işyerinde patron ve diğer arkadaşlarla cici piknik adında bir yere gitmiştik, önünde kuyruk var, dürüm döneri alan dışarıda yiyor, 2 tane dürüm yemiştim, yuh ne ayı demesinler diye 3.yü yememiştim ama diğer arkadaşlar en az 3 tane yemişti, nefis döneri vardı. Hala duruyordur herhalde orası. Siz Kızılay deyince aklıma geldi.
    arican ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bir kitapta okuduğuma göre çok eskiden Ankara'da Piknik adında herkesin çok sevdiği bir yer varmış Kızılay'da herkes ailecek cümbür cemaat oraya giderlermiş. Sizin söylediğiniz yer ondan sonra açılanlardan biri olabilir. Çünkü ben de adında Piknik geçen pekçok yer görüyorum.
    Sevgiler...
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bir kitapta okuduğuma göre çok eskiden Ankara'da Piknik adında herkesin çok sevdiği bir yer varmış Kızılay'da herkes ailecek cümbür cemaat oraya giderlermiş. Sizin söylediğiniz yer ondan sonra açılanlardan biri olabilir. Çünkü ben de adında Piknik geçen pekçok yer görüyorum.
    Sevgiler...
    Evet, benim de dikkatmi çekmişti, Kızılay çevresinde adında piknik geçen, büfe tarzı dürüm vb. şeklinde yiyeceği alıp dışarıda yemeik mekanlar çok görmüştm, bu bahsettiğim Cici Piknik adındaki yer en iyileri deyip oraya götürmüşlerdi beni. Keşke 3 tane yeseymişim, hala aklımda orada yediğm döner.
    arican ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bugün yağmur nedeni ile rutin moto-solo gezime çıkmadım. Mevcut lastikleriyle yağmurda çıkmak biraz riskli geliyor bana. Bu yüzden kaskımı alıp dışarı da çıktığım halde yerleri ıslak görünce vazgeçtim. Kendime bir bira alıp eve döndüm. Şimdi höpürdete höpürdete biramı içiyorum. Dünya güzel yaşamak güzel...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

Öğleden sonra yağmur ara verdi, yollar hemen kurudu ben de mobidikle yakın çevrede bir iki tur attım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

İlk defa dedemin CZ 175 Sport motosikletine bindiğimde tutuldum bu sevdaya... O zamanlar daha 12-13 yaşlarındaydım. Zaman ne kadar çabuk geçmiş. Keşke şimdi o motor bende olsaydı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

Bugün de Mobidik'le çıkıp gezdik, Demetevler, Yenimahalle muhitinde...
    Guven, espresso, CRF ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)