Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Moto-solo gezilerim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Gel haftasonu, Geeel, geeel, geeel!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bugün bir haftasonu klasiği olarak Mobidik ile çıkıp gezdim. Güzel bir Cumartesi... Trafiğe yakalandım ama sonunda evime döndüm. Bir de yakıt aldım 41tl'lik benzin aldı ama yarısı doluydu zaten deponun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Yine lastiğim patlamış. Pazartesi usta gelip yapacak. Yine masraf çıktı. Ah be Mobidik...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Mobidik'imi çok seviyorum. Onun arızalı olmasına yüreciğim hiç dayanmaz. Ama o da zırt pırt sorun çıkarıyor. Bütün çiviler mi bizim lastiği buluyor, Yoksa lastik mi biraz dandik acaba?
    espresso ve Guven bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ustamın çocuğu hastalanmış, Bugün gelemedi. Motorun tamiri önümüzdeki haftasonuna kaldı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Motosikletimi okşadım ve toz örtüsünü kapattım.

Motosikleti
    Gel Haftasonu, Geeel, geel, geel...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti

Mobidik gezici ustasını beklerken...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Ustası işbaşında...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Sokağı tamirhaneye çeviren ustam işbaşında...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Vee bir lastik patlağı daha onarıldı. Mobidik'imle bir de tur attık. Pazar turu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Mobidik in bu masrafı da 600 Lira tuttu bize... Mobidik habire masraf çıkartıyor. Ama olsun sonuçta onunla gezmek benim için bir zevk meselesi...
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gidip dublex çevirsen daha az tutardı iç lastik pişmanlıktır
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Usta Gölbaşı'dan geliyor da, Arabanın yakıtı falan diyor ister istemez.

Dublex'e geçmeyi düşünsem de şu sıralar uygulamaya geçmiyorum. İki şamriyel var. Delineni arabayla götürüp yamatıp tekrar motora koyuyorum. Böyle böyle değiştirmeli kullanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Bugün Mobidik'imle özgürce gezdim Angara sokaklarında...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Mobidik'imin sokaklarda akarken çıkardığı sesler bana çok büyük bir keyif verir. Bu motosiklete binmeyi pek severim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

Mobidik'imi sevdim ve toz örtüsünü örttüm. Bu haftalık da motosiklet keyfim bu kadardı...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugün de Angara caddelerinde Mobidik'imle bir tura çıktım. Birazcık dolandım. Hava üşütmeye başlamış...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugün bir değişiklik yapayım gece çıkayım dedim ama soğuk göğsüme bir külçe gibi vurdu. Ciddi üşüdüm. (Üstüm de inceydi) Allah tüm kurye arkadaşlara kolaylıklar versin valla bu soğukta işleri zor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Neyse efendim üşüyünce kestirmeden eve döndüm ve bu da bir deneme sürüşü oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Bu arada Mobidik'imi ilk defa gece kullandım ki bu da bana çok keyif verdi. Motorumun aydınlatmaları güzel çalışıyor...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugün kamptan geldikten sonra öğleden sonra saatlerinde Mobidik'imle bir geziye çıktım. Emek-Bahçeli-7.Cad-Beşevler-Gazi rotasında sürdüm. Burası Angara, Bu şehirde sürmeyi çok seviyorum. Sonra Mobidik'imin deposunu fulledin 46,46TL benzin aldı garibim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Motosikletimi sevdim ve toz örtüsünü örttüm.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Salı, Şimdiden Mobidik'imi özledim doğrusu...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Mobidik ile Köfteci Yusuf'a gittik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Mobidik'imi okşadım ve toz örtüsünü kapattım. Bu haftalık da Moto-Solo maceramız bu kadar...
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Süpersin. Keyifle gün gün okudum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Ayrıca 29 ekim doğum gününmüş. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah.
    arican bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok teşekkürler,
    Hem incelikli beğeniniz hem de doğum günü kutlaması için,
    Evet artık 42 oldum. Yaşları büyüterek söylediğimiz yıllar çoktan eskilerde kaldı...
    espresso bunu beğendi.

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Abi motoru çok sevmişsin ama nasıl lastik tamir edemedin?
    arican bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Belli bir yaştan sonra alemin kralı, lastikçinin şahı olsan, çok becerikli olsan bile tamir etmeye uğraşasın gelmez.
    kryeck, espresso ve arican bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ben keyif çatma kısmını seviyorum. Lastik tamir etmek benim yapacağım bir iş değil. Bu işi yapsın diye çeşitli ustalara eşek yüküyle para veriyorum. Yapsınlar bi zahmet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Gribim. Bu pazar motorumdan uzak durdum.
    kryeck ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gribim, Durumum:Tahta.

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    geçmiş olsun. bende ehliyet büyütmek için sınava hazırlanıyorum bakalım hafta sonu neler olacak heyecan hat safhada
    Sen kalbimde batan güneş, ben yollarda çilekeş...

Motosikleti
    Bugün Mobidik'imle biraz turladık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Görünürde hava sıcak olmasına rağmen motorda giderken rüzgar olunca serinliyor. Üstünüz inceyse üşütebilir.
    Guven, mertowski ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)