Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İstanbul] 26-27 Ağustos Barışa Rock / Sarıyer Gezisi Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    26-27 Ağustos Sarıyer Barışa Rock Festival Etkinliği Buluşması Fotoğrafları

Mükemmel bir etkinlikti, harika bir haftasonu geçirdik. Bu organizasyonu düzenlediği için SuSpect'e ve beni çadırsız,mülteci olarak kabul eden diğer arkadaşlara teşekkür.

Buyurun!!! (ilk 3-4 foto biraz kötü çekilmiş, idare edelim)

[FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ilk 1'den sonrasını göremedim.Gelemedim ama haber ve aktüel programlarda izlediğim kadarıyla güzel bir festival olmuş.Ayrıca sizin eğlenmenizede sevindim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün akşam televizyonda gördüm o ne öle millet birbirini itiyor hırpalıyor ve eğleniyorlar çok enteresan bir eğlence biçimi ama zevkler tartışılmaz tabikide

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi sadece birinci foto gözüküyo bana öyle mi size de
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Sorunu çözdüm!!! Şimdi hepsi gözükür.

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Bunlar da benim makinemden...

antonio:

joker:

fragrance_chaplin(kısaca chaplin):

Sahnede Yaşar Kurt :

[COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallah barış için faydalı olmuştur.
    paylaşım için teşekkürler.
    çok çalışmam lazım çoook.:)

şimdi haberlerde izledım türk bayrağını acan bir gencı tehdıt edıp bayrağı astığı yerden ındırmısler ve gencı tartaklamıslar hiç kımsede yardımcı olmamıs gence türk bayrağının acılmasından rahatsız olmuslar ne ülkede yasıyoruz ya ne ararsan var

feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    haberleri bende izledim ve büyük üzüntü duydum bir rock sitesi ( www.7den77ye.net ) ortağı ve admini olarak rock çıların ve rock müzik severlerin hepsinin böyle olmadığını biliyor ve orada dev kızıl bayrak açıpta türk bayrağına tahammül edemiyenleri esefle kınıyorum.

[B][CENTER]MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR HER YAŞTA...[/CENTER][/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Alıntı feritsolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [CENTER]haberleri bende izledim ve büyük üzüntü duydum bir rock sitesi ( www.7den77ye.net ) ortağı ve admini olarak rock çıların ve rock müzik severlerin hepsinin böyle olmadığını biliyor ve orada dev kızıl bayrak açıpta türk bayrağına tahammül edemiyenleri esefle kınıyorum.
    Alıntı tamero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi haberlerde izledım türk bayrağını acan bir gencı tehdıt edıp bayrağı astığı yerden ındırmısler ve gencı tartaklamıslar hiç kımsede yardımcı olmamıs gence türk bayrağının acılmasından rahatsız olmuslar ne ülkede yasıyoruz ya ne ararsan var
    Arkadaşlar, yapılanları bende hoş karşılamıyorum ama topik amacından uzaklaşıyor, tepkinizi başka bir konuda dile getirmeniz daha iyi olur.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bizim arkadaşlarıda gördüm fotolarda.la eren meşur oldun olm

feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yapılanları bende hoş karşılamıyorum ama topik amacından uzaklaşıyor, tepkinizi başka bir konuda dile getirmeniz daha iyi olur.

özür dilerim arkadaşım haklısın topiğin konusunu dağıttık galiba pardon...
    [B][CENTER]MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR HER YAŞTA...[/CENTER][/B]

AnTonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GL 1800 GOLDWİNG
    herşey çok güseldi bütün ark lara teşekkür ederim . fasla yanlarında olamadım ama kusuruma bakmayın kafaa bayaa iyiydi

malum konuya gelince az önce haberlerde gördüm ve spikerin söylem tarzı çok kötüydü . bilmeyenler için çok kötü bişey yapmışız gibi yansıtıldı ama keşke görseydim ve o an orda olsaydım o olaylar yaşanırken . eğer amaç barışsa kardeşlikse bu yapılan büyük bir ayıp .

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    evet arkadaşlar sanırım benimde güsel bir edebiyat parçalamamın zamanı geldi, geçiyor bile.
    Pazar 22:00 gibi eve geldim ve hiç uğraşacak gibi olmadığım + yorgun olduğum için vurdum kafayı yattım, ertesi sabah (pazartesi) iş de olduğum için sadece okumak ile yetindim, pazartesi akşam oldu tam yazacam diyordumki, adsl hat gitti. neyse saat şuan 21:30 ve net geldi, bende hemen yazmaya başlim

Carlitoturco ve infinitedreams baya iyi anlatmış ama biri devamlı uyumaktan diğeri ise dağ bayır gezmekten atladıkları bazı noktalar var onlarıda size ben anlatıcam.

Şimdi efenim, saat 15:00 gibi 4.Levent metroda Azelia80'i beklemeye başladım, cunku otobusle gitmesine rağzı olamadım, zati bende oraya gidiyorum nasıl olsa diyerekten 1 adet insan (kendisi) + 1 bavul + 1 sırt çantası + kask, toplamı baya kg ediyor aldım motorumun arkasına ve yawaştan yawaştan koyulduk maslak BP buluşma noktasına. Burda yaklaşık 15:45 e kadar bekledik ve benım öncülüğümde 4 motor 6 kişi yola koyulduk. Dedimki arkadaşlara bir boğaz havası falan aldırayım hemde grup sürüşü, gezi yapmış oluruz diye sahilden dolaştım ama yolu baya uzattın diye küsüyorlardı azdaha bana :(
    Neyse kamp alanına geldik ben davetiyeleri çıkardım, bendeki renkli baskı ve pvc kaplı davetiyeyi görenler "sen matbaacımısın" "sen özelmi aldın" vs. gibi şeyler söylemeye başladılar ama ben sadece mt.net için herkese özel basmıştım. "kendim yaptım, normal pvc makinası ile "
    Başladık çadırları yapmaya, (babam sağolsun çadırı araba ile getirdi) benım çadır normali 4 kişilik ama içine 10 kişi rahat girebilirsin o şekil acaip bişi, balkonu bile vardı. baktım azelia80 ile infinitedreams hemen kurdular çadırları ama ben hala kazık ve bilimum malzeme ile uğraşmaktaydım, o an annadımki bu kamp deil hamal çadırı imiş.

Kamp alanında sadece 1 adet olup ona benzer şeyinde WC lerde olduğu (ama WC lerdeki çalışmıyor) şey nedir? tabili musluk. ve o musluktaki sıra hiçbir zaman 50m. den aşağı inmedi gece saat 4.5 yine sıra sabah saat 8 yine sıra akşam saat 20 yine sıra, ama tabiki bende sıra bekleyecek göz varmı? hehe hemen 2dk. izin istedim soktum elimi suyun altına yıkadım ve hemen kaçtım , daha sonralarda çadır alanına dönerken muslugun onunden geçiyorduk ve insanlar hala sırada bekliyordu. ha bu arada muslugun orası festivaal alanın tam ortası ve orayada küçük bir tumsek yapmışlar nezaman ordan geçsek tepeye çıkıp 1-2dk. etrafa bakıyorum ne var neyok gerçi herkes öyle yapıyor. daha sonra ben s,iyahları çektim ve hazırım coşmaya dedim. üstümde baya zincir vardı ve fazla geldi sanırım zincirin bir ucunu bağladım başka birine (hani festival alanında kalabalık kaybolmayalım) yanlız şöyle bişi var konser alanı acaip derecede kalabalık olmasına rağmen (5 kişiyis) hadi öne geçelim diyolar hoooop en öne, hadi bira alalım diyorlar ben gidip biraları alıyorum ve elimle koymuş gibi tekrar buluyorum, hadi suya, hadi WC vs.vs. baya bi girçık girçık yaptık. Herseferinden farklı yollardan gidiyorumki elemanlar dalgamı geçiyorsun diye patlamasınlar, ha bu arada elimde elfeneri ile gidiyorum malüm hiçbişi gözükmüyor ama elfeneri olmasına rağmen o kalabalığın içinde yere oturmuş bir kızın üstüne bastım allahtan bişi demedi devam ettik Bu arada bize 2 arkadaş daha katılmıştı saat 22 gib, konserde beraberdik sonra onlar biryere gitmişler ve birdahada göremedik (ee herkes ben deil ) Konserler bitti ve biz neyapsak ne yapsak hadi dedim kokoreç yiyelim duyduklarıma göre kokoreç kafa güselken iyi gidiyormuş, fakat gece saat 1-2 gibi olduğu için malüm kokoreççi kapatmıştı, osaman bira alalım dedik ve düştük biracının yoluna fakat dediğim gibi geç saat oldugu için biracıda kapatmıştı ama benden kaçarmı, ben gene aldım biraları (açıklama yok)
    Neyse içtik biraları gittik açıkhava sinemasına fakat sinemadan cok konuşmalarla süslü bir gosterimdi. ordan cıktık gece 4.5 falan. muslugun yanından geçiyoruz ben cıktım tepeye bi baktım şöyle nevar neyok, baktım ilerde uzun eşşek oynuyorlar gece saat 4.5 da hemen wakit kaybetmeden dedim bende atlıyorum elemanda "atla" dedi en son atladım ve beş kişinin üstüne cıktım. fakat fazla dayanamadım kafada güsel dengeyi kaybettim herhalde yere düştüm fakat düşmemek için öyle bir kastımki herkesi üstüme çektim 5 kişinin üstündeyken 5 kişinin altında kaldım kolum biras hasar aldı hala ağrıyor Neyse gece saat 5 ve yatma vakti. sabah saat 8.5 da şu megafon sesiyle uyandım "Arkadaşlar birasdan çöp arabası gelecek, lütfen çöplerimizi toplayalım, görevli ark.lar size çöp torbası verecek, lütfen çöplerimizi yola getirin" şeklinde ve yaklaşık 1 saat sürdü. Neyse gittim bi elimi yuzumu yıkadım bişiler aldım yiyecek falan baktım 5 tane eleman bira alıyor yuh dedim sabah saat kaç biraya başlamışlar. Herneyse Sora çadır alanında ertesi gun askere giedecek komşum ile tanıştım oturduk ihale batak pis7li vs. oynadık. sora çadırı topladım ve pinhani izlemek için konser alanına gttik ama malesef 1 saat bekledik çıkmadı bende bir iski tankeri buldum ve hemen haber verdim bizimkilere, bir koşuşları vardı görmeliydiniz. tanker yolu kapadığı için arabalar çıkamıyordu ve gitmesi lasım fakat kimse umursamıyor tanker gidiyor elemanlar arkasından gidiyor hala kafayı suyun altında tutmaya çalışıyor Daha sonra ben çadırı toplarkene beklenen grup pnhani cıkmış ama malesef kacırmış bulundum o arada 2 arkadaşım daha geldi bize katıldı, (yeşilius arkadaşım ve kız arkadaşı) Ben çadırı topladım butun çantalarımı yine geldigi gibi gider misalı verdim babama götürdü ben kadlım tek başıma rahat bişeyikde yuksuz. sonra birkez daha konser alanına gittik ve tırnağımdaki problem yuzunden çok sevdigim dans olan pogoya katılamamaktan kahroldum, anca izlemekle yetindim. Saat 18:00 ve gitme saati. yeşilius arkadaşım araba ile gelmişti ve karşıya geçeceklerdi, bende geçecektim fakat motoru 4.levent (eve) birakmam lasımdı azelia80 de bunları duyunca cok sevindi ve onunda butun cantası yuku vs. verdik arabaya ve biz, sadece 2 kişi şeklinde bindik benım motora eve doğru cok rahat bir şekilde yola koyulduk. Gelirken 4 motor 6 kişiydik dönerken 2 motor 1 araba ve yine 6 kişiydik. bir ara ışıklarda durduk ve hafif gaz verdim yanımdaki arabaa gencler vardı onlarda gaz verdi infinitedreams da yanıma geldi gaz verdi yeşilius araba ile gaz verdi onun yanında bi uno vardı oda gaz verdi yani anlayacağınız genclik ortam güsel herkes bir anda gaza geliyor :D yeşil ışıgın yanması ile uçtuk gittik

Ben eve geldim motoru bıraktım ben+azelia80+yeşilius+kız ark.ına çay bahçesinde bir çay ısmarladım. sonra yeşiliusun araba ile azelia80 i evine bıraktık ve bitti.

İnanın bana böyle güsel bir festivali bu yaz döneminde bir daha bulabileceğimi sanmam. Bu arada listede 19 kişi olmasına ragmen biz biz hep 5 kişi takıldık fakat alan içinde devamlı mt.net den kişiler gordum. yanlız üzüldüğüm nokta telefon numaramı vermiş olmama ragmen alan gelipte tek kalan arkadaşım tugrul bana niye ulaşmadı, neyse oda sonra bizimkileri bulmuş zaten. telefonu vermem iyide oldu baya arkadaşda ulaştı.

Neyse arkadaşlar katılan herkese, barışarock gibi gusel bir organizasyonu düzenleyenlere, eglenen hereke cok teşekkürler cunku grup olmasak ben bu kadar eglenemzdim.

Malüm konuyu hiç karıştırmıyorum, benı bilen bilir ordu,millet,vatan,bayrak tır olayım
    Soda Ayran Cool

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    rockcı genclikkkk güzel bi çalısma elijne saglık

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Keşke bende gelseydim çok şey kaçırmışım gerçekten.Fotolar çok güzel.

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    Alıntı Mdvyn-R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sadece birinci foto gözüküyo bana öyle mi size de
    semih ...kardeşimmm... özlettin kendini....senin pc de bişe var herhalde bende hepsi gözüküooo ...görüşmek üzere...saygılar sevgiler ereğliye...bu arada paylaşım için sağol...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben de sizi kızdıracak birşey yapıp rock'n coke'a gidiyorum tamam tamam sakin olun sadece görevli olarak yani iş gereği

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heh kardeşim geldim yauw .. Walla başta sorunluymus fotolar ama simdi gözüküyo güzel geçmiş walla , bi iki yıla bende ordayım bekleyin beni
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler