Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

20,08,06 Ağva Gezisi Resimli

Motovento
    REKLAM ALANI
    latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    20,08,06 AĞVA GEZİSİ RESİMLİ
    Güzel bir gezi oldu gezide emeği geçen tüm arkadaşlara teşkür erdim gerçeten uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim her şey yerlı yerinde geçti sorunsuz bir gezi oldu

Cumdan sevgil gazozla buluşmuştuk ne yapalım yarın için diye düşünürken ben ağva,ya gidelim dedim ve yola çıktık ben gazoz ,Tamer , eray,mesut,ve arkadaşı, Faruk abi, ve ismlerini maalesef unuttugum 3 motorlu arkadaş

ve akşam yemeginde söyle sade bir şeyler olsun dedik köy peyniri, köy kavunu şeker gibi, köy domatesi, biberi, ekmeği, vay be köylü olmak varmış valla mükemmel ağızlarının tadını biliyorlar ))))

ve çadırlar kuruluyor

gecenin derin sohbeti yerini yıldızları sehire birkıyor uzun zamandır bu kadar güzel bir gökyüzü görememiştim kayan yıldızlar deniz kenarı dalgaların sesi tek kelime güzeldi

sabah oldu kahvatı aynen köy usulü devam

eray kardeşimiz

sevgili Faruk abi geçmiş olsun ya sende olmasan kimi yenecez tavlada piştıde gelsin kolalar )))))))))))))))))

plaj nasıldı diye soracak olursanız

ve eğlence başlıyor deniz deniz deniz

aliş veriş için şehir merkezine geliyoruz

ve ben endurocu 58 yoldan görüntüler hedef hacılar köyü

olası arızalara karşı motorcumuz tamerde geldi yolda kalmak yok her şey iyice düşünüldü

hacılar köyü ağvaya gelmeden orman yolu üzeri 17 km kala sapıyorsun 3 köy geçiyon ve yolun sonunda bir uçurumdan iniyon gerçeten görülmesi gereken saklı cenletlerden biri

gzoz ve ben arzide keşfe çıktık

eraycım sa olsun salatayla ilgilendi

amngal felan derken sohbet koyulaştı

hacılı köyü kahvahanesinde bir çay molası derken yola devam

ve şile çıkışı vedalaşıp eve dönüyoruz
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    ohhhhh... keyfe bakkk.. ye iç yat, gezin eğlenin bakalım şu başımdaki dertleri bi savuşturayım bende gezeceğim hele ağva nasıl özledim en son 4 sene önce doğumgünümde gitmiştim güzel bir yer , bakarsınız bu senede doğumgünümü orda kutlarım sahilde rakı sofrası kurmuştuk ahhh ahhhh o güzel günlerr... yaşlanıyoruz vallaaaaaa neyse en azından mt kardeşlerinden bir kaçı güzel bir gün geçirmiş o da bizim tesellimiz
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    paylaşım için teşekürler güzel bi gezi olmuş...
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    iyi bir fikir olmus anlasilan.... resimler de hos biraz fazla doga resmi olsaydi belki kiz arkadasimi da ikna edebilirdim. gördügüm kadar ile karma karisik bir grup gitmisiniz, 150 lik scooterler, zealsunlar, transalp vs vs...
    all you need is love

latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bir fikir olmus anlasilan.... resimler de hos biraz fazla doga resmi olsaydi belki kiz arkadasimi da ikna edebilirdim. gördügüm kadar ile karma karisik bir grup gitmisiniz, 150 lik scooterler, zealsunlar, transalp vs vs...
    mühim olan gönüller bir olsun biz cc olayını beyinde bitirdik gitmeni tavsiye edrim yok birz çakıllı dikkat et dogasıda güzel bir mekan bozulmamiş cennet

Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekürler güzel bi gezi olmuş...
    teşkürler bir dahkıne sizleride beklerim

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhhhh... keyfe bakkk.. ye iç yat, gezin eğlenin bakalım şu başımdaki dertleri bi savuşturayım bende gezeceğim hele ağva nasıl özledim en son 4 sene önce doğumgünümde gitmiştim güzel bir yer , bakarsınız bu senede doğumgünümü orda kutlarım sahilde rakı sofrası kurmuştuk ahhh ahhhh o güzel günlerr... yaşlanıyoruz vallaaaaaa neyse en azından mt kardeşlerinden bir kaçı güzel bir gün geçirmiş o da bizim tesellimiz
    hayyata en güzel şeydir gezmek . dogum gününe çagirirsan geliriz tabiki agvada olmasınıda isteriz
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler