Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 19-20. Ağustos Kemerburgaz ormanları resimler

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    her zamanki ki gibi ilk ben evdeyim

arkadaşlar harika bir gezi kamp organizasyonu'du akalteke tamer e çok teşekkür ederiz her ne kadar ben sabaha karşı kamp yerinde olsam da on onbeş şarkı gitarla okusamda uyuyamayıp soğuktan donsamda yeni arkadaş lar eski

arkadaş lar kaynaşmamız tanışmamız azda olsa aynı havayı aynı masayı aynı

ekmeyi paylaşmamız dünyaya bedel 'di .

herkeze ayrı ayrı sevgilerimi yolluyorum yeniden tüm MT ailesiyle buluşmak

dileğiyle sağlıcakla kalın...

çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar öncelikle herkeze burdan teşekkür edrim tüm dostluğunuz ve samimiyetinizden dolayı bu resimlerde telefondan çektiğim için ancak bukadar umarım hoşunuza gider

[IMG] http://www.resimload.c

om/141105/37l_7.jpg [/IMG]

yahu arkadaşlar şu resim atmayı bitürlü düzgün yapamıyorum idare edin artık beni

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Bazı sebeblerden dolayı katılamadım. Şuan hala evdeyim ve boynum sırtım çok ağrıyor.

Daha önce haber veremedim geleceğimi zati cumartesiden beri böyleyim, (zati pazar gunu, günübirlik gelecektim) Neyse birdahaki sefere inşallah, kusura bakmayın.
    Soda Ayran Cool

De-Javu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başka hiçbir yerde olmak istemeyeceğim bir organizasyondu aranızda olduğum için kendimi şanslı hissettim. Herkeze kardeşim adınada ayrı ayrı teşekkür ederim. Ne yazsam eksik kalır bir sonrakini iple çekiyorum. Tekrar teşekkkürler...
    [B][COLOR="Red"]Release Yourself !!! [/COLOR][/B]

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    savaş , tamer gece çekilen resimler nerede arkadaşlar onlarıda istiyoz ............

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    süper bir gezi ve kamp olmuş bizde 125 zen ciler olarak hafta sonu süper bir gezi yaptık
    ]

gagagotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi başlığını cumartesi 15:00 gibi farkettik,oğlumla konuşarak katılmaya karar verdik.Hemen hazırlıkları yaparak yola çıktık.Geziyi düzenleyen ve katılan arkadaşlardan hiçbiri ile tanışmıyorduk,baştan söyleyeyim ki hepiniz çok iyi arkadaşlarsınız. Dost olunacak arkadaşlar,çok teşekkür ediyorum,oğlum ile bana çok güzel bir kamp ortamı yaşattınız.

TEM den hasdala girdik ve göktürk köyü migrostan alışveriş yapmak için vede MT konvoyunu görelim diye motoru migrosun önüne çektik.

yarım saat kadar bekledikten sonra yolda rastlarız diye gaz açtık. tabi bölgeyi bilmiyoruz terkos durusuya gitmişiz,köylüler tarif etti geri döndük. Ağaçlıya gelip grubu aramaya başladık ama nafile. sonunda engine telefon ettik ve bizi karşılamak üzere shell e bir arkadaş geldi. Bunun kıymetini kampa doğru yola koyulunca anladık,curisier makina ile off road kilometrelerce gelip bizi karşılamak büyük jestti.Refakatçimız , gün batımı kamp yeri

Kampımız gün batımında harika görünüyor.

gölün kenarında hilal konumlandık

Oğlum Cafertayyar çadırımızı kurmaya başladı

güneş battı. işte kamp böyle olur

Havalı tüfekle balık avlıyoruz

Motorlarımız,çoğunluk curiser,tek enduro benim KLR ama offroad sürüşlerde benim makinayı çatlattılar yani,bravo sizlere demekki at sahibine göre kişnermiş

Atıcılık denemeleri,tabi pet şişeye atıyoruz

Kamp ateşini yaktık

Gitar,nargile,nefis çay daha ne olsun

oğlumun keyfi yerinde

benim resmim kötü çıkmış

Sucuklarda pişiyor,hadi bakalım afiyet olsun

yemekten sonra nargile keyfi

patateslerde sıralanmış

motorcu reflektörlü olur

dumanı geç üflesende yüzün görünseydi dostum

gece yarısı savaş ultra-extra-large geldi. geceye renk kattı

Akalteke Reiste savaşla birlikte geldi,seni tanıdığımıza çok memnun olduk reis,bize unutulmaz bir gün yaşattın

Boşuna XXXXXLLLLL değilsin valla savaş,2 kilo köfte,3 kilo sucuk,4 kilo biber,5 kilo patlıcan, bi ara korktum sıra bize gelecek mi diye

Reis güvenlik tam dediyse tamdır

Cafertayyar ateşi canlandırmaya çalışıyor

Oğlum ilk kez böyle bir kamp yaptı (bende),etrafı hayranlıkla süzüyor

bu poz arşivlik olmuş Savaş

Murat isimde yanılmadım umarım

Engin tam teşkilat hertür kamp malzemesi var,işte kamp ocağı,nefis çay demleniyor

toplu resim,ışık topu neden oldu bilmiyorum,uzaylılar olmasın

Yeşilaya haber vermek lazım. Ağızada sigara,bir elde nargila-çay,öbür el közü karıştırıyor

Sabah oldu, bizim çadır ve KLR

Sabah sporu balıkçılık ve atıcılık,Reis hiç uyumamış

motorlarımız sabah güneşinde pırıl pırıl

çoğunluk uykuda

Sabah güneşi kampımıza doğuyor

toplanma zamanı

çok güzel bir gün böyle bitti
    arkadaşlar kahvaltı için grub halinde hareket ettiler,biz oğlumla ağaçlıya denize gittik.
    Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum,sizleri tanımak güzeldi.

Coşkun Kılıç

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    yeteeeeeeeeeeeeeeeer !!! kamp yapmak istiyorum yaz bitti yaaaaaaaaa
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO

Bidaha...

Herkeze selam,

Birçokkez kamp yaptım ama bu benim ilk motor kampım oldu.
    Yer müthiş,ortam müthiş,dostlar müthiş,herşey süperdi.

Tamer(HEMŞO),sonyakuza ile Zafer abiye ve Engin biradere ultra teşekkürler.Ayrıca Gagagotti abimizede güzel resimler ve sohbeti için teşekkürler.
    Desperados; Gece sabaha karşı saat 02:00 da yanımıza gelip bize müzik ziyafeti verdiğin için teşekkürler.

Gece gelen arkadaşları kör karanlık ve bozuk yollarda defalarca karşılamaya giden organizasyon liderlerine ve onların dostluk anlayışlarına hayran kaldığımı buradan özellikle duyurmak isterim(yaklaşık 30 dk ve 20 dk.sı 1-2. viteste yola hiç uygun omayan makinalar ile bol çukurlu/taşlı orman yolunda).
    Yeni tanışdığım diğer arkadaşlar ile hayatımın en güzel gecelerinden birini yaşadığım için herkeze teşekkürler.

Son olarak bidaha diyorum,başka birşey demiyorum.....

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    hain baba yaktın beni :d

karakartalmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger 250
    kampımız hakikaten çok güzeldi,çok harika insanlarla tanıştım kimseyi tanımazken bir çok insanla arkadaş oldum,herkes anlayışlı insanlardı,çok güzeldi çokkkkkkkk,gelmeyenler üzülmüşdü herhalde resimlerdende belli,bu organizasyonu tekrarlamak lazım,bu konuda akaltekeye yeniden baş vuralım yeni bir kamp daha düzenlesin,bizimle kampa gelen herkese teşekkür ederim

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    dostlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Akalteke tamer dostum ne yapsak hakkın ödenmez herşey çok mükemmeldi,kamp alanı ise bir başka,bize özel göl bile ayarlamışsın be tamer, sen bu işi biliyon arkadaş.
    bir kamp olayı ancak bu kadar harika olurdu herşey ve herkes çok güzeldi.

mehmet aksu abim verdiğin taktikleri uygulayacak zaman bile bulamadık,muhabbetten vakit nasıl aktı bilmiyoz valla.
    hele gece aramıza katılan desparados arkadaşımızın kamp ateşinin kıyısında bizleri kırmayıp söylediği parçalar.. nediyim olay budur işte.hele kayınço Engin senin adınıda deyiştiriyorum kardeşim bundan gayri senin namıdiyar adın (yokyok engin) olsun kamp olayına ait ne varsa buldun buluşturdun be kardeşim,bizi hiç bir konuda darda komadın. senin gidecegin bütün gezilere ben artık sadece motoruma binip gelecem kardeş..
    savaş dostum hele senin ,açım açım arkadaş türküsüyle yaptığın mangal olayın(mangal dansı) varya laf bile bulamıyom arkadaş.....
    herkes ve herşey harikaydı.inşallah en kısa zamanda tekrarında yine buluşalım..
    bütün katılan arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkürler.herşey gönlünüzce olsun dostlar

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    İnad etmiştik bir kere bu kamp yapılacaktı. Bizi ne Mehmet'in (motoboy) nede Karakartalmir (engin) aynı gün biri aksamı biri sabahı kaza yapmaları engellemedi. Üstelik Bu iki kardeşim Üzerime yıktıkları bu organizasyonda En Buyuk yardımcım olacaklardı. "Allah ikisindende razı olsun" oldularda. Bu bize bir kaç saat gecikmeye sebep olsada sorun yoktu.

Gideceğimiz bölgeye Vardığımızda Kamp yerini belirledik. Yerleşim planını yaptıktan sonra İçimdeki yaramaza det lan diyerek işimme geri dönmek üzere kamp yerinden Ayrıdım.

Dükkanda Savaşxxl ile msn ve telefon diyalooglarımızla yenge faktörünü aşmak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Fakat Yengemin Savaşın yanına gelmesiyle İki dakkada nasıl adam satılırın En iyi örneğini vererek yengemin safına geçtim.

Dükkanları Kapatıp savasla beraber tekrar kamp yerine Hareket ettik Kemerburgazda durup alışveriş yapınca Savasın aldıklarını Taşımak için Nakliye için Kamyonet aradık ama bulamadık.

Kamp yerine Vardığımızda Arkadaşlar mükemmel bir Kamp ateşinin etrafında Sohbet eder haldeydiler. Yardımcı keyif verici likit unsurlar olmadanda Eğlencenin En babasının yasanacağı Ortadaydı: Gönüllerin birliği bunu sağlamıştı.

Sabaha karşı Arkadaşların Çadırlara Çekilmesiyle. Banada Gün doğdu Hem Birinin Uyanık Olması açısından Hemde Güzel bir traking maksadıyla arazıde yürüyüşe çıktım Güneş Doğumunda Böğürtlenlerin tadına bakarken. İyi bir işin parçası olmak haz veriyordu.

Güneşin Yükselmesiyle hiçte insaflı olmayacağı belli olunca Kahvaltıyı daha müsait bir yerde yapma kararıyla yola çıktık. ora bura derken kemerburgaz camii önündeki çay bahçesinde oturup. Kahvaltımızı yaptık
    Allah razı olsun arkadasların kesesine bereket. Hakkaten Çok keyifliydi. sohbetin Bu sefer tam belini kırmış. Yorgun ama bir o kadar mutlu evlerimize doğru yola çıktık.

Bu kampın Yapılmasına vesile olan mtoboy ve karakartalmir desteklerini esirgemeyen site yönetimi kampa katılan gagagotti ve oğlu. locco, araltı, dark, babaadam, savaşxxl,dejavu ve kardeşi, şarkılarıyla geceye renk katan desperadost ve oğlu, not fear ve arkadaşı. Arabayla gelip bize lojistik desteğini veren enginin arkadasları , hemşerim uçanlaz. Son yakuza ve arkadasları.
    Hasbelkader bu kampın organizasyonunda adı geçen ben hepinize minnettarım sağolun.

seneye bu kampın tekrar edilmesi ve bu kampa ailelerimizi de katarak daha kapsamlı bir organizasyon yapılması yönünde düşüncelerimiz var. saygılar sunar tekrar teşekkür ederim

akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Akşam bizi almaya gelen Gagagotti-Coşkun abi ve Akalteke-Tamer abi sayesinde o muhteşem kamp yerine ulaştık, zorlu bir yoldu araba için

Enginin silahları ile atış yaptık

Uçanlazın uscuklarına ortak olduk

Hepinize ve ordaki her arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ederim, çok güzeldi ortam ve insanlar. Gece arkadaşım dönmek zorunda olmasaydı daha da güzel olcaktı ama bi dahaki kampa artık.

Ahhhh Tamer abi yaa böğürtlen yemişsiniz tüh bayılırdım ben oysa keşke kalabilseydim yaa şimdi daha da üzüldüm :(
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    ya arkadaşlar ekmekler 'sucuklar' kaşar 'helva hala bende ye ye bitmiyor

bi dahaki geziye de kalırmı acaba abi o ne 40 ekmek 5 kilo sucuk mu aldınız siz

ya anaa gece hep nargile takıldınız galiba sabah bide diyorsunuz ki kahvaltı tabağı

yapalım allahtan akalteke de çareler tükenmez kahvaltı yeri harikaydı sohbet süperdi

dedikodu eh ıcıcık o kadarda olsun ama yıkıcı değil hep yapıcı bidaki sefere

oralarda olursak on kat giyineceğim sabaha karşı dondummmmm herkeze ayrı ayrı

yeniden teşekkürler iyiki varsınız
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    sizler bir harikasınız, allah nazardan saklasın!!!amin...sizi buradan seyretmek ve okumak bile doyumsuz ki; aranızda olmak kimbilir nasıl olurdu...belki bir daha ki seneye, inşaallah, nasip, allaha emanet olunuz....

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Valla blacat burda olucaktın.kaçırdın oooolum.ben burdan yeniden karakartalmir e tesekkür ediyorum.adam evini actı bize.biz orda kamp yapılacagı kamp malzemeleri getiren cok donanımlı bir arkadas zannettik onu.meger adam ormanda yasıormuş evini açmış bize.heheheh
    saka bir yana gecenin en dumur detayı o çay ocağı ve nargile oldu.ben bir ara enginin yanına gidip plasma tv ile playstation sorucaktım sonra vazgectim

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla blacat burda olucaktın.kaçırdın oooolum.ben burdan yeniden karakartalmir e tesekkür ediyorum.adam evini actı bize.biz orda kamp yapılacagı kamp malzemeleri getiren cok donanımlı bir arkadas zannettik onu.meger adam ormanda yasıormuş evini açmış bize.heheheh
    saka bir yana gecenin en dumur detayı o çay ocağı ve nargile oldu.ben bir ara enginin yanına gidip plasma tv ile playstation sorucaktım sonra vazgectim

Televizyon savaşta vardı ben kızınca çıkarmadı HAHAHAHAH
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    hayda.o zaman kassak playstation da cıkardı.o zaman kamp duvarları olmayan 3 yıldızlı bir otel ''ambiyansı'' na dönerdi.ambiyans diyorum.gerekenler atlamasın.

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Locco,
    Abi doğru söyle çadırda ben horladımmı,Eğer dediğin gibi gerçekten horlamadıysam kamp bana iyi geliyor demektir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler