Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Bulgaristana Gittik - Gezisi Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alex-Bg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİZ BEYENİLMEYE DEĞİL SİZLERİ GÖRMEYE GELİYORUZ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ
    biz de sizi seviyoruz sadece osmanli konusu biraz hassas

Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba alex sağ salim dönebildiniz demek keşke sizi daha güzel şartlarda ağırlayıp misafir edebilseydik eğer tekrar türkiyeye yolunuz düşerse bekleriz
    ve biz burdayız

SAYGILAR
    MUSTAFA
    Mustafa,
    nisanlanman mutlu olsun
    (tam olarak turcesi bilmiyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Abii aman yanlış bi şey yapmayın çünkü adamlar ahmet mehmet yaptı demez Türk yaptı der,cezası başkasına patlar.Bu yüzden çok problem yaşadım Moldovada(Not:bu iki ülke arasında sistem neredeyse aynı)
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Rahmı kardesım

Gelecek arkadasların tamamı trıptık ısını yola cıkmadan ayarlasında kapıda beklemeyelım dıyrum ben..

Bır de yanımıza neler alalım ne dersın? Kalkıs saat ve vaktını de netlestırelım yavas yavas kı ona gore dıger ıslermızı ayarlayalım derım ben..

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    günaydınnnn MT.....
    bu hafta içi motoru bakımada verince bir tek sigota ve konut fonu kalıyor onuda sınırda hallederiz herhalde..
    yadinin yolla cıkma zamanıııııııı....
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TARTIŞMA İÇEREN KONULAR KONUNUN TATSIZLAŞMAMASI İÇİN SİLİNECEKTİR.

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    teror
    abicim sen benim yazılarımı tartışma yaratıyor diye siliyorsun ama adamın yazdıgı ve sataştıgı yazılar duruyor ..
    bu nasıl iştir..
    adam benim hakkımda atıp tutacak ama ben cevap verince silinecek..
    adalet bu olmasa gerek
    [COLOR="Blue"]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE[/COLOR] [COLOR="Red"]Bizki ustasıyız vatan sevmenin...[/COLOR]

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tartışma yaratan bütün msjlar silinmiştir ve kontrol edilmiştir taktir edersinizki bütün msjları tek tek okuyup öle siliyoruz bir hata olmaması için hepsini aynı anda aynı saniyede silme gibi bir lüksümüz malesef yok.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı brubaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teror
    abicim sen benim yazılarımı tartışma yaratıyor diye siliyorsun ama adamın yazdıgı ve sataştıgı yazılar duruyor ..
    bu nasıl iştir..
    adam benim hakkımda atıp tutacak ama ben cevap verince silinecek..
    adalet bu olmasa gerek
    Haklısın Katılıyorum arkadaşım sana... Tekrar ediyorum Bulgaristan'a Alex'i ziyaret'e gitmiyoruz. Gittiğimiz yer Onlardan 500 km uzakta...
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışma yaratan bütün msjlar silinmiştir ve kontrol edilmiştir taktir edersinizki bütün msjları tek tek okuyup öle siliyoruz bir hata olmaması için hepsini aynı anda aynı saniyede silme gibi bir lüksümüz malesef yok.
    eline saglık..
    ilk defa sabrımı bu kadar zorladılar .. ilk defada karşılık verdim.
    son olur inşallah
    [COLOR="Blue"]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE[/COLOR] [COLOR="Red"]Bizki ustasıyız vatan sevmenin...[/COLOR]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Edirneye uğrayın bi çayımı için
    Ben SAKAL
    Doğuş Göktay
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Kırklarelinden geçerseniz bende beklerim...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edirneye uğrayın bi çayımı için
    Ben SAKAL
    Doğuş Göktay
    Doğuş Kardeşim Teklifin için teşekkür ederiz. Fakat güzergahımız Kırklareli Dereköy sınır kapısından geçmeyi düşünüyoruz.Yine de çok sağ olasın başka zaman özellikle sana geliriz ne olacak Edirne şurası...

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırklarelinden geçerseniz bende beklerim...
    Smirnouf bak sana olur işte hem bir soluklanmış oluruz.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]

Alex-Bg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lubof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motosikleti olamayan bir motorsikletciyim (su anda yok)
    Aslen turkum ama 10 yıldır Bulgaristana gidip geliyorum .Su andada Bg de ikamet etmekteyim .Ben burada turk ehliyetimi kullanıyorum 6 aydan fazla kalmıyorsanız Tr ehliyetleri gecerli yasa gecen yıl degisti .her nekadar bazı KAT memurlari bunu bilmeselerde biraz dil biliyuor ve diretirseniz sorun yaartmıyorlar yinede konsolosluktanbilgi alabilrisiniz en yetkili guncel bilgiler onlarda 00-359-32-624020 filibe baskonsoloslugu.
    ayrıca St.zagorada ikamet ediyorum yardimci olabilecegim bir konu olursa memnuniyetle olurum .
    simdiden heppinize iyi yolculuklar

not:artık otelelrde ve motellerde yabancılara ayrı terlilere ayrı tarifeden uygulamada sonsa erdi.(gerci organizotor arkadas biliyordur ama sadec hatırlaak istedim )

ben Stara Zagora'liyim

Bende geçen sene gitmiştim bg ye. Tabi motorla falan değil. Bg nin tenha yollarında da daha bi rahat olur motor kullanması. İnş seneyede bi ruse ye kadar gezi olurda bende katılırım. Gidecek arkadaşlara şimdiden hayırlı yolculuklar.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM

Triptik

Arkadaslar bugun arabanın trıptıgı ıcın turınge gıttım..

Turıngın yerı cok kolay... Sanayı mahallesınden yanyoldan oyak sıtesıne dogru gıderken tatlıses kebaba gelmeden sagda goruyorsunuz..

işlemlerde gayet serı oluyor. hemen bır form doluduryorsunuz.. 6 ay ıcın 50 1 yıl ıcın 100 verıyorsunuz ve trıptık belgesını 10 dakıka ıcınde cıakrıp verıyorlar
    ben 6 aylık yaptırdım.. bır de yanınza huvıyetınızı almayı unutmayın bılgılerı gerekıyor cunku..

Selamlar
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    BMW R1200GS

Son Hazırlık

Evet Arkadaşlar Son Hazırlıklar sürerken bağzı hatırlatmalarda bulunmak istiyorum.
    1- Pasaportu yanında olmayan arkadaşlar Lütfen Pasaportlarını şimdiden çıkartıp çantalarına koysunlar.
    2- Ehliyet İşine gelince Normal Türkiye'de kullandığımız ehliyetlerle gidiyoruz. Kanun geçen yıl değişmiş 6 aydan az kalınıcaksa bizim ehliyetler orada da geçiyormuş.
    3- Triptik işlemlerimizi İstanbul'da yaptıralım ki sınırda sıra beklemek hiç hoş olmuyor. 6 aylık 50 ytl 1 yıllık 100 ytl 10 dk işi var. Ön sayfada yazıyor telefon ve diğer bilgiler... Eğer yaptırmışsak triptiğimizi de yanımıza yani çantamıza koyuyoruz çünkü motorumuzun çıkış pasaportu o...
    4- Yeşil Sigorta'yı Bulgaristan tarafında sınırda yapıcaz.
    5- Yanımıza Fazla miktarda para almaya gerek yok Krd.Kartları ile alışveriş ve Nakit para ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz gibi bir miktar Eur almakta fayda var...
    6- Vize bekleyen arkadaşların vizeleri yarın yani 25 Ağustos Cuma Akşam üzeri saat 16.00 dan sonra bir aksilik olmaz ise çıkacak pasaportları ben beraberimde getiricem. Eğer vize'den yarın çıkmaz ise Geziyi erteleyebiliriz veya vizeyi aldığımız günün ertesi gün çıkabiliriz yola.
    7- Bu arada bir kişi fire verdik Vedat KAYA arkadaşımız geçerli bir maazeret yüzünden gelemiyor Pasaportu da yarın vizeden çıkıyor aslında ama maalesef gelemiyor.
    8- Çantamıza Yolda Yiyecek birşeyler Koymayı da unutmuyoruz tabi ki Sandviç gibi birşeyler hazırlayıp koyarsak iyi olur.Dağ başında yiyecek birşey bulamayabiliriz.
    9- Akşamları serin olabileceğini düşünerek yanımıza Eşofman veya o tarz birşeyler koyarsak iyi olur.
    10- ÇIKIŞ 26/08/2006 Sabah Saat: 06.00 da Mahmutbey Gişelerden geçer geçmez sağda arama noktasının orada buluşuyoruz ve Hayırlısı ile yolculuğumuza başlıyoruz...

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    arkadaşlar işyerinden izin alamadığımdan gelemiyorum..
    tüm israrıma ragmen bizim sektörün fuarı var 1-08-06 tarihi itibariyle..
    işler yoğun olacagından izin vermediler..
    yaptıgım masraflar tarafıma ödendi..
    üzgünümmmmm..
    cok istemiştim gitmeyi..
    giden arkadaşlara kazasız eylenceli bir yolculuk diliyorum..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar Son Hazırlıklar sürerken bağzı hatırlatmalarda bulunmak istiyorum.
    1- Pasaportu yanında olmayan arkadaşlar Lütfen Pasaportlarını şimdiden çıkartıp çantalarına koysunlar.
    2- Ehliyet İşine gelince Normal Türkiye'de kullandığımız ehliyetlerle gidiyoruz. Kanun geçen yıl değişmiş 6 aydan az kalınıcaksa bizim ehliyetler orada da geçiyormuş.
    3- Triptik işlemlerimizi İstanbul'da yaptıralım ki sınırda sıra beklemek hiç hoş olmuyor. 6 aylık 50 ytl 1 yıllık 100 ytl 10 dk işi var. Ön sayfada yazıyor telefon ve diğer bilgiler... Eğer yaptırmışsak triptiğimizi de yanımıza yani çantamıza koyuyoruz çünkü motorumuzun çıkış pasaportu o...
    4- Yeşil Sigorta'yı Bulgaristan tarafında sınırda yapıcaz.
    5- Yanımıza Fazla miktarda para almaya gerek yok Krd.Kartları ile alışveriş ve Nakit para ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz gibi bir miktar Eur almakta fayda var...
    6- Vize bekleyen arkadaşların vizeleri yarın yani 25 Ağustos Cuma Akşam üzeri saat 16.00 dan sonra bir aksilik olmaz ise çıkacak pasaportları ben beraberimde getiricem. Eğer vize'den yarın çıkmaz ise Geziyi erteleyebiliriz veya vizeyi aldığımız günün ertesi gün çıkabiliriz yola.
    7- Bu arada bir kişi fire verdik Vedat KAYA arkadaşımız geçerli bir maazeret yüzünden gelemiyor Pasaportu da yarın vizeden çıkıyor aslında ama maalesef gelemiyor.
    8- Çantamıza Yolda Yiyecek birşeyler Koymayı da unutmuyoruz tabi ki Sandviç gibi birşeyler hazırlayıp koyarsak iyi olur.Dağ başında yiyecek birşey bulamayabiliriz.
    9- Akşamları serin olabileceğini düşünerek yanımıza Eşofman veya o tarz birşeyler koyarsak iyi olur.
    10- ÇIKIŞ 26/08/2006 Sabah Saat: 06.00 da Mahmutbey Gişelerden geçer geçmez sağda arama noktasının orada buluşuyoruz ve Hayırlısı ile yolculuğumuza başlıyoruz...
    Haydı hayırlısı
    ..sımdıden ıyı yolculuklar hepımıze

Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar işyerinden izin alamadığımdan gelemiyorum..
    tüm israrıma ragmen bizim sektörün fuarı var 1-08-06 tarihi itibariyle..
    işler yoğun olacagından izin vermediler..
    yaptıgım masraflar tarafıma ödendi..
    üzgünümmmmm..
    cok istemiştim gitmeyi..
    giden arkadaşlara kazasız eylenceli bir yolculuk diliyorum..
    Can sıkcı olmus ama kısmet.. seneye beraber oluruz ınsallah...yalova da gorusmek uzere..

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    arkadaşlar sağsalim gidip gelmeniz dileğiyle

bol bol resim çekin ve bize ballandıra ballandıra anlatın ki seneye her ne sebeple olursa olsun gelelim
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sağsalim gidip gelmeniz dileğiyle

bol bol resim çekin ve bize ballandıra ballandıra anlatın ki seneye her ne sebeple olursa olsun gelelim
    Sağ olasın Cem kardeşim Allah Razı Olsun. Resimler, Videolar hepsini gelir gelmez eklicez siteye merak etme ballandırmaya gerek yok zaten güzel memleket

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler