Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

11-12-13.08.2006 [Adana MT] ve [Mersin MT] Silifke Uzuncaburç Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @SARHOŞ Tekin abi oralarda senden çok yardım alıcaz. Çünkü gezi planları dahilinde senin dediğin yerler var abi. Önümüzdeki haftalarda senle görüşelimde bunları sırasıyla gerçekleştirelim.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    Mutlu ve keyifli bir gezi olmuş tebrikler bidahakilere bende varım inşallah

kendinize iiii davranın
    [COLOR="Red"]ayak tamircisi[/COLOR]

balzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosikleti şimdilik yok..
    Kanki ya süper bir gezi olmuş gerçekten....Ben cumartesi akşama kadar çalıştım...yoksa biliyorsun öğleden sonra sizlere katılacaktım...Harika yerler birde beni alacak kimse yoktu.Kılıçbalığı jaanem sen beni neden unuttun ya?Uğur abi,mustafa abi ve eşi,onur,birkan diğer arkadaşlar gerçekten güzel gezmişsiniz...Ben hayran kaldım,yemekler süper ya...Herzamanki gibi ağzınızın tadını biliyorsunuz..Salatayı jaanem yapmış galiba eminim süper olmuştur.Birdahaki gezilere beni unutmayınnnnnnnnnnnnnnnn....

Motosikleti
    FZR600
    gerçekten dıllere destan bır gezı yaptık, seruvenlerımızın devamını takıp edın
    fatos hanım mersınde calısıyormussunuz, adana da oturuyormussunuz, ilerkı gezilerimizde sizi de aramızda gormek ısterız.

birkan'a özel not ilk gece kamp alanında yasanılanlar merak etme aramızda bır sır olarak kalacak. bu sırrın sahitleri sen+ben+onur+ hasan olarak ölene kadar surup gidecek.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    çok ama çok güzel bir hafta sonu geçirdim ( k ) yeni dostluklar başladı ve devam edecek. gezdiğimiz gördüğümüz yerleri daha öncede elbette gezmiştim ama bu sefer çok daha güzeldi.paylaşımlar için tüm adana mt ailesine teşekkürler. tabii mersin mt de unutulmaz. tek unutulması gereken şahsiyet ciks33 (alpermidir nedir ? )
    cemile ablacım özellikle sana çok ama çok teşekkür ederim. sesinle o geceyi unutulmaz kıldın.ama "sen ağlama" yı söylerken ki düşüncelerimi hiç unutmicam.beni nerelere götürdün bi bilsen. onur sende sır tut bak
    hepinize çok ama çok teşekkürler. en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
    not : şuan aydıncıktayız az sonra anamura geçicez. ama yolun en başından beri eksik bişeyler var?
    sevgiler hoşçakalın
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    hasan abi geldik gördük ve gittik en önemlisi sizlerleydik biz yollaredan Size slm yazmak için mola verdik sizleri seviyoruz
    resimler muhteşemö ama abi ben fotolarda FAZLA ÇIKMAMIŞIM YAAAAAAAAAAAAAAA OLMAZKİ BÜÜÜSSÜRÜ ÇEKTİN BENİ NEYSE BİDAHAKİNE İNŞALLAH SEVGİLER..

Motosikleti
    @cross33 gönüller bir olsun. Çekeriz resmini sen iste yeter. Foruma koyarken benzer resimleri biraz eliyorum. Yoksa sayfanın açılması iyice zor oluyor.

Bizde sizlerle çok güzel bir haftasonu geçirdik. Tekrar teşekkür ediyorum. Daha güzel gezileri beraber yapacağız inşallah.

Görüşmek üzere.

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    ciks33&benkaan bu 2 sine dikkat.
    ya siz ne pis ne gerenksiz insanlarsınız hehehehe
    saka bi yana benkaan yolun acık olsun kazasız belasız donersınız ınsallah birlikte daha cok gezi yapacaz merak etmeyın deli gibin planlarımız var
    bu arada ne güzel içmiştik cemile yengemizin eşsiz sesiyle de ne güzel gitti cok damar parçalardı
    herşey için mersin mt ye tekrar teşekkürler
    itina ile sır tutulur
    [B]RR gençliği[/B]

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    hekeze selamlar...
    geziye katın herkese tşk ederim. gerçekten güzel bi gezi oldu. adanadaki yeni arkadaşlarızın hepsine teker teker teşekkür ederim. yüreginize sağlık.... kim tutat seni göster enerjini bu arada onur yeni bi mekan buldum bak... mekanın adı gül kokulu yengeçler diyarı bir gün götürelim seni hasan abi eminim bunu okuyunca çok svinicektir:D herkese saygılar sevgiler..

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    ciks33 ve benkaan aynı hacıvat ve karagöz gbisiniz abi sizLeri seviyoruz
    SARHOS (Tekin abi) anavarza gerçekten bir kültür mirası ve biraz önce NTV de tanıtımını seyrettim.Burnumuzun ucundaki bu yere mutLaka gitmeLiyiz.İlgili arkadasa (Makine) duyurulur...
    Born To Be wild,Live to Ride...

GoMeZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaaa gezilere gidiyorsunuz haberimiz yok sonrada neden gelmiyosunuz diyorlar arkadaşlarr neyse afiyetler olsun gezi güzel olmuş inşallah bi dahaki sefereeee !!!! JANTİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

fatoşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 RT
    Alıntı ciks33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten dıllere destan bır gezı yaptık, seruvenlerımızın devamını takıp edın
    fatos hanım mersınde calısıyormussunuz, adana da oturuyormussunuz, ilerkı gezilerimizde sizi de aramızda gormek ısterız.
    umarım.. ben de çok isterim.. kısmet... teşekkürler..

Motosikleti
    @GoMeZ Duyurular bölümünde kaç gün önce duyuruldu. Ordan takip edebilirsiniz gezileri. Eğer gezi duyurusu yoksa pazar günü saat 09:00'da kulüpte olun. En geç 10:00'da geziye çıkılır eğer yeterli katılım olursa. Yaz sezonunda olduğumuz için herkes tatilde katılım fazla olmuyor. Eylüll ayında tekrar başlar.

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok guzel bir gezi olmus
    motorunuzun tekerıne kuvvet
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    allam allamm ne bereketli gezi bu böyle bakanın haddi hesabı yok 2 günde bu kadar:d eee biz yaptıkmı en iyisini yaparız; dimi arkadaşlar (itiraf ediyorum gereksiz bi msj ama ben çok eğlendim biliyorum sizde eğlendiniz)

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @GoMeZ Duyurular bölümünde kaç gün önce duyuruldu. Ordan takip edebilirsiniz gezileri. Eğer gezi duyurusu yoksa pazar günü saat 09:00'da kulüpte olun. En geç 10:00'da geziye çıkılır eğer yeterli katılım olursa. Yaz sezonunda olduğumuz için herkes tatilde katılım fazla olmuyor. Eylüll ayında tekrar başlar.
    Eylülde bende yaninizdayim görüsmek üzere
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    gelen gelmeyen seven sevmeyen herkez sağolsun.
    mersinde adanaya gelicek ama 1-2 hafta sonra savulun mersin mt geliyor bide ciks diye bi armut
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    O armutLa ormanLık bi yerLere geziye de gidiLmez Agaçdan karınca düşse korkuo
    Born To Be wild,Live to Ride...

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O armutLa ormanLık bi yerLere geziye de gidiLmez Agaçdan karınca düşse korkuo
    birde hep aynı yere düşüyor diyor
    [B]RR gençliği[/B]

Motosikleti
    ciks33 Bunu sizin yanınıza bırakmaz. Özellikle JaNTi ve onrbab'ı yangeç yemeğe götürücek ve 1 hafta yengeç yiyeceksiniz siz. Çin işkencesi gibi Düşüncesi bile korkunç

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler