Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

13-08-06 istanbula yakın balaban köyü gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar bilinler bilirler bilmeyenler ise söylüyorum gezi ve maceracı olarak sizlere kolay şirin ve tatlı kaçamaklar olarak hazırlamaya çalıştıgımız gezi programımıza yeni bir yer ekleyelim dedik ve çıktık sabahtan yollara oda ne beylikdüzü nde kahvaltıdalar mt site üyeleri daldık onların arasına senmisin kahvaltı yapan yok yok

ardından turgut abimiz aradılar karting yarışlarındayım geliyorum tamam okey ne yapalım ver elini il sınırlarını geçelim hatta biraz ucundan fazla çıkmadan maksat gezimize renk katalım

şimdi edirne istikameti yönünden (e6) bahçesehir çıkışlarından sonra habibler çıkışından giriyoruz ve habiblere sapıyoruz

oda ne aynen öyle işte birde baktıkki bu sıcaklarada klima yok bende sırtımı verdim bu rüzgar güllerine oh serinlik vurdu sırtıma şaka biryana yol üstünde birde neler var neler

yassıören kavşagına geldiğimizde bizi heybetiyle gördüğünüz tank karşılıyor arkadaşlar. milli duygularımız hepberaber çoşuyor

burada resim çekmezsem duramam kudururum ben dedim tamam işte olan oldu

evet tabelamızı takip edip habiblere dogru yani yassıörene doğru geçiyoruz

yassıöreni çıkarken yol ayrımından sola devam edip tayakadın saray yönüne devam ediyoruz birkaç kilometreyle peşpeşe gelinebilen bu tabelalardan yönü şaşırmayın sakın

hey kardeş bişeymi dedin ha kapatırız yolu yanlış sapma yani der gibi bakıyorsun öyle

biraz ilerledikçe bizi başka bir tabele ve yol ayrımı karşılıyor burda durup yolgezen çalışması yaptıktan sonra hatta yoldan geçenlere bile istikamet verdikten sonra tayakadın istikametine sapiyoruz bizide her yerde kadınlar takip ediyor yahu olmadı ama yanlış anlaşılacağız

yol manzaralı ve virajlı haliyle virajlı biraz yani 3 km sonra sayılır bizi durusu park karşılıyor burada atlı spor kulubu ve içinde bir müze ve hotelden oluşan büyük bir site alanı var

durusu parkı geçtikten sonra hemen sola bir yol ayrımı var işte balaman köyü tabelası manzaralı ve biraz inişli bir yoldan sonra geliyoruz beldeye ve hemen köy kahvesinde bir mola veriyoruz

köy kahvesinde ter atarken sıtkı amcayla tanıştık çocuklar benim selamımı söyleyin hemen cami yanından devam ederseniz balıçı var ilerde hemen bir güzel dir balıklar buranın terkoz balığıdır lezizdir dedi ve biz durumuyuz hemennnn aynen öyle ordayız yani

evet gelsin balıklar arkadaşlar mekanın yeri kolay hemen köyün altında kalıyor ve biz aynen davette

balıklar harika lokum lokum kılçıktan eser yok valla ustam erbabı dostlar fiyatlar gayet makul hatta makul ötesi

aç adamı tanısınlar da görsünler

dönerken yine eski kavşaktan örcünlüye sapıp yolumuzu çatalca yönüne devam ettiriyoruz

hande yener söylüyor biz yola devam şarkısıyla çoşup duruyoruz

evet kestanelik sapagından çatalcaya yola devam ede ede vardık çatalcaya

biraz ilerde subaşı karşılıyor bizi burası şirin ve esnafı bol biryer

veeee işte son duragımız olan çatalcaya geldik biraz soluklandık ve e6 bağlantıdan istanbula doğru hareket edip gezimizi tamamladık sevgilerle kalın bizi takip etmeyi ihmal etmeyin
    Rüzgar gibi geçti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    oyoyoyoyoyoy kardeş napmışınız böyle ortalığı kasıp kavurmuşsunuz helal olsun turgut abi yede selamlar

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    Alıntı alonso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyoyoyoyoyoy kardeş napmışınız böyle ortalığı kasıp kavurmuşsunuz helal olsun turgut abi yede selamlar
    eyvallah seyfi aleyküm selam
    nerlerdesin be kardeş bi türlü görüşemiyoz....
    berk ellerine kollarına yüreğine sağlık tüm fotoları yapıştırmışsın helal olsun
    valla ne azim bu be

ama bi yerde bırakmışsın ???? niye
    dönüşü tam anlatmamışsın ???
    ben devam edeyim mahmutbey gişelerden geçtikten sonra otra şeritte giderken tahmini 90 100 km ile arka lastiğim patladı baya bi yalpaladım ama zorda olsa sağa çekebildim düşmeden ve bundan sonra asıl yol arkadaşlığı nasıl olmalı ortaya çıktı
    berk bana hiçbişi bırakmadan herşey, organize edip bir kamyonet çağırdı
    190 kiloluk aleti beraber sırtlayıp yükledik ve dükkanıma kadar götürdük

kısacası berk herşey için çok ama çok teşekkür ederim
    çağır fizan olsa gelirim kardeşim senle heryere

gezi içinde şunu demeden geçemiycem balık bir harikaydı heap inanılmazdı herşeye değdi finalde böyle olmasaydı dahada güzel olcaktı bide ne olursa olsun berki öncü yapmayalım kaybolup duruyor haberiniz olsun.....
    japondan şaşma,çine bulaşma........

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    turgut siz bi kere yoldan cıktınız gibi görünüoo.. artık kim tutar sizi..
    S&S

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Süper gezi yapmışsınız.Kazasız belasız tamamlanmış ne güzel

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turgut siz bi kere yoldan cıktınız gibi görünüoo.. artık kim tutar sizi..
    S&S
    eyvallah zühtüpaşammmm

dediğin gibi
    tutmayın biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    japondan şaşma,çine bulaşma........

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar kaçan kaçana herkese selam sağolun varolun yeni yerler yeni mekanlar hep beraber olalım tadı çıkıyor zamanın demişler birdahaki sefere ilanla yola çıkıyoruz bilesiniz sevgiler...
    Rüzgar gibi geçti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler