Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çanakkale'ye Gidiyoruz!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Max PAYNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Riko, Max_PAYNE, Leoparus, Xsandros, Özkan( nickini unuttum volusia var kendisinde), Volkan, Cem şimdilik bu kadarız. Cumartesi sabah yola çıkacağız inşallah, amacımız şehitliği gezmek ve fırsat bulursak denize girmek. Plan yapmadık öylece çıkıyoruz gelmek isteyen olursa bana ulaşsın çadırda kalmayı düşünüyoruz, tabiki ehliyetli ve uzun yol tecrübesi olan arkadaşlarla ve grup sürüşüne uyacak olanlarla gitmek isteriz .
    Çoğumuzda cruizer makine var bunuda belirteyim.
    İritabt Cep ben değil başkası :-) : 0533 471 75 56 (Besim)

----------------------------------------------------------------------------------
    evet arkadaşlar dün çayır çimende bi kaç arkadaş bi araya geldik, xsandros, cem (bu arkadaşlar da racing makinalar vardı), riko, leoparus, Max_PAYNE (nam-ı diğer ben), volkan. özkan da gelebilir tabi. şu an 6 kişi gibi görünüyoruz. 2 racing dışında diğer arkadaşlarda cruiser makina var. tabi sonradan katılacaklar ve ctesi sabahına kadar gelecek arkadaşlarla beraber güzel bi gezi olacağı düşüncesindeyiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: crato **************

Gezi önerileri ve gezi konulu sohbetler bu başlıkta...

Eğer, yapacağınız bir geziyi duyurmak istiyorsanız Duyurular bölümünü kullanınız. Moderasyondan geçtikten sonra yayınlanacaktır.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler