Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

29.07 Ilgaz - Kastamonu Gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Merhaba motosiklet.net ciler, uzun zamandır sizlerle gezilerimi paylaşamıyordum. Ama kaldığım yerden devam etmeye kararlıyım. Antakyada iken hep Merih ile gezerdik dağları tepeleri ,sanırım Ankarada da Enisle gezicez epeyce.
    Ankara'da hafta sonunu fırsat bilip Enis(açıkyol) ile şöyle bi Ilgaz Milli Parkına gidelim dedik.Biraz ani olduğu için kimselere haber veremedik. Fakat Ilgaz ile yetinmeyip Kastamonuya'da gittik.
    Gayet keyifli bir yolculuk yaptık ara yollara girip çıktık,gizli güzellikler keşfettik ve 600 km'yi devirip,sağsalim Ankara'ya döndük.
    İşte fotolar...
    Yola çıkışımız Akyurt civarı
    [img][/img]
    [/img]
    [img][/img]
    Kalecike gelmeden ilk molayı verip kahvaltı yaptık
    [img][/img]
    [img][/img]
    Ilgaz'a yaklaşırken
    [img][/img]
    [img][/img]
    Motur.net den Tenere'nin gidin görün dediği Kırkpınar Yaylasına çıkışımız
    [/img]
    [img][/img]
    Burası dağın başındaki Kırkpınar yaylası Gölü
    [img][/img]
    [img][/img]
    [img][/img]
    Enis'in fotoğrafçılık dehası sanki kataloğa koymak için çekmiş [img][/img]
    Sonunda Ilgaz Dağı Milli Parkındayız ( çadır kurmak için hiç uygun bir yer değilmiş hava çok soğuktu gerçekten)
    [img][/img]
    [img][/img]
    Parkın tepesi soğuk olduğu için biraz daha aşşağıda yol üstünde ufak bi tepe vardı öğle yemeği için uygun bir yerdi.
    [img][/img]
    Çalışan İnsan
    [img][/img]
    Ve yatan insan
    [img][/img]
    Yemeği yedikten sonra canımız sıkıldı ee çadır kurmak içinde çok erken hazır Kastamonu'ya da 30 km kalmış gidip görmemek olmaz.
    [img][/img]
    Kastamonu Kalesi
    [img][/img]
    Adamın biri yine yatarken
    [img][/img]
    Bu toplar gerçekmiş oyuncak değil tarihi bile var üstünde
    [img][/img]
    Kastamonuyu da gezdikten sonra tekrar Ilgaz yakınlarına gitmeye karar vermiştik ki karşımıza burası çıktı. Kastamonu Milli Parkı içinde etrafı çevrilmiş suyu bekçisi wcsi büfesi olan güzel bi piknik alanı. Sahibiyle konuştuk ve gece orada kamp yapmamıza müsade etti. 5 Liraya hem kamp alanı hemde mangal ateş filan verdiler. Sağolsunlar çok yardımcı oldular. O tarafa gidecek olursanız başka yer aramayın kamp yapmak için çok uygun biryermiş.
    [img][/img]
    Soldaki amca oranın sahibi ,akşam bize mangalda alabalık bile yaptı
    [img][/img]
    [img][/img]
    Tekrar yemek vakti menüde sucuk ve alabalık var
    [img][/img]
    Ordaki bekçi köpeğinin 8 tane yavrusu vardı onlarla oynamak çok zevkliydi ama gece nerdeyse hiç uyutmadılar havlamalarıyla.
    [img][/img]
    Enis keyif çayı içerken
    [img][/img]
    Köpekler gece rahatsız eder diye çadırı işletilmeyen bi lokanta vardı onun balkonuna kurduk canavar oldu walla :grin:
    [img][/img]
    Etraftan bir görünüş
    [img][/img]
    Sabah oradan ayrıldıktan sonra Ankara'ya geri dönerken Ilgazda çorba içmek için durduk
    [img][/img]
    15 dakika yol 1 saat mola 15 dakika yol 1 saat mola. yinede zamanında vardık Ankara'ya. Bu sefer tatlı molası
    [img][/img]
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    alooooooooooooooo
    efeeeeeeeeeeeeee beni sen nasıl aldatırsın yav.....bana asker ocagında bunu yapmayacaktın.az kaldı geliyoruuuuuuuum...
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    güzel yerler seçmişsiniz arkadaşlar...

Milli park ve çevresi güzeldir gerçekten dağbaşı otel vb.. yazın kar da olmuyo kayak parkuruna tırmansaydınız keşke motorlarınız musaitmiş

neyse nice güzel gezilere tatillere ulaşmanız dileğiyle

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    oy oy oy.. güzel gezmişsiniz.. elinize sağlık..
    CBR 600F Honda,

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    çok güzel olmuş keşke yanınızda olabilseydik

Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    teşekkürler beyler ilginize
    merih senin bana askerdeyken yaptığını bende sana yaptım olm nasıl iyi oluyomu asker ocağındaki adama böyle fotolar yollamak?
    sen bana daha kotusunu yaptın be... dağlara gezmeye çıktın mangal yaktın bide üztüne hiç utanmadan sıkılmadan künefe yaptın, hemde peynirini bile sündürdün....
    neyse seninde az kaldı şafağın bitiyo be askerliğin... kendine iyi bak hayırlı tezkereler...
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel gezi ve fotoğraflar olmuş . Ayrıca Full Koruma Olarak seyahat ettiğiniz için takdirimi kazandınız arkadaşlar, işte bilinçli motosikletçiler. Bravo yaa, bravo!
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    vay beeee süper geziiiiiiii. gerçekten iyi eglenmişsinizzz bravo sizlereeeee.

Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    clint insan kaza yapınca bi kere , anlıyo korumaların değerini. Herkese angarya gibi gözüküyo bunları kullanmak ama hayati önemi var hepsinin saol ilgin için.
    herkese teşekkürler ilginiz için
    M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Efe;
    Eline sağlık fotoları koymuşsun da,ne o öyle yok çalışan adam figürleri falan,
    bırak kardeşim bu popülist ayakları
    Bak ne güzel gezdirdik işte seni daha ne istiyosun!Dönüşte hanımdan yediğimiz fırça da cabası!
    Gerçekten dolu dolu bir gezi oldu,bana eşlik ettiğin için tekrar teşekkürler.
    Bu arada motoruma çamur atıyormuşsun bazı yerlerde,ulen uzun yolda turing,dağda bayırda enduro oldu garibim,daha ne yapsın
    Merih;
    Kulaklarını çınlattık sucuk mangal yaparken özellikle et pişirmedeki dehandan bahsetti Efe uzun uzun.
    setr 74;
    Ankara ekibi için oldukça faydalı olabilecek,bölgesel detaylar edindik.Örneğin o tarafa gidince kalacağımız yer hazır artık.
    clint;
    Hayatta önlenebilir ve önlenemez riskler vardır.Biz alabileceğimiz tüm önlemleri aldık,gerisi takdir.
    Yeni gezilerde buluşmak üzere...

miss ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooohhhh ne güzel valla....
    ye,iç,gez,toz biz de çalışalım burda efe bey.... eğer orda olsam bensiz biraz zor giderdin zaten biliyosun....
    açıkyol(enis) senle tanışamadık henüz ama eşin haklı valla kızmakta zaten yol arkadaşında aldı nasibini gitmeden önce...
    kurtlara kuşlara yem olursunuz valla almayın ahımızı...
    yine de güzel gezi olmuş kıskandım...
    [FONT="Impact"]family portrait[/FONT]

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    çadırlı geziler cogalıyor
    valla cok saglam gezmişsiniz
    [B]RR gençliği[/B]

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Güzel gezi olmuş paylaşım için tşkler...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    nedir kardeşim bu eşi , erkek arkadaşı motorcu olan bayanlardan çektiğimiz???
    nereye gitsek yanlız başımıza hep fırça yiyoruz...
    açıkyol bu işe bi çözüm bulmak lazım
    M.Kemal ATATÜRK

miss ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çözümü söyliym sana hayatım : "birlikte gitmek ". işte en sağlıklı çözüm...
    "e sen burda değilsin ki" cevabına karşılık da :
    "gelir alırsın" ....işte bu kadar basit...
    [FONT="Impact"]family portrait[/FONT]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    yaaa bende girmek istiom bu gruba benide alın ;)...

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    selam gençler, şimdi genç olmak varmış...adım yaşar güneysu. rize hemşinli 57 yaşında bir emice yim.bir ay oldu ist.dan keeway superliht 150 aldım. alır almaz binip ank.ya geldim...bi de aksaray hasan dağı gezisi yaptım. acemi miyim bilmiyorum. 40 sene otomobil kullandım. A2 ehliyetim henüz yok. bu yaşta sormazlar a güvendiğimden deyil...maddi yattan. bekliyorum. sizinle hiç olmazsa tanışmak isterim.bilgilerinizden faydalanmak için.rahatsız etmediğimi umarım.iyi yaşantılar dileği ile, hoşça kalın. ysrgnys@mynet.com

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    BBRR;
    Bizim buralar bozkır,sizler gibi şanslı değiliz,bir tarafımız orman,bir tarafımız deniz değil maalesef.Ama özellikle Karadeniz tarafına doyum olmuyor.Şimdilik batı Karadeniz'le yetiniyoruz ama Doğu Karadeniz'e şöyle 10 günlük bir gezi fena olmaz.
    başaran86;
    Pazar günleri toplanıp kısa geziler yapıyoruz.Motoruna üzüldüm,sen yine de gel,artçı olursun birimize.
    Yaşar Bey;
    Ankara'ya yolunuz düşerse taışmayı çok isteriz.Bu iş yaşla değil yürekle olur unutmayın.
    Görüşmek dileğiyle.

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    mrb nbrsin ya antakya'ya geldiğinde birlikte gezeriz artık ehliytimde var
    ne güzel geziyorsun yaw
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler