Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Motorize07] Beşkonak Rafting Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    En sonunda büyük gün gelmiş Motorize07 ekibi olarak Beşkonak'a uzun zamandan beri planladığımız geziye ve de raftinge gidecektik pazar sabah.

Buluşma yerimiz olan Tek kavşağına gidip diğer arkadaşları bekledik. Hepimiz hazır olunca bir büfeye oturup sabaha kahvaltımızı yaptık.

Ve yaklaşık 75km yol için gazlarımızı açtık ve artçılarımızın süper fotoğraflarıyla yolumuzu almaya başladık...

Yollardan fotoğraflar:

Hüseyin Abi(fromalanya) ve Eşi Nermin Abla ve büyük motosikletin tamirci ustası Ahmet abi ve Eşi

Burdada motorize07'in iki karizması Ramazan ve Hüseyini görüyoruz

Ve trafikte her zaman tebrik ettiğim ve önlerinde saygıyla eğildiğim CBR125 ile geziye katılan bayan sürücümüz Burçe

işte burada Apo abimizi ve de artçısı Motosiklet.net'in ünlü bayanı dishy görüyorsunuz.

Halil abimiz geziyi Yılmaz abiyle organize eden büyüğümüz suzuki gs500 görünmekte akşam fotolara bakarken para çıkarıyorum dedi fakat motorun üstünde para ne işe yarasın di mi? Yorum sizin Halil Abi Motorize07 bitanesi

Burdada ben ve artçım Burak

Ve de son olarak giderken çekilmiş toplu bir fotoğraf

Yaklaşık 45km sonra beşkonak sapağına giriyoruz artık yayla yolları dağ tepe geçeceğiz ama önce küçük bir mola

Ve yola çıkıyoruz 35 km devam edeceğiz sonrada botlarımıza atlayıp nehirden aşağı kendimizi bırakacağız

35 km sonunda da rapido raftinge vardık ama 18 motordan sadece 6 gelmişti diğer motrlar yanlış yola girmiş ve bir dangalak oto sürücüsünün tacizine maruz kalmışlar Rapidoya geldiklerinde çokça sinirliydiler ama can yeleklerini giyip yavaş yavaş havaya girmeye başlanınca bütün gerginlikler unutuldu...

Halil Abi son taktikleri veriyor...

Ve otobüse atlayıp nehirin kaynağına yol almaya başlıyoruz artık fotoğraf makinelerimiz yok oysaki nehirin kaynağını herkes görmeli. Ama rapido yetkilerinde aldığımız fotoları taranacak elime ulaştığı anda sizlerle onları paylaşacağım.

Sonunda botlarımıza binip nehirden aşağı sallanmak için 3 gruba ayrıldık ve 3 bot olarak yola çıktık
    Tek tabanca halil abi ise kanosuyla nehirden inmeye karar verdi. Hiç eğlenmemiş olsam bile Halil abini kanola verdiği mücadeleyi hatırlayadıkça gülüyorum. Yüzme bilmeyen Ahmet abini konasuna binirip nehire kaçırması Sonrada nehir kıyısında onu yakalamaya çalışması burçe ile çabalarını...

Yaklaşık 2 saat sonra azgın nehir sularını aşıp yemek yiyeceğimiz yere geldik ve foto makineleri burda olduğu için yemek fotolarını alabildik...

Yemek o kadar güzeldi ki anlatam belki acıkmış olmazın getirdiği bir his ama gerçekten çok güzeldi...

Yemekten sonra yaklaşık 300mt daha botlarımızla nehir yaptık özellikle rehberimizin tabiriyle Altın şelalede inanlımaz eğlendik botumuzda biri devrildi orda lakin isteyerek ve bilerek devirdikleri için hem eğlenmişler hemde bir problem olamamış...
    Rafting turumuz bitmiş geride çok güzel anılar kalmıştı araplarla su savaşımız alman kadını feryatları hepsi çok güzeldi ama dönme zamanı gelmişti

motorlarımızı çalıştırmış ve etrafa 18 motordan çıkan sesler yayılıyordu

Dönüş yolundan fotolar

Beşkonak yolundan Antalya yoluna döneceğimiz sıra

İşte sırf bu geziye gelmek için vatani görevinden izin alıp gelen Motorize07'in kurusularından Aydın Abimiz
    Arkada da sitenin çatlağı dishy görüyorsunuz

Ayşe abla ve eşi bizi yorgunluk çayına davet ediyor ve itiraz etmeden antalyada onlara gitmeye karar veriyoruz oradaki sıcak çayımızı içip herkesle yavaş yavaş vedalaşıp ayrılıyoruz ve bir pazar gününü böyle bir eğlenceyle kapatmadan önce artçım Burakla Antalyanın ünlü yiyeceği yengen yemeğe gidiyoruz sonra daevlerimize dağılıyoruz

İşte rafting fotoları acayip eğlendiğimizin göstergesi

İşte son fotoğraf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freshpide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    cok güzel fotolar, paylasim icin tesekkürler

ama bisey sormadan yapamicam; ya bu simdi sadece bu gezidemi oyleydi yoksa türkiyede genelde millet emniyete pek onem vermiyomu? yani nebilim.. her resimde gorunuyo, millet aklina ne geldiyse giymis yola cikmis, short, kisa etek, kisa kollu üst.. bu gezenler hic hizli giderken düstümü acaba diye düsündürüyo insani...

yanlis anlamaiyn kimseyi kinamak filan istemiyorum ama sormadanda yapamadim, yani normalmi bu türkiye icin yoksa sirf motorize demi oldu bu hata ?

slmlar

amil
    Too much Too soon means you get hurt.

k@os - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct - Karakedi
    çok güzel batı antalya gezilerine bende katılmak istiyorum..

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    İşte güzel bir organizasyon örneği. Arkadaşlar en kötü gününüz böyle olsun. Çok keyf aldığınız belli oluyor. Diğer güzel etkinliklerinizi de bekliyoruz.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Alıntı freshpide adlı üyeden alıntı
    cok güzel fotolar, paylasim icin tesekkürler

ama bisey sormadan yapamicam; ya bu simdi sadece bu gezidemi oyleydi yoksa türkiyede genelde millet emniyete pek onem vermiyomu? yani nebilim.. her resimde gorunuyo, millet aklina ne geldiyse giymis yola cikmis, short, kisa etek, kisa kollu üst.. bu gezenler hic hizli giderken düstümü acaba diye düsündürüyo insani...

yanlis anlamaiyn kimseyi kinamak filan istemiyorum ama sormadanda yapamadim, yani normalmi bu türkiye icin yoksa sirf motorize demi oldu bu hata ?
    Sanırım antalya cıvarlarında olsan bize hak verirdin SICAK

ariassos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB900F
    evet,resimlere bakınca çok daha ii anlıyorum.ne güzel vakit geçirmişiz.herşeyden uzak.uzakda olan arkadaşlar!!eğer yolunuz düşerse;sizin içinde bu aktiviteyi düzenleriz.

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    tüm katılımcı arkadaşlara sonsuz teşekkürler süper bi geziydi bu arada ağustos sonuna doğru tekrarlamayı düşünüyoruz gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlar bi dahaki geziyi kaçırmamanızı tavsiye ederim sanırım bizim grup aksiyonu seviyor
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    Sanırım antalya cıvarlarında olsan bize hak verirdin SICAK

ORVEG kardesim sanirim havaraporuna baksaydin bizim buralarinda sicak oldugunu gorup yukardakini yazmazdin 35 derecelere varan sicakliklarda biz genede "safety first" diyoruz ama ne yazikki türkiyede o konuya pek önem verilmiyo görünüse bakarsak. tabiki düsünce vah vahlar büyük olur. zaten bi KTM ci abi haric ( nickini unuttum kusura bakma) pek kimsede goremiyorum emniyetli kiyafeti

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200

harika

Sizlere Ne Dememi Bekliyorsunuz::gel Teskere Gel Teskere Bitsin Bu Gurbet Orda Motorcu Dostlar Yüzüme Hasret....
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

ORVEG kardesim sanirim havaraporuna baksaydin bizim buralarinda sicak oldugunu gorup yukardakini yazmazdin 35 derecelere varan sicakliklarda biz genede "safety first" diyoruz ama ne yazikki türkiyede o konuya pek önem verilmiyo görünüse bakarsak. tabiki düsünce vah vahlar büyük olur. zaten bi KTM ci abi haric ( nickini unuttum kusura bakma) pek kimsede goremiyorum emniyetli kiyafeti
    Arkadaşım gezilerimizde kask takmak mecburi. Onun dışındakiler kullanıcıların insiyatifine kalmış. İster kullanır ister kullanmaz korumalı giysilerini. Sen, gölgede 40 dereceye varan sıcaklarda bu kadar motosikletliyi bir araya toplar, korumalı pantolon, korumalı ceket, bellik dizlik, dirseklik, bot ve kask takmalarını mecbur kılıp gezi düzenler fotoğraflarınıda buradan yayınlarsın örnek gezi kılık kıyafeti budur diye olur biter.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    RKS 150
    arkadaşım sanırım sen Türkiye de hiç yaşamadın benzinin litre fiyatından,motosiklet fiyatlarından aksesuarlarından haberin warmı ??bide asgari ücretin ne kadar oldugunu bilsen bizim gibi düşük gelirli insanların 40 yılın basında gölgede bile alev esen sıcaklıkta kişibaşı 25 euro olan fiyatı 5 euroya öldürüp sırf stres atmak için sıcakta 200km yol gittiğimizi sanıyorum kınamazdın ?bu arada burada yani antalya da R1 kullancak yollarımız yok dolayısıyla makineler hararet yapıyor umarım birgün gelirsinde aramıza R1 ile seni örnek alırız bizde koruma konusunda
    AB RH (+)

Motosikleti
    Yamaha R1
    türkiyede de yasadim agir yasamsartlarindanda haberdarim, ben anlatamadim galiba: üc bes kurus masrafi fazla gorup korumasiz motoya binip orasini burasini kirdikdan sonra napacak elaman parayi? ceketin yirtilsin, calisip yenisni alirsin ama eline koluna olan zarari nasi geri düzelteceksin ?

ne yazik bizim millet hep boyle düzensiz ve yanlis is yapar...

üstelik türkiyede r1 e binecek cok yol var, yani o laf neci anliyamadim fromalanya arkadasim..

neyse ben alatamadim galiba sen hakli ol, herkes kendi koluna bacagina sahip ciksin oyle degilmi ;)

ZEytUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1973 LAMBORGINI
    bence harika organizasyon olmus ellerinize ayaklariniza saglik dostlar ne guzel gezm1s eglenmissiniz ya imrendim wallaha
    ALLAH FREN TAKIMLARINIZA ZEVAL VERMESIN
    ZEytUN KiSS

Motosikleti
    RKS 150
    türkiyede de yasadim agir yasamsartlarindanda haberdarim, ben anlatamadim galiba: üc bes kurus masrafi fazla gorup korumasiz motoya binip orasini burasini kirdikdan sonra napacak elaman parayi? ceketin yirtilsin, calisip yenisni alirsin ama eline koluna olan zarari nasi geri düzelteceksin ?

ne yazik bizim millet hep boyle düzensiz ve yanlis is yapar...

üstelik türkiyede r1 e binecek cok yol var, yani o laf neci anliyamadim fromalanya arkadasim..

neyse ben alatamadim galiba sen hakli ol, herkes kendi koluna bacagina sahip ciksin oyle degilmi ;)
    haberdar olmak ayrı şey yaşamak ayrı şey haklı olabilirsin ancak bizim bütçemiz bu kadar ne yani Korumalı kıyafetlerimiz yok diye motora hiçmi binemeyeceğiz bu iş hem imkan meselesi hemde kişisel tercih meselesi içimizde bu konuya önem wermeyen insan yok merak etme olsa zaten eşlerimizi alıp böyle bi geziye götürmeyiz sende bunu anlamadın sanırım ayrıca Türkiye de R1e binecek yol yok demedim yine yanlış anlamışsın Antalya da R1e binecek yol yok dedim olsa da hava sıcaklıgından dolayı yine problem R6 dan büyüğü pek tutulmuyor hararet sorunu olduğundan dolayı ewet seninde dediğin gibi her koyun kendi bacağından asılır herkes kendi koluna bacağına sahip çıksın Allah kaza bela wermesin sanada kazasız güvenli sürüşler dilerim ;)
    AB RH (+)

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    super gezi olmuş mümkün olsaydıda bende katılsaydı diyeceğim ama sıcakdan malesef alanyadan dışarı çıkmak pek mümkün görünmüyor antalyaya varana kadar motosikletin tepesinde erirdim

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    izin dolayısı ile süper bir organizeye imza atmaktan mahrum kalmadım
    güzel bir geziydi tüm stresimi atdım
    askerlik sonrası devam aktivitelere
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler