Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul-Kütahya Domaniç Gezisi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    04.06.2016 cumartesi sabahı Yamaha Mt07 ve xj6, Mondial Mcx150 ve üç pulsar 200NS olmak üzere 6 arkadaş yola çıktık orda bizi karşılayacak arkadaşlarla sağ salım buluştuk, Domaniç te hafif yağmura yakalansak ta ıslanacak kadar olmadık. Buluştuktan sonra tüm malzemelerimizi aldık ve kamp yapacağımız alana vardık. 03.06.2016 cuma akşamı nöbetçi idim o halime rağmen cumartesi sabahı uykusuz bir şekilde sağ salim gezimizi tamamlayıp evlerimize döndük. Çadırlarımızı kurduk ateşimizi yemeğimizi yedik, ben uykusuz olduğum için gece 11 de yatıp deliksiz bir uyku çektim sabah 8 de uyandım. Normalde yağmurlu gösteren hava bize güzel yüzünü baştan sona kadar sundu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Fautzin, ayhanş, SİYAH İNCİ ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yaz geldi geziler arttı tabiki. Süper bir gezi olmuş eğer gelecekte skuterden terfi edip daha kuvvet bir motosiklet alırsam ilk işim yapılan şu gezilere katılmak olacak. Gerçekten özeniyorum. Yapılan gezilerin tadını çıkarın. İyi günler
    kdiner bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    selamlar tüm dostlara, eskişehirde yaşayan bir kütahyalı olarak ,gezi başlığında Kütahya ismini görünce benim bu geziye bakmamam kaçınılmazdı zaten,şimdi! konu güzel ,çok güzel,her motorcunun gönlünde olan böyle bir kamplı geziyi sizler gerçekleştirmişsiniz,taaa istanbullardan kalkıp domaniç gibi güzel, yaylaları bol olan bir yerde kamp kurmuş güzelde eğlenmişsiniz,eminim gece bayağı soğuk olmuştur ,çünkü karasal iklim var orada,fotoğraflar tüm samimiyeti anlatıyor aslında,tenekede TAVUK 10 numara görünüyor,domaniçte alabalık tesisleride vardı keşke orada balıkta yeseydiniz,hepinizin gönlüne sağlık,gezi yazısı keşke daha detaylı olsaydı daha güzel olurdu diye düşünüyorum,emeğinize sağlık saygılar... - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -
    kdiner bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar tüm dostlara, eskişehirde yaşayan bir kütahyalı olarak ,gezi başlığında Kütahya ismini görünce benim bu geziye bakmamam kaçınılmazdı zaten,şimdi! konu güzel ,çok güzel,her motorcunun gönlünde olan böyle bir kamplı geziyi sizler gerçekleştirmişsiniz,taaa istanbullardan kalkıp domaniç gibi güzel, yaylaları bol olan bir yerde kamp kurmuş güzelde eğlenmişsiniz,eminim gece bayağı soğuk olmuştur ,çünkü karasal iklim var orada,fotoğraflar tüm samimiyeti anlatıyor aslında,tenekede TAVUK 10 numara görünüyor,domaniçte alabalık tesisleride vardı keşke orada balıkta yeseydiniz,hepinizin gönlüne sağlık,gezi yazısı keşke daha detaylı olsaydı daha güzel olurdu diye düşünüyorum,emeğinize sağlık saygılar... - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -
    Ve aleykümselam, tşk ederim hocam, ayrıntılı edebiyatım maalesef yok yoksa bende sizin gibi düşünüyorum ve katılıyorum, gece sıkıntı olmadı sadece arkadaşlar sabaha doğru ayaklarının üşüdüğünü söylediler, gölde balık vardı olta da attık fakat avcumuzu yaladık, bir sonraki gelişimizde balık yeriz onunda bilgisini aldık. asırlık çınar ağacının orda sazan vardı bir ara gece balık mı tutsak diye aklımızdan geçmedi değil ama sadece aklımızda, başka zaman balık yaparız, üç tane teneke tavuk yaptık gayet güzel oldu.
    mesut hoca bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Her şey çok güzel de o yanmış tavuğun hali nedir (sopadaki) öyle atarlı gibi durmuş

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    kamplı gezinin tadı bambaşka tabii.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    keyifle okudum,yeni gezileri bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)