Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi sen devam et yoluna inan bir gün türkiyede her ilde her ilçede benim gibi kardeşlerin arkadaşların olacak ...pilavdan dönenin kaşığı kırılsın ...Reklama devam ..

kahraman34

tabiki aynen dediğin gibi ...ben bir motor getirecek olsam ilk iş içlerinden birini özel donatıp veririm ümmet abiye dolaş abi derim sana gittiğin her km başınada şu kadar para + yedekparça+servis+konaklama motorunda çatır çatır reklamını yaparım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koskoca milli takım sponsor alıyo hemde bir iki tane değil ...kimse milli takıma siz reklam yapıyosunuz demiyo ...Adam türkiyeyi dolaşıyo defalarca bir firmada destek çıkmış ama destek malesef devede kulak olur ancak ..bunu çekemeyenm buna reklam yapılıyo diyen bi zihniyet var...Mondial bence bu olanağı tam anlamıyla kullanamıyo ..bunda ehil elerde yönetilmemesi rol oynuyo...Ümmet abi BMW ile dolaşıyo olsaydı şu an tüm dünya tanıyodu ...gittiği yerlerde yediği içtiği yattığını bmw ödüyodu ama şansızlığı türk olması ...

beni tamamen yanlış anlamışsınız. anlatmak istediğim mondialin bu olaydan haksız rant elde etmeye çalışması. evet dediğiniz gibi milli takım sponsor alıyor
    ancak ben hiçbirzaman milli takımın benzincilerde yatıp kalktığını hatırlamıyorum. üstünde durmak istediğim konu mondialin bu olaydan çok ucuza reklam çıkarması. örnek vermek gerekirse mondial sitesinde bu model motorun periyodik bakımları yapılarak 50bin km gittiğine dair bir yazı var. hepimizin bildiği gibi bu araç iki kere motor değiştirdi. sitedeki habere kanıp bu motoru alan kişi motorun ömrünün 20bin km olduğunu bilmeyecek. buna yanıltıcı reklam haksız kazanç denir ki bu bir suçtur. her ne kadar rahatsız olsamda beni ilgilendiren bir durum yok ortada. beni ilgilendiren kısmı, sizde bu forumun moderatörü olarak mondial servislerinin ve bayilerinin yüzlerce fotoğrafını yayınlıyorsunuz. anladığım kadarı ile reklam ücretide almıyorsunuz. şahsi fikrim farkında olmadan bu suça ortak olduğunuzdur.

ben sana bunun reklam olmadığını üstüne basabasa söylüyorum
    peki bana nazillideki mondial servisi açılışına neden gittiğinizi söylermisiniz.

edit: nazillide açılan servis değil fabrikaymış. özür dilerim

şimdi arkadaşım yaz mondiale yalan reklam yapıyonuz diye ...Ümmet abi her ilde ilçede gidip illa mondial servisine uğruyo bi çaylarını içiyo bende geçen gittim motorumun 1000 bakımını görüntüledim reklammı bu ...ümmet abi her gittiği yerde tanışıyo kaynaşıyo insanlarla ...Tanımadığın bir insan hakkında bence yersiz yorum yapıyosun ...Ümmet abi nazilliye gider ya adam gitmeyi seviyo ...honda bayilerinden biri abi açılışımız var kars ta dese orayada gider ..davet eden herkesin yanına gidiyo ben davet ettiğimde hakkarideydi kalktı geldi...git bi haritaya bak hakkari nire marmaris nire...hatta denemesi bedava abi gel de bak geliyomu gelmiyomu...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    mondialle ilgili rahatsız olduğum konuyu sitelerinde verdikleri adrese yazdım cevabını bekliyorum hala. MT ile ilgili rahatsız olduğum konuyuda buraya yazdım. dikkate alıp almamanız size kalmış. benim bu şahısla herhangi bir sorunum yok. konuyu kişisel çatışmaya döndürmeye çalışmayın. yazdıklarımı tekrar okursanız ona haksızlık edildiği ve kullanıldığı konusuna değindiğimi göreceksiniz. daha fazla yorum yazıp bu kampanyanın bir parçası olmak istemiyorum.

iyide git sorununu mondialle çöz burası mondial topiği değil burası azmin neler yapacağının topiği...yarın bura X marka derki abi al ben sana her türlü desteği veriyom o X markanın adı geçer çünki burda önemli olan marka değil...senin takıldığın nokta bu .

Bu yürekte başka motorcu çıkarsa onada destek oluruz...

asıl reklamı MT yapıyo burda Ümmet abinin maceraları bu boyutta sadece bizde var takip etmek isteyen bizi buluyo google dan ahada işi açık ettik Ümmet abi hakkını istese yeridir valla

inanmıyosan linki tıklada gör bakalım

http://www.google.com.tr/search?hl=t...27da+Ara&meta=

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Ümmet abi interneti boşver sen. dışardan herkes ne düşünüyor bilemem ama seni yakından tanıyan birisi olarak seni anlıyorum

konyada uzun uzun konuşuruz tüm bunları. biz konuşuyoruz ama dışardan gören birisinin anlaması daha zor olabiliyor tabi.

bir sonraki konya seferinde görüşmek üzere.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolocu

Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni tamamen yanlış anlamışsınız. anlatmak istediğim mondialin bu olaydan haksız rant elde etmeye çalışması. evet dediğiniz gibi milli takım sponsor alıyor
    ancak ben hiçbirzaman milli takımın benzincilerde yatıp kalktığını hatırlamıyorum. üstünde durmak istediğim konu mondialin bu olaydan çok ucuza reklam çıkarması. örnek vermek gerekirse mondial sitesinde bu model motorun periyodik bakımları yapılarak 50bin km gittiğine dair bir yazı var. hepimizin bildiği gibi bu araç iki kere motor değiştirdi. sitedeki habere kanıp bu motoru alan kişi motorun ömrünün 20bin km olduğunu bilmeyecek. buna yanıltıcı reklam haksız kazanç denir ki bu bir suçtur. her ne kadar rahatsız olsamda beni ilgilendiren bir durum yok ortada. beni ilgilendiren kısmı, sizde bu forumun moderatörü olarak mondial servislerinin ve bayilerinin yüzlerce fotoğrafını yayınlıyorsunuz. anladığım kadarı ile reklam ücretide almıyorsunuz. şahsi fikrim farkında olmadan bu suça ortak olduğunuzdur.

peki bana nazillideki mondial servisi açılışına neden gittiğinizi söylermisiniz.

edit: nazillide açılan servis değil fabrikaymış. özür dilerim
    elbette söylerim. ben 500 e yakın mondıal bayisine uğradım hepsinin bende ödeyemeceğim emekleri var en az 150 telefon aldım kendilerinden bizimle beraber orda ol diye gitmeseydim eşşekliğin daniskası olurdu.ayrıca mondıal yetkilileride davet etti benim konumumda siz olsaydınız gitmezmiydiniz.ortada bir suç yok varsada şahsım adına konuşuyorum bedelini öderim sen kendini fazla üzme rahat ol.kullanıldığımı yazmışsın çok komikti gidişatı iyi takip et kim kimi kullanıyor gör bakalım .eğer hala birşey anlamadınsa boşuna değerli vakitlerini harcayıpta buraya mesaj yazma çünkü hiç şık olmuyor insanlar güzel şeylere layıktır.aslında varya benimle 1 saat yüzyüze konuşsan bu konudaki ön yargılı düşüncelerinin tamamen değişeceğine eminim.

hayret yaaaa.ben mart ayında turlara başlarken böyle polemikleri hesaba koymamıştım.bunları düşünseydim çıkıp çıkmamakta tereddütüm olurdu.buarada sayenizde bilgisayar ve klevye uzmanı oldum 50 yaşından sonra.

melihhh3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    abi benide yanına al beraber dolaşalim turkiyeyı bende kan kanserini yendim ve en buyuk hayalim turkiyeyi gezmek

işte inanırsan neler yapabiliyosuna bir örnek daha geldi.... inanmadan olmaz bunlar ...I believe ı can fly...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu adamın emeğindende polemik konusu çıkarabildik ya HELAL OLSUN BİZE nedir bu içimizdeki fesatlık birbirimize güvensizlik nereye gidiyoruz bireysel toplumsal dünyasal olarak bu kadarmı dünyanın çivisi çıktı ümmet amca kimden neyi zorla aldı kime zorla misafir oldu HANGİMİZ YOLDA NEYE İHTİYACIN VAR DİYE SORDU bir çoğumuzun beğenmediği bir kaskla korumasız bir kıyafetle ve ne olacağını bilmediği bazılarımızın beğenmediği bir motorla sadece ZEVK aldığı yollara çıktı HATAMI YAPTI adamı bizi tanıdığına pişman etmeyin hiç bir şeye yoksa yaşına hürmet edin ve son olarak EMEĞE SAYGI GÖSTERİN bir fikriniz yoksa yazmayın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adamın emeğindende polemik konusu çıkarabildik ya HELAL OLSUN BİZE nedir bu içimizdeki fesatlık birbirimize güvensizlik nereye gidiyoruz bireysel toplumsal dünyasal olarak bu kadarmı dünyanın çivisi çıktı ümmet amca kimden neyi zorla aldı kime zorla misafir oldu HANGİMİZ YOLDA NEYE İHTİYACIN VAR DİYE SORDU bir çoğumuzun beğenmediği bir kaskla korumasız bir kıyafetle ve ne olacağını bilmediği bazılarımızın beğenmediği bir motorla sadece ZEVK aldığı yollara çıktı HATAMI YAPTI adamı bizi tanıdığına pişman etmeyin hiç bir şeye yoksa yaşına hürmet edin ve son olarak EMEĞE SAYGI GÖSTERİN bir fikriniz yoksa yazmayın
    burdakiler eleştirimi sen birde md ne girsen utanmasalar küfür edecekler belkide dövcekler. önceden inanmıyordum ama şimdi iki tane dünya olduğuna ınandım .ben artık bunları aştım bulundukları yerden dışarı çıkmamışlar yaşanmış bir hikayeleri yok ilerde çocuklarına anlatacak ama beni tanımıyorlar 1976 dan beri belki 200 ün üstünde tur attım türkiyede hemde otostopla. bunun yanında .iran,tiflis,nahçıvan,bükreş ve atina pri reis limanı o yüzden onlara hak veriyorum .daha benim önümde kosava,bakü ve kıbrıs var gidilcek. beni bunlar ilgilendiriyor .onların yazdıkları beni pek fazla enterasa etmiyor . sen topolantı nezaman ondan haber ver anlatacak çok şey var. inşallah perşembeden öncedir çünkü perşembe sabahı izmirden istanbula yolculuk var.buara motorum harika gidiyor beni hedeflerime ulaştırcak herhalde ulaştırmassa bittiği yerde bırakırım yola yaya devam edrim .yada mondıal yeni bir motor verir.çokta önemli değil.

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Sevgili dostum... Asla Yılma umutsuzluğa kapılma...Yüreğimiz seninle... Tıkandığın yerde telefon et hatta çağrı bırak ben sana ulaşırım... Seni destekliyoruz... İyi yolculuklar... Yüreğine sahip ol...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    yukarıdaki mesajlarımı yazmadan önce bazı faktörleri göz önünde bulundurmam gerektiğini şimdi çok iyi anlıyorum. yazdıklarımı anlamamakta nekadar ısrarcı olabileceğinizi, insanların yazılanları anlamak istedikleri şekilde anladıklarını, ve bazılarının messengerdan bana "yürü be koçum arkandayım" diye gaz verirken buraya bambaşka şeyler yazacaklarını, bu forumdaki insanların herzaman kendi fikirlerine değil çoğunluğun fikrine sahip olacaklarını gözardı etmişim. bundan sonra bu foruma mesaj yazarken bunlar hep aklımda olacak. ayrıca buranın "azmin neler yapabileceği" başlığı olduğunu yazmışsınız. bence burası tamamen "mondial servislerini tanıyalım" başlığı. motor delisindeki yorumları daha seviyeli ve samimi bulduğumuda söylemeden edemeyeceğim.

not: yazmak istemediğim halde bana karşı yorumlar devam ettiği için yazdım tekrar. konuyu tartışmak isteyen bana özel mesaj yoluyla ulaşabilir.

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

7-8 gün sonra ordayım haftaya toplantı gününü ve satini yazarsanız aranızda olurum yetişebilirsem tabi.
    HER CUMA AKŞAMI SAAT 8 DE BAKIRKÖY GALERİA YANI OPETTE BULUŞUYORUZ EGER BULAMAZSANIZ ABİCİM GELDİGİNİZDE 0535 819 32 86 ARARSANIZ BEN SİZİ ALIRIM BİR YERDEN.
    SAYGILAR.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Merhaba
    Ümmet kardeşimize bende sarp Antalya-Mersin yolunda rastladım. Tesadüfen bende görev gereği Antalya ya giderken mola vermiştim bir dağ dinlenme yerinde o zaman tanıştık. Hoşsohbet bir insan. Söz vermiştim resimleri siteye koyacağım diye ancak görev dönüşü pc başına geçebildiğim için kusura bakmasın 10 gün gecikmeyle koyabildim. Birlikte de resim çektirmiştik ama maalesef çeken arkadaşımız titrettiği için bulanık çıkmış.O zaman Taşucu na gidiyordu Kıbrıs' a gitmek için.Herhalde şimdi dönmüştür.
    Tur'unda sana başarılar diliyorum.

maclaud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WildStar 1600
    ümmet abicim yaptığına o kadar çok inanıyorumki sana kim nederse desin ne yaparsa yapsın sen bu yolda asla vazgeçme ve sonsuza kadar ve nereye kadar giderse gitsin senin deyiminle motor çatlayıncaya kadar motorundan inme ve bu seni mutlu ediyorsa sonsuza kadar mutlu ol....saygılar

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    ya bırakın reklamı mışta falanmış filanmış , şunu çıkarabildik mi biz buradan; insanlık hala ölmemiş.Adam her gittiği yerde bir şekilde konaklamış ,karnını doyurmuş, para almadan benzin verilmiş bunlarıda düşündükmü, mondial, yada falan filan elbette firma ismi geçecek. marka konuşulmasa bile birisi illa soracak dimi? ha 2 kere motor değişmiş neden söylenmiyormuş aklı başında motorsiklet kullanan herkez tahmin eder bu motorun kaç km gidebileceğini mondial bizim motorumuz 100 bin yaptı derse ben bunu yemem ha yiyecek olan varsada afiyet olsun.Benim bu olaydan çıkardığım tekrar ediyorum bizde insanlık hala ölmemiş sanırım ölmeyecekte.

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    Fakir ama gururlu kardeş;
    senin derdini anlıyorum ama eğer Ümmet Abi yi eleştiriyorsan yanlış yapıyorsun.
    Eğer eleştireceksen motorları ya da markayı konuş ama Ümmet abinin bu işte suçu değil renkli kişiliği var bence.
    Doğru söylediklerimiz hedef ve ve uslup şaşırırsa doğrulukları değil söyleyen tartışılır.
    Ümmet Abi senin hayran kitlen içine beni de koy.
    Seni takip ediyoruz.Umarım biryerlerde karşılaşırız.
    Saygılar....

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarıdaki mesajlarımı yazmadan önce bazı faktörleri göz önünde bulundurmam gerektiğini şimdi çok iyi anlıyorum. yazdıklarımı anlamamakta nekadar ısrarcı olabileceğinizi, insanların yazılanları anlamak istedikleri şekilde anladıklarını, ve bazılarının messengerdan bana "yürü be koçum arkandayım" diye gaz verirken buraya bambaşka şeyler yazacaklarını, bu forumdaki insanların herzaman kendi fikirlerine değil çoğunluğun fikrine sahip olacaklarını gözardı etmişim. bundan sonra bu foruma mesaj yazarken bunlar hep aklımda olacak. ayrıca buranın "azmin neler yapabileceği" başlığı olduğunu yazmışsınız. bence burası tamamen "mondial servislerini tanıyalım" başlığı. motor delisindeki yorumları daha seviyeli ve samimi bulduğumuda söylemeden edemeyeceğim.

not: yazmak istemediğim halde bana karşı yorumlar devam ettiği için yazdım tekrar. konuyu tartışmak isteyen bana özel mesaj yoluyla ulaşabilir.
    benim sizle tartışmak gibi bir lüksüm yok ben gezilerime keyifle devam ediyorum. siz kendi kendinize yorum yapın yazın size başarılar özele gerek yok burda herkes okusun.bir insan düşünün yurdun dört bir tarafını gezmiş insanlara fotoğraflarla anlatmış bunları yazacağımıza yok reklammış yok kaliteymiş falan filan ayıp ayıp geçin bunları siz altınızdaki makinayla gezinde birkaç yer bizde onları okuma şerefine nail olalım.yazmak istemedim diyorsun ama hala sizin yazılarınızı okuyoruz.md nin yazılarını daha seviyeli buldum diyorsunuz .orda bana hakaret içeren yorumlar var yani onlara sizde katılıyorsunuz .ozaman sizinle değerli zamanımı boşa geçirmek istemem çünkü bu iş uzar .eğer medeni veya kültürlü iseniz sizde cevap içeren yorumlar yapmazsınız size cevap vercek durumda değilim benim gezmem lazım yolum uzun.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Yolun açık olsun

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler