Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    yukselmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    triumph 900
    yok bu abi bizim showrooma geldi beraber resimde cektirdik bu abi mondial gorevlisi butun bayileri gezip resimler cekiyo suan motoru 50.000 km de mondiali acımasızca eleştirenlere duyrulur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yollarin acik ve sen olsun Ummet abi. Senin icin Mondial le mail atmistim lutfen destek cikin diye sanirim bir ise yaradi. Reklamin bundan iyisi olmaz bence.O motor ile gorevin bittiginde bence Mondialin onu muzesine kaldirmasi lazim. O tekerleklerin anlatacigi cok sey var bence. Yolun hep acik olsun kazasiz belasiz git.Antalya ya ugrayacaksin haberimiz olsun elimizden geleni yapariz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    ümmet abim be hLL olsun ahh ahh bende hayatımı kazanınca alıcam RS 151'imi vuracam kendimi dağlara taşlara eheheee

selam ummet abı bıdahakı gezıde yıne ugrarsan mersine bızı yıne onurlandır sana solemıstım bıdaha soluyorum helal olsun ama bızım daha cok kat edecemız yol var bırazınıda bızlere genclere bırak

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

zeda3000.pazartesi istanbuldan ayrılıyorum sanıyrum hafta sonu antalyada olurum ozaman görüşürüz inşallah yakınlaşınca tefonla görüşürüz. burda çok istememe rağmen mt gurubuyla görüşemedik selamlar.

sayın mt gurupları allahın izniyle türkiye turlarını bitirdik.sıra geldi dışarıya. pazartesi istanbuldan kıbrısa doğru yola çıkıyorum. sırasıyla yol güzergahım.tekirdağ, keşan, çanakkale,edremit,ayvalık,izmir 2 gün mola sonra aydın,bodrum,marmaris,fethiye,kaş,antyalya,alanya, gazipaşa,anamur,taşucu iskelesi gece 12,30 da feribotla üç saat sonra girne limanına varış .normal şartlarda.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YAZIMIN VE FOTOLARIN YARISINI HAZIRLAYABİLDİM.
    ŞU AN KAFE KAPANIYOR. KALAN FOTOLARI YARIN UPLOAD EDİCEM ÜMMET HOCAM. BU GECEYE YETİŞTİREYİM DİYORDUM OLMADI ARTIK

YARINA BİTİRİCEM. İÇİME SİNSİN İSTİYORUM.
    HER NEREDE YOL ALIYORSAN SELAM OLSUN ABİCİM!.
    Comfirmation Bias

jar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah yardımcın olsun Ümmet abi nice 50.000 km lere..helal olsun valla, diyecek söz bulamıyorum
    inner fear is your worst enemy..[FONT="Century Gothic"][/FONT]

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    çok teşekkürler .rene,mehmet henüz görmedim ama çok güzel çalışma yapmışındır yürekten inanıyorum. 5 gündür istanbuldayım yarın 19 da mt istanbul gurubunun toplantısına katılacağım. pazartesi sabah 6.30 da trakya, ege,akdeniz üzeri tarsustan kıbrısa geçeceğim.kendine iyi bak emeklerin için sağol.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ümmet abi tekirdağa uğra muhakkak
    orda bi abim var sana gereken ilgiyi gösterecektir ...sana özelden atıyom numarasını ...zaten tekirdağa gir sor herkes tanır recep abimi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    olur barış uğrarım teşekkür

anadolumotorsiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasılsın abi orda havalar nasıl vana ne zaman gelecen
    sana hayırlı yolculuklar bizim fotorafların icabına bak abi VAN ANADOLU MOTORSİKLET

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    anadolumotorsiklet vana yeni motorla seneye inşallah hem gelme sırası sende ben üç kere geldim borçlu olan benim.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    vayyy ümmet abi naber ya yeni rotan hayırlı olsun motor nasıl ? nasıl gidiyor ....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    iyi burak motor iyi 49452 km oldu.hayırdır sen çalışmıyormusun birazdan mt gurubunun toplantısına katılcam karaköyde istanbuldan slm

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi benim işler bitti staj bitti suan ufak tefek işlere bakıyom yolumu buluyorum zaten az kaldı surda okulların acılmasına
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Ümmet Dostum Programa da anı biriktirmeye bak selamlar Adanaya geldiğinde yine beklerim. Sevgiler...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    entellektüel programa anı çok sen merak etme oralardan geçersem uğrarım selamlar.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ümmet abi dünki toplantı nasıldı..
    recep abiyle konuştum tekirdağ"da seni bekliyo...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    toplantı süperdi yaa çok güzel vakit geçti hepsi çok şirindi .yalnız dün akşam karizmayı çizdirdik. kızlardan biri zorla dansa kaldırdı yerin dibine girdik.hayatımda ilkdefa bir bayanla dansa kalktım çünkü.kimbilir nekadar gülmüşlerdir bana.bu arada recep beyin telefonunu özele yazmamışsın

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı
    iyi burak motor iyi 49452 km oldu.hayırdır sen çalışmıyormusun birazdan mt gurubunun toplantısına katılcam karaköyde istanbuldan slm
    abi 09.07.2006 da 45215 km şu an 49452 yani 4035 km Ankarayı boşverdimde artık ne zaman yurt dışına çıkacaksın onu merak etmeye başladım

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler