Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

18 Haziran Renault World Series gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaşlar. 17-18 Haziran 2006 tarihinde İstanbul Park pistinde yapılan Renault World Series organizasyonuna Ben, ccbbdd, BRUCE ve Veysel abimiz gittik.. Renault'un 2005 yılında şampiyonluğa ulaşan F1 aracı ile Renault F1 pilotlarından Heikki Kovalainen pilotluğunda gösterisi, sonra oradaki araçlar ile test sürüşleri ve ertesinde konserler ile devam eden organizasyonda orada idik.. Sizlerle paylaşmak istedik.. Resimleri bu ilk mesaja vakit buldukça eklemeye devam edeceğim.. Buradan takip edebilirsiniz..

Kenan Doğulu konseri.. bizzat karşınızda.. (dishy senin için de dinledik Kenan'ı Hemide albümü çıkmadan önce yeni şarkılarını falan yani hahah.. )

Yine Kenan Doğulu.. Başka bir poz.. (Tuğba kızma napalım orada idik işte seni de orada görmek isterdik ama yoktun )

Renault takımına ait araçlardan biri ve ben

BRUCE, ben ve Veysel abi... Ön spoiler'i sökülmüş ama yinede gider sanırım

Araçların pit-stop yaptığı bölge budur..

Paddock alanı.. Böyle bir görüntü..

Araç 325 ps gücünde, 600 kg ağırlığa sahip.. Motor arkada.. inanılmaz hafif materyaller kullanılmış.. Görmek gerek..

Amcamlar araçları tırlara bu şekilde yüklüyorlar..

Lift kalkmaya hazır araç yerinde..

Lifti kaldırdık artık araç yerine girebilir...

Daha hızlı araçlara bakıyoruz artık.. Hmm.. güzeller gibi..

Pit alanına giren ajan bizler oradan da bir görüntüyü aldık sizler için.. Schumacher burada idi arkadaş bi ara Rossi de öyle

Yakın çekim.. yorum sizin

Şöyle kendimi de bir yakın çekim yapmak istedim.. Araç başı pozunda ben

BRUCE, kardeşim niye elalemin arabasını elliyosun sora kızıyolar bak

Gezimizin sonunda ise TÜBİTAK'ın sosyal tesislerine gidip yemek yiyip "içeceklerimizi" içtik.. Sonra evlere dünya kupasına

Not: Son resimde bulunan MTÜK, Motosiklet Net Üst Kurulu anlamına gelmekte olup henüz televizyonlarımızda dahi uygulanmayan alkol, sigara ve keyif verici maddeler yönergesi nedeni ile sansürlenmiştir. Bu uygulamada MT sitesini takip eden "çocuklar" her dakika sitemize girebilmesine rağmen 24 saat yayın yapan ve her evde bulunan televizyonlarında bunu izleyemediği için göremediği "alkollü içecekler" olayını sitemizden tanımasınlar diye bizde resmimizi editledik arkadaşlar..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    woow.. harika.. paylaşım için saol..
    CBR 600F Honda,

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Ammada mıncıkladık heriflerin araçlarını, bi kullandırmadılar ama. .Bu arada bu italyanlar sempatik adamlar sağolsunlar ne sorsak cevapladılar...
    Yalnız çok şaşırdığım birşey çoğu takımdaki teknisyen doğru dürüst ingilizce bilmiyor.. ..Yalnız İstanbul Park 26 ağustosa yetişirmi bilmem çok eksiği var, en azından paddock alanına giden tünelin durumu içler acısı Tren garlarındaki alt geçitler gibi.Oraya 2 tane sanatsal resim koyarak işi bitirmek istemişler ama hiiiç olmamış,yahu elin ecnebi pilotları dünyayı geziyor geliyor biraz daha özen gösterseler ya..
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar fotolar süper! biz de oradaydık ve cok guzeldi. caaanım v10nun sesini belkide son duyusumuzdu, yarıslar gayet keyifli gecti.
    fotoğraf makinasını almayı unutmus olduğumuz için biz pek foto cekemedik sizlerinkiler o nedenle beni cok sevindirdi. elinize sağlık...
    Su yolunu bulur!

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    cenk kardeş ellerine sağlık güzel resimler
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    ayagımı burktum gelemedim yaaa...
    resimler güzel iyii arabalara binmiş vede inmişsiniz ben olsam inmem..
    dövseler inmem..
    paylaşım için sagoolllluunnn...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulen cumartesi ordaydık bruce ağabimizi falan gördük ama pazar niye göremedik sizi yahuu neyse kennın son şarkılarını pek beğenmedim ama sahne performansı herzamanki gibi kığır kıpırdı..
    ya o formula arabalarının sesleri ah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    benim oranın civarında görülmem bile skandal olurdu. mclarenci adam renault'ya gider mi hiç? ehe ehe ehe.
    şu v10'ları niye kaldırdılar ya? seslerini duydunuz. 20'sini hayal edin bir de. muhteşem oluyorlar, özellikle ilk turda.
    May the Force be with McLaren Mercedes

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de bir turlu anlam veremiyorum, v10 gibisi yok tabiki ama guvenlik vs için yapıyorlar boyle seyleri. aynısı onumuzdeki sene moto gpde de olacak!

son bir son v10 dinledim ya, hos torrorosso hala limitli v10 kullanıyo ama...
    Su yolunu bulur!

Motosikleti
    speederbike
    toro rosso'nun v10'undan ne olur? geçen sene en güzel v10 sesleri mclaren ve williams'a aitti.
    bu seneki v8 sesleri iğrenç. sanki aletin içinde parça kopmuş da bir tel oraya buraya sürtüyor gibi.
    bir de keşke bu seneki aracı getirselerdi. nitekim bu seneki gridin en iyisi, ama geçen seneki değil

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    eueuh onları duymayanlarda var

bu arada paylaşım çok güzel...Ortamda güzel

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hersey cok güzel
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Sınav yüzünden kaçırdım ya

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    sansur iyi fikir tesekkurler umarim..herkes boyle dusunur..paylasiminiz icin tesekkur ederim...

Motosikleti
    Keeway 150
    Dün bende oradaydım... Ancak daha sonra üzülerek fark ettim ki http://www.worldseriesbyrenault.com/istambul/tr/ linkinde de göreceğiniz gibi İSTANBUL değil İSTAMBUL yazıyor. Merak ediyorum bunu Türkiye Renault yetkilileri fark etmedi mi (ki çok büyük bir ihmal) yokda önemsemedi mi?

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    vayyy dehşet eğlenmişsiniz ne güzel bende birkaç arkadaşla mudanyadaydım gelemedim bidakine..
    japondan şaşma,çine bulaşma........

Motosikleti
    Peril, ben de Kenan'ın son şarkıları konusunda sana katılıyorum. Bizim de pek hoşumuza gitmedi. Bir de o sıcağın altında konseri izlemek de kolay olmadı izleyiciler için. Daha geç bir saatte verilse idi sanırım daha iyi olurdu. Ancak bu seferde dünya kupası maçlarına yetişemezdik.. Bizim için iyi oldu yani Zaten konserin sonunu beklemeden kaçtık biz açıkcası..

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ozz adlı üyeden alıntı
    Dün bende oradaydım... Ancak daha sonra üzülerek fark ettim ki http://www.worldseriesbyrenault.com/istambul/tr/ linkinde de göreceğiniz gibi İSTANBUL değil İSTAMBUL yazıyor. Merak ediyorum bunu Türkiye Renault yetkilileri fark etmedi mi (ki çok büyük bir ihmal) yokda önemsemedi mi?
    bizim kendi milletimiz en basit imla kurallarını bilmez, her şeyi yanlış yazarsa gavur yabii yanlış yazar.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Kenan Doğulu konseri.. bizzat karşınızda.. (dishy senin için de dinledik Kenan'ı Hemide albümü çıkmadan önce yeni şarkılarını falan yani hahah.. )

Yine Kenan Doğulu.. Başka bir poz.. (Tuğba kızma napalım orada idik işte seni de orada görmek isterdik ama yoktun [/B]
    1 incisi Cenk cim Kenan ın albümü 15 inde çıktı. Zaten çıkmadan tüm şarkılarını fanlarıyla paylaştı, yani ezberledim bile.. Zaten bu tanıtım amaçlı bi konserdi
    2 incisi de oralara gelince Kenan a götürün dediğimde yok mok derseniz fena bozuşuruz bil yani
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Tamam Tugba yaw niye kızıyosun.. Sen buralara gel de Kenan'a götürürüz seni merak etme yeterki bi yerlerde sahne alıyor olsun..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler