Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

10-11 Haziran Dostdark Gezisi Gelenlerin katkılarıyla :D

Motovento
    REKLAM ALANI

ya camadanım kardeşim, convert edilince görüntü netliği gitmiş insanların yüzü pamuk gibi görünüo orjinal çekimlerde net durumda idi en son izlediğimde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Arkadaşlar içkili bir kamp yaptığım için eleştiri bölümünde topic açıp beni taşa tutukları için siteden ayrılma kararı aldım
    gezime gelen siz gerçek dostlarımı şok seviyorum
    mutlu kalın
    KAMP ADAMLARI

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    ne yapayım kardeş avi halinde 150 mb falan yaptı biraz küçülteyim dedimdi böyle oldu kusura bakma
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    camadan oskar kesin alırsın görüntüler harika vedat ortalığı karıştırma soner hiç uğruna gitmesin ama senin derdini biliyo herkez kömürlü motora gecildin diye yapıyorsun herhalde sende oyuna gelme ferni biliyoırsun vedat senin cekirgen sende onun hocası yoksa motor filan kulanamaz O
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    ya camadanım kardeşim, convert edilince görüntü netliği gitmiş insanların yüzü pamuk gibi görünüo orjinal çekimlerde net durumda idi en son izlediğimde
    beni az cekmişsin biraz çamur atayım..
    abi elinde dandik telefon bu kadar çeker anca..
    dağı taşı cekmiş bumudur kameramanlık bu mudur video kayıdı..

Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar içkili bir kamp yaptığım için eleştiri bölümünde topic açıp beni taşa tutukları için siteden ayrılma kararı aldım
    mutlu kalın
    albatros abem cekirgeyiz evet ama bu kadar baskı uygulanmazkı yolda her ışıkda dayak yedim abi bu nasıl cekirce yaaa ühühühühüüü 2;ü
    DOSTDARK yaw bu ne alınganlık 100 kişi var 5 tane misafir bunların 99 u içiyor sen niye üzerine alındın..
    kaldıkı sen içilecek diye özellikle kalmalı yaptın giderken kim içkiliydi bana söylermisin..

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    abiler ablalar adam gidiyorum diyor bize böyle güzel bi geziyi sunduğu için soner sonsuz teşekkürler.

hatta bu içki ile olan olay çok canımı sıktı sonerin bu günü birliklerde insanların alkollü yola koyulmasın diye yaptığının dikkat çekmek isterim.

belki lapin gibi atladım ama olmaz bu yaw gidemezsin. istemeyen gelmez, istemeyen bakmaz, isteyen istediği fikri beyan etmekte hürdür.

Ben içkili ortamları sevmiyorum. Ama kalmalı olunca içtik, eğlendik ne yapacaktık. oturup pişpirik mi onicaktık.

sert oldu belki ama tepki kusura bakmayın
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    mutlu kalın

Sevgili Dark cim,

senin sayende cok güzel Arkadasliklar yasadim ve cok güzel Insanlarla Tanistim, senin olmadigin bir Sitede bende asla olmam.

Bende ayriliyorum cünkü bende kendimi Taslanmis hissediyorum....

Tanistigim ve Sevdigim ve bizi Sevnlerin Hepsine Hoscakkal diyorum.....

fly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse kimseye karışamaz. 20 yaşında çocuklar deyiliz. İsteyen kimseye zararvermeden içer. Kaldıki biz bu içki meretini saygı sevgi çerçevesinde yaptık ve orada kalıp ayılınca zarasız bir şekilde dağıldık. Burada kıskançlık ve entrikalar dönmesi çok üzücü. Brezilya dizisinde deyiliz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hİeytttttttttttt Lannnnnnnnnnnn

Ben Alkol Almadim Almiyorumda Bunu Herkes Bİlİyor GÖrdÜ,Ü Ama Ben De GeÇ Saatlere Kadar ArkadaŞlarimla İdİm, ÜstÜme Kafama Bİra DÖkÜldÜĞÜnde Bİle
    E Pekİ ArkadaŞlarim İÇtİ Dİye Ne Oldu He Ne Oldu Ne OlmuŞ Yaaa Sİze Ne KardeŞİm Herkes Ne İsterse Onu Yapar, Elbettekİ Alkol KÖtÜ BİŞİ Ama Bunun Kararini Vermek O KİŞİnİn HÜrrİyetİdİrrrrr

Sİzeeeeeeeee Neeeeeeeeeeeeee

Soner Abİcİm Oyarim O Senİ Sİteden SoĞutucak Adami
    HİÇ Bİ Yere GİttİĞİn Yok Sende Otur Oturdugun Yerde Daatmiyalim Mekani O Kadar

MUZAFFER ABİ SENDE OTUR OTURDUGUN YERDE, ALLAH AŞKINA SAÇMA BU OLAY YAA
    BARİ SİZ ETKİLENMEYİN, EĞER YAPTIĞINIZ ŞEY SİZİ RAHATSIZ EDERSE BİR GÜN SİZ BUNA KARAR VERİN
    BAŞKALARI DEDİĞİNDE DEĞİL SİZ İSTEDİĞİNİZDE BIRAKIRSINIZ Kİ EN DOĞRU SAĞLAMIDA BUDUR, BENDE ALKOLÜ ÖYLE BIRAKTIM 99 DA. KENDİM İSTEDİM KENDİM. KİMSE İÇİN DEĞİL KENDİME FAYDASINI GÖRDĞÜMDEN...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne kardeşim ya ağız tadıyla gezimizi konuşmayacakmıyız..iki tane dandik herif çıkıyo yok içki bilmem nee..aşın bunları artık aşın..
    dostdark isen takma kafana dostum,seni bilen biliyor,bizleri bilen de biliyor..sen yolun adevam et,bunları ancak burada kalarak ve bu gezilerei artararak alt üst edersin,onlarda gelemeyip izledikleri için böyle hasetinden çatlarlar..

ayrılırsan bizleri üzersin.seni kaybetmek istemeyiz.

brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    nereye ayıp oluyo bizi böle bırakmak olurmu.soner muzaffer oturun bakiimm.
    dur şu eleştiriye bende iki takılayım taşa tutmak neymiş bi bakiimm..

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hoppalaaa,,, noluyo size yahu?? hiçbiyere gidemezsiniz,, soner abi, muzaffer abi ,lütfen bunlar için ne kendinizi üzmeye, nede sizi sevenleri üzmeye hakkınız yok... bilip bilmeden konuşuyorlar bazı kendini bilmezler,, boşverin ya rahat olun,, sanki bu geziye katılanlar çoluk çocuk,, hayret bişiii...

i'll go

Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    beni az cekmişsin biraz çamur atayım..
    abi elinde dandik telefon bu kadar çeker anca..
    dağı taşı cekmiş bumudur kameramanlık bu mudur video kayıdı..
    az mı çekmiişim kardeşim kaç kere dicem kurguya karışmayın diye, ayrıca o aletin nokia6600 olduguna kanmayın içinde farklı bi technology bulunmakta, ert825 teknolojisi
    atarım valla kadrodan da kulistende heeee

Kimse bi yere gidemez gitmicek
    Bu ne lyaa ii anasını satım, biri de benim motor kullanmamı eleştirsin bende gidim
    olmaz öle şey, dostdark ve fly ve highway kalıosunuz valla az daha derseniz go mo diye bende şimdi size kızıcam he

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    az mı çekmiişim kardeşim kaç kere dicem kurguya karışmayın diye
    atarım valla kulisten heeee

Kimse bi yere gidemez gitmicek
    Bu ne lyaa ii anasını satım, biri de benim motor kullanmamı eleştirsin bende gidim
    olmaz öle şey, dostdark ve fly kalıosunuz valla az daha derseniz go mo diye bende şimdi size kızıcam he
    ve adam emrah bakışlarıyla boynu bükük sahneden ayrılır..STOP tamam arkadaşlar güzel oldu..

ha ayrıca diğer topicteki arkadaşlar da yanlış anlaşıldık biz sizin geziyi organizasyonu konuşmuyoduk demeye başladılar ki ben inanıyorum
    sadece zamanlama hatası yaptılar.

bu arada ağva gezisi yapalım hadi yakında bi ara ahada fikir benden...
    tabiat kuşlar ağaçlar şiledeki yazlıkçı kızlarrrr
    kızlar kısmı şaka idi heeee hepimiz gerçeği biliyoruz dimi bizim asla öle kız peşinde işimiz olmasssss hepiimizzzz ağır abileriz heheheh

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa neler oluyoooo...
    iki dakka işe odaklandık karışmış ortalık. içtiysek içtik, serhoş olduysak olduk dostum, yaptıklarımızın da hepsi kendimizeydi, kime ne zararımız olmus kim ne diyebilir. benim kendi irademdir içerim içmem, kimseye sen de illa iç demem, kazık kadar adamlarız, anamızın babamızın karısamadıı şeye kim nasıl olur da karısır ki cevrende bulunanlar rahatsız olmuyor bak sen ortama yaklasamamıs olan adamlardan ses cıkıyor. bırakın yaa...
    her koyun kendi bacagından asılır. muzaffer ve soner bırakın pire için yorgn yakmayı, onlar buradaysa bizler de buradayız!

bu arada atlamısım, aksam içenlerin hepsi tabiki sabah ayılmıştı, ustune denize girdi civi gibi oldu ve oyle yola cıktı. alkollu yola cıkıldıgını ben gormedim.
    içklerin on planda cekiliği bir fotograf da oldugunu sanmıyorum, orada egelen insanların fotosu goruntusu alınıyor ellerinde de alkol varsa ne olmus. nedir bu ya elimizden bardakarı bırakalım da oyle cek mi dicez. bari topik kapısında da bekleyin de 18den kucukleri almayın içeri, sigara da var mazallah. sansüre hayır diye ugrasırken bir de sizler sansurcu kesilmeyin basımıza arkdaslar. kimsenin içki için propagandası yaptığı yok, egelendik yedik içtik sizlerle paylaştık ama keşke paylaşmamış olsaydık!!!!!!
    herkesin en alkollü olduğu anda bile biz sorun yasamadık şimdi yasıyoruz, su işe bak şaka gibi...

Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    ve adam emrah bakışlarıyla boynu bükük sahneden ayrılır..STOP tamam arkadaşlar güzel oldu..
    Evet güzel oldu. İstediğin oldu

AnTiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HEEYYYTTTTTT BEN GELDİM DELİ KADİRRR DALİLİNNN ÜLENNNNNNN ): ARKADAŞLAR TEK KELİNME COCUK OLMAYIN FERNİNİN DEDİGİ GİBİ İÇEN İÇER İÇMEYEN İÇMEZ LÜTFEN GÖRÜŞLERE SAYGILI OLALIM ÖN YARGI YAPANI DAR AGACA BAGLARIM BAHH ): HARIKA GEZİ OLDU YAHU DAHA NEYİN PEŞİNDEYİZ SALLAYIN HAYATIN TADINA BAKIN BAH SİZLERİ BEN SEVİYOM YAHU

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    fotograf var mı? Varsa kacıncı sayfada?????
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler