Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alianz'dan motorsiklet sürücülerini de kapsayan kişisel güvence paketi yaptırdım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Arkadaşlar,

Motosikletin taşıdığı riskler çoğunuzun malumudur. İşte bu riskler için Alianz'dan özel güvence paketi yaptırdım. Motosiklet sürücülerine 80 TL pirimle 50000TL kaza sonrası ölüm ve 50000tl kaza sonrası sakatlık güvencesi var. Anahtarların cüzdan ve kredi kartlarının çalınması dahil pek çok konuda güvence sunan bir paket bu. Bu paketi benim gibi gezmek için motosiklet kullananlar dahil herkese öneririm arkadaşlar. Sigorta tüm Dünya'yı kapsıyor... Motorsikletle özgürce solo gezerken olumsuz durumlarda aileme yük olmak istemiyorum. Bu güvence en çok da bunun için arkadaşlar.
    mehmetenis, ESGEL ve davids bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sadece sakatlık ve ölümümü kapsıyor yoksa mesela 1 ay özel hastanede kalıp sonra iyileşsen hastane paranı ödüyo mu ?

Motosikleti
    2500TL ye kadar hastane masraflarını ödüyor.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Herhangi bi banka arayıp size bilgi verdikten sonra mı yaptırdınız yoksa birebir sigorta şirketi ile görüşerek mi yaptırdınız

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    80 Tl aylık prim değil mi ? Yıllık olsa süper olurdu :D

Kardeşim Şu Konuları Doğru Yere Açın Yaw.Hiçmi Bakmıyorsunuz? Başlıkta Gezi Fotoğrafları Yazıyor.

Motosikleti
    80 TL yıllık pirim. Ben Avrupa'ya 10 ülke gezmeye giden Asil hanım yaptırmıştı gezi hazırlıklarında ondan görüp kendim sigortacımla görüşüp kendim yaptırdım. Konuyu yanlış yere açmışım malesef sonra farkettim. Selamlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)