Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gaziantep'ten Erzuruma tek başıma yolculuk!

Motovento
    REKLAM ALANI
    thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Günaydın herkese, dün saat 15.30 gibi otogara gittim Erzurum arabasında yer yoktur, ben de bismillah deyip yola çıktım motorla. ilk çektiğim fotoğraf da bu http://imgim.com/img_20150605_154035.jpg

Sonra sarj bitince çekemedim tabi. Vel hasıl çıktım antep'ten urfaya otobandan geçtim, 2 servis alanından birinde duruyordum, sonra şehir merkezi'ne girmeden diyarbakır yoluna girdim, tabelada 50 km sonra shell yazıyordu dedim rahat atar oraya. Neyse shell'e geldik bu arada güneş battı batacak, benzin yok demesin mİ? 10 km önce yedeğe geçmiştim. Biri daha vardı o da hilvana gidiyormuş, 35 km sonra var birlikte gideriz. Kiminki biterse takviye yapar diğerine dedik. Petrole 5 km kala benimki bitti, ondan 0.5 l benim motora attık. Sonra biraz gittik onunki bitti. Petrol vardı Allah'tan doldurduk yola devam ettim ben o ayrıldı. Sonra diyarbakır'a girdim sağ salim, yol çok rahattı, fakat diyarbakır-bingöl arası rezildi. ben de bir bingöllü olarak nefret ediyorum bu Yollardan. Bingöle girdiğimde saat 00.50'ydi. Biraz dinlenip benzin de alarak erzurum yoluna attım kendimi. Ama ne bitmez tükenmez yolmuş cidden. O kadar yordu ki bu yol beni. Erzuruma Bi 60 kilometre kala motor durdu, benzin bitti galiba dedim yedeğe attım yine çalışmadı (bu arada hem saat 3.45 olmuş hem de hareket halindeyim) durdum sonra indim, arka demire taktığım çantam egsozu kapatmış içindeki kitaplarım yanmış usb'ler erimiş vs. Allah'a şükür alev almamış. Vel hasıl 20 km kala dağlarda kar vardı hala yani hemen yanımda (erzurumu bilen bilir)

Bir soğuk başladı buz resmen.. elhamdulillah sağ salim 5'te girdim erzuruma. artık gezi mi dersiniz salaklık mı dersiniz helal olsun mu drrsiniz size kalmış
    ybf55 ve TOTEMONS bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ybf55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 honda 251 mz. MOTORAN MT 150.CURİSSER
    Alıntı thebalatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın herkese, dün saat 15.30 gibi otogara gittim Erzurum arabasında yer yoktur, ben de bismillah deyip yola çıktım motorla. ilk çektiğim fotoğraf da bu http://imgim.com/img_20150605_154035.jpg

Sonra sarj bitince çekemedim tabi. Vel hasıl çıktım antep'ten urfaya otobandan geçtim, 2 servis alanından birinde duruyordum, sonra şehir merkezi'ne girmeden diyarbakır yoluna girdim, tabelada 50 km sonra shell yazıyordu dedim rahat atar oraya. Neyse shell'e geldik bu arada güneş battı batacak, benzin yok demesin mİ? 10 km önce yedeğe geçmiştim. Biri daha vardı o da hilvana gidiyormuş, 35 km sonra var birlikte gideriz. Kiminki biterse takviye yapar diğerine dedik. Petrole 5 km kala benimki bitti, ondan 0.5 l benim motora attık. Sonra biraz gittik onunki bitti. Petrol vardı Allah'tan doldurduk yola devam ettim ben o ayrıldı. Sonra diyarbakır'a girdim sağ salim, yol çok rahattı, fakat diyarbakır-bingöl arası rezildi. ben de bir bingöllü olarak nefret ediyorum bu Yollardan. Bingöle girdiğimde saat 00.50'ydi. Biraz dinlenip benzin de alarak erzurum yoluna attım kendimi. Ama ne bitmez tükenmez yolmuş cidden. O kadar yordu ki bu yol beni. Erzuruma Bi 60 kilometre kala motor durdu, benzin bitti galiba dedim yedeğe attım yine çalışmadı (bu arada hem saat 3.45 olmuş hem de hareket halindeyim) durdum sonra indim, arka demire taktığım çantam egsozu kapatmış içindeki kitaplarım yanmış usb'ler erimiş vs. Allah'a şükür alev almamış. Vel hasıl 20 km kala dağlarda kar vardı hala yani hemen yanımda (erzurumu bilen bilir)

Bir soğuk başladı buz resmen.. elhamdulillah sağ salim 5'te girdim erzuruma. artık gezi mi dersiniz salaklık mı dersiniz helal olsun mu drrsiniz size kalmış

hocam bravo netten baktım 637 km yol walla helal olsun derim fazla foto atabilseydin daha ii olurdu

Keşke gece yapmasaymışsın. Motosiklet zaten riskli bir aletken gece bu risk katlanıyor. Neyse ki sağ salim ulaşmışsın. Delilikse delilik, evet ama deli insanlar olmasaydı insanlık hala yerinde sayıyor olurdu. Başarılarının devamını dilerim :D

Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı tuttacromata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke gece yapmasaymışsın. Motosiklet zaten riskli bir aletken gece bu risk katlanıyor. Neyse ki sağ salim ulaşmışsın. Delilikse delilik, evet ama deli insanlar olmasaydı insanlık hala yerinde sayıyor olurdu. Başarılarının devamını dilerim :D
    Eyvallah sağolun, cidden ben de nasıl ulaştığımı anlamadım. Zaten yolda öyle kazalar atlattım ki akşam olduğundan hiçbir şey görünmüyordu.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    küçük CC ile şehirler arası yollar daha da bi uzuyor. Aklı selim olan gündüz gitmekmiş ama olmuş bi kere. Geçmiş olsun. Egzoz işi fenaymış. Hiç aklına gelmez insanın. Çanta sarkıp zincire falan dolansa daha da betermiş. Dönüşden fotoğraflı bi gezi bekliyoruz bu kez.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı thebalatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tebrik ederim. Bence mevsim olarak en güzel zamanda yapmışsınız geziyi. Bingöl-Erzurum arası müthiş güzellikte yerler var, özellikle karlıova-erzurum arası.

Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük CC ile şehirler arası yollar daha da bi uzuyor. Aklı selim olan gündüz gitmekmiş ama olmuş bi kere. Geçmiş olsun. Egzoz işi fenaymış. Hiç aklına gelmez insanın. Çanta sarkıp zincire falan dolansa daha da betermiş. Dönüşden fotoğraflı bi gezi bekliyoruz bu kez.
    İnşallah, ama dönüşte otobüsle dönerim muhtemelen.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Helal olsun, tek fotoğraf olması bile başarılı

Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun, tek fotoğraf olması bile başarılı

http://imgim.com/img_20150605_154035.jpg
    hesapta olmayınca tel.i şarj etmeyi de unuttuk haliyle :D

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Ben Karlıova dayım. Haberim olsa idi muhakkak yola çıkar sizi görüp misafir etmek isterdim. daha fotoğraf varsa bekliyoruz.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    çok çok zaruri olmadıkça gece yola çıkmamak lazım. gündüz yapacağın keyifli yolculuğu eziyet haline dönüştürüyorsun . hem diğer araçlar seni pek görmüyor hem de sen yolu net görmüyorsun . çok büyük cesaret etmişsin .

Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Karlıova dayım. Haberim olsa idi muhakkak yola çıkar sizi görüp misafir etmek isterdim. daha fotoğraf varsa bekliyoruz.
    Karlıova'ya girdiğimde saat 2 gibi falandı yada bir hatırlamıyorum, bayağı bir.yorgundum eczanenin orada bir yerde yolda durup dinlendim. bir dahaki sefere inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bu arada, fotoğraf da çekemedim. şarj bitince tel.in.. dönüşe artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok çok zaruri olmadıkça gece yola çıkmamak lazım. gündüz yapacağın keyifli yolculuğu eziyet haline dönüştürüyorsun . hem diğer araçlar seni pek görmüyor hem de sen yolu net görmüyorsun . çok büyük cesaret etmişsin .
    Ne yapalım artık oldu. Zaten büyük sıkıntılardan biri de karşıdan gelen araçların uzunları yakmasıydı. Mesela benim görüş açıma girerken uzunları yanmış oluyor. Ben uzunları açıp kapatıyorum onlsr da kapatıyorlar. Tam yanımdan geçince uzunları yakarak geçiyorlar. Çok sinir bozucu Bir hal oluyor. Artık bakmak için mi uzunları yakıyorlar, yoksa sinirlendirmek için mi bilmiyorum. Hep korkardım gece yolculuğundan/sürmekten bu kez başıma geldi işte ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)