Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

4. Aladağlar Kış Kampı (Mart 2015)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    10 numara 5 yıldız. Tebrikler çok güzel bir gezi olmuş. Evde pc başında titredim bi an :D Hele karda cadır fantazisini düşündümde buzdolabı .

5.sini görmek dileği ile tekerinize taş değmesin.
    Guven bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    adanada çalıştığım şantiyenin yakın güzergahlarından geçmişsiniz

benim için o yolları hatırlamak güzel oldu

tebrikler ve paylaşım için teşekkürler

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    İbrikte makarna süpersiniz çok güzel fotoğraflar ellerinize sağlık

kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Herşeyiyle harika bir gezi olmuş.. Bize aktarılması da aynı güzellikte.. Ellerinize sağlık.. Tekerleriniz hep düz bassın...
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Çoğu kişinin hava koşulları ve soğuk nedeni ile bırakalım motosiklet sürmeyi, böyle bir geziyi zihinde bile düşünmekten kaçınacağı bir gezi yapmışsınız, tebrikler.

Ayrıca gezi raporu da güzel olmuş. Paylaşım için de teşekkürler...
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Helal olsun süper bir gezi yapmışsınız.Baştan sona zevkle okudum.Resimlerde anlatımda süper.
    Yemekler mükemmel.İnsan gönül edince kar kış vız geliyor demekki.Sayenizde gezmiş gibi olduk.
    Paylaşım için teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

günelyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max
    Helal olsun size yureginize sağlık Super ötesi bir gezi olmuş allah yapamayanlara yapmayı nasip etsin insaallah

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    abi naptınız siz ya? yemin ediyorum kitap gibi olmuş.

hepinize bu güzel anları paylaştığınız için çok teşekkürler.
    gerçekten inanılmaz

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Tek kelime helal olsun.

Eger vaktiniz olursa yasadiginiz olumlu olumsuz durumlarida yazarsaniz gezici arkadaslara ek bilgi olur.

Kis sartinda neler yapmak lazim malum cadirda kar icinde kaldiniz.

Saglicakla kalin.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Müthiş bir kamp olmuş. paylaşım için de teşkkürler anlıkta olsa bizde yapmışız gibi oldu.
    Gıpta ettim her yiğidinde harcı değil devamını bekliyoruz ekip süper olmuş Allah bozmasın neşenizi.
    "Edeple gelen lütufla gider"

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    muhteşem bir gezi olmuş, öyle herkesin cesaret edip yapacağı bir organizasyon değil. çok beğendim. emeklerinize sağlık.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş, elinize sağlık, mesleği alayım da ben de gezilere katılayım
    böyle bir geziyi yaptığınıza göre kışlık eldiven tavsiye edersiniz
    Teşekkürler Shooter.
    Umarım istediğin gibi gezebilirsin.
    Kışlık eldiven olarak Revit'in üst modellerini kullanıyorum. Son aldığım Revit geçen yıl aldığım Hipora. Su geçirmiyor ve mümkün olduğunca sıcak tutuyor. Lakin her yıl modeller değiştiği için bu yıl aynı model yok.

Alıntı hakan_czy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun on numara bir gezi olmuş ekip kafa sanırım muhabbet fotolarından belli ;merak ettiğim bişey var üşümemek için ne yapıyorsunuz ben 29 eylülde saat18:00-23:30 arası kemaliye'den sivasa geçtim 6 kat kıyafetle dondum siz 3000 lerden bahsediyosrsunuz ve mart ayında montlarınız mı özel,yakımı kullanıyorsunuz ne yapıyorsunuz allah aşkına

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

yaz aylarındada aladağlar'a gezi yapıyormusunuz merak ettiğim bir coğrafya katılmak isterim şöyle yahyalı-Antalya arası Toroslar üzerinden ekip mükemmel gözüküyor,
    Teşekkürler Hakan.
    Aslında aynı coğrafyayı yaz aylarında da yapma konusunda kısa bir muhabbet geçti aramızda. Olabilir.
    Bu etkinliği 4 yıldır yapıyoruz. İlk yıl çok zorlanmıştık. Zira ekipmanımız iyi değilmiş. Bunu öğrenmiştik o zaman.
    Daha sonraki yıllarda bu eksikler giderildi. Yine de üşünüyor ama, daha az üşümek adına içten alt-üst termal giysiler kullanıyoruz. Kışlık kaliteli motosiklet ekipmanlarının üzerine mutlaka yağmurluk kullanıyoruz. En önemlilerinden biri ayakların ıslanmaması. Benim bot TCX Space. Su geçirmiyor. Bu yıl bir arkadaşımız ısmarladığı botlar gelmeyince emanet botlarla geldi ve ayaklarını ıslattı. En çok üşüyenimiz o idi.
    Gece kullanılan ekipmanlar da çok önemli.
    Çadırım extrem seri Flame. İçine geçtikten yarım saat sonra iç-dış sıcaklık farkedilir bir şekil alıyor.

Ayrıca uyku tulumu. -30 Anapurna kullanıyorum. O soğukta gece fermuarını açma ihtiyacı hissettim. Burada önemli olan uyku tulumuna iç çamaşırlarla girmek. Çok daha hızlı ısınırsınız.

Şişme mat kullanıyorum. 5 cm. Ferrino. Bu da önemli. Aşağıdan soğuğu yukarı iletmez. (Şişme yatak değil)

Tabii ki tedbir amaçlı gerekirse diye cep sobalarımız var. Önceki yıllarda kullanmıştım. Ama bu yıl gerekmedi.

Sürüş esnasıda bu yıl elcik korumaların çok faydasını gördüm. Eldiven de iyi olunca ellerim pek üşümedi.

Alıntı ctuna81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla tebrıkler arkadaslar
    Teşekkürler Tuna.

Alıntı _kaan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tebrik ederim çok güzel bir gezi olmuş.Anlatım ve resimlerde gezi kadar başarılı. İnşallah bizlere de nasip olur böyle geziler.
    İnşallah diyelim Kaan'cım.
    Mesaj için teşekkürler.
    shooter1 bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Yine bir Hamok/Sıtkı abi klasiği , bir türlü nasib olmadı şu aladağlar kampı, çadırdı mattı tulumdu dolapta tozlandı artık, gelecek seneye inşaallah diyelim.

Erteleme olduğunu duymuş idim, debriyaj balatalarım bitik durumda idi , herişte hayr var diye avunayım yine, elinize sağlık.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Elinize emeğinize sağlık Sıtkı ağabey.Herzamanki gibi harika paylaşımlar.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi o şartlarda böyle bir kamp herkesin harcı değil
    fotoğraflar on numara
    muhabbet iyi
    manzaralar süper
    yemekler şahane
    ekipmanlar tam
    örnek alınacak gezginlersiniz

ibrikte makarnaya ben de bittim
    bu kamp yerine ben bu yaz gitmiştim ,süper yerler, o kırmızı dağlar da aslında demir madeni yatakları. yahyalı da eşimin memleketi , bu gezinizi ona da göstereceğim
    teşekkürler paylaşım için

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Çok heyecanlıydı Şu merdivenden atlama şeysi yerine çatıya çıksaydınız ya :D
    fusuy364 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    herşey o kadar mükemmel ki ne yazacağımı şaşırdım emeğinize sağlık kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    MT07 Abs
    Maşallah ya.

Ne yalan söyleyim sanki böyle izlemesi daha zevkli gibi geldi :D

Fotoğraflar ve yorumlar çok eğleceli. Elinize sağlık. Allah yolunuzu hep açık etsin...

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Guven bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

siz bir harikasınız abi gerçekten imrendimmi desem kıskandım mı desem cok büyük keyf aldım gercekten.. Rabbim kaza bela vermesin insaallah

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)